Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Kapcsolási rajzot keresek
 
Témaindító: Kallai Csaba, idő: Márc 11, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   34 / 375
(#) spkkill hozzászólása Aug 23, 2008 /
 
Keresném a képen látható típusszám és márkajelzés nélküli univerzális távírányító használati utasítását vagy a típusát.A segítséget előre is köszönöm szépen.

DSCF0687.JPG
    
(#) IMi válasza spkkill hozzászólására (») Aug 23, 2008 /
 
Hello!

ITT és ITT, vagy ehhez hasonló oldalakon próbáltad már kép alapján? Jó móka , de ha más nincs.......
(#) rammeradrian hozzászólása Aug 24, 2008 /
 
Érdekelne hogy az alábbi 220V éjjelilámpa kapcsolása működtethető e 12V-rol
(#) Sebi válasza rammeradrian hozzászólására (») Aug 24, 2008 /
 
Nem.

Mennyire világítana egy 220-as izzó 12V-on?
Nem is ez a fő gond, mert erre azt mondod: 12V-os izzót teszek oda. Ez akár működhet is, ha nem egyenfeszt használsz, hanem 12V váltót. (valamaennyire akkor is módosítani kell az alkatrészértékeken)
A kis fekete TO220 tokban ugyanis egy triac lakik, ami váltakozóáramú táplálás esetén a fényellenállás megvilágításának függvényében gyújtásszög-vezérléssel szabályozza a fényerőt.

Természetesen 12V DC-re is készíthető ilyen kapcsolás, de az más elven működik.

(#) kyrk válasza (») Aug 24, 2008 /
 
Idézet:
„"A panelek ritkán adnak hangot, ha mégis, ott már baj van!"”


Nekem egy LED zizegett egy panelen.
(#) levii hozzászólása Aug 24, 2008 /
 
Sziasztok!
Keresek kapcsolási rajzot a következő típusú erősítőhöz:
Denon AVR-2400
Már keresgéltem a neten de nem jártam sikerrel.
Akinek van hozzá kapcsolási rajza kérem osza meg velem.

Üdv!
Levii
(#) dewid hozzászólása Aug 25, 2008 /
 
Hy. Én kersek kapcsolási rajzokat a következőkhöz:
TV: ITT NOKIA IDEAL COLOR 6728 H
DVD lejátszó : MILLENIUM MN9601
A DVD lejátszónál elég ha csak a táp van meg mert az a fontos.
Köszönöm előre a segítséget.
(#) SD hozzászólása Aug 26, 2008 /
 
Üdv.
Egy Videoton TS-5326 TXT-F tipusú Super Infra Color tv-nek szeretném megszerezni a kapcsolási rajzát. Akinek megvan légyszi linkilje be vagy küldje el e-mail ben. Az is jó ha csak egy könyvet mondtok pl. Szines tv-készülékek szervízkönyve és hogy ebböl a három kötet közül melyikben van benn. Előre is THX.
(#) Sebi válasza SD hozzászólására (») Aug 26, 2008 /
 
Áthoztam ide a helyére a kérésed...

Sajnos ez már jóval a könyvek megjelenése utáni gyártmány, és a készülékhez sem mellékeltek rajzot, ami azelőtt kötelező volt. Hornos Kft-nél próbáld, ingyen nem fog menni sajnos a dolog.
(#) Maverick91 hozzászólása Aug 26, 2008 /
 
sziasztok,

én olyan kapcsolási rajzot keresek, amiben ha egy potit tekerek, akkor egyre több led gyullad ki. A ledeket be akarom tenni erősítő hangerőszabályzó potija mellé skálának, ahhoz kell.

Köszi:

Maverick
(#) sprofan válasza Maverick91 hozzászólására (») Aug 26, 2008 /
 
Fogod ezt a kapcsolást: Bővebben: Link
A bemenet és a "+" közé kötsz egy potit, és ahogy tekered, egyre több led gyulad ki. A tagok számát teszőlegesen csökkentheted illetve növelheted.
(#) geriromeo hozzászólása Aug 27, 2008 /
 
Hellosztok!! a segitségeteket kérném!a képen láthato végfok kapcsolási rajz,beültetési rajz esetleg mág nyákrajz! ha valakinek megvan légyszives segitsetek!!Kép: Hivatkozás
(#) sprofan válasza geriromeo hozzászólására (») Aug 27, 2008 /
 
Ezekből a homályos képekből....
Talán valaki tud segíteni ha megmondod miből van, típus stb..
Továbbá ha nagyon-nagyon kell, ottvan előtted, vissza tudod fejteni a kapcsolást
Lehet itt kellett volna feltenned a kérdést: Bővebben: Link
(#) Tetye hozzászólása Aug 30, 2008 /
 
hali
nem tud valaki a PROTECO Q32 kapunyito elektronikához rajzot? csak a villog rajta gyorsan a work led, miután megprobálom inditani de csak kattan 1-2 és annyi
(#) hapro válasza geriromeo hozzászólására (») Aug 30, 2008 /
 
Szia!

Így ránézésre ez a sipos féle 100W/4ohm végfok.
BD249c /250c végtranyókkal.

(#) Bedy hozzászólása Aug 30, 2008 /
 
Hello !
Motorhang imitátort keresek ,aminek sebességét potival lehet szabályozni.(PIC nélkül!)Kapcsolási,nyák rajzot keresek.
(#) zoly15 hozzászólása Szept 1, 2008 /
 
Sziasztok!
Keresem egy "visonic ltd max-4p" nevű autóriasztó rajzát de legjobban a bekötési rajza érdekelne...
Készítettem róla 2 képet valakinek hátha csak így ugrik be...

üdv!
Előre is köszönöm
(#) picu hozzászólása Szept 3, 2008 /
 
Sziasztok!
Keresek kapcsolási rajzot Sony XR-4800 autórádióhoz. Ha valaki segiteni tud előre is köszönöm.
Válaszokat kérem a picu1@t-online.hu mail cimemre küldeni
(#) horys hozzászólása Szept 3, 2008 /
 
Üdv mindenkinek!
keresek Sony TA F120A erősítőhöz
kapcsolási rajzot.
előre is kösz!
(#) teodor válasza Tetye hozzászólására (») Szept 3, 2008 /
 
A kapunyitók és sok egyébb más jó dolog leirása a "masco.hu" oldalon található. A javaslatom a következő: fotocellák ellenőrzése a panelon a comm pontra darab vezetékkel áthidalni, ugyan ezt elkövetni a stopgomb csatlakozó pontjával is. Mellékelem a leirását a fent emlitett oldalról, kérdezhetsz nyugodtan.
(#) ALI hozzászólása Szept 4, 2008 /
 
Üdv mindenkinek. Egy szünetmentes tápot szeretnék építeni: kb 150-200w és legalább 1 órát bírjon tartósan. Volna valakinek ötlete?
(#) mgabesz válasza sanya74 hozzászólására (») Szept 4, 2008 /
 
Egyes típusoknál a felpörgés előtt a fej megnézi, hogy van-e lemez a tálcán vagyis bekapcsolja az olvasófej lézerét. Ha van visszavert fény akkor van bent lemez, ha nincs akkor nincs.

Tehát ha halott, vagy nem megfelelően működik az olvasófej. ( pl. szennyezett vagy hibás ) akkor nem látja a lemezt így nem indítja el a lemezforgató motort.

Üdv.:

mgabesz
(#) Sebi válasza ALI hozzászólására (») Szept 4, 2008 /
 
Mekkora a kimeneti fesz?
(#) sebestyen_ferenc válasza ALI hozzászólására (») Szept 4, 2008 /
 
én in szeretnék épiteni egy szunetmentes tápot,leirás meg rajz van,csak azza baj vele hogy mind a p- és n- csatornás fet kell belé nekem csak n-csatornások vannak.
(#) Frankye válasza sebestyen_ferenc hozzászólására (») Szept 4, 2008 /
 
És mi a kérdésed?
(#) sebestyen_ferenc válasza Frankye hozzászólására (») Szept 4, 2008 /
 
Szükségem lenne egy olyan rajzra, amely a fetek mind csak n- csatornások
(#) ALI válasza Sebi hozzászólására (») Szept 4, 2008 /
 
Üdv. Inverterem van 300w. Csak azt nem tudom hogy csináljak belölle szünet mentes tápot. Meg mekkora aksi kellene hozzá hogy egy 100w keringető szivattyút tudjak róla üzemeltetni áramszünet esetén. Kb 1órán át.
(#) Sebi válasza ALI hozzászólására (») Szept 4, 2008 /
 
Ha autós invertered van, arról nem fogsz tudni szivattyút hajtani, mert nem színuszos a kimeneti fesz.
(#) Doncso válasza ALI hozzászólására (») Szept 4, 2008 /
 
Van egy 160Wos szünetmentes tápom, odaadom az inverterért cserébe, akkuhibás, de 12V os akksival megy.
(#) Thomas10100 hozzászólása Szept 6, 2008 /
 
Rotel RX-604 rajz
Sziasztok!

Keresem a fenti erősítő kapcsolási rajzát. Olyat ami ingyenes

És meg szeretném kérdezni hogy hol lehet 7A-es biztosítékot kapni.


Köszönöm!
Következő: »»   34 / 375
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem