Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   586 / 3571
(#) Ricsi89 válasza DuMatyi hozzászólására (») Júl 2, 2009 /
 
Elnézést a hibáért kolléga.
Olyan unalom van és döglök megfelé a melegben. Alig bírom. Ki nem megyek, mert ott meg már sok a szúnyog. Hiányzik a ventilátorom. Vennem kell egyet nagyon gyorsan.
(#) DuMatyi válasza Ricsi89 hozzászólására (») Júl 2, 2009 /
 
Idézet:
„Hiányzik a ventilátorom...”
Nem tudom hogy vagy vele, nekem leginkább egy dolog hiányzik. Nő az életemből :hide:
(#) Ricsi89 válasza DuMatyi hozzászólására (») Júl 2, 2009 /
 
Hát ha hoz magával egy mobilklímát, vagy valamit, ami lehűt valamennyire és nem kell az agyamnak elpárolognia a melegben, akkor jöhet ide is valami jó nő. Viszont rájöttem, hogy mi lesz a következő projectem, amit meg kell csinálnom. Mivel most néztem a ki-mit építettben a nagy kijelzős órát, stb, így eldöntöttem, hogy egy külső-belső hőmérőt csinálok hasonló kijelzővel. :hide:
(#) DuMatyi válasza Ricsi89 hozzászólására (») Júl 2, 2009 /
 
...és azt a vak is látja a hegesztőpajzs mögül
(#) Ricsi89 válasza DuMatyi hozzászólására (») Júl 2, 2009 /
 
Pontosan.
Úgyis kell valami jelzőfény a szobámba, mert éjszaka, ha dolgomat megyek végezni még elesek a végén.
(#) DuMatyi válasza Ricsi89 hozzászólására (») Júl 2, 2009 /
 
Csak nehogy levizeld, vagy rosszabb esetben le... a hőmérőt, mert eltévedsz :hide: (Ez árnyékszék akart lenni)
(#) Ricsi89 válasza DuMatyi hozzászólására (») Júl 2, 2009 /
 
Fent a falon elég nehéz lenne. Mondjuk levizelni le lehetne még éppen ,de a rosszabb eset az kivitelezhetetlen lenne.
(#) zsuscsinyo hozzászólása Júl 2, 2009 /
 
picit elmosolyodtam ezt látván...

Image01.JPG
    
(#) sound.man válasza zsuscsinyo hozzászólására (») Júl 2, 2009 /
 
Ilyen kondenzátor kell nekem is. Viszont erre hogy találtál rá? Arra felé én tuti nem kerestem volna.
(#) mineral válasza Action2K hozzászólására (») Júl 3, 2009 /
 
Hmmm az a jó kis Pick Up! " Erdőben, bozótosban, sárban, fagyban..." Nos ennek az autónak ott a helye az az élettere! Somogybabodon jártál már vele?
(#) mineral válasza zolika60 hozzászólására (») Júl 3, 2009 /
 
Rendben. Köszönöm az infót. A mosásra (is) nagy hangsúlyt fektetek majd. Igazából az autó már ki volt egyszer fizetve. Édesapám 38 évi !!! munka után járó végkielégítéséből vette. Én 2 éve átvettem tőle. Így a tartozásom vagy kamatmentes kölcsönöm felé van. De az tény hogy még nem az én érdemem.
De ahogy az utolsó fillért is kipengettem érte az már az én munkám eredménye lesz.
(#) zolika60 válasza mineral hozzászólására (») Júl 3, 2009 /
 
Sok sikert hozzá. Szerencsés vagy! Az én édesapám nem tudott nekem ebben segíteni, mert hárman voltunk testvérek és ő egyetemi tanárként nem keresett annyit. Ő 40 évnyi munka után sem kapott annyi végkielégítést mint egy autó ára. Minden autóm árát magamnak kellett előteremtenem. Szerencsére elég jól értek hozzá és így javításra, karbantartásra nem kell annyit költenem mint másnak. Ha nem így lenne járhatnék gyalog.
(#) Action2K válasza mineral hozzászólására (») Júl 3, 2009 /
 
Ott még nem, de "szolidabb" helyeken igen. Amikor aktívabban Off Road-oltam, Babodon eléggé az ökörködés ment. Állítólag már enyhült a dolog.
A legutóbbi túránk a Rangerklub által szervezett: Túra Szolnokról a Kékestetőig volt. Ennek is a második napja. Az Ő fotóalbumukban is egész jó képek vannak, de mi csináltunk még látványosabbakat is (hisz mi már 9 éve űzzük ezt a "sportot", van tapasztalatunk. Ha érdekel teszek fel pár extrémet). Az útvonalat egy speciális GPS-el (nem az utcai navi) rögzítettem. Igaz csak 100m-es felbontásra állítottam, de még így is tökéletes a visszanézéshez: Útvonal.
(#) mineral válasza Action2K hozzászólására (») Júl 3, 2009 /
 
Azt a hét meg a nyolcát! Ez nagyon király kis kirándulás lehetett. Babod az valóban szinte csak a sártaposásról, kuplungégetésről szól. Igaz ott is vannak erdei túrák de én a kis Peugeot 104-es emmel nem jutottam tovább az első buckánál. (Képeket majd hétfőn teszek fel)

A képek érdekelnek. Én magam nem űzöm ezt a sportot viszont nagyon érdekel. Ez a Gps-es útvonal rögzítés nagyon profi. Valami hasonló eszközzel rögzítetted? Ez érdekelne engem is. Igaz én ballont akarok reptetni. Még ha nem is ilyen szinten de egy pár fotót 1-2 km magasból én is szeretnék csinálni.
(#) mineral válasza mineral hozzászólására (») Júl 3, 2009 /
 
Egy barátommal az első évben gyalogszerrel mentünk babodra. Annyit gyalogolni mikor mindenki benzint éget. Felveri a port, dagasztja a sarat. Hurcolják a benzin tyúkokat. Akkor megfogadtuk hogy jövőre hozunk mi is egy kis benzin égetőt. Szomszédtól vettük az autót kőkemény 10k-ért. És egy évig csinálgattuk. Motort, fékeket, belülről teljesen kibeleztük. Gyártottam bele egyedi műszerfalat. Jó kis időtöltés volt...

Találtam egy-két képet. Ime a 104-es bevetés előtt. A festés az ugyan nem tipikus Off roados az igaz. De volt kéznél egy kis teddy és 1 kiló fekete autó zománc. festési idő kb. 30 perc volt.

A másik kép már egy kicsit szomorúbb. Télen szétfagyott a blokk. Aztán ez lett belőle. Hogyan csináltuk ezt vele azt inkább el sem mesélem. A többi képet hétfőn hozom.
(#) Müszi válasza DuMatyi hozzászólására (») Júl 3, 2009 /
 
Idézet:
„Nő az életemből...”


Nem vagy egyedul Matyikem..... :rinya:
(#) Frankye válasza Müszi hozzászólására (») Júl 3, 2009 /
 
10-15 év házasság után majd azt mondjátok:
Egy dolog hiányzik az életemből: A nyugalom!
(#) Action2K válasza mineral hozzászólására (») Júl 3, 2009 /
 
A GPS vevő egy MTK chip-es önálló egység. Bluetooth-al kommunikál. 32 csatornás "ultra high sensitivity at -158dBm, DGPS (RTCM protocol, WAAS, EGNOS, MSAS) for great accuracy at 2.5m". Jóval érzékenyebb, pontosabb mint a SiRFstarIII-as.
A rögzítő egység egy Mororola A925-ös, Symbian OS-el. Ezen fut egy spéci kis program, ami képes rögzíteni is az utat. Emellett bármilyen térképet képes fogadni, van hozzá egy PC-s importáló program.
Képeket este teszek fel a túráról. Én az életem első Off Road-ján egy négyütemű Waresszal voltam. Akkor még csak filmet forgatni mentem. Aztán elkezdtek peregni az események. Az örömautózásos karaván egy reptér mellett haladt el. A rendező kitalálta, hogy légi felvételt is akar, úgyhogy irány a reptér. Csak egy dolgot kérdezett: Az a gép mennyi idő múlva tud felszállni? 15 perc múlva már a levegőben voltunk, érvényes repülési engedéllyel. Mondanom se kell, ez volt életem első repülése. Aztán leszállás után fel sem ocsúdhattam, a rendező már az általa kiszemelt Szovjet csapatszállító helikopterről tárgyalt. Merthogy mire mi visszamentünk a reptérre, addigra az autós konvoj a hegyekben járt, oda pedig csak helikopterrel szállhatunk le. Erre nehezen ment az engedély, így csak 20 perc múlva szállhattunk újra fel. Élményekben gazdag forgatás folt!
(#) zoly15 válasza Müszi hozzászólására (») Júl 3, 2009 /
 
Csatlakozhatok a táborhoz?
(#) zoly15 válasza Frankye hozzászólására (») Júl 3, 2009 /
 
Vagy egy nyugodt nőt kell keresni
(#) Ricsi89 válasza zoly15 hozzászólására (») Júl 3, 2009 /
 
Olyan is van? :hide:
(#) zoly15 válasza Ricsi89 hozzászólására (») Júl 3, 2009 /
 
Már miért ne lenne?
Meg ha nem nyugodt evvel vagy avval le lehet nyugtatni
(#) Action2K válasza Ricsi89 hozzászólására (») Júl 3, 2009 /
 
Csak volt. Az egyenjogúsági törvény előtt. Ha manapság találsz egyet az valószínűleg nem egy IQ bajnok.
(#) Action2K válasza zoly15 hozzászólására (») Júl 3, 2009 /
 
Idézet:
„le lehet nyugtatni”
... Ja,
Idézet:
„evvel vagy avval”
... Virág, vendéglő, ékszer... Csupa olcsó nyugtató.
(#) zoly15 válasza Action2K hozzászólására (») Júl 3, 2009 /
 
Akkor marad a jégakku, vagy egy palack CO2 gáz
Vagy egy hüllőt kell választani
(#) zoly15 válasza Action2K hozzászólására (») Júl 3, 2009 /
 
Idézet:
„Csupa olcsó nyugtató.”

Miért, ha azt nézzük két embernek elég..
Az asszony a vendéglő, ékszer stb-tól ájul el te meg az árától
(#) Ricsi89 válasza zoly15 hozzászólására (») Júl 3, 2009 /
 
Nekem már van egy hüllőm, egy teknős személyében. Elég jól elbeszélgetünk néha. Én beszélek ő meg csak hallgatja, amit mondok neki. Ilyen természetű nőt keress, ha tudsz. Na mentem vissza filmet nézni.
(#) zoly15 válasza Ricsi89 hozzászólására (») Júl 3, 2009 /
 
Be kell ragasztani a száját és beszélhetsz neki..
Amúgy nem értem, mi a bajotok avval hogy ha egy nő beszél? :yes:
(#) Georgee válasza zoly15 hozzászólására (») Júl 3, 2009 /
 
Majd rájössz a multkor 2,5 órát telózott velem, mert ingyen van neki. Szerinted se beszélt sokat? Közben 2 sör elkopott
(#) zoly15 válasza Georgee hozzászólására (») Júl 3, 2009 /
 
De frankó, duplán látok
Nem hogy örülnél hogy beszélhetsz valakivel..
Én örülnék neki..
Következő: »»   586 / 3571
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem