Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Börze
 
Témaindító: llaci56, idő: Jan 12, 2009
  1. Kőrösi Csoma Sándor Kőbányai Kulturális Központ Rádióamatőr találkozó és börze: börze időpontok.
Lapozás: OK   20 / 146
(#) DuMatyi válasza bakos13gab hozzászólására (») Ápr 17, 2009 /
 
Szia! Én relative hajnalban kint leszek. Piros baseballsapkámról és fehér mellényemről megismersz, mielőtt bárkinél bármit vennél, szólíts le, mert nem mindenkinél érdemes vásárolni!
(#) SzervízMacska válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Ápr 18, 2009 /
 
Sziasztok! Vége lett a mainak is. Hárman voltunk: Imi, Matyi + én. És természetesen Imi leánya az udvarlójával. De Ők inkább egymást nézegették, nem a börzét...
(#) Imi65 válasza DuMatyi hozzászólására (») Ápr 18, 2009 /
 
Ma csak röviden tettem tiszteletemet a börzén, szokás szerint csak Matyi volt kint, és Szervizmacska, akivel most találkoztam először. Matyi már a májusi börzére, és az utána következő eseményekre "gyúr". Természetesen arra, hogy meglátogassuk az oldal egyik legnépszerűbb alakját, Köbzolit.
(#) SzervízMacska válasza Imi65 hozzászólására (») Ápr 18, 2009 /
 
Az imént említett legnépszerűbb alakot már én is nagyon szeretném megismerni, mert ez a köbüki rajz nem túl sokat árul el róla.
(#) Müszi válasza Imi65 hozzászólására (») Ápr 18, 2009 /
 
Idézet:
„Természetesen arra, hogy meglátogassuk az oldal egyik legnépszerűbb alakját, Köbzolit.”


Én is szivesen mennék hozzá, de nem tudnánk elérni a vonatot sehogysem.

üdv
(#) SzervízMacska válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Ápr 18, 2009 /
 
Elnézést a moderátor uraktól!
(#) Imi65 válasza Müszi hozzászólására (») Ápr 18, 2009 /
 
Ha jó idő lesz - és mersz motorozni - leviszlek Dombóvárra. Hm?
(#) Müszi válasza Imi65 hozzászólására (») Ápr 18, 2009 /
 
Papával megyünk, tehát akkor kettőnket kellene vinni. A másik, hogy nincs jogosítványom (még).

üdv
(#) Imi65 válasza Müszi hozzászólására (») Ápr 18, 2009 /
 
A Papát elviszi a vonat is. Motorral csak 1 személyt lehet szállítani. Ahhoz, hogy utasként felülj, nem kell jogsi. Bátorság viszont igen.
(#) Imi65 válasza Müszi hozzászólására (») Ápr 18, 2009 /
 
[OFF] Müszi, nem ám megsértődni, nyilván, ha együtt jöttök, akkor együtt is akartok maradni. Ezt értem, de a Dombóvári út nekem is költség, csak akkor vállalnám, ha összeköthetném egy jó motorozással (így meglenne az indok). Akkor viszont nem tudok 2 embert vinni.
(#) DuMatyi hozzászólása Ápr 18, 2009 /
 
Üdv mindenkinek. Az előttem szólók mindent elmondtak már. Én is haza érkeztem egyben, egészségben! Iminek mondtam egy olyan viccet, hogy sántítva ment be az ajtón az egyik terembe Nekem volt szerencsém megismerni Szetyát. Jó néven vette, hogy nála levő teleszkópot vertikálnak néztem.
(#) zolee1209 válasza Imi65 hozzászólására (») Ápr 18, 2009 /
 
Én bevállalom, ha Müszi nem!
(#) llaci56 válasza zolee1209 hozzászólására (») Ápr 18, 2009 /
 
És lemész Dombóvárra, hogy Imi lemehessen érted?
(#) mark.budai válasza Imi65 hozzászólására (») Ápr 18, 2009 /
 
[off]Pest->Dombóvár->Pest... "Téped" neki 300-al , aztán nem tart annyi ideig, habár a tank szempontjából nem lenne nyereséges . A bátorságról meg annyit, hogy nem az első kilómétert teszed meg motorral, nem? Igaz akkor is kell elég bátorság, meg bizalom (ami itt nem szenved hiányban), ha 100000Km-t is mentél már motorral.
Müszi: Nincs Dombóváron olcsó alkatrészbolt? Akkor 2 indokból is megérné lemenni Iminek.
(#) Müszi válasza mark.budai hozzászólására (») Ápr 18, 2009 /
 
Olcsó nincs, a készletük szinte nulla. Kaposváron van a legközelebb. üdv
(#) Imi65 válasza mark.budai hozzászólására (») Ápr 18, 2009 /
 
[OFF]Nem teljesen így gondoltam. Ha Müszi feljön, akkor hazafelé mehetne velem. Azért 2X oda-vissza túl nagy kiadás lenne.
(#) Action2K hozzászólása Ápr 18, 2009 /
 
Sziasztok!
Mikor először voltam a börzén, annyi minden látni való volt, hogy igazán azt sem tudom, hogy a "mindenen" kívül mi van még ott Igazándiból az érdekelne, hogy szokott-e lenni porcelán oktál foglalat, illetve magnoval?
(#) Imi65 válasza Action2K hozzászólására (») Ápr 18, 2009 /
 
Szokott, igaz, aranyárban (800HUF). De a bácsi most sem volt ott. Reméljük, nincs erre komolyabb indok.
(#) Action2K válasza Imi65 hozzászólására (») Ápr 18, 2009 /
 
Hát az tényleg aranyár, 690 másutt. Pofátlan lennék, ha lealkudnám 500-ra? De minimum 10db-ot vinnék.
(#) llaci56 válasza Action2K hozzászólására (») Ápr 19, 2009 /
 
Miért lennél "pofátlan"? Szerintem kötelező alkudni! (Legfeljebb nem adja... )
(#) zolee1209 hozzászólása Máj 4, 2009 /
 
Sziasztok! Felvetettem egy kérdést Imi65-nek, azt tanácsolta, kérdezzem meg itt. Röviden és tömören, beillesztem ide a történteket!

Előzmény:
Idézet:

Szia Imi!
Ééérdeklődni szeretnék, hogy a hétvégi börze után mikor és mi módon szeretnénk eljutni Köbüki barátunkhoz? És hányan megyünk?”


Válasz:
Idézet:
„Pontosan nem tudom még, Matyi jelentkezett, és hozza ampervadász Petit, így akkor pont tele van a lóca veletek ( a fotel megosztva az enyém, és a lányomé). Kéne beszélni Djhanssal is, szerintem Ő is jönne Köbükihez kocsival. Egyenlőre többet nem tudok, még annyit, hogy hazafelé - úgy tudom - még Köbüki is kocsival megy, de vissza már nem jön. Szóval, még sok minden képlékeny. Próbáld felvetni ezt a Börze topikon.”


Remélem nem gond, hogy szó szerint idéztem...
(#) DuMatyi hozzászólása Máj 6, 2009 /
 
Üdv minden hű börzésnek! Ki jön Május 10-én? Privátban vagy msn-en megírnátok kinek mit ígértem, hogy viszek? Köszi!
(#) zolee1209 válasza DuMatyi hozzászólására (») Máj 7, 2009 /
 
Szia! Én megyek! Most tuti!
Esetleg nekem szkópcső...
(#) llaci56 válasza DuMatyi hozzászólására (») Máj 7, 2009 /
 
Idézet:
„Privátban vagy msn-en megírnátok kinek mit ígértem, hogy viszek?”

MSN-en írjátok, mert Topi kivág, ha teleírjuk a szervert!
(#) Imi65 hozzászólása Máj 7, 2009 /
 
Sajna csak 2 helyem lesz.
(#) Mate78 válasza DuMatyi hozzászólására (») Máj 7, 2009 /
 
Szia

én is megyek, ez lesz az első börzém.

üdv
(#) llaci56 válasza Imi65 hozzászólására (») Máj 7, 2009 /
 
Vegyél ölbe valakit!
(#) Imi65 válasza llaci56 hozzászólására (») Máj 7, 2009 /
 
[OFF] Lenne olyan, akit szívesen az ölembe vennék, de nem a börzések közül. Arra meg azért nem kerülhet sor, mert az "oldalbordám" is velem lesz.]
(#) llaci56 válasza Imi65 hozzászólására (») Máj 7, 2009 /
 
Na most, ha legalább őt ölbevennéd...
(Csak a hely miatt gondoltam! :hide: )
(#) Imi65 válasza llaci56 hozzászólására (») Máj 7, 2009 /
 
[OFF]Akkor inkább én nem megyek....
Következő: »»   20 / 146
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem