Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vásárlás, hol kapható?
 
Témaindító: Gamo, idő: Okt 14, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   59 / 437
(#) Bowman hozzászólása Szept 3, 2008 /
 
Sziasztok!

Én keresem azt az embert, üzletet aki VFD kijelzős kittet csinálna (vagy adna el) nekem HTPC-hez.
Tud valaki segiteni ez ügyben?
(#) Moderátor hozzászólása Bowman hozzászólására (») Szept 3, 2008
 
Apróhirdetés? Huhh.. Talán lehet, hogy erre való?! Hmm...
(#) sk8erzsolti válasza Bowman hozzászólására (») Szept 3, 2008 /
 
Én kezdő vagyok..
Arról kérdeznék h rézhuzalt mondjuk nem ipari mennyiségben hol tudnék vásárolni Bp.-n vagy környékén.
Köszi
(#) Dempsey hozzászólása Szept 5, 2008 /
 
Sziasztok!
Lenne egy olyan problémám hogy Bosch kézi fúrógépnek a fordulatszám szabályzós kapcsolójában az elektronika kiégett,ezért csak max fordulaton megy,nyomásra nem érzékeny.Az lenne a kérdésem hogy hol lehetne ilyen kapcsolót venni.Előre is köszi mindenkinek.
Üdv Dempsey.
(#) Szebence hozzászólása Szept 7, 2008 /
 
Sziasztok!

Toroid transzformátort szeretnék itthon kiönteni műgyantával. Hol tudok műgyantát vásárolni, és tud valaki erről valamit, hogy van-e valami trükkje, vagy csak felmelegítem és kiöntöm a toroidot?
(#) Norberto válasza Szebence hozzászólására (») Szept 7, 2008 /
 
Van kifejezetten műgyantás topik... szerintem ott írnak 1-2 helyről.
(#) Szebence válasza Norberto hozzászólására (») Szept 7, 2008 /
 
Oké, köszönöm
(#) gabor128 hozzászólása Szept 9, 2008 /
 
Üdv!

Egy TFT monitor fóliakábeleit szeretném meghosszabbítani, de sehol sem találok hozzá megfelelő kábelt.
Néztem a HEstore-ban, lomexben, hqvideo-ban, de nincs megfelelő.
2 db 36 eres kell kb 40 cm és 1 db 16 eres kb 20 cm.

Tud segíteni vki, hogy budapesten, vagy kelet pest-megyében hol lehet beszerezni. Vagy valamilyen alternatív megoldást találni.
(#) Steve hozzászólása Szept 14, 2008 /
 
Mi történt az elektroncso.hu oldallal, kellett volna onnan egy pár dolog.
(#) Norberto válasza gabor128 hozzászólására (») Szept 14, 2008 /
 
Lomex-be személyesen kéne elmenni, mert a turkáló részlegben van nekik már lassan fél éve néhány féle hosszúságú/szélességű vadiúj fóliakábel. Lehet, hogy lehetne vele kezdeni valamit...
(#) kocos hozzászólása Szept 14, 2008 /
 
Nem tud valaki a belvárosban V., VI. kerület környékén valami jó, és olcsó elektronikai boltot? Az sem baj ha máshol van, csak akkor sokat kell utazni
(#) Imi65 válasza kocos hozzászólására (») Szept 14, 2008 /
 
A Kontha Neked elég közel van. A Klinikáktól egy kicsit befelé az Üllői úton.
(#) kocos válasza Imi65 hozzászólására (») Szept 14, 2008 /
 
Köszi! Azt mintha láttam is volna egyszer a kocsiból
(#) Imi65 válasza kocos hozzászólására (») Szept 14, 2008 /
 
Kicsit OFFoltuk a csöves oldalt. A LOMEX is jó, a Lehel térig metrózol egyet, majd a Lehel úton egy kis séta.
(#) Szebence hozzászólása Szept 15, 2008 /
 
Hol lehet kapni lézerekhez kristályt, mi a rendes neve, mert se hq-n se hestore-on nem találtam a "kristály" szóra rákeresve lézerhez valót. Körülbelül milyen árban van?
(#) vtsoftware válasza Szebence hozzászólására (») Szept 15, 2008 /
 
Nem a "Quartz" (Kvarc)-ra gondolsz?
(#) Norberto válasza vtsoftware hozzászólására (») Szept 15, 2008 /
 
Biztos, hogy nem arra gondolt...
(#) vtsoftware válasza Norberto hozzászólására (») Szept 15, 2008 /
 
Nem értek a lézerekhez. Bocsesz... gondolom akkor optikai kristályra gondolt.
(#) pepe33 hozzászólása Szept 16, 2008 /
 
5-50pF forgókondenzátort keresnék de már nem nagyon kapni sehol. Vagy valami közeli érték is megtenné .
Tudja valaki honnan lehetne beszerezni ?
(#) blackhawk hozzászólása Szept 18, 2008 /
 
Üdv!
Találtam egy online elektronikai boltot itt, meg is találtam rajta, amit kerestem. Miután a rendelésre kattintottam, azt írta, hogy előre kéne fizetni, és eléggé bizonytalan vagyok, hogy ha kifizetem küldik e vagy sem. Ezért azt szeretném kérni, hogy akinek van valami tapasztalata, esetleg tanácsa, az írjon.
Előre is köszönöm.
(#) gabor128 hozzászólása Szept 21, 2008 /
 
Tudja valaki, hogy hol lehet pesten réz ragasztószalagot, esetleg alumínium ragasztószalagot venni?
(#) spikk válasza blackhawk hozzászólására (») Szept 23, 2008 /
 
Én rendeltem tőlük, mondjuk nem most, 1-2 éve talán.
Írtak egy mailt (magyarul), hogy ekkora összegnél (kb. 9 kHUF) nem kérik előre, hanem elküldik, benne lesz a számla, rajta a számlaszámmal és utaljam át, vagy a magyar bankjuknál fizessem be személyesen utólag.
Szóval ha kell is előre utalni, azt nem hinném, hogy ne küldenék.
Nyugodtan rendelj tőlük.
(#) szamóca hozzászólása Szept 24, 2008 /
 
Sziasztok!
Van javításon nállam egy akkutöltő, és van benne egy T15 N 50T Tirisztor. Nem találtam az alldata-n sem sehol adatot, vagy helyettesítést. Valaki tud róla valamit, esetleg boltot ahol még kapható?
(#) lapose válasza szamóca hozzászólására (») Szept 24, 2008 /
 
Szia!
Specsheet from Action-Tungsram, Inc.
T15N/50T
Silicon Controlled Rectifier

V(DRM) Max.(V)Rep.Pk.Off Volt.=50
I(T) Max.(A) On-state Current=15�
@Temp. (�C) (Test Condition)=60
I(TSM) Max. (A)=120
I(GT) Max. (A)=40m
V(GT) Max.(V)=3.0
I(H) Max.(A) Holding Current=50m
Status=Discontinued
Package=StR-M6
Military=N
(#) szamóca válasza lapose hozzászólására (») Szept 24, 2008 /
 
Nagyon köszönöm! Hálás vagyok.
(#) lapose válasza szamóca hozzászólására (») Szept 24, 2008 /
 
Szívesen!
(#) pedrock hozzászólása Szept 25, 2008 /
 
Lécci írja meg valaki, hol lehet olcsón UTP (cat5) kábelhez hozzájutni, ahol ki is postázzák a terméket. Fontos! Az olcsó 40-50 Ft/m legyen.
(#) lidi hozzászólása Szept 25, 2008 /
 
Basszus, asszem rám pikkelnek a kedvenc boltomban. Múltkor 4 dióda maradt ki a csomagból,külön kellett visszamennem érte. Most meg egy kapcsolóról hiányzik a menetes rögzítő műanyag. Miért pont énvelem csinálják ezt ?! Argghhhh. :boxer:
(#) gulasoft hozzászólása Szept 26, 2008 /
 
Olyan zöld színű forrasztásgátló festéket keresek ami a profi nyákokon van, és általában szitázzák.
Van ilyenből esetleg olyan ami uv hatására lebomlik mint a p20 vagy felkeményedik mint a szita anyag?
(#) T0m1c hozzászólása Szept 27, 2008 /
 
Hali,

Kezdő vagyok azt szeretném megkérdezni, hogy hol miket vásáróljak vagyis mit ajánlotok egy kezdőnek megépíteni és hol lehet ilyet venni "PIC16F877" ?

üdv!
Következő: »»   59 / 437
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem