Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   416 / 3569
(#) szamóca válasza DuMatyi hozzászólására (») Feb 23, 2009 /
 
Bizony, bizony! Érzitek Ti hogy nem ide való a mondandótok!

Ma egyébként is rossz napom volt. Ellopták a telefonomat, és egy munka társam öngyilkosságot kísérelt meg.
(#) válasza zenetom hozzászólására (») Feb 23, 2009 /
 
Szia! (igen, ez az előbb kimaradt )

1: Jó neked
2: Akkor megnyugodtam
3: Na igen, vagy akkor is reklámozta a saját nyákgyártós bizniszét

A te kérdésedre pedig a válasz: igen, most nekem is volt valami SQL-lel kapcsolatos gubanc működés közben...
(#) llaci56 válasza Attila86 hozzászólására (») Feb 23, 2009 /
 
Attila! (381384 - Ki, mit épített)
Értem én, hogy a "Ki, mit..." -ben nem kezdő kérdésekkel kellene foglalkozni, de úgy sem lehet hagyni, hogy xy megfordítaná az adott alkatrészt, és szerinte hibás a rajz. (Mert mások esetleg ezen bukhatnak el...) A megjegyzésére nem írhattam azt, hogy: gyorsan szívd vissza, mert ebből OFF lesz! Ráadásul többedszerre is alig akarta megérteni.
(#) válasza szamóca hozzászólására (») Feb 23, 2009 /
 
Jesszusom!
Akkor neked tényleg elég *** napod lehetett... :no:
(#) KTobi válasza szamóca hozzászólására (») Feb 23, 2009 /
 
Van, mikor minden összejön. Az se jobb, hidd el, mikor előre elárulják neked, hogy ha így meg így, akkor öngyilkos lesz. Sajnos sokan nem vesznek semmit se komolyan, mikor pedig már késő változtatni a dolgon ezt a "megoldást" választják. Megértelek, majd lesz jobb napod is.
(#) kaszarobert válasza szamóca hozzászólására (») Feb 23, 2009 /
 
Ha az segít, adj nekem egy warmot egy napig, hogy kiadd magadból a keserűséget! Kér még valaki? :bohoc: :awink:
(#) szamóca válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Feb 23, 2009 /
 
Tudjátok a telóba inkább azt sajnálom, hogy a sok név nem volt lementve.
Jól sejted Zoli. A felesége ellőt lőtte fejbe magát, egy patronos disznóölővel. Most kómában van. Nem sok az esélye sajnos. Pedig nem látszott hogy ilyen mély családi gondok gyötrik.
(#) tiggersoft válasza kaszarobert hozzászólására (») Feb 23, 2009 /
 
Nekem még ugyse volt...Ha a nyugalma ezen múlik én is vállalom egy napra!(csak valami mókás kisérö szöveget kérek hozzá...)
(#) szamóca válasza kaszarobert hozzászólására (») Feb 23, 2009 /
 
Ha az segítene magamnak is adnék.
(#) Norberto válasza kaszarobert hozzászólására (») Feb 23, 2009 /
 
A warn-okkal nem viccelődünk... nem lenne túl nagy hatása ilyesmik után...
(#) KTobi válasza szamóca hozzászólására (») Feb 23, 2009 /
 
Azt kell mondjam, hogy nem volt 100as, köztudott dolog, hogy az ember agya sokkal nagyobb, mint a disznóé, sokkal nagyobb esélye van, hogy végleg dili marad, mint ha meghal. Épp ésszel nem fogja túlélni, ha a fejéhez tette. Láttam már ilyen pisztolyt, játéknak nem játék, de gyors, könnyű halált nem tud okozni.
(#) zolee1209 hozzászólása Feb 23, 2009 /
 
Újra elhatároztam, hogy leszokom a cigiről. Ma összeszámoltam, hogy mennyi pénzt költöttem erre a káros szenvedélyre, és ez csak annyi, ami a polcon látható. Durván 13000 forint! És mint egyesek tudják, most ez a pénz nagyon jól jönne! Szóval amíg van esélyetek és egy kis lelki erőtök, tegyétek le minél hamarabb! :yes:
(#) zolee1209 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Feb 23, 2009 /
 
A legrosszabb az egészben, hogy amíg nem cigiztem, addig utáltam azt, aki dohányzik körülöttem. Erre tessék, én váltam gyárkéménnyé! :violent: :smoke:
(#) Norberto hozzászólása Feb 24, 2009 /
 
Egy kis érdekesség...

Idézet:
„Használati utmutat:
Játék neve: elektromos csellentyücske.
Biztos nágy az örom! Hogy a gyermek eztet a játék neki, ünneplő alkalma kezébe venni, által kissé tanulás célzatából kaptál.
Tehátakerlő sok!
1./ A doboz tetővel bir. Ez leszedés után szabad benyújtás a kéznek, négyszögalak elektrom csellentyücske.
2./ Alapos és kézbentartva alányulva óvatos dobos fenekéről első játék bekezdését.
3./ Fugyulim! Felszolit!
A játék elektromos felnőtt nélkül teljesen uldaba!
4./ Minezután meg lehet kezdeni a játszását a játéknak vele.
5./ Fogjátok a drót alfalát a kéz magsujja közé, és jobb kezetek fől-le mozgat, majd onnét villany bekapcsol, hirtelen smiroli erősen, különben nem jön a villany se át, se hosszu, se tyü!
6./ Egyfejű magánjáték ha vagytok egyed és nincs játszó önmagatokból is összerakni és az nyer aki előbb. Mindenfejü vételembernek üzen kedves játszás?

Gyártmánytyó cég”
(#) llaci56 válasza Norberto hozzászólására (») Feb 24, 2009 /
 
Ez nem semmi... Sok baromságot tudok, - de ilyet...!?
(#) zoly15 válasza zolee1209 hozzászólására (») Feb 24, 2009 /
 
Mos tár csak az lenne érdekes ha ezt az egészet 1 nap alatt szippantottad el
(#) DuMatyi válasza Norberto hozzászólására (») Feb 24, 2009 /
 
Kinai vacak kigyulladó, mérgező gyerekjáték... Netes fordítógéppel fordított használati útmutató... Márta néni a Sláger Rádióban ugyanilyent olvasott be, csak fogalmazásgátlóval...
(#) vtsoftware válasza DuMatyi hozzászólására (») Feb 24, 2009 /
 
Én ezt Nagy Bandó András egy előadásában hallotam... persze mp3-on.
(#) Frankye válasza Norberto hozzászólására (») Feb 24, 2009 /
 
Ezt az
Idézet:
„uldaba”
-t határozottan visszautasítom! Azonnal tessék bocsánatot kérni érte!
(Nézze meg az ember, miket nem mondanak neki bele által
Idézet:
„smiroli”
.)
(#) Georgee válasza Norberto hozzászólására (») Feb 24, 2009 /
 
Amikor először meghallottam azt hittem szétesek a röhögéstől elektromos csellentyűcske
(#) Georgee válasza zolee1209 hozzászólására (») Feb 24, 2009 /
 
Anno én is le akartam tenni a cigit. 1 hétig birtam nikotinos rágóval, de az utolsó nap kempingezni voltunk felkeltem és láttam, hogy nincs több nikotinos rágó, erre kértem egy cigit. Napi egy doboz után meg... Jó sok kiadás
(#) Frankye válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Feb 24, 2009 /
 
És akkor a JÓZSIIIII hoz egy cigit? :smoke:
(#) Georgee válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Feb 24, 2009 /
 
Erre rá kell, hogy gyujtsak. (ja a HEStore a rendeléstől számítva mikor szállít??) várom a futárt még sehol semmi
(#) llaci56 válasza Frankye hozzászólására (») Feb 24, 2009 /
 
Dehogyis! Bélának hívják!
(#) zoly15 válasza Georgee hozzászólására (») Feb 24, 2009 /
 
Látod hogy feldolgozták-e már az összes cuccodat..
ha már fe van dolgozva másnap viszik..
(#) Georgee válasza zoly15 hozzászólására (») Feb 24, 2009 /
 
Ja még nem . Holnap megyek vissza dolgozni, azért stresszelek annyira! Mind1 majd valaki átveszi
(#) radocziandras válasza DuMatyi hozzászólására (») Feb 24, 2009 /
 
Szerintem majd a legegyszerűbbet megpróbálom, majd küldök róla képet.Majd hétvégén nekiesek és gányolok valamit.Köszönöm minden hozzászólónak a segítséget. (jó sok késéssel )
(#) Thomm hozzászólása Feb 24, 2009 /
 
Sziasztok
remélem hogy jó topikot választottam a meglehetősen pofátlan kérésemhez. Nagy szükségem lenne egy müszaki torrent tanya meghívóra. Plz segitsetek, a munkámhoz elengedhetetlen, vagy legalábbis nagyon hasznos lenne.
Elörre is köszönöm.
(#) szamóca válasza zolee1209 hozzászólására (») Feb 24, 2009 /
 
Meg tudod csinálni! Én 25év után tettem le, ennek már 3 éve. Az első időszak a nehéz csak.(hozzáteszem hogy időnként a mai napig eszembe jut hogy,
Idézet:
„egyet el kéne szívni”
de elhesegetem magamtól a gondolatát.)
(#) Georgee válasza zolee1209 hozzászólására (») Feb 24, 2009 /
 
Látom nállad is vannak lazább napok, amikor csak a szürke esik jól . Gondolom a változatos étrendről még nem hallottál . Nekem ez van a bárpultba kipakolva, hogy kicsit színesebb legyen a háttér. Na de valahogy majd leteszem (remélem)

SP_A0270.jpg
    
Következő: »»   416 / 3569
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem