Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Börze
 
Témaindító: llaci56, idő: Jan 12, 2009
  1. Kőrösi Csoma Sándor Kőbányai Kulturális Központ Rádióamatőr találkozó és börze: börze időpontok.
Lapozás: OK   23 / 146
(#) lpcollector hozzászólása Máj 8, 2009 /
 
Zolee akkor marad minden az eredeti terv szerint? Rockersráccal eggyütt érkeztek 7:05-7:10 körül a Dózsára, ott "felvesztek" engem, és fél 8-ra érünk a Népligeti megállóhoz, ahol találkozunk a többiekkel?
( A képen ott lemezborító, ami nálam lesz )
(#) CIROKL hozzászólása Máj 8, 2009 /
 
Valakinek igértem a legutóbbi börzén szkóp csövet ! Van 3 darab egyforma RFT B7S1 és 1 darab Tungsram DG7-113A . Ezek nagy valószinűségel csak gyűjteménybe jók ? Ha kellene valakinek akkor holnap estig jelezzen és viszem !
(#) Ricsi89 válasza CIROKL hozzászólására (») Máj 8, 2009 /
 
Miért is csak gyűjteménybe valóak? Hibásak?
(#) CIROKL válasza Ricsi89 hozzászólására (») Máj 8, 2009 /
 
Az állapotukról semmit sem tudok azt kivéve hogy KB 20 éve pakolgatom az eggyik polcról a másikra ! Külsőleg egyben vannak nincs törés repedés ezen kivül mást nem tudok mondani !
(#) rockersrac válasza lpcollector hozzászólására (») Máj 8, 2009 /
 
Meg még Deákon csatlakozik a néphez Simpi is,meg jön velem egyik jóbarátom Gubán Gábor is!
(#) lpcollector válasza rockersrac hozzászólására (») Máj 8, 2009 /
 
Ennyi embernek lassan indíthatnának egy külön szerelvényt is
(#) CIROKL válasza rockersrac hozzászólására (») Máj 8, 2009 /
 
Idézet:
„meg jön velem egyik jóbarátom Gubán Gábor is”
Akkor én is üdvözlöm a Gubán Gábort !
(#) rockersrac válasza lpcollector hozzászólására (») Máj 8, 2009 /
 
Jó! Akkor jelezzük a BKV felé hogy igényt tartunk egy külön kocsira,a többi kocsi meg lehet a többi utasé!
(#) Ricsi89 válasza CIROKL hozzászólására (») Máj 8, 2009 /
 
Ha feljutok a börzére, akkor az egyik kisebb kellene. Ha esetleg nem jutok fel, akkor is kell egy.
(#) Gafly válasza Ricsi89 hozzászólására (») Máj 8, 2009 /
 
Én is pont ezt mondanám a DG7-el kapcsolatban
(#) rockersrac hozzászólása Máj 8, 2009 /
 
A börze az vasárnap lesz nem?
(#) Gafly válasza rockersrac hozzászólására (») Máj 8, 2009 /
 
Tudtommal igen...
(#) Ricsi89 válasza rockersrac hozzászólására (») Máj 8, 2009 /
 
De akkor lesz.
(#) rockersrac hozzászólása Máj 8, 2009 /
 
Akkor jó! Csak meglepődtem hogy Köbzoli azt írta hogy holnap reggel lesz tele a dózsánál a metró megálló!
(#) Müszi válasza rockersrac hozzászólására (») Máj 8, 2009 /
 
Már csak egy nap Csőves Testvéreim!
(#) lpcollector válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 8, 2009 /
 
A holnap nem gond, csak vasárnap ne legyen
Sikerült frissíteni a képemet azon 5 vagyok + 35 év így könnyű rám ismerni
(#) CIROKL hozzászólása Máj 8, 2009 /
 
Elkeltek a csövek , mindnek akadt gazdája !
(#) Ricsi89 válasza CIROKL hozzászólására (») Máj 8, 2009 /
 
És nekem jutott egy belőle, vagy sem. Ha nem, az se gond.
(#) zolee1209 hozzászólása Máj 8, 2009 /
 
Matyi, ezek után muszáj lesz nekem vasárnapra szkópcsövet szerezned!
Rockersrác és lpcollector: Igen, 7 körül indulunk, néhány perccel később felveszünk Téged, majd továbbindulunk Matyiékhoz!
(#) rockersrac válasza zolee1209 hozzászólására (») Máj 8, 2009 /
 
én tudlak felvenni titeket szerintem,mert én újpest-központ állomástól megyek!
(#) DuMatyi hozzászólása Máj 8, 2009 /
 
Aztán nehogy úgy járjatok, hogy minden szimatszatyros 20 év körülit leszólítotok, hogy: "Te vagy Rockersrác?". Válasz: Rockernek rocker vagyok, de csaj, nem srác! . Vagy: Te vagy rockersrác? Igen, az vagyok. Akkor megyünk a Puskásba? Hová?
(#) _ampervadasz_ hozzászólása Máj 9, 2009 /
 
Jó éjszakát mindenkinek, mentem alukálni, majd holnap délután feljövök ide, vagy előbb.

Ha érdekel valakit: vasárnap az 5.07 vonattal megyek fel a Délibe. érkezése 6.17 -kor lesz. Onnan az M2 essel megyek el a Deák Tér -ig, majd onnan átszállóval az M3 -assal, a népligetig. Ott fogok összeütközni Matthew ékkal. Ismertetőjelként a HE-s kitűzőt magamon fogom viselni, amin LÓnagy betükkel olvasható lessz a niknevem, alatta a rendes nevemmel.


Minden jót sziatok.
(#) Mate78 hozzászólása Máj 9, 2009 /
 
Én kb. 8-kor fogok odaérni a Puskásba, a Boráros tér felől jövök autóval.
Engem könnyű lesz megismerni, mert be van gipszelve a bal kezem, szép piros kötés van rajta.

üdv
(#) DuMatyi hozzászólása Máj 9, 2009 /
 
Még nem késő szólni: Kinek mit ígértem? Házasságot senkinek, és nem is fogok soha!

@Zolee1209: A szkópcső...Hát, azt mondta az illető, hogy az összes csövét kidobálta és elajándékozta! Köszi! remélem az enyémet NEM! Borzasztó megbízhatatlan! 9 hónap alatt nem volt képes egy trafót megrendelni nekem!
(#) Frankye válasza DuMatyi hozzászólására (») Máj 9, 2009 /
 
Üdv a Börzés csapatnak!
Jelentem, hogy - ha csak a föld az éggel össze nem ér - holnap reggel jómagam is a Puskásban leszek. Időpontot nem tudok mondani, viszont egy kb. idő-támpont nem lenne rossz, hogy mikorra kellene odaérnem.
Felismerés végett:
- Fotó a profilomban látható, igaz, vagy 10 éves, de felismerhető vagyok rajta.
- HE póló és drapp farmer lesz rajtam.
- A HE kitűzőt nickkel és polgári nevemmel kirakom.
- Ha ennyiből nem ismerne fel valaki, akkor még elmondom, hogy 198 centi (azaz 2 centi híján 2 méter) magas vagyok, és 140 kiló... Ha erről sem ismer meg valaki, akkor ne is foglalkozzon elektronikával, úgyse fogja látni!
(#) SzervízMacska válasza Frankye hozzászólására (») Máj 9, 2009 /
 
[OFF]Ha az a nyolc szál hajad középen úgy fog előre lógni, mint a képen, akkor én biztosan felismerlek!
(#) Frankye válasza SzervízMacska hozzászólására (») Máj 9, 2009 /
 
Nem is nyolc! Van az kilenc is!
És(sel nem kezdünk mondatot!) igen, rendszerint így szokott állni a hajam... (Áldás, vagy átok?! A csajoknak - állítólag - tetszik...)
(#) VIM hozzászólása Máj 9, 2009 /
 
Sziasztok! Ha már így beleolvastam a sorokba, volna itt nekem egy DG7-119-es szkópcsövem. INGYEN odaadom akinek kell csak ne foglalja nálam a helyet. Új, még nem volt használva. Lehet érte "verekedni", úgy sem tudom ki érdemeli meg leginkább. Üdv.:VIM
(#) mark.budai válasza VIM hozzászólására (») Máj 9, 2009 /
 
"Kör alakú" kijelzése van? Anódfesz mennyi, nem tudod? Én Börzére nem megyek, de...
(#) DuMatyi válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Máj 9, 2009 /
 
A kék utánvilágítású szkópokat általában régi EKG-ben használták, mivel tudtommal 1-5 s volt az utánvilágítási ideje. Valószínűsítem házi gyártmány lehet a te szkópod! vagy ipari alacsony (hang-) frekvenciás.
Következő: »»   23 / 146
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem