Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Kapcsolási rajzot keresek
 
Témaindító: Kallai Csaba, idő: Márc 11, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   84 / 375
(#) mark.budai válasza Sebi hozzászólására (») Júl 15, 2009 /
 
Köszi, hogy segítenél, de más megoldás lesz.
Lesz másik trafó, mert ez nem fogja elbírni az erősítőt. Valószínűleg toroid, de nem biztos.
Találtam a mostani trafón is 30V-ot, de az még úgy sem bírta el, hogy más terhelés nem is volt a trafón, csak a 30V/300mA-es.
(#) Sebi válasza mark.budai hozzászólására (») Júl 15, 2009 /
 
Fűtőtrafó?
(#) mark.budai válasza Sebi hozzászólására (») Júl 18, 2009 /
 
Bocsi, hogy csak most írok, de igen, csőnek (PY88) kellene fűtést adni. De ha úgy érted, hogy az a trafó fűtőtrafó-e, amin találtam 30V-ot, akkor az nem csak az, hanem csöves táptrafó is, van rajt 400V-os, vagy hasonló feszültségű tekercs is.
Láttam még a múltkor egy olyan rajzot, hogy diódákkal, meg kondikkal szorozták a feszt. Azzal nem lehetne 4, 6, vagy 12V-ból a 30V-ot előállítani? Nem ehhez a trafóhoz kéne, hanem egy másikhoz, másik erősítőbe. [off]Nem akarok venni, rakni bele másik egyenirányítócsövet,vagy graetz után diódát, mert mostmár kifúrtam a lyukat az anódsapka kivezetéséhez, meg van hozzá anódsapkám.

Bocs, lehet, hogy van benn egy kis OFF.
(#) proli007 válasza mark.budai hozzászólására (») Júl 18, 2009 /
 
Hello!
Nem szorozták, csak sokszorozták a feszt.
De a Villard feszültség sokszorozó, nem igazán terhelhető. (50Hz-re böszme kondikra lenne szükséged.)
De kétszer egyutas feszültségkétszerezővel, esetleg előállíthatod a 30V feszültségedet a 12V-ból.
üdv! proli007
(#) zolika60 hozzászólása Júl 21, 2009 /
 
Valami régi motoros nem ismeri-e a régi (70-es évek) redőnyös kapu kapcsolását. Ipari létesítményekben no meg a honvédségnél volt általános. Egy három fázisú motor hajtja és 24 V-os vezérlése van.
(#) szarka.p hozzászólása Júl 21, 2009 /
 
Helló. Egy kapcsolási rajzot keresek. Philips FW 320 c/22-es mini hifihez. Előre is köszönöm!
(#) VRubenX válasza szarka.p hozzászólására (») Júl 21, 2009 /
 
Szia! ő nem jó neked.
(#) mark.budai válasza proli007 hozzászólására (») Júl 22, 2009 /
 
Köszi szépen a rajzot! Én is megtudtam közben, hogy nem igazán terhelhető a Villard sokszorozó. Ez 12V-ról hány Ampert kér?
(#) proli007 válasza mark.budai hozzászólására (») Júl 22, 2009 /
 
Hello!
Idézet:
„Ez 12V-ról hány Ampert kér?”

Amilyen éhes!
Honnan tudnám mit kötsz rá? Nyilvánvalóan akkora teljesítményt fog felvenni, mint amivel terheled, plusz a veszteségek. Azza Pbe=Pki*n ahol az n a hatásfoknak megfelelő szorzó. Pbe=Ube*Ibe Pki=Uki*Iki
Ha a hatásfokot 100%-nak vennénk, és a kapcsolás kétszerezne, akkor ha 1A-rel terhelnéd, a bemeneten 2A-t kívánna.

De nem lett volna egyszerűbb ezt a baromi bonyolult áramkört összedobni és megmérni, mint polemizálni rajta...?
üdv! proli007
(#) mark.budai válasza proli007 hozzászólására (») Júl 22, 2009 /
 
Na igen, egyszerűbb lett volna. [OFF]A terhelés 300mA.
(#) oregtamas0202 válasza VRubenX hozzászólására (») Júl 22, 2009 /
 
Üdv VRubenX. Tudnál nekem segíteni? Keresném a PHILIPS AW 7890 rajzát . Csak fizetőst találtam. Tisztelettel :Öreg T
(#) kuruczjani válasza MaSTeRFoXX hozzászólására (») Júl 22, 2009 /
 
sziasztok én is rajzot keresek segitenétek?sharp70as-03s tv hez és sony kv-x2101d tvhez köszi jani
(#) szarka.p válasza VRubenX hozzászólására (») Júl 22, 2009 /
 
Szia. Lehet,hogy jó lenne de letöltve ez csak az előlap ami a képen is látszik a többi lap hiányzik
(#) VRubenX válasza szarka.p hozzászólására (») Júl 22, 2009 /
 
Szia!
Ott bal oldalon van egy kis zöld kör van benne egy nyíl lefelé mutat egy számítógépre azzal le tudod tölteni.
(#) VRubenX válasza oregtamas0202 hozzászólására (») Júl 22, 2009 /
 
Üdv: Öreg T
Sajnos nekem sincs meg ez és én is fizetős oldalakat találtam csak. Ahogy keresgettem láttam máshol is próbálkoztál ezek szerint ott sem sok sikerrel sajnos .
Ha jól láttam fent vagy Elektortanyán is.
Egyébként nekem is van egy
Idézet:
„sehol”
nem találom csak fizetős oldalon nevű rajzom;Pioneer FX-21ZL
úgyhogy, akinek megvan és feltenné azt megköszönném.
(#) VRubenX válasza kuruczjani hozzászólására (») Júl 22, 2009 /
 
Üdv!
Sharp-hoz van rajz itt találod. Itt is zöld karika balra a letöltés.
(#) kuruczjani válasza VRubenX hozzászólására (») Júl 22, 2009 /
 
köszi ez már meg van kicsit jobb minőségben nem tudsz?
(#) minoor hozzászólása Júl 22, 2009 /
 
Sziasztok! Keresek STK417-130-hoz bekötést. Ez egy 2X100W-os integrált áramkör. Kaptam, új, és nem akarom hogy itt porosodjon, de nem találok hozzá semmit, ezért érek egy kis segítséget.
Előre is köszönöm.
(#) oregtamas0202 válasza VRubenX hozzászólására (») Júl 22, 2009 /
 
Üdv.Köszönöm hogy foglalkoztál vele.Ha tudok viszonzom .Tisztelettel:Öreg T
(#) VRubenX válasza kuruczjani hozzászólására (») Júl 23, 2009 /
 
Csak ez találtam sajna.
(#) VRubenX válasza oregtamas0202 hozzászólására (») Júl 23, 2009 /
 
Üdv!
Nagyon szívesen ez az oldal lényege, segítünk egymásnak, vagy legalább megpróbálunk még ha nem is tudunk.
(#) kuruczjani válasza VRubenX hozzászólására (») Júl 23, 2009 /
 
és sony kv-x2101d tv hez tudsz valahol rajzot? köszi
(#) kuruczjani válasza kuruczjani hozzászólására (») Júl 23, 2009 /
 
sziasztok megint segitséget kérek a sharp 70as-03s tvhez. az r645 gyári értékét irjátok le ha tudjátok köszönöm.
(#) VRubenX válasza kuruczjani hozzászólására (») Júl 23, 2009 /
 
Üdv!
Talán itt próbáld meg lehet hogy valamelyik hasonló TV-nek a pdf-ében bent lesz, volt már rá példa.
(#) kuruczjani válasza VRubenX hozzászólására (») Júl 23, 2009 /
 
köszönöm neked adnál tanácsot?bekapcsolásnál nemjön be a kép csak a csatorna jelzés mérések közben bejön a kép de piros kibe kapcsoláskor a hiba ugyan az. köszi
(#) kuruczjani válasza VRubenX hozzászólására (») Júl 23, 2009 /
 
bocsi hogy megint zavarlak most a sharp tv vel van gondom rajzot találtam. egy bontott tda 8172est tettem bele nemtudom hogy jó volt e mert kép középen viszintes csik .valami zárlatos lehet mert a táp ki-be kapcsol.mondj valami okos tanácsot légyszi. elég régen javitottam tvt és belekell jönnöm ujra. köszi jani
(#) VRubenX válasza kuruczjani hozzászólására (») Júl 23, 2009 /
 
Esetleg elkók cseréje újra. Főleg táp.
(#) misike hozzászólása Júl 23, 2009 /
 
Sziasztok!
Keresem a következö TFT Monitornak minden doksiát ,szervizrajzait.
Samsung SyncMaster 151BM TFT monitor 15"
Köszönöm.Hali
samsung 151bm
(#) kuruczjani válasza VRubenX hozzászólására (») Júl 23, 2009 / 1
 
szia elkokat kicseréltem hiba ugyan az
(#) VRubenX válasza kuruczjani hozzászólására (») Júl 23, 2009 /
 
Szia!
Akkor talán az oldal amit küldtem.
Bocs benyomtam ezt a segítőnek jelöl c. gombot véletlenül.
Következő: »»   84 / 375
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem