Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   1150 / 3581
(#) Georgee válasza vicsys hozzászólására (») Ápr 22, 2010 /
 
Jogos! Egyetértek Veled! Sajnos több helyen látom, hogy a sample van meghirdetve. Ha jól tudom már a MAXIM is bezárta a kapuit
(#) Doncso válasza Georgee hozzászólására (») Ápr 22, 2010 /
 
Jóvan, ST-se küld, ez már biztos. pff
(#) Georgee válasza Doncso hozzászólására (») Ápr 22, 2010 /
 
Nem akarok vitát indítani, de társulok a többiekhez, akik kinyilvánították a véleményüket. Szánalmasak azok akik saját haszon miatt rendelnek alkatrészt. (pedig annyira jó volt, amikor megjött a sample, és őrülten elkezdtem összeépíteni azt amit megterveztem) De sajnos azt hiszem innentől egy újjabb álom lesz a dolog, vagy a pénztárcát nem kímélő megoldások maradnak.
(#) DuMatyi válasza Georgee hozzászólására (») Ápr 22, 2010 /
 
A Maxim sem?
(#) Georgee válasza DuMatyi hozzászólására (») Ápr 22, 2010 /
 
3 hete dobtam fel egy sample rendelést. ICL7107, mert kéne (vagyis jó lett volna) a forrasztóállomásba. De eddig semmi. Ezelőtt egy hét alatt itt volt. Szóval nagy a valószínűsége, hogy ők se küldenek.
(#) SALáta válasza Georgee hozzászólására (») Ápr 22, 2010 /
 
Már ezer éve nem küldenek. Mi a baj? Miért kellett volna nekem? Nem nem a pénz miatt, megvenném én ha tudnám de az a baj hogy nem lehet maximot kpni. Van helyette kínai vacak, kettőt nyírtam ki míg egy havertól kaptam egy maximot. Hozzáteszem akkor még nem tudtam a HEstoreről.
(#) Georgee válasza SALáta hozzászólására (») Ápr 22, 2010 /
 
Ismerősömnek múlt hónapban jött a maximtól csomag 8 nap alatt lett leszállítva. Én utánna nem sokkal adtam fel a "rendelést".
(#) bankimajki válasza Georgee hozzászólására (») Ápr 22, 2010 /
 
Azért szerintem már ez is túl van lihegve. A gyártókkal én is egyetértek. Mindenki rendeli az ingyenes mintát, de senki sem vesz. Ebből nekik semmi hasznuk. Én eddig mindig megvettem. (Jó lusta voltam utána nézni, hogy is kell rendelni.) Én a cégek helyében küldenék mintát, 1 max. 2db-ot egy termékből. De azt is csak a mérnököknek. Aki meg hobbi szinten játszik velük az meg vegye meg. Ő úgy sem fog 1000db-okat rendelni abból a termékből.
(#) DuMatyi válasza Georgee hozzászólására (») Ápr 22, 2010 /
 
A maxim nekem 2 hónap után küldött frekimérő IC-t. Türelem rózsát terem. Decemberben rendeltem meg, februárban jött.
(#) Georgee válasza DuMatyi hozzászólására (») Ápr 22, 2010 /
 
Javítom! Türelem IC-t terem
(#) KTobi hozzászólása Ápr 22, 2010 /
 
Az ember, ha be tudja szerezni, akkor megveszi, de jártam már úgy boltban, hogy persze lehet nálunk venni, előrendelésre minimum 5000res tételben.
(#) gabep válasza tatabike hozzászólására (») Ápr 23, 2010 /
 
Dolgozni jöttem ki, de mivel Magyarországon nincs semmim és nem is tervezem, hogy visszamegyek, vehetjük úgy, hogy itt élek. Itt még mindig jobb, mint ott valaha is lesz és ugyan annyiból megélek mint ott. Ha meg rendesen van munka, egy heti munkával megkeresem az ottani havi béremet.
Magyarországon én is ott lakom, mint ahol a fényképeden szereplő, éppen napozó csapat.

A londoni forgalomról meg csak annyit, hogy van ahol sok a jármű, de igazán álló dugóval nem igen lehet találkozni.
Amire érdemes odafigyelni, az a rengeteg indiaitól átvett -- főleg gyalogos -- közlekedési szokások.

Aki az itteni munkát tervezi, az most ne jöjjön ki, mert nagy létszám stop van és most lesznek a választások. Folyamatosan a bevándorlás és a munkanélküliség a téma. Várhatóan a liberál demokraták fognak győzni, de így sem lehet túl sok jóra számítani. Várhatóan első körben a nem EU országokból érkezők munkavállalását fogják szinte lehetetlenné tenni. Románia EU tag, mégsem lehet legálisan alkalmazott aki román állampolgár.
(#) papcsi95 hozzászólása Ápr 23, 2010 /
 
Felvettek a Wigner Jenő Műszaki,Informatikai Középiskolába Elektronikai szakmacsoportra. Majd kiugrok a bőrömből.
(#) szamóca válasza papcsi95 hozzászólására (») Ápr 23, 2010 /
 
Az meglepő lenne, de ne tedd, mert fázni fogsz.
Gratulálok hozzá, hogy teljesült a vágyad.
(#) papcsi95 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Ápr 23, 2010 /
 
Mind a kettőtöknek köszi.
(#) vicsys válasza papcsi95 hozzászólására (») Ápr 23, 2010 /
 
Gratula! Most már csak 3 dolgod van: tanulni, tanulni, tanulni. Ha ezt tudod tartani, a negyedik év végén ugyan ilyen boldog leszel!
(#) DuMatyi válasza vicsys hozzászólására (») Ápr 23, 2010 /
 
Учиться учиться и учиться.
(#) gkari válasza papcsi95 hozzászólására (») Ápr 23, 2010 /
 
Én is gratula, juss el Te is a Nobel-ig, de ne csinálj újabb atombombát!
Üdv!
(#) vicsys válasza DuMatyi hozzászólására (») Ápr 23, 2010 /
 
Éppen akartam írni, hogy valamit nagyon elgépeltél... Azt hittem törökül írtad.
(#) DuMatyi válasza vicsys hozzászólására (») Ápr 23, 2010 /
 
Uzsice uzsice i uzsice == tanulni tanulni és tanulni. Lenin egyik kevéssé híres mondása. Egyszer így jött be a történelemtanár.
(#) vicsys válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Ápr 23, 2010 /
 
Mit szeretnél, mire konvertálni?
(#) vicsys válasza DuMatyi hozzászólására (») Ápr 23, 2010 /
 
Matyi! Szeretem amikor teljesen hülyének nézel. Én arra gondoltam, hogy először nem cirill betükkel jelent meg a szöveg és inkább hasonlított török, üzbégre vagy mintha urdul írtad volna...
Én is tanultam ám hatodik Leninről! (V. I. Lenin)
(#) DuMatyi válasza vicsys hozzászólására (») Ápr 23, 2010 /
 
Van egy oylan gomb, hoyg hozzászólás módosítása, és még voltidpm átírni cirill betükre. Egyébként én nem nézek senkit hülyének. Akit igen, annak a szemébe megmondom. Kevés példa volt rá, mert az olyanok társaásgát kerülöm.
(#) Rober_4 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Ápr 23, 2010 /
 
Ezzel akár csoportosan is konvertálhatsz!
Goldwave

Persze kellenek hozzá az mp3 kódoló függvények, ha mp3-at akarsz:
Lame
Szerintem a 3.98-ast töltsd le, illetve futtasd a lame progit.
Vagy másold kézzel a windows system32 könyvtárba a lame_enc.dll-t. Nehéznek tűnik, de rém egyszerű, és csak egyszer kell megcsinálni! Ha elakadsz segítünk!
(#) Action2K válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Ápr 24, 2010 /
 
Melyik is? Bővebben: Link
(#) vicsys válasza DuMatyi hozzászólására (») Ápr 24, 2010 /
 
Matymorgó!
Nehogy megsértődj már. Azt hittem, hogy érted a viccet.
(#) DuMatyi válasza vicsys hozzászólására (») Ápr 24, 2010 /
 
Jahamm én teljesen komolyan vettem. Kezdem megutálni az írásbeli kommunikáció minden fajtáját. Ami szóban egy mondat, az írásban 10, és ráadásul félreérthető. Ez az, ami nem tetszik. Az ember életében hány olyan félreértés van, amiről nem tud. Nos, én most megyek, és győztes tust fogok vívni a zuhanyrózsával és a tesztszagommal, mert meglátogatom a 81 éves nagymamámat. Anyák napján lesz 81 éves, Isten éltesse.
(#) DuMatyi válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Ápr 24, 2010 /
 
Most mondjam azt, hogy beteszem háttérképnek a gépre?
(#) llaci56 válasza DuMatyi hozzászólására (») Ápr 24, 2010 /
 
A "tesztszagod" az, amit előre küldesz magadból, és várod a hatást?
(#) SALáta válasza llaci56 hozzászólására (») Ápr 24, 2010 /
 
Ellenségeimnek sem kívánom a "filterem" (zokni) 12 órás műszak után. A nato licitált rá, vegyi bombának elmegy. A gáz az egészben én kismiska vagyok a többiekhez képest.
Következő: »»   1150 / 3581
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem