Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Kapcsolási rajzot keresek
 
Témaindító: Kallai Csaba, idő: Márc 11, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   19 / 375
(#) huba hozzászólása Ápr 12, 2008 /
 
Sziasztok az kaptam ajándékba egy SHARP SF-7850 tipusu fénymásolót. Bekapcsol, de nem indul hanem megjelink a 2 digites számkijelzőn egy hibakód H4.
Bestelen szerkezet A3-as. Google-val csak fizetős szervizkönyveket találok. Továbbá haza se tudom vinni mert egyszerüen nincs hova tenni. Ha valaki tud megkérem segítsen. Köszönöm
(#) aflmor válasza huba hozzászólására (») Ápr 12, 2008 /
 
A "lámpa" termosztát (termisztor) nyitva. Túlfűtött.
(#) huba válasza aflmor hozzászólására (») Ápr 12, 2008 /
 
Mejik lámpa? mert ketto van. azota kivettem az ellemet és visszatettem, U2 re változott. [off] bocsanat hogy nincsenek ekezetel [\off]
(#) aflmor válasza huba hozzászólására (») Ápr 12, 2008 /
 
U2 - Sum check error in the backup memory counter
(#) huba válasza aflmor hozzászólására (») Ápr 12, 2008 /
 
szoval nem tett jot neki a memoriakieses. Hogyan lehetne hejrehozni a hibat? Vagy hagyjam megint ellem nelkul? Esetleg van valami dokumentaciod? Privatba nem segitenel meg vele ha nem publikus?
(#) Iszkakof István hozzászólása Ápr 12, 2008 /
 
Kapcsolási rajzot keresek egy Ciocîrlia nevü rádióhoz. 1T4T, 3V4 és 1S5T elektroncsövek találhatók benne.
(#) masi1 válasza Iszkakof István hozzászólására (») Ápr 13, 2008 /
 
Tipusszam nincs hozzá?
(#) Szebence hozzászólása Ápr 13, 2008 /
 
Sziasztok!

Kapcsolási rajzot keresek egy Suzuki Swift, 1000ccm-es, 2000. évjáratú személygépkocsihoz, ami részletesen tartalmazza a műszerfarl berendezéseit, mint például a sebességmérőt, kilométerszámlálót, stb.
(#) masi1 válasza Szebence hozzászólására (») Ápr 13, 2008 /
 
Kellene a motorkod-ja.A zöldkártyán szerepel.
(#) masi1 válasza Szebence hozzászólására (») Ápr 13, 2008 /
 
Közben találtam neked egy honlapot.Ott megtalálod remélem.
http://szabolcsswift.freeweb.hu/letoltes.htm
(#) Szebence válasza masi1 hozzászólására (») Ápr 13, 2008 /
 
Amik az oldalon fent voltak, azok többnyire meg vltak már, de nem igazán találtam bennük a sebesség és a kilométermérő kapcsolási rajzát
A műszerfalcsere.rar az kezdetnek nem rossz, csak kapcsolási rajzot keresnék elsősorban, de ez is jól fog még jönni
(#) leono válasza Iszkakof István hozzászólására (») Ápr 13, 2008 /
 
Ennek típusnak sajna nincs meg a rajza, de küldök a csövekről és egy valószínű, ahhoz közelálló kapcsolási rajzot. Egyébként a honhasonlótémájú románnyelvű fórumon lehet, hogy nagyobb lenne a találati valószínüség. A kapcsolási rajz a következő hozzászólásban lesz, mert ide már a program nem enged többet csatolni.

Sok sikert
(#) leono válasza Iszkakof István hozzászólására (») Ápr 13, 2008 /
 
Ime egy kapcs rajz, de nem pont az.

radio.jpg
    
(#) huba válasza aflmor hozzászólására (») Ápr 13, 2008 /
 
Megint itthon vagyok. Szóval kaptam ezt a bazinagy fénymásolót az unokatestvéremtől. Egy bakból tették ki. Eredeti hibakód H4 volt. Aztán kivettem az ellemet egy időre, visszatéve U2 villog. Ha nyomvatartom a 0-ás gombot akkor kijön az alábbi sorozat EE 00 00. Tippem szerint az EE errort jelent. Van valami esélye hogy hejre tudom hozni? Kár lenne érte. Nics a vezérlőpanelen egy reset lehetőség hogy helyreáljon a régi rend? Ui. A nagy halogénlámpák nincsenek megszakadva szercsére. Hálás lennék ha tudnál segíteni.
(#) zuhi_ hozzászólása Ápr 13, 2008 /
 
Sony DXA-D9 hifihez keresek kapcsolási rajz valakinek???
(#) Tama89 hozzászólása Ápr 13, 2008 /
 
Üdv.
Bár nem kapcsolási rajzot hanem leírást vagy bármi
használati utasítást keresek.
Futurelight CP-16 DMX vezérlőhöz.
Köszönöm szépen
(#) Frankye válasza huba hozzászólására (») Ápr 14, 2008 /
 
Az U2 - ha jól sejtem - a felhasználó azonosító kérés kódja. Ilyenkr egy 4 jegyű számot kérne, utána a #-et. Ha ezt nem tudod, akkor nehéz lesz "szóra" bírni. Esetleg segíthet, hogy melyik számbillentyűkön van megkopva a felirat, vélhetően azok adják a kódot, csak a sorrendet kell kifilózni.
Az EE 00 00 pedig valamilyen hibára utal, pl. a kódéra.
(#) aflmor válasza huba hozzászólására (») Ápr 14, 2008 /
 
Hali. Itt nézelődj: Copier Trouble Codes és Sharp Copier Diagnostic Codes :yes:
(#) huba válasza aflmor hozzászólására (») Ápr 14, 2008 /
 
Köszönöm a segítségeteket. Mivel egyik se pontosan az én fénymásolom tipusa ezért elég lottózás az egész. Mit jelent
Idézet:
„SHARP METER READINGS”
?
(#) májkrobi hozzászólása Ápr 17, 2008 /
 
Sziasztok! h3017-es orosz szkóp rajzát keresem. Aki tud kérem segítsen. Üdv. májkrobi
(#) Sebi válasza májkrobi hozzászólására (») Ápr 17, 2008 /
 
Ez van.

H3017.pdf
    
(#) rozsa hozzászólása Ápr 18, 2008 /
 
LED mátrixos fényújság kapcsolási rajzát keresem, nem PIC-est.
(#) májkrobi válasza Sebi hozzászólására (») Ápr 18, 2008 /
 
Szia Sebi. Köszönöm a segítségedet. Üdv. májkrobi
(#) sprofan hozzászólása Ápr 20, 2008 /
 
Hellosztok!
Egy Silva SM-2 -es minihifihez keresnék kapcsolási rajzot, tulajdonképpen csak az átváltó kapcsolós rész kellene, mert széttört. Már minden hogy próbáltam de a rádió, cd, kazetta átvalátó kapcsolóból csak a rádiót sikerült kitaláni, ezért kellene, hátha abban meglelem a megoldást.
köszi
(#) Tornádó hozzászólása Ápr 21, 2008 /
 
Keresnék Pioneer pdr-05 cd íróhoz kapcsolási rajzot, a neten csak fizetős oldalakat találtam. Remélem valaki tud segíteni
(#) AtomCorporationINC. hozzászólása Ápr 21, 2008 /
 
Hali. Szükségem lenne ha valakinek megvan ORION EMG1534 csöves szkóp kapcsolási rajzára .Előre is köszi.
(#) szabi83 válasza AtomCorporationINC. hozzászólására (») Ápr 21, 2008 /
 
EMG 1532

ez nem az tudom, de hátha


Üdv
(#) Sebi válasza szabi83 hozzászólására (») Ápr 21, 2008 /
 
Jé, ez nekem is megvan, de nem tudom miféle állat... sosem láttam, talán valami export dolog lehetett.

Az én rajzom a 1535/B, talán jobban hasonlít.

1.GIF
    
(#) mackopajtas hozzászólása Ápr 21, 2008 /
 
Sziasztok az alábbi TV hez keresek kapcsolási rajzot
AT 848 Super Nova
(#) Sebi válasza mackopajtas hozzászólására (») Ápr 22, 2008 /
 
Tessék...

AT848.djvu
    
Következő: »»   19 / 375
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem