Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   680 / 680
(#) Karcsi59 válasza sg576 hozzászólására (») Kedd, 18:18 /
 
Jó lenne ha valaki egyben vinné el (esetleg még ma). Nyilván aki először írja le itt, hogy OK viszek mindent, azé lesz. Utána persze oszthatjátok. Micro SD nem kötelező, ha van fölöslegben, elfogadom és megköszönöm.
(#) sg576 válasza Karcsi59 hozzászólására (») Kedd, 20:18 /
 
Szívesen elviszem ma vagy holnap este, de nem tudom, a másik jelentkező mit gondol erről. Kb. 3/4 óra alatt tudok odaérni.
(#) Karcsi59 válasza sg576 hozzászólására (») Kedd, 20:44 /
 
A tied. A többit privátban.
(#) bbb válasza sg576 hozzászólására (») Kedd, 20:52 / 1
 
Vidd csak el nyugodtan. 2009-es Aldis TV, nagy eséllyel sima HD ready (azaz 720p). Nekem nem fontos egyáltalán. Állványból meg legalább hármat elajándékoztam már magam is, szóval az se érdekes
(#) nyamnyam hozzászólása Sze, 10:07 /
 
Ingyen vihetők , állapotokról semmit nem tudok !
Posta megoldható ha fizeted !
(#) Wertsi válasza nyamnyam hozzászólására (») Sze, 10:35 /
 
Szia! Jelentkeznék értük. Írtam pü-t.
(#) Bubuka57 hozzászólása Csü, 10:14 /
 
Ingyen elvihető egy doboz vegyes régi Remix 0,02Tk ellenállások.
Sárszentmihályról, esetleg Foxpost megoldható.
A hozzászólás módosítva: Csü, 10:15
(#) pavikpeter válasza Bubuka57 hozzászólására (») Csü, 12:00 /
 
Érdekelne a csomag, ha még él az ajánlat.
(#) Bubuka57 válasza pavikpeter hozzászólására (») Csü, 12:07 /
 
Rendben. Tied.
(#) nyamnyam válasza Wertsi hozzászólására (») Csü, 19:36 /
 
Oké a tied !
Következő: »»   680 / 680
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem