Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Börze
 
Témaindító: llaci56, idő: Jan 12, 2009
  1. Kőrösi Csoma Sándor Kőbányai Kulturális Központ Rádióamatőr találkozó és börze: börze időpontok.
Lapozás: OK   87 / 147
(#) bakos13gab válasza DuMatyi hozzászólására (») Aug 25, 2010 /
 
Ez a drága gúnyos bácsi nem az utolsó, "sarki" teremben szokott ülni szemben az ajtóval?
(#) DuMatyi válasza bakos13gab hozzászólására (») Aug 25, 2010 /
 
Dehogynem. Mindent "bolti" áron (lásd HAM bazár), vagy afölött ad. Ja és általában egymaga szokott lenni, mert hacsak teheti a többi eladó, nem közösködik vele.
(#) cruisher válasza Action2K hozzászólására (») Aug 25, 2010 /
 
Én valahol azt olvastam, hogy elég nagy a szórás köztük. Nekem 4db kellett volna a phonomba, jólenne válogatott darabokat szerezni, vagy annyit venni amiből kilehet válogatni ennyit. Ugyhogy most inkább nem vettem egyet se
(#) rockersrac hozzászólása Aug 31, 2010 /
 
Szeptember 11-én jön valaki börzére?
(#) cruisher válasza rockersrac hozzászólására (») Aug 31, 2010 /
 
Persze, DuMatyi!!
(#) _ampervadasz_ válasza rockersrac hozzászólására (») Aug 31, 2010 /
 
Jelen!
(#) DuMatyi válasza cruisher hozzászólására (») Aug 31, 2010 /
 
Azt te honnan tudod? ennyire bizonyosan? Egyébként talált. Kihasználok minden alkalmat, mert ha dolgozok, lehet szombatonként egyre sem tudok menni.
(#) DuMatyi válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Aug 31, 2010 /
 
Sajnos amit fentebb írtam, reális kilátás.
(#) Moszkvai hozzászólása Szept 3, 2010 /
 
Ma meg akartam nézni, hogy mikor lesz börze és......
"Vigyázat!Ennek az oldalnak a meglátogatása kárt tehet a számítógépében!" ezt írta ki.
(#) samubá hozzászólása Szept 4, 2010 /
 
Üdv! Érdeklödnék a rendszeresen kijáró vásárloktól milyen a felhozatal cb és más rövidhullámu rádiókból.Válaszokat elöre is köszönöm.
(#) DuMatyi válasza samubá hozzászólására (») Szept 4, 2010 /
 
Általában a nosztalgia börzén szokott lenni ilyen. November 27-én lesz utoljára nosztalgia idén. Elvétve akad ez-az a normál börzéken is.
(#) szolarino hozzászólása Szept 4, 2010 /
 
Sziasztok,
Érdekes a börzelátogatók hozzászólása. Sok mindennel egyetértek. Vannak érdekes dolgok, de az árszínvonal szerintem jóval magasabb, mint amit egy börzeről elképzelne az ember.
Gyakran kilátogatok én is. Nagyjából ismerem a kínálatot, eladókat. Talán nem túlzás, ha azt mondom, hogy ugyanazok az emberek árulják ugyanazokat a cuccokat ugyanazoknak.
Valaki korábban szóvá tette, hogy a HAM bazár is, de inkább az URBÁN ELEKTRONIKA minden nap nyitva tartó börzéje sokkal szélesebb kínálatot és kedvezőbb árat biztosít. Önkiszolgáló. Minden alkatrészt kézbe vehetsz.
A URBÁN műszerkínálata szenzációs. Javaslom hogy nézzétek meg.
(#) cruisher válasza szolarino hozzászólására (») Szept 4, 2010 /
 
Neharagudj, de urbannal te nézted az árakat is?
(#) CIROKL válasza szolarino hozzászólására (») Szept 4, 2010 /
 
No ezért járunk mi egy évben 2X börzére , akkor is csak a HE fórum ismerősökkel találkozunk és jókat beszélgetünk, a vásárlás csak másod rangú ha akad valami occso akkor rá csapunk és az máris gazdát cserél .
(#) szamóca válasza CIROKL hozzászólására (») Szept 4, 2010 /
 
Így van! :yes:
Hozzátéve hogy urbán a M.H.E.T -ről is "elbörzézet" jó pár csövet előlünk.
(#) bakos13gab hozzászólása Szept 4, 2010 /
 
Azt kérdezném, hogy valamelyikőtök látott a börzén 6P45SZ csövet valakinél?
(#) CIROKL válasza bakos13gab hozzászólására (») Szept 4, 2010 /
 
Nálam volt a múltkor de azt neki adtam egy fórumos ismerősnek ajándékba !
(#) lpcollector válasza bakos13gab hozzászólására (») Szept 4, 2010 /
 
A nagy börzén legutóbb mindössze két használtat találtam, azt meg is vettem, de PL509-ből új egy hatalmas dobozzal volt...
(#) bakos13gab válasza CIROKL hozzászólására (») Szept 4, 2010 /
 
Hát így jártam...

Ipcollector:
A PL509-esekről tudok. Az eladójukat különösebben nem kedvelem, de ez persze nem számít. arra nem emlékszel véleltlenül, hogy milyen gyártmányúak? Szoktam a bácsinál látni (ha jól sejlik 1000Ft/db), de sose néztem meg őket közelről.
(#) bakos13gab válasza lpcollector hozzászólására (») Szept 4, 2010 /
 
Nálam biztosan jobban tudod/tudjátok: mennyit érdemes ezekért a csövekért, elsősorban az oroszért, fizetni?
(#) lpcollector válasza bakos13gab hozzászólására (») Szept 4, 2010 /
 
Sajnos 6П45С-t (EL509) újonnan csak az elektroncso.hu-n találtam 3375Ft/db áron. A börzén a PL509 tungsram újat 1000Ft-ért "mérték", a két használt 6П45С-ért összesen 1200Ft-ot fizettem, ha jól emlékszem...
Olcsóbb forrás engem is érdekelne, most készülök ezekből egy DC csatolt erősítőt építteni...
(#) bakos13gab válasza lpcollector hozzászólására (») Szept 4, 2010 /
 
Nekem egyelőre nem létszükség. A frissen szerzett APX-100 "tuningjára" kellene. Ha megvenném a két csövet 2*3375Ftt-ért, akkor többe lennének, mint maga az erősítő... NA majd meglátom, mit lehet tenni. Egyelőre jó az is, ami van benne (Tungsram PL509).
Hogy lehet ciril betűt írni? Alt-gr+valami?
(#) DuMatyi válasza bakos13gab hozzászólására (») Szept 5, 2010 /
 
Karaktertáblából betűnként kimásolod a saját mezőjébe a szöveget, majd mellette megnyomod a másol gombot.
(#) Frankye válasza bakos13gab hozzászólására (») Szept 5, 2010 /
 
Nem. START menü/Kellékek/Rendszereszközök/Karaktertábla. Persze csak Winfos alatt.
(#) cruisher válasza bakos13gab hozzászólására (») Szept 6, 2010 /
 
Énis csak egy darab 6П45C-t láttam börzén, annál a tagnál aki az új PL509-eseket árulja ezresért. Viszont egy másik helyen láttam egy új 6П42C-t. Az ha jól tudom ugyanaz csak a lábkiosztása más.
(#) bakos13gab válasza cruisher hozzászólására (») Szept 6, 2010 /
 
Köszönöm az infókat. Utánanézek a 6П42C-nek. Közben kiderült, hogy a másik forrás, amiről írtam, nem új cső, de bemért és állítólag rendben van (orosz katonasági SECAM rendszerű TV-kből lett kibontva a rendszerváltás környékén).
(#) cruisher válasza bakos13gab hozzászólására (») Szept 6, 2010 /
 
Ilyenkor az szokott lenni, hogy megveszed, berakod, aztán egy idő után elkezdesz filózni, hogy "na de vajon új csövekkel milyen lenne?"
Legalábbis én mindig így vagyok a használt csövekkel.
(#) _ampervadasz_ hozzászólása Szept 9, 2010 /
 
Sziasztok Fórumtársak.

Egy olyan kérdésem lenne hozzátok, hogy PIC16F877 -es kontrollerre lenne szükségem, hozzá precíziós foglalatra, és egy próbanyáklemezre, és valakinek lenne megbúvóban, hibátlan, akkor azt nagyon megtudnám köszönni, ha megvételre át tudná szolgáltatni, szerény személyemnek a most következő 11. -ei Börzén.

Előre is köszönettel: Péter.
(#) DuMatyi hozzászólása Szept 10, 2010 /
 
Holnapi börzére névsort kérek, én, mint a felelős börzeman librarian bookman DuMatyi. Ki jön, ki marad igazoltan, illetve igazolatlanul távol.
(#) _ampervadasz_ válasza DuMatyi hozzászólására (») Szept 10, 2010 /
 
Jelen!
Következő: »»   87 / 147
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem