Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Amatőr Audiokészülék Építők Találkozója

Bővebb olvasni-látnivalók az AAÉT hivatalos honlapján. http://aaet.nhely.hu

Lapozás: OK   28 / 84
(#) CIROKL válasza Action2K hozzászólására (») Máj 15, 2010 /
 
Mivel mail címet nem adtál meg ezért elküldtem a privát cimedre a szavazásom , de ennyi erővel ide is betehetem nyilt levélként !

2010 július 17. szombat 1097 Budapest, Gyáli út 22 Puskás Technikum

Ez számomra egyértélmű!

A kiállitásra szándékozom vinni : 20-22 Darab Erősítőt
+ börzés áru + bakelit lemezjátszó + hangfal .
Ebből :
11 darab elektroncsöves
6 darab félvezetős
3 darab hibrid
2 darab sorsa még függőben van
ezek ottléte a lehetséges helyszintől függő .

Ü: Laci

UI: Csak a Budapesti helyszinre megyek bármi is lessz a végeredmény
(#) CIROKL válasza CIROKL hozzászólására (») Máj 15, 2010 /
 
Csupán még egy gondolat aztán szerintem már nincs mit tárgyalni !
[/quote]hogy az adott helyszín árban, és egyéb kondíciókban megfelelne-e, s csak azokat tesszük a listára.”
Idézet:


Árban az én általam lebeszélt helyszint nem hinném hogy túl lehet szárnyalni! Most elárulom hogy az intézmény vezetője ,igazgatója Horváth László dr volt olyan kedves és korrekt hogy ezt a rendezvényt nagyon szivesen vette és egy árva forintot sem kér semmi jogcimen a helyiségek bérleti díjaként !
Az általam felajánlott dolgot itt leirtam :
[quote]A belépő az kb ugyan annyi lenne mint a tavalyi 500 forint jelképesen , no már most ezt a pénzt amit itt összeszednénk az menne felajánlásként egy szimbúlikus díjként a technikum konstrukcius versenyének egy díjaként a HE -tól”

És ha csupán 2E forint jön össze akkor annyit ajánlok fel ha meg 20 E akkor annyit . Aki ezt megkérdőjelezi annak a lekiismerete nem tiszta!
Még valami , a lacibácsi még azt is felajánlotta hogy ez a rendezvény itt lehetne minden évben hasonló képpen .

Ezek figyelembevételével mérlegelésével lehet dönteni ?
(#) Gafly hozzászólása Máj 15, 2010 /
 
Az ország közepe kérdéshez csak annyit, hogy nagyrészt minden út és vasút ide vezet sajnos. A múltkor amikor felújítottak a dunaföldvári hidat bemondta a rádió hogy kerülni lehet Mohács vagy az M0 felé (és ezen nem tudtam hogy sírjak vagy nevessek). Tömegközlekedéssel gyakorlatilag Budapest mindenhonnan elérhető reggeli indulással és esti visszaérkezéssel úgy hogy normális időt el lehet tölteni ügyintézéssel, stb.. Ettől nem vagyok sem boldog, sem Budapest imádó (magam is vidéki lennék) csak realista. Ha például Félegyházán lenne az idén a találkozó akkor most is felajánlanám az üres helyeket a kocsiban.

A bográcsolás/csapatépítés részével teljesen egyetértek (például ezért is főztünk a Bókay-ban). De itt most a Puskás udvarán azért furán nézne ki, hidd el... De el fogok menni körbenézni a környéken hogy milyen takarmányozási lehetőségek vannak (praktikusan sétával) elérhető távolságban (bár mint írtam már, egy szendvicset mindenki tud hozni magával...).

Mivel Lacibácsival már le lett fixálva az időpont, ezért enyhén szólva nagyon leégetnénk magunkat ha mégsem mennénk el...

Idézet:
„Senki de senki rajtam kivül mind eddig eggyetlen egy lépést sem tett ez ügyben”
Lacibácsi publikus elérhetőségét például elküldtem neked és Szamócának privátban. Ettől függetlenül az tény hogy Te kerested meg és nem más...
(#) lpcollector válasza Gafly hozzászólására (») Máj 15, 2010 /
 
Idézet:
„A múltkor amikor felújítottak a dunaföldvári hidat bemondta a rádió hogy kerülni lehet Mohács vagy az M0 felé...”


A Dunaújvárosi új híd közelebb volt, én is azt használtam. Az M0 az egy nagy 0
(#) szamóca válasza CIROKL hozzászólására (») Máj 15, 2010 /
 
Nos én a magam részéről természetesen elmegyek a találkozóra.
Vinni csak kevés dolgot tudok, mert tömegközlekedési eszközökön kell zötykölődnöm.
A Puskás nekem jó helyszínileg.
Éhen meg biztos nem fogok halni ahogy ismerem magam.

(#) Gafly válasza Gafly hozzászólására (») Máj 16, 2010 /
 
No elmentem terepszemlére kaja/pia ügyben, ebből a szempontból nem túl fényes a Puskás környéke (javasolt előre feltankolni, szendvics, stb.). Nagyjából 1km sugarú kört vettem számításba, ez ugye még egy kellemes séta kategóriába símán belefér. Ha már kocsiba (vagy tömegközlekedésre) ül az ember akkor ugye a határ a csillagos ég. Mellesleg 1-es villamostól, illetve Ferencváros MÁV állomástól kis sétával könnyen elérhető a Puskás, ez segítség lehet az útvonaltervezéshez. Akkor íme a (sajnos nem túl fényes) eredmény:
- Delikátesz kisbolt, Gyáli út 15 (pont szemben a Puskással, az út túloldalán);
- Zsuzsi csemege, Gyáli út - Füleki út sarok (kicsit lentebb a kórház mellett, nem tudom nyitva van-e szombaton);
- Coop (nem túl nagy), Osztag u. - Aszód u. sarok ez mondjuk vicces mert az utcanév az Gyáli út, viszont a gyakorlatban kereszben csatlakozik a Gyáli útba. Ami az illeti a Gyáli út eléggé fura egy út );
- Mami sörözője, a fentebb említett Coop mellett van (szerintem kaja nincs);
- Söröző, Szerkocsi u. Szemafor köz sarok (elég közel van, viszont vasárnap nagymértékben zárva volt);
- Van egy ÖMV benzinkút a Puskás mögött, Gyáli út 30 Shop-al, gondolom ott lehet ezt-azt venni (pl. szendvics);
- Meki is van még a Metró mellett, Gyáli út 46-48;
- Igazán melegkonyhás helyet csak egyet találtam, az Evő manó vendéglő , Fék u. 3. Bővebben: Link ~900m séta a Ferencváros vasútállomás előtt (az állomáson van kocsma is), de erre inkább keressetek rá a neten Mellesleg ha már odáig elsétált az ember akkor már ott a Lurdy ház is...
(#) Action2K válasza Gafly hozzászólására (») Máj 16, 2010 /
 
Köszi a felderítő munkát! Azért van választék, de szerintem is a legbiztosabb, ha az otthoni feltankolást választjuk. Szami szavait idézve: "Éhen meg biztos nem fogok halni ahogy ismerem magam."
(#) Action2K válasza Action2K hozzászólására (») Máj 17, 2010 /
 
Hétfő lévén a szavazást lezárom. A mellékelt táblázatban látható az eredmény. A sorrend a szavazatok beérkezése szerint van.
Ezek után a topik címében is lehet a helyszínt illetve időpontot feltüntetni az alábbiak szerint:

Amatőr Audiofil Építők Találkozója, 2010 július 17. Budapest, Puskás Tivadar Távközlési Technikum

Vagy ha túl hosszú:

Amatőr Audiofil Építők Találkozója, 2010 július 17. Budapest

Köszönöm a szavazók segítségét. A helyszín tudatában indulhat a rákészülés. Az ideire is kitaláltam egy két programot, megmérettetést, de ez legyen egyenlőre titok. Két hónap múlva minden kiderül.
(#) Norberto válasza Action2K hozzászólására (») Máj 17, 2010 /
 
szamóca gyorsabb volt, mint 1 lehetséges, és gyors üzenetváltás, nem hagyott érvényesülni.
(#) Action2K válasza Norberto hozzászólására (») Máj 17, 2010 /
 
Hogy ez a sebesség meg is maradjon, elsőként nekiállok az idei plakát elkészítésének, azaz a tavalyi aktualizálásának. Persze van még benne egy két szösszenetnyi átírandó, kiegészítendő ötletem is.
(#) szamóca válasza Norberto hozzászólására (») Máj 17, 2010 /
 
Tudod Norbi! "Légy résen!"
(#) szamóca válasza Action2K hozzászólására (») Máj 17, 2010 /
 
Készítek egy meglepetés erősítőt a találkozóra. :papakacsint:
(#) Norberto válasza szamóca hozzászólására (») Máj 17, 2010 /
 
Én ne tudnám? :crazya:
(#) CIROKL válasza szamóca hozzászólására (») Máj 17, 2010 /
 
Idézet:
„meglepetés erősítőt a találkozóra”
Kiváncsian várom !
(#) CIROKL válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 17, 2010 /
 
Drága Zolikám! a leső emberből is kell ám rengeteg és azokat is nagy szerettel fogjuk várni !
(#) Action2K válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 17, 2010 /
 
Hű, de titokzatos lesz ez az idei, hogy mindenkinek van egy titka!

Azt viszont ne tartsuk titokban, hogy mi és hol és mikor lesz. Lehet már reklámozni! Ígérem, hogy az új plakáttal 1-2 nap alatt elkészülök, s azt, illetve az arra mutató linket lehet majd elektronikus úton már terjeszteni.

Azok se hagyják otthon az erősítőjüket, vagy RIAA korrektorukat, vagy bármi megszemlélhető dolgukat, amik esetleg még nincsenek kész 100%-osan.
Tudtommal, jóval többen jönnének majd kiállítani, mint akik szavaztak is. Az a kiállító, aki még nem szavazott, az a mostani pillanattól regisztráció címén még jelezze nekem privátban, hogy jönne, s kb mit hozna, hogy előzetesen majd aszerint betudjuk a termeket rendezni.
(#) Moszkvai válasza Action2K hozzászólására (») Máj 17, 2010 /
 
Idézet:
„Azok se hagyják otthon az erősítőjüket, vagy RIAA korrektorukat, vagy bármi megszemlélhető dolgukat, amik esetleg még nincsenek kész 100%-osan.”

Ők élőben fogják befejezni a művüket?
(#) CIROKL válasza Moszkvai hozzászólására (») Máj 17, 2010 /
 
A Laci olyan félkész műre gondolt ami már működik de még nincs 100%-ban bedobozolva ! Igen én is azt mondom nyugottan mindenkinek hogy tegye be a kocsijába , táskájába a művét és hozza el magával hogy ott meglehessen csodálni .
(#) Action2K válasza Moszkvai hozzászólására (») Máj 17, 2010 /
 
Hát... volt már olyan rendezvényem, amire a cuccoson az utolsó forrasztások még a helyszínen készültek el. És itt ne egy sima hangfalcsatira gondoljunk.
Annak idején (15-20 éve) több olyan színházi és show produkciót technikáztam le, amire a speciális effekteket nem lehetett előre lepróbálni. Kis stúdiók még csak hírből hallottak a számítógépes vezérlőről. Volt egy több oldalas forgatókönyv, s kézzel indítottuk az effekteket a megfelelő időben. Ahogy az lenni szokott, sajnos éppen a legnagyobb show technikával felépített, leglátványosabb, egyetlen és megismételhetetlen produkciónál, az izgalom hevében elfelejtettük a videokamerát elindítani. Így csak lett egy hatalmas élmény a nézőknek, az utókornak meg csak a legenda maradt.
(#) (Felhasználó 1947) hozzászólása Máj 19, 2010 /
 
Úgy néz ki Én is tudok menni két kollégámmal.
Mi is vinnénk cuccot, 2 vagy 3 db csöves erősitőt.
Esetleg börzés cuccot...(alkatrészeket)
(#) varttina hozzászólása Máj 19, 2010 /
 
Megnéztem a beosztásomat, július 17. szabad napra esik, úgyhogy mindenképpen megyek. Én is készülök egy meglepetéssel, amit mindenképpen meg akarok Nektek mutatni.
Ez legfőképpen annak a függvénye, hogy találok-e valakit, aki kocsival felvinné, ugyanis terjedelme miatt nem igazán akarom buszon / vonaton szálítani.
(#) EcoPityu hozzászólása Máj 27, 2010 /
 
Sziasztok!
Ha majd jövünk befelé az M5-ről, és elérek az Ecseri út-Gyáli út jónagy kereszteződésébe, úgy jutok el balra a Gyáli út általatok megjelölt részére, hogy átmegyek az útkereszteződésen, majd ott csapatok a kis visszafordító íven egy jobbost, és rátekerek az Ecserire, aztán át az útkereszteződésen, és el jobbra?
(#) Gafly válasza EcoPityu hozzászólására (») Máj 28, 2010 /
 
Szia,
M5-ről befelé balra kell fordulni. Nem vagyok benne biztos de lehet hogy a Metrónál lehet is. De ha nem akkor ha meglátod balkéz felé a Metrót, akkor kezdj el pánikolni és a háromszor jobbra = egyszer balra szabály alapján szerintem ahogyan leirtad... Ami lényeges, hogy átkelvén a "nagy" kereszteződésen, rögtön jobbra kell fordulni, nem zavartatva magad a behajtani tilos, kivéve célforgalom táblától, hiszen Te aztán tényleg célforgalom vagy Ha balra látsz egy kórházat akkor jó helyen jársz. Maga a Puskás a Gyáli úton jobbkéz felé van egy sarkon, el sem nagyon lehet téveszteni mert azon az oldalon az az első normális épület (együttes)...
Akkor ezek szerint komolyan tervezed a megjelenést. De jó
Üdv,
G.
(#) EcoPityu válasza Gafly hozzászólására (») Máj 29, 2010 /
 
Szia!
Én Kiskunfélegyházára is komolyan gondoltam volna a megjelenést! Ide is főként csak azért tudok eljutni, mert 5-en megyünk, és összedobjuk az utiköltséget, és úgy már tényleg teljesen mindegy, hogy 150 avagy 250 km-t megyek egy irányban...
Tudom ajánlani másnak is ezt a módszert.

U.I.: Hozzátok már el Müszi kartársat, meg Budai kollégát is...
(#) kocsgab002 hozzászólása Máj 29, 2010 /
 
Sziasztok.
Mint érdeklődő mehetnék én is? Vinném az egyik barátomat is, bár ő nem HE-s..Remélem nem probléma. Nem olvastam végig az egész szervezést..mennyi lesz a belépő?
Köszi és üdv.
(#) CIROKL válasza kocsgab002 hozzászólására (») Máj 29, 2010 /
 
Természetesen jöhetsz és hozzál magaddal több ismerőst barátot is ! A nézelődőknek nem kötelező a HE tagság , csak a kiállitókra vonatkozik .
Aki kiván a kiállitásra hozni magával kiállitani való terméket az jelezze legyen szives az Action2K , Lacinak !
Erre szügség lenne a mielőbbi regisztrálásra mert a termeket ki kell osztani , és ezt előre jó lenne tudni azért hogy hogyan gazdálkodjunk ?
A belépő csak olyan szimbólikus 500 forint , ami ebben a gazdasági helyzetben is csak alig egy doboz cigaretta ára .
(#) petemazi hozzászólása Máj 30, 2010 /
 
Sziasztok!
Le van írva valahol összefoglalva, hogy mik eddig a tervek? Szerintem eljönnék két haverral majd.
(#) CIROKL válasza petemazi hozzászólására (») Máj 30, 2010 /
 
Idézet:
„mik eddig a tervek”
Milyen tervre gondolsz ?
Ez egy kiállítás ahol házilag készitett erősítők a fő szereplők , és némi börze amire hozhatsz eladni , cserélni valót!
A részletekre kitérve majd talán a Laci tud többet válaszolni.
Igen Laci vannak már tervek?
(#) petemazi válasza CIROKL hozzászólására (») Máj 30, 2010 /
 
Hát eddig azt tudom, hogy 17.-én lesz, a technikumban.
(#) CIROKL válasza petemazi hozzászólására (») Máj 30, 2010 /
 
Ez így igaz !

Egy erre tévedő moderrátort megkéne kérni hogy a topik címet át irná :
Amatőr Audiofil Építők Találkozója, 2010 július 17 Budapest Gyáli út 22 Puskás technikum
Mert most csak az szerepel a cimben hogy Budapest !
ez így önálóan sokak számára nem világos .
Következő: »»   28 / 84
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem