Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   976 / 976
(#) nagym6 hozzászólása Szept 22, 2024 /
 
Általános suliban úttörőként tanultuk: "az úttörő ott segít ahol tud". Egyik nap délutánra konkrét feladatot kaptunk, utcán szatyrot cipelő néniknek kell segíteni azaz vinni a szatyrukat, másnap beszámolni erről. Portyáztam a faluban, nénikre várva. Jöttek is, de egy sem akarta odaadni a szatyrát, már erőszakoskodtam is, mi lesz a suliban, mert mindenképpen kell cipelnem. Valakik tudták ki vagyok, anyámnak bepanaszoltak, hogy szatyraikat akarom elvenni, valami baj van nálam.
Nulla sikerrel mentem suliba, többieknek sem sikerült ez a marhaság. Jó, hogy rendőrt nem hívtak rám, mert volt amikor a kezéből rángattam a szatyrot kétségbeesetten.
(#) Ódenka válasza nagym6 hozzászólására (») Szept 22, 2024 /
 
Képzeld el a csökkentlátó polgártárs átkísérését az úton, amikor nem is arra akar menni...
(#) nagym6 válasza Ódenka hozzászólására (») Szept 22, 2024 / 2
 
Én a B.pesti Metrón voltam így, de azt már írtam itt. Idős néni fent a mozgólépcső lejáratnál bizonytalankodott, karon fogtam és már mentünk is lefelé. Félútnál nyögte ki, hogy a férjét várta. Visszakísértem fel, a férj is meglett, már kereste a mamát.
(#) Ódenka válasza nagym6 hozzászólására (») Szept 23, 2024 /
 
Ez mindent visz..
(#) Gafly válasza Ódenka hozzászólására (») Szept 23, 2024 /
 
Éppen most jövök haza a piacról.
Békésen állok a buszon, bal kezemben fogom a kapaszkodót, jobbal meg a szatyrot a bevásárlás eredményével.
Leszállásjelző világít, utasok sorakoznak az ajtónál, ahogyan kell.
Busz megáll a megállóban mindenki leszáll. Megszólal az ajtók záródnak jelzés. Mire felugrik egy öreglány, lelök a buszról ordítva, hogy engedjem már leszállni.
Két megállóval arrébb (én is éppen leszállnék) megszólal mögöttem egy öreglány, hogy fiatalember, le tetszik szállni?
Igen, de nem úgy mint az előbb a lökött banya miatt.
Csúnyán néztünk egymásra...
(#) Udvari Zsombor válasza nagym6 hozzászólására (») Szept 23, 2024 /
 
Idézet:
„"az úttörő ott segít ahol tud"”
De nem muszájból segít, mert arra utasították. Elég "patthelyzet" lehetett, hogy vagy azért kaptok ki, mert mások szatyrát cipelnétek vagy azért kaptok ki másnap, mert nem "segítettetek" senkinek se ‒ enyhe kifejezés, hogy ezt nem gondolták át teljesen.
(#) nagym6 válasza Gafly hozzászólására (») Szept 23, 2024 / 1
 
Nem tudom írtam-e, ha igen bocs.
Általános suliból buszon hazafelé ajtó elé álltam, azon a buszon lépcső volt lefelé ajtóig.
Hátranyúlva fogtam a függőleges kapaszkodót. Egyszer csak megmozdul a kapaszkodó, hátranézve látom egy lány lábába kapaszkodtam, én annyival lejjebb voltam a lépcső miatt.
Pár nap múlva hívat az igazgató, kiderült, hogy a helyi orvos lánya lábát fogtam. Bepanaszoltak az igazgatónál. Balhé, beírás, stb. túléltem.
(#) Ódenka válasza Gafly hozzászólására (») Szept 23, 2024 /
 
Vedd észre, ha dicsérnek...
Idézet:
„fiatalember,”
(#) Frankye válasza nagym6 hozzászólására (») Szept 23, 2024 / 2
 
Buszos kalandjaim nekem is voltak. Zuglóban laktam, Kelenföldre jártam suliba. Egy alkalommal ac7-es buszon utaztunk a haverokkal hazafelé, és egy PVC csövet vittünk, már nem tudom, mihez kellett. Természetesen "állva" szállítottuk. Ahogy az utasok szálltak fel a buszra, egyre többen fogták meg a csövet. Mi persze tartottuk, rendesen. Ám ahogy a "Felszab tér" (ma: Ferenciek tere) megállóhoz közeledtünk, mindannyian elengedtük a csövet. A busz fékezett egy nagyot, a cső, rajta az utasokkal pedig elszabadult... Nem idézném, mik hangzottak el az utastársaktól!
Akkoriban még nem volt mobil telefon (még gondolatban sem), sőt, a vezetékes is kiváltság volt. Egyik osztálytársam apja a Postánál dolgozott, akkoriban még a posta üzemeltette a telefonokat. A srác szerzett egy telefon kézibeszélőt, a rugós zsinórjával együtt, és berakta a táskájába, mellé egy ébresztő órát. Az ébresztőt felhúzta, hogy a buszon, a "Blaha" (Blaha Lujza tér) előtt kezdjen csörögni. A tömött buszon megszólalt q ekker, a srác a tatyóba nyúlt, lezárta a vekkert, kivette a "kagylót", majd beleszólt, hogy: "Halló, tessék". Eljátszotta, mintha valakivel beszélne, majd "letette", és közölte, hogy le kell szállnunk, mert most szóltak, hogy kémek vannak a buszon. Utána nem győztünk futni a rendőrök elől. De a buszon utazók arcát látva, megérte!
(#) Gafly válasza Frankye hozzászólására (») Szept 23, 2024 /
 
Fórumtarsunktól kaptam ingyen vihető telefonokat, meg kézibeszélőket.
Szerencsére nagy része már új gazdira lelt, de az egyik annyira szép piros volt, hogy csináltam belőle egy MOSHI-t. Az egy hagyományos vezetékes telefon kézibeszélő, mobiltelefonhoz. Teljesen jól működik, jelenleg szerintem még mindig Gery78 villog vele.
(#) somitomi válasza Gafly hozzászólására (») Szept 23, 2024 /
 
Én meg már tőled kaptam meg az egyiket hasonló átalakítás céljára, csak aztán elfüstöltem az erre szánt mikrofonkapszulámat és azóta se csináltam meg
(#) Lacika válasza Gafly hozzászólására (») Szept 28, 2024 /
 
Idézet:
„...de az egyik annyira szép piros volt...”
Mint a filmben?
(#) img hozzászólása Okt 10, 2024 / 1
 

Kamala Harris eredményei

A Walmart elkezdte árulni a "Kamala Harris eredményei" c. könyvet. Tuti bestseller.
(#) sonajkniz válasza img hozzászólására (») Okt 10, 2024 / 1
 
Csak a borítót cserélték el rajta.
Ennek a könyvnek az a címe:
-Amit a férfiak a női lélek rejtelmeiről tudnak-
(#) Gafly válasza sonajkniz hozzászólására (») Hé, 9:47 /
 
Ki mit használ, az vastagszik meg.
Erre való hivatkozással kértem a manageremtől munkavédelmi egérpadot.
(#) sonajkniz hozzászólása Kedd, 8:14 /
 

Csoda aksi

Parasztvakítás a javából.
Akkorka akku, ami elfér ebben a porszippancsban, és 40 percen át lead 1800W-ot?
Az e-bringám 4 órán át menne vele.
(#) lazsi válasza sonajkniz hozzászólására (») Kedd, 8:45 / 1
 
Számoljunk!
2.2Ah-t tud az akksi
40 perc folyamatos működés
-> 3.3A folyamatos árammal pont ennyit lehet kiszedni belőle (nem tudom, túléli-e az akku, vagy van-e benne védelem, hogy ne merítsük le 0-ra... * de a leírás nem tartalmazza, hogy az akkut többször is lehet használni )
1800W
-> az akku(csoport) feszültsége kb. 550V

* Van egy olyan mondat, hogy automatikusan leáll, amikor az akku lemerül. Tényleg???
Illetve milyen ócska, hogy lemerült akkuval, vagyis ha már nincs benne energia, akkor nem működik...
(#) klausz18 válasza sonajkniz hozzászólására (») Kedd, 9:14 /
 
Az általad feltöltött oldal egész képkivágásából látszik, hogy nem a megbízható weboldalak közé tartozik, tipikus ismertetője a futhatsz a pénzed után átveréseknek.
(#) Skori válasza sonajkniz hozzászólására (») Kedd, 9:24 /
 
Igazából a fogyasztóvédelemnek ezt büntetni kellene, elsőre egy figyelmeztetés, ha utána sem korrigálják (illetve ha továbbra is hamis adatokkal hirdetik a termékeiket) akkor megérdemlik a bírságot.
(#) erbe válasza Skori hozzászólására (») Kedd, 15:40 /
 
Sajnos, már néhányszor próbálkoztam ilyennel. Pl. az 50, 200 W-os LED reflektorokkal, a 3 kW-os el. láncfűrésszel, ami kb. olyan súlyú, mint a bemutatott porszívó. No meg persze fékmentes. Ez még munkavédelmi szempontból is aggályos. A Fogyasztóvédelem ma már olyan, mint a tesója. Nem szolgál és nem véd.
(#) proba válasza erbe hozzászólására (») Kedd, 21:59 /
 
Sebaj, majd megkérdezem a MI-t hogy mit vegyek.
(#) erbe válasza Skori hozzászólására (») Sze, 16:15 /
 
Itt a következő. Ez már vicc. Csak nem tudom, sírjak, vagy nevessek?
(#) kaqkk válasza erbe hozzászólására (») Sze, 16:59 /
 
Idézet:
„Vásároljon AIR WALL™ fali konvektort még ma”
Egy kicsit azért elszólta magát a hirdető ... Ventillátoros hősugárzó ami egyszerű ventillátorként is üzemeltethető .
A hozzászólás módosítva: Sze, 17:00
(#) nagym6 válasza sonajkniz hozzászólására (») Sze, 17:17 /
 
"automatikusan leáll, ha az akkumulátor lemerül". Okos gép, gondolom külön elektronika figyeli nehogy lemerült akkuval menjen akármeddig.
(#) erbe válasza kaqkk hozzászólására (») Sze, 20:01 /
 
Idézet:
„Ventillátoros hősugárzó ami egyszerű ventillátorként is üzemeltethető .”

Valami nem stimmel.
Idézet:
„Nincs motor, ezért csendes”

Kíváncsi lennék, hogy légkeringetés nélkül hány perc alatt olvad le a falról a 2000 W hatására az a műanyag vacak.
(#) kaqkk válasza erbe hozzászólására (») Sze, 21:25 /
 
Gondolom a kültéri kompresszor hiányára utal a "nincs motor" kifejezés . A műnyag vacakban szerintem van egy kis ventillátor (mókuskerekes) mint a klímákban
Következő: »»   976 / 976
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem