Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   271 / 3571
(#) szamóca válasza Norberto hozzászólására (») Dec 12, 2008 /
 
Szeretem játszani.
(#) hapro válasza DuMatyi hozzászólására (») Dec 12, 2008 /
 
"Baján van egy pincekocsma..." és erős logikával kikövetkeztettem, hogy Bajáról van szó.
Én is EJF-re jártam de már azt se tudom mikor.
(#) szilva válasza DuMatyi hozzászólására (») Dec 12, 2008 /
 
Hú, ez a Spencer Davis nagyon jól esett most, de rég hallottam, talán még 45-ös bakelitről legutoljára

Biztos az én zenei műveletlenségem, de a videó elején nem McCartney beszél,? 3:37-nél meg mintha Lennont látnám...

(De lehet, hogy csak beleképzelem, tulajdonképpen én a mai napig hiszem, hogy ők rakták le az összes mostani popzene alapjait. Az is lehet, hogy csak ennyire akartak akkoriban hasonlítani hozzájuk?)
(#) Action2K válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Dec 12, 2008 /
 
Szia!

Ez jól jött! Ment is egy üzi az asszonynak, mert ma van a szülinapja!

Köszönet Neked, meg a készítőjének!
(#) zenetom hozzászólása Dec 12, 2008 /
 
Jó reggelt mindenkinek!
A multkor a valamennyi szó jelentésém gondolkodtam, amit ugye úgy használunk, mint a mindenki/minden. De szerintem ez rossz beidegződés, hisz az egy határozatlan mennyiséget jelöl, mint minden "vala"-val kezdődő szó. Például az hogy valamennyi tranzisztor kiégett. Szerintem akkor nem az összes hanem csak valamennyi. Nem tudom ki találta ezt ki hogy a valamennyi az az összest jelenti
Na ezt tárgyaljuk ki
(#) sound.man válasza zenetom hozzászólására (») Dec 12, 2008 /
 
Várj... még elolvasom vagy kétszer.
(#) zenetom válasza sound.man hozzászólására (») Dec 12, 2008 /
 
Szóval az a lényeg hogy a valamennyi logikusan végiggondolva nem az összes dolgot jelenti, hanem csak egy részt, mivel a "vala" szók mint határozatlanak, pl. valahol, valamikor....stb ..szerintem
(#) MPi-c válasza zenetom hozzászólására (») Dec 12, 2008 /
 
És mi a helyzet a "valamint"-tel?
(#) zenetom válasza MPi-c hozzászólására (») Dec 12, 2008 /
 
Najó azért ennyire ne kalandozzunk el
(#) MPi-c válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Dec 12, 2008 /
 
Péntek, meg dologidő? Itt is feszül már egy kis ellentét...
(#) MPi-c válasza zenetom hozzászólására (») Dec 12, 2008 /
 
Olvasd el ezt!
(#) zenetom válasza MPi-c hozzászólására (») Dec 12, 2008 /
 
Köszi, szóval akkor 2 jelentése van.
(#) MPi-c válasza zenetom hozzászólására (») Dec 12, 2008 /
 
Igen, jó pár száz éve...
(#) wg_kezdo hozzászólása Dec 12, 2008 /
 
Idegösszeroppanás kerülget a Vista miatt.
(miért nem érzem magam ezzel a tudattal magányosnak?).
(#) zenetom válasza wg_kezdo hozzászólására (») Dec 12, 2008 /
 
Miért váltasz Vistára??
(#) wg_kezdo válasza zenetom hozzászólására (») Dec 12, 2008 /
 
Nem váltok csak nincs XP-m mivel Vistával adták a laptopot.
Hülye voltam, hogy megvettem.
És mindenképpen jogtisztának kell lennie a szoftvernek sajnos.
(#) DuMatyi válasza hapro hozzászólására (») Dec 12, 2008 /
 
...és milyen szakra jártál? Egyébként a Strong békés - délutánonként! Akkor szoktunk lemenni... Nomeg a branch a vizsgák után... Egyébként egy-két húzósabb tárgyat kivéve nem kell sokat szenvedni. Amivel meg cseszegetnek, azt alap nagyon tudni, jól sejtetted, hogy nem a Blackout Oda nem mennék le, mert szerintem elevenen szétszednének

Üdv!
Matthew
(#) Action2K válasza wg_kezdo hozzászólására (») Dec 12, 2008 /
 
Miért nem vettél olyan laptopot amin pingvin van, meg veszel mellé OEM ablakokat. Az is legális, és árban dettó.
(#) DuMatyi válasza wg_kezdo hozzászólására (») Dec 12, 2008 /
 
Miért is van az, hogy a microfost századszorra eljátssza velünk azt, hogy valami sz@rt kidob, majd utólag foltozgat, és egész jó, mire jön a következő verzió, és minden kezdődik előröl???
(#) DuMatyi válasza szilva hozzászólására (») Dec 12, 2008 /
 
Igazat adok neked: a 60s klasszikusok alapoztak meg mindent, azóta szinte nincs is új a nap alatt! Ezért hallgatom én is őket, ifjúkorom ellenére!
(#) Action2K válasza DuMatyi hozzászólására (») Dec 12, 2008 /
 
Ez is olyan, dolog mind a hardver. Mire a nép megszokik egy típust, a szervizek kijavítgatják a típushibáékat, már minden szépen megy.... na akkor jön az új model!
22-es csapda, vagy ördögi kör, kinek mi tetszik.

De egy szóval: piacgazdaság. Mind minden.
(#) DuMatyi válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Dec 12, 2008 /
 
csak tudnám honnan szeded az ilyen "pihent" webtartalmakat... Nagyon jópofák, a mikulástól a nővérem el volt ájulva!
(#) zenetom válasza wg_kezdo hozzászólására (») Dec 12, 2008 /
 
Ja. Az más :s
Kíváncsi vagyok milyen lesz az új windows 7.
(#) Action2K válasza DuMatyi hozzászólására (») Dec 12, 2008 /
 
Idézet:
„csak tudnám honnan szeded”

:google:
(#) DuMatyi válasza zenetom hozzászólására (») Dec 12, 2008 /
 
Impotens lesz! (kicsipuha)! A név kötelez... microfost... őőő microsoft

Ui: a potens az tehetséget ill. képessséget jelent. Tehát az impotens az tehetségtelen, ill. képtelen (rá) értelemben használja a latin.

(#) lapose hozzászólása Dec 12, 2008 /
 
Sziasztok!

Két meglepi!
(#) moltam válasza lapose hozzászólására (») Dec 12, 2008 /
 
Energiatakarékosság
(#) zenetom válasza moltam hozzászólására (») Dec 12, 2008 /
 
Ja
A macskás tényleg jó.
(#) DuMatyi válasza lapose hozzászólására (») Dec 12, 2008 /
 
Azt a beteg mindenit annak aki kitalálta meg annak is aki feltette!
(#) hapro válasza DuMatyi hozzászólására (») Dec 12, 2008 /
 
A PF-re jártam (művszerv), szóval semmi műszaki.
Hát nem is tudom, a Black eszembe se jutott, oda talán csak nagyon ritkán jártunk amikor mindenből elegünk volt, és kellett egy kis kikapcsolódás...Na az a hely erre tökéletes volt. Csak mi EVIG-nek hívtuk. Oda a legigénytelenebb, legmocskosabb cuccba kell menni, és utánna ruha fertőtlenítés, vagy eltüzelés következett.
Persze mi nem verekedni jártunk oda, csak jól berúgni, meg esetleg csocsózni, sőt csak hallomásból tudok ott bunyókról, az Armstrongba meg, hát....
Amikor én voltam gólya akkor az Aranygolyóban, talán már meg sincs, a távolsági buszmegállónál, no akkor ott 19Ft volt egy fehér kisfröccs. 200Ft-tal a zsebünkbe ellehetett menni jól berúgni. Persze a tulaj csinálta a bort az udvarában mindenféle szirsz*rbólpancsolta.
Nem is volt az olyan rég, 1999 vagy 2000-ben lehetett, de lehet hogy 2001.
Legjobb éveim voltak a főiskolás évek. Úgy gondoltuk miénk a világ....aztán ha bele gondolok tényleg úgy is volt, csak mostanra azt mondják/mondjuk, benőtt a fejünk lágya, de szerintem csak leszálltunk a lóról, arról amin mertünk álmodni, és nagyokat gondolni.
Valahogy vissza kéne ülni rá, vagy meg kéne egyáltalán keresni.

Tényleg délutánonként annyira nyugi van az Armstrongban, hogy le se jártunk, inkább Sparban, mert akkor még nem volt tesco, vettünk piát kaját, be a koleszba aszt ott ettünk ittunk, utánna ha kedvünk volt estefelé irány valahova, vagy maradt a koliparty.
Egyébként bajai vagyok, csak nagyon sokat volta bent a kollégiumban. Tudod azon a fakultáson 80% nő....
Hát volt egy feeling-je annak a 4 évnek.
Következő: »»   271 / 3571
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem