Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Elektronikában kezdők kérdései
- Ez a felület kizárólag, az elektronikában kezdők kérdéseinek van fenntartva és nem elfelejtve, hogy hobbielektronika a fórumunk!
- Ami tehát azt jelenti, hogy a nagymama bevásárlását nem itt beszéljük meg, ill. ez nem üzenőfal!
- Kerülendő az olyan kérdés, amit egy másik meglévő (több mint 17000 van), témában kellene kitárgyalni!
- És végül büntetés terhe mellett kerülendő az MSN és egyéb szleng, a magyar helyesírás mellőzése, beleértve a mondateleji nagybetűket is!
Lapozás: OK   3972 / 3972
(#) proli007 válasza Gafly hozzászólására (») 11:52 /
 
Hello! Ez a kapcsolótömb emlékeim szerint darabokra szedhető és vagy újra szegecseled a kontaktust, vagy keresel bele másikat. Mert nem csak ezt készítették belőle.
(#) Régi motoros válasza chipi hozzászólására (») 13:20 /
 
A fotóval most én nem sokra megyek, a vezetősáv végigkövetést neked kell megnézni.
Ki kéne venni a házból, lehet két oldalas is. Már csak azért is, mert ha valóban működik a törlés, úgyis vezetéket kell forrasztani rá, az meg a házban nem nagyon megy. Másrészt ami fontosabb, hogy hálózati feszültségen van a készülék, nem lenne jó matatni benne akármilyen apró kis tűvel, mert könnyen elcsúszhat a kezedből, aztán ha rossz helyre tapizol megrázó élmény is lehet, meg ha valami olyat sikerül összezárni amit nem kéne, lehet csak levélnehezéknek lesz utána használható a készülék.

A soklábú az LCD meghajtó csak. A BL24C02F pedig valóban eepromnak tűnik. Így kizárásos alapon az ismeretlen 509S11 lesz a CPU, gondolom valami kínai azért nem találni hozzá adatlapot. Tehát elvileg erre megy a Clr0 forrpont karikás fele, a négyzetes meg elvileg a CPU-val közös GND lesz.

Amit afp-nek előzőleg írtam, neked is szólt, cselekedhetsz aszerint, viszont csak saját felelősségre.
A hozzászólás módosítva: 13:21
(#) majkimester válasza Régi motoros hozzászólására (») 14:03 / 1
 
A 509S11 az MDT10P509S11 lesz, adatlap: Bővebben: Link
Az adatlapba belenézve ez a PIC12C509 koppintásának tűnik.
(#) ujfalusi hozzászólása 14:28 /
 
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy perec fénycső esetén, be tehetek e 38 Wattos helyett 18 Wattosat. Itt arra gondolok hoogy az élettartama megrövidűl e.
(#) Régi motoros válasza majkimester hozzászólására (») 14:46 /
 
Igazad lehet, én nem mentem ennyire utána.
(#) kadarist válasza ujfalusi hozzászólására (») 14:56 /
 
Szia! Maradjunk annyiban, hogy nagyon megrövidül.
(#) ujfalusi válasza kadarist hozzászólására (») 15:11 /
 
Köszönöm.
(#) Rosszmáj válasza Gafly hozzászólására (») 15:21 /
 
Nincs valami őskövület reléd?
(#) granpa válasza Gafly hozzászólására (») 20:18 /
 
Vannak ilyen relélemezeim. Mekkora a pogi mérete, ill. a rúgólemezé?
Következő: »»   3972 / 3972
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem