Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   417 / 3569
(#) llaci56 válasza szamóca hozzászólására (») Feb 24, 2009 /
 
Igen, ezt a hesegetést kell jól csinálni! Én múlt májusban tettem le, (3x év után!) és ma is, mikor elindulok a pinyóba, (bütykörészni,) amíg a lépcsőn megyek le, mindíg bevillan, hogy a fúrógápen ott a cigi, - lemegyek, rágyújtok, és végig gondolom, hogy mit fogok csinálni. De mire leérek, már el is hesegettem. (de a cigi azóta is ott van.) Van itthon töb, mint 4 karton cigim.
(#) Müszi válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 24, 2009 /
 
Igaz csak 16 vagyok, de egy biztos, rá se fogok szokni :yes:
(#) llaci56 válasza Georgee hozzászólására (») Feb 24, 2009 /
 
Sose tudtam többfélét szívni. Ha nem a piros hosszút szívtam, nem is esett jól. Ami a pultodon van, azt soha még csak nem is kóstoltam.
(#) llaci56 válasza Müszi hozzászólására (») Feb 24, 2009 /
 
Ezt ígérd meg!
(#) Georgee válasza Müszi hozzászólására (») Feb 24, 2009 /
 
Anno én is ezt mondtam Belerángatott a társadalom. Ha jól emlékszek ált suli 8ikban gyujtottam rá először (meg is bántam) azelőtt azt mondtam hogy nem fogok. Sajnos egy két ismerősöm mostanság rá gyujtogat alkalmanként, de nem hallgatnak rám.
(#) Norberto válasza Georgee hozzászólására (») Feb 24, 2009 /
 
Ez nem ígéret, és társadalom kérdése. (Pedig körülöttem jópáran rászoktak a cigire a szakközép idejében [ugye-ugye, a rengeteg "stressz" az undoríttttó, nyálkás, gusztustalan tanulás miatt], sőt, faterom is dohányzik már 3x éve...)

Az egész az egyén elveinek (már ha a rászokás idején egyáltalán voltak-e elvei... ez a mai társadalomban még 20 éves korban is erősen megkérdőjelezhető tud lenni!!!) és gondolkodásának kérdése.

Én is pont ezért nem gyújtok rá sose... és igazából nem is tervezem, az életemet 100%, hogy nem fogja szebbé tenni. Ilyen elven akkor hempereghetnék minden nap a trutyiban is (és rá is szokhatnék akár), de azt sem teszem, mert az agyam tudja, hogy tökéletesen fölösleges dolog lenne megtennem...
(#) Georgee válasza Norberto hozzászólására (») Feb 24, 2009 /
 
Hááát, mondjuk Éva se mondhatta, hogy a társadalom miatt nyult a tiltott gyümölcshöz... Szóval valahogy bennem is megvolt a kiváncsiság. De már késő
(#) Müszi válasza Norberto hozzászólására (») Feb 24, 2009 /
 
Igaz is!
A cigi nemcsak felesleges, hanem mellékesen büdös is és nagyon DRÁGA!
A mai világba minden forintot meg kell fogni.

üdv
(#) Georgee válasza Müszi hozzászólására (») Feb 24, 2009 /
 
Nem tudom miért, de nekem valamiért a napi első cigi nagyon megadja a feelinget. Főleg nyáron korareggel felkelek, kiülök az erkélyre egy kávéval és lazulok. Meló előtt ugyan ez, viszont a többinél ugy érzem, mint ha kényszer lenne. Egyszóval nállam megoszlik a vélemény, tudom hogy káros, de manapság mi nem az. A másik meg ha kiülök rágyujtani, akkor van időm végig gondolni a napomat.
(#) Norberto válasza Georgee hozzászólására (») Feb 24, 2009 /
 
Idézet:
„tudom hogy káros, de manapság mi nem az. A másik meg ha kiülök rágyujtani, akkor van időm végig gondolni a napomat.”


Hidd el, lehetne olyanokat sorolni, amik nem károsak, sőt (Mondjuk például egy jó kis Kép: Hivatkozás

Az igaz, hogy amire én gondolok, amiatt viszont nem biztos, hogy koncentrálni tudnék az aznapi teendőimre
(#) Georgee válasza Norberto hozzászólására (») Feb 24, 2009 /
 
Norberto most Te arra gondolsz amire Én???
(#) llaci56 válasza Georgee hozzászólására (») Feb 24, 2009 /
 
Ne járjon ott az eszetek, ahol a ...toknak kellene!
(#) Georgee válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 24, 2009 /
 
...= pákátok lenne? Vagy az az F betűs (orrasztó) :yes:
(#) llaci56 válasza Georgee hozzászólására (») Feb 24, 2009 /
 
Igen, a PÁKA! (...neked! )
(#) Georgee válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 24, 2009 /
 
Juhéééj csak jóra gondoltam
(#) llaci56 válasza Georgee hozzászólására (») Feb 24, 2009 /
 
De hogy kerül most meg ide a birkabőr???
(#) googa hozzászólása Feb 24, 2009 /
 
Jó estét! Voltam ma állás interjún és azt hiszem felvettek (mérnök állásba), kértem még egy hét gondolkodási időt, mert a jelenlegi cégemnél még ezt be kell vallanom, meg azért merőben új életet kell így kezdenem, egy másik városban.
Jelenleg betegszabin vagyok, mert belém költözött a Tüdő Gyula (gyengébbek kedvéért: tüdő gyulladás), tegnap. Csak reggel ezt elfelejtettem nagy izgalmamban a cégemnél közölni, de talán ez mindegy is. A lényeg, hogy amíg én az interjún "szenvedtem", addig a kikapcsolt céges telcsimen az ügyvezető igazgató bácsi keresett. Visszahívtam, és azt mondta, holnap menjek be... Hű-ha! Ebből mi lesz vajon? Le leszek cseszve, ki leszek rúgva, elő leszek léptetve...??? Jó mi?
(#) Georgee válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 24, 2009 /
 
ez de fájt
(#) DuMatyi válasza googa hozzászólására (») Feb 24, 2009 /
 
Rég voltál itt! Jobbulást! Az állásinterjúhoz sok sikert!
(#) Georgee válasza DuMatyi hozzászólására (») Feb 24, 2009 /
 
Most nézem a naptárat :d Neked nem ma van a névnapod???
(#) DuMatyi válasza Georgee hozzászólására (») Feb 24, 2009 /
 
Az egyik naptár szerint ma, a másik szerint holnap Akkor most mit higgyek?
(#) Georgee válasza DuMatyi hozzászólására (») Feb 24, 2009 /
 
tartsd meg kétszer Boldog Névnapot
(#) DuMatyi hozzászólása Feb 24, 2009 /
 
Köszönöm szépen! Tényleg jólesik a figyelmesség! Ritka a mai világban az ilyen! Laci, igazad volt, az "elektrósok", és a "rádiósok" egy külön kaszt... Kezdem a mi szubkultúránkat a felső tízezernek tekinteni, mert itt van emberség, és nincs taposás! Azt hogy milyen jó köztetek lenni, többször leírtam, így elegendő utalni rá!
(#) googa hozzászólása Feb 24, 2009 /
 
Kajak ronda ez a Body Sylvi, még szerencse, hogy ilyen jól lehet retusálni a mai eszközökkel... A Fókuszban mutogatták :wilting:
(#) Norberto válasza googa hozzászólására (») Feb 24, 2009 /
 
Sose nem is lesz belőle "ember"... hiába igyekszik bárhova is, már késő...
(#) llaci56 válasza DuMatyi hozzászólására (») Feb 24, 2009 /
 
Mi az, hogy "TI" szubkultúrátok?
(#) llaci56 válasza Norberto hozzászólására (») Feb 24, 2009 /
 
Miről maradtam le már megint?
(#) Action2K válasza DuMatyi hozzászólására (») Feb 24, 2009 /
 
Én is kívánok, boldog névnapot!
(#) DuMatyi válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 24, 2009 /
 
BOCSÁNAT! A MILYENK Ezer bocs, modibácsik, de ezt nem tudtam kihagyni! Remélem Frankye eltette már a távcsövest!
(#) DuMatyi válasza googa hozzászólására (») Feb 24, 2009 /
 
Zacskót a fejére, meg sötétben nem mindegy? A pulyka is a fejétől ronda csak... Nem kell ránézni, d..ni, meg enni! Nem reklamálni! Egyébként nem hiszem el, hogy van ronda nő. Attól, hogy nekem nem tetszik, másnak lehet még szép... Egyébként izlések és pofonok. Én a mű csajoktól vagyok rosszul, akik 2 lábon járó szilikontartályok. Pl Kelemen Anna.
Következő: »»   417 / 3569
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem