Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » DMP3 javítása
 
Témaindító: roloci, idő: Máj 14, 2011
Témakörök:
Lapozás: OK   1 / 1
(#) roloci hozzászólása Máj 14, 2011 /
 
Üdv! Van egy autós DENSION DH100ix lejátszóm, az a problémám hogy egyik napról a másikra az LCD kijelzőjén csíkok jelentek meg, ez már ott tart hogy a csíkozástól már nem is lehet látni a számcímeket, sőt az utóbbi napokban a fényerő szinte nullán van. Ezt valaki tudná orvosolni/cserélni új kijelzőre? Ezenkívül még az a gond a lejátszóval, hogy a volume + gomb tönkrement, ez azért gáz mert a hzangerőt emiatt nem tudom állítani. A mellékletben lefotóztam a kijelzőt, illetve a hibás gombocskát (piros nyillal jelöltem.) HA VALAKI TUD MEGOLDÁST A PROBLÉMÁRA KÉREM JELEZZE! KÖSZÖNÖM ELŐRE IS!
(#) Moderátor hozzászólása roloci hozzászólására (») Máj 14, 2011
 
Ne kiabálj légyszives! Ha valaki tud segíteni az enélkül is fog...
(#) roloci válasza (») Máj 14, 2011 /
 
?)
(#) titi válasza roloci hozzászólására (») Máj 14, 2011 / 4
 
Hali!
LCD: Valószínűleg az "átvezető gumi lap" nem érintkezik.
Vol+: Csere. Elég elterjedt gomb, ha boltban nem is kapható, bontásból biztos beszerezhető.
Javaslom keress egy jó műszerészt a közelben, aki foglalkozik autórádiókkal, nála biztos lesz gomb is, és megoldja az LCD kontaktját is.
(#) titi válasza roloci hozzászólására (») Máj 14, 2011 /
 
Egy kis érdekesség: Bővebben: Link
(#) harald válasza titi hozzászólására (») Máj 16, 2011 /
 
Szeretem az ilyen videokat de mi lett a végeredmény azt senki nem tudja én már tisztitottam párat de kétesélyes a régi kilós kvarcórák általában lyen hibából adták meg magukat
(#) titi válasza harald hozzászólására (») Máj 16, 2011 /
 
Hogy mi lett a végeredmény, azt a videó elején mutatja.
Lehet, hogy kétesélyes, de ha már olyan rossz, hogy
Idézet:
„a csíkozástól már nem is lehet látni a számcímeket”
akkor nem sok vesztenivalója van.
Csak oda kell figyelni, hogy jól (passzosan) legyen visszaillesztve a keret.
Másrészt nem azt mondtam, hogy egy tapasztalatlan álljon neki, hanem keressen egy jó műszerészt.
(#) roloci válasza titi hozzászólására (») Máj 16, 2011 /
 
Sziasztok! Elöször is, szeretném mindenkinek megköszönni a segítséget/válaszokat/javaslatokat! Nagyon meglepôdtem hogy ennyi ,,jóakaróm,, akadt, ritka a magyar fórumokon. Megfogadom a tanácsotokat és keresek egy ,,valamirevaló,, műszerészt és megnézetem vele a vasat. Sajna én fikarcnyit sem konyítok a műszaki cuccokhoz, szétszedni sem merem a fejegységet, hozzáértôre fogom bízni. Igaz, jobban örültem volna ha közületek valaki bevállalta vna a javítást, természetesen nem ingyen! Köszönök még1x mindent, az eredményrôl - ha lesz))- beszámolok! rolo
(#) titi válasza roloci hozzászólására (») Máj 16, 2011 /
 
Az nem derül ki, hogy helyileg hol van a lejátszód, de gondolom, nem a közelemben, így nem is tudok segíteni.
De esetleg említsd meg a helyet, hátha valaki a közeledből látja, és tud segíteni.
Illetve esetleg az apróhírdetési rovat segítségével kereshetsz valakit. (Mert nem biztos, hogy mindenki benéz ebbe a topikba.)
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem