Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ki mit épített?
 
Témaindító: Dióda, idő: Jan 26, 2006
Ez a téma ha úgy tetszik a mi "kiállítótermünk", nem pedig a ki mit csinált volna másképpen, mások helyett, és legfőképpen nem javítós téma. Minden készüléknek van saját témája, ott kell kitárgyalni a részleteket!
FONTOS! A kapcsolási rajzok keresésére is van saját téma, ott keressetek rajzokat!
Lapozás: OK   354 / 1681
(#) DJ Szabcsa válasza FMSound hozzászólására (») Jan 14, 2009 /
 
Szép kis cucc. De mi is ez pontosan??? A Behringer igen komoly Nekem a keverőm ilyen márkájú
(#) FMSound válasza DJ Szabcsa hozzászólására (») Jan 14, 2009 /
 
Szabcsa ez egy dimmer illetve vezérlő(k) hozzá, dbase kíváncsi volt a mert látta a most készült 4 csatornásat, hogy milyen a 3 fázisú
A dimmerel általában fényvetők, par lámpák, reflektorok fényerejét szabályozzuk, persze lehet egy sima 60W-os izzóz is. De ha te Dj vagy akkor csodálkozom ,hogy nem találkoztál még dimmerel hisz nem csak koncerteken de discokban partykon is használnak a technikusok reflektorokat, par lámpákat ezzel együtt dimmereket.
(#) DJ Szabcsa válasza FMSound hozzászólására (») Jan 14, 2009 /
 
ŐŐŐ hááttt izzéé nem vagyok DJ. Régen netrádiókban voltam műsorvezető és onnan maradt meg a név. Ma már csak házibulikban kevergetek, semmi komolyabb. De mostmár legalább tudom mi az a dimmer Köszi a választ...
(#) MolnarG hozzászólása Jan 14, 2009 /
 
Topi!
Elkészültek a képek a ledes pilácsról? Már nagyon kíváncsi vagyok!
(#) Szebence válasza MolnarG hozzászólására (») Jan 14, 2009 /
 
Topi most összetette a kezét a Neptunért, hogy pénteken megtudhassa, hogy sikerült a matek vizsgája...
(#) MolnarG válasza Szebence hozzászólására (») Jan 14, 2009 /
 
OFF /OFF
(#) Topi válasza Szebence hozzászólására (») Jan 14, 2009 /
 
Ilyenről szó sincs... A vasútprojekt előzött be a lámpával szemben.

Szerk: De nem felejtettem el. Durva lesz, várjátok csak ki a végét. Majd lesz itt kép...
(#) FMSound válasza dbase hozzászólására (») Jan 14, 2009 /
 
dbase várom véleményed a nagy dimmerel kapcsoltban jah és mindekitől várok véleményeket akármelyik készülékről
(#) 2ltb válasza Topi hozzászólására (») Jan 14, 2009 /
 
Lassuk a medvet !lassuk a medvet!
(#) miklosch válasza FMSound hozzászólására (») Jan 15, 2009 /
 
A behringer nem dmx jellel dolgozik? A dimmereden nem láttam dmx csatit.
(#) dbase válasza FMSound hozzászólására (») Jan 15, 2009 /
 
Szép nagy:yes: !Full tele van, vagy sok hely van benne? 1kw-al terhelve melegszik rendesen? 4venti fontos volt, annyira hevül? Az elején a zöld az hőmérő? 8kimenetet hogy osztottál el 3 fázisra? Egy akkor jobban terhelt.
Gondolom ezt csak a házi vezérlő tudja kezelni.
Raktál bele futófényt vezérlőt is?
(#) Action2K hozzászólása Jan 15, 2009 /
 
Sziasztok.
Hajnal 3-kor megszületett. Életre kelt. Életjelei megközelítik a normálist. Neve még nincs, egyenlőre csak "aranyoszkám".
Ja amúgy az első deszkamodelles, csöves erősítőm prototípusáról beszélek .
Olyan jó volt látni, mikor felizzottak a fűtések! Igaz volt kis "füst" is, mert a csőfűtés elé kötött korlátozó ellenállásom "elpárologtatta" magáról, a rá rakódott uszkve 20 év szennyeződését. A hangját még sajnos nem hallhattam, mert mint mondtam, hajnal 3-ra esett e pillanat, s nem lett volna ildomos a kis családomat felriasztani álmából. Alig várom, hogy este hallhassam a hangját, egy szintén kb. 20 éves, vagy annál idősebb Vermona hangfalon.
A képek csatolva róla.
(#) Frankye válasza Action2K hozzászólására (») Jan 15, 2009 /
 
Gratula!
(#) Ricsi89 válasza Action2K hozzászólására (») Jan 15, 2009 /
 
Jó lett!Ha jól működik jöhet a sztereó változat.
ha már csöves erősítő, akkor megmutatom az enyémet is. ma már úgy néz ki elkészültem vele. Elől még lesz egy EM80-as varázsszem, amit még nem sikerült működésre bírnom, de majd hétvégén megoldom azt is. Két PCl86-os cső a szíve az erősítőnek. van egy kis maci még benne, de már nem tudom kiűzni belőle. A hálótrafó beszórja egy kicsit a kimenőket. Sebaj, ha szól a zene úgysem hallatszik. Ahhoz képest, hogy milyen kicsit a kimenők nagyon szépen szól. Na akkor a kép.

DSC00345.JPG
    
(#) Doncso válasza Action2K hozzászólására (») Jan 15, 2009 /
 
Jólvan báttya, látom nem csak én vagyok hajnali bagoj, ennek örülök, remélem a hangját , vagyis az érzést szóban megosztod velünk!
Szuper lett!! GRATI!!
(#) Frankye válasza Doncso hozzászólására (») Jan 15, 2009 /
 
Mármin bagoLY, ugye?
(#) FMSound válasza dbase hozzászólására (») Jan 15, 2009 /
 
hát elég zsúfolt a bellülről van benne 2db zavarszűrő modul ami elég nagy. nem hevül annyira, biztonság kedvéért van benne 4 venti, mert jártam már úgy , (nem evvel a készülékkel) hogy a nyákról leolvadt a cin a hőtől,de az egy kisebb készüléknél volt, és nyáron 40fokos kánikulában tehát ezért lett ez egy szélgenerátor , és miklosch-nak is mondom meg neked is, ez a behringer / LC 2412 rendelkezik 10V-os kimenettel is, nagyon jó kis vezérlő ez a beringer nagyon sokat tud árához képest, megvagyok vele nagyon elégedve, csináltam pár képet a csatlakozóiról amúgy az általam készített vezérlő rendelkezik futófénnyel és félorgonával is és a dimmer szabványos 10V-os vezérlésű, ezért nem csak az épített vezérlő képes vezérelni. A 3fázis pedig a készülékben úgy van elosztva hogy 2fázist használok benne 4-4 csatorna, mert hangosítás során a L3-mas fázisról a hang megy, L1,L2 Fény. Így van elotszva a terhelés.
(#) llaci56 válasza FMSound hozzászólására (») Jan 15, 2009 /
 
Egyszer legalább vehettél volna levegőt a mondat közben... A "félorgona" viszont nagyon tetszik!
(#) FMSound válasza llaci56 hozzászólására (») Jan 15, 2009 /
 
Mintha egy magyar nyelv helyesírási fórum lenne
(#) Tomi20 válasza FMSound hozzászólására (») Jan 15, 2009 /
 
Nem az, de legalább így is tanul az ember...
(#) FMSound válasza Tomi20 hozzászólására (») Jan 15, 2009 /
 
igen, igazatok van, engem az zavart: laci56 kiemelte "félorogna" ahelyett, hogy tényleg a készülékkel kapcsoltban írt volna, kritikát, ötletet,
(#) llaci56 válasza FMSound hozzászólására (») Jan 15, 2009 /
 
Mert a többit nem értettem...
(#) JZoli válasza Ricsi89 hozzászólására (») Jan 15, 2009 /
 
Ugyanilyen típusú kimenőtrafóim vannak nekem is,éppen tegnap számoltam ki, hogy több mint 6 cm2 a vaskeresztmetszete, és azzal a PCL 3W-jával 40 Hz körüli átvitel is lehetséges. Szóval szerintem annak elég jól kellene szólnia. És a csöves 3W az bizony három vatt ám!Bízom benne, hogy tényleg jó kis zene fog abból kijönni.
(#) littlejoe hozzászólása Jan 15, 2009 /
 
Elkészült a két em84-el támogatott jlh erősítőm.Sajnos az egyik cső csak minimálisan vezérelhető (ez már a második tesztpéldány).Ha valakinek van garantáltan működőképes ,kipróbált darabja akkor arra vevő lennék!

DSCN0496.JPG
    
(#) Doncso válasza Frankye hozzászólására (») Jan 15, 2009 /
 
Bocsi.
(#) djyuri hozzászólása Jan 15, 2009 /
 
Gyerekek ennyi felkiáltójelet (figyelmeztetést) :felkialtas: már rég láttam,mint most az utsó 3 oldalon

De az ötleteitek még mindig jók
(#) Ricsi89 válasza JZoli hozzászólására (») Jan 15, 2009 /
 
Igen. Kristálytisztán szól mély, közép és magas hangoknál is. És tényleg az a 3w akkorát szól..... Hú nem is tudok mit írni rá. Ezt nem lehet leírni, hallani kell. :yes:
(#) zoly15 hozzászólása Jan 15, 2009 /
 
Sziasztok!
Elkészültem az első kétoldalas SMD panelemmel..
Az áldozat a TOPI AVR Dopere SAN féle nyákkal...
Két óra hosszú forrasztgatás után megszületett
Igaz még program nincsen benne.. azt kéne holnap összehoznom még valahogyan....
Üdv!
(#) Topi válasza zoly15 hozzászólására (») Jan 15, 2009 /
 
Ahhoz képest, hogy első :kalap:
(#) Norberto válasza zoly15 hozzászólására (») Jan 15, 2009 /
 
2-es kép, bal oldalon legfelső ellenállás (68 ohm). Kicsit igazítsd meg, kissé bal oldal felé vidd el - mondjuk egy tizedmillimétert, mert így összeérhet az egyik - bal oldali - vezetővel, ami alatta fut.
Következő: »»   354 / 1681
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem