Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Erősítő mindig és mindig
Mielőtt kérdezel, a következő két dolgot ellenőrizd! I. A helyes tápfeszültségek megléte. II. A kimeneten van-e egyenfeszültség. Élesztés.
Lapozás: OK   183 / 2499
(#) Tomy27 válasza Dj TSM hozzászólására (») Okt 16, 2008 /
 
Nem értek veled teljesen eggyet (A pioneer,onkyo,hitachi meg hasonlok mind ugyanaz) de köszi a hozzászólást. A Technics-hez csak azért nem ragaszkodnék mert hybrid IC a végfoka és pótolhatatlan ha tönkremenne, meg nem is távos típus de az tény hogy elismert jó készülék(ek)...
(#) Dj TSM válasza Tomy27 hozzászólására (») Okt 16, 2008 /
 
Hat igen igaz,az a hatranya hogy hybrid es nagyon haklis,otthoni zenere nagyon jo,de buliba csak tranzisztoros,moszfetes a tuti.
(#) Tomy27 válasza hapro hozzászólására (») Okt 16, 2008 /
 
Igazad lehet a Pioneer-rel kapcsolatban van most nálam egy régi tipusú Pioneer SX-434 Receiver és elég furcsa a mély benne nagyon nem tetszik bár ez szerintem a hangszínfreki beállításból adódhat...Amúgy multkor láttam a munkáid egy részét a honlapodon és mit mondjak tátva maradt a szám főleg a lombfűrész munkáid tetszettek...
(#) hapro válasza Tomy27 hozzászólására (») Okt 16, 2008 /
 
huu ez egy elismerés abból mostanában elég keveset kapok, egyébként mert főleg az a szakmám. köszi
(#) Tomy27 hozzászólása Okt 17, 2008 /
 
Üdv.Valaki tudna feltenni olyan linket ahonnan erősítő manual-t lehet letölteni lehetőleg ingenesen...
(#) valve válasza Tomy27 hozzászólására (») Okt 17, 2008 /
 
Például innen.
(#) Tomy27 válasza valve hozzászólására (») Okt 17, 2008 /
 
Üdv.A napokba párszor kikötöttem ezen a linken de nem tudtam róla tölteni, gondolom be kellene regelnem...De ez ingenes akar lenni?
(#) Tomy27 hozzászólása Okt 17, 2008 /
 
Sikerült beregelnem de sajnos nincs közte a keresett típus...
(#) szamóca válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Okt 17, 2008 /
 
Idézet:
„Nahát nahát...a meg nem értett zseni szindróma!”

Azért is valóban nagy elismerés illeti haprot, hogy nem csak a tanult szakmájában ér el sikereket,eredményeket. :yes:
(ez kicsit OFF, bocs)
(#) Tomy27 válasza szamóca hozzászólására (») Okt 17, 2008 /
 
Szia!Osztom a véleményed de ha már itt vagy segíthetnél nekem.Egy Denon PMA-720 erősítőnek kellene a manual de sehogy nem tudom levadászni...
(#) bancsi15 hozzászólása Okt 17, 2008 /
 
Sziasztok!

Kaptam 4db hangszórót. két darab 8Ohm 5W és két darab 8Ohm 3W-osak. Ezekhez szertnék egy erősítő kapcsolást kérni, ha tud valaki. Úgy szeretném, hogy 1 hangdobozba egy 3W-os és egy 5W-os hangszóró kerülne. (Nem tudom a dobozon belül hogy kössem őket.)

Köszi
Üdv.
(#) szamóca válasza Tomy27 hozzászólására (») Okt 17, 2008 /
 
Ebben sound.man barátunk a profi!
Őt kérdezd meg, talán neki van, vagy tud szerezni.
(#) szabi83 válasza szamóca hozzászólására (») Okt 17, 2008 /
 
Denon_PMA-700AE

720 nincs fent
(#) szamóca válasza szabi83 hozzászólására (») Okt 17, 2008 /
 
Te is profi vagy!
Köszi Tomy27 nevében is. Talán jó lesz neki.
(#) Abukodonozo válasza Tomy27 hozzászólására (») Okt 17, 2008 /
 
Szia!

Nálunk egy DENON PMA-495R szolgál...USER MANUAL-om van, hozzá de nem tudom mennyire hasonlít a két modell

Üdv: Abu.
(#) Tomy27 válasza Abukodonozo hozzászólására (») Okt 17, 2008 /
 
Szia.Én se tudom de felteheted hátha más is tudja használni...
(#) Tomy27 válasza szabi83 hozzászólására (») Okt 17, 2008 /
 
Köszi csak kár hogy ez kapcsrajz és nem tartalmaz információt a készülékről...
(#) sound.man válasza Tomy27 hozzászólására (») Okt 18, 2008 /
 
Na hali!

A pma720-as nekem sincs meg, de a 700asról van még egy pár infóm. Itt a link: Bővebben: Link
(#) Tomy27 válasza sound.man hozzászólására (») Okt 18, 2008 /
 
Köszi de szerintem ez már picit profibb készülék lehet, de már nem is keresem tovább ha már neked sincs meg akkor......
(#) Tomy27 hozzászólása Okt 18, 2008 /
 
Üdv mindenkinek.Na úgy néz ki a dolog hogy eldöntöttem melyik erősítőt veszem meg, csak még fel kell vennem a kapcsolatot az eladóval.A választás pedig a Denon PMA-720A esett, találtam főbb információkat egy külföldi fórumon (2 x135 W sous 4 Ohms. THD: 0,007%) és ez segített a végleges döntés meghozatalában, remélem jó döntést hoztam...


denonp18.jpg
    
(#) Abukodonozo válasza Tomy27 hozzászólására (») Okt 18, 2008 /
 
Szép döntés. A DENON-ok nagyon ügyes erősítők...a miénken például van egy olyan csodapoti, amit úgy hívnak, hogy variable loudness play és azt csinálja, hogy a hangerőtől függően lenyomja vagy felgörbíti a frekvenciagörbe végeit
(#) immi hozzászólása Okt 18, 2008 /
 
Sziasztok!

Remélem, jó helyre írok... Találtam egy hangszórót, pontosabban ezt: http://bolthely.hu/mikroshop/id/00082_DYH_1530_56964.
Azt szeretném kérdezni, hogy milyen erősítőt ajánlottok hozzá? (A 20-25 Hz körüli jelek lennének fontosak)

Előre is köszönöm: Imi
(#) sound.man válasza immi hozzászólására (») Okt 18, 2008 /
 
Szerintem TDA 7294, de ettől a hangszórótól ne várj csodát. Érzékenysége:88,6 dB ezért.
(#) immi válasza sound.man hozzászólására (») Okt 18, 2008 /
 
Köszi a gyors választ!
Nem mélyládába, meg ilyesmibe kell, hanem egy 20 - 150 Hz-es tartományban érzékeny akusztikus szenzornak szeretnék magzati szívhangjeleket leadni tesztelés céljából. Arra jó lehet?
(#) sound.man válasza immi hozzászólására (») Okt 18, 2008 /
 
Hűha Ilyennel még nem volt dolgom. Amúgy szerintem jó, de inkább kérdezz meg másokat mert ebbe nem vagyok biztos.
(#) immi válasza sound.man hozzászólására (») Okt 18, 2008 /
 
Tulajdonképpen magát a szenzort tesztelném, úgyhogy az lenne a jó, ha minél pontosabban vinné át a jelet. Mekkora erősítő kéne hozzá?
(#) sound.man válasza immi hozzászólására (») Okt 18, 2008 /
 
Szerintem vegyél egy kisebb hangszórót de márkásabbat és érzékenyebbet, amihez van adat és tudsz hozzá ládát építeni.
(#) immi válasza sound.man hozzászólására (») Okt 18, 2008 /
 
Mindenképpen kell láda? Mert itt a hangerő nem fontos, lehet nagyon kicsi is (a szívhang sem egy hangos dolog)... Esetleg tudsz ajánlani másik hangszórót?
(#) sound.man válasza immi hozzászólására (») Okt 18, 2008 /
 
Láda az tuti hogy kell. Olyan hangfalat próbáltál mint amilyen a a hifikhez adnak? Szerintem az jó lenne erre a feladatra.
(#) bancsi15 hozzászólása Okt 18, 2008 /
 
Sziasztok!

Kaptam 4db hangszórót. két darab 8Ohm 5W és két darab 8Ohm 3W-osak. Ezekhez szertnék egy erősítő kapcsolást kérni, ha tud valaki. Úgy szeretném, hogy 1 hangdobozba egy 3W-os és egy 5W-os hangszóró kerülne. (Nem tudom a dobozon belül hogy kössem őket.)

Köszi
Üdv.
Következő: »»   183 / 2499
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem