Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Lézershow építése
 
Témaindító: sportcipo, idő: Júl 21, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   138 / 138
(#) LUME hozzászólása Sze, 21:51 /
 
Sziasztok!
Olvasgattam a bejegyzéseket, és úgy látom itt olyanok vannak, akik nem sajnálják az idejüket lézeres dolgokra.
Én anno sok éve másztam bele a lézerekbe, építettem lézereket, csináltam projectorokat és némi lézershows próbálkozásom is volt. Aztán az élet, az üzlet elsodort a dologból, néhány név akikkel együtt kezdtem, ma is aktívan lézerezik.
Rövidre fogva, van egy csomó régi holmim, amikkel szabadidővel megáldott ügyes delikvens tud játszani, sőt, ha jól összeszedi magát, többre is alkalmas lehet. Szekennerek, tápok, rézbromid lézercsövek, neon gáz, stb. Nem igazán anyagi megfontolásból adok túl rajtuk, egyszerűen nincsen szívem hagyni szétesni őket. Egyedül a PANGOLIN LD2000 Basic gyári kártyáért, jogtiszta programért és sok működő showért, vele egy I7 procis asztali gépért kérek némi pénzt. Kérek némi szakmai bemutatkozást, előéletet, hogy lehetőleg olyan vigye, aki tud is kezdeni valamit ezekkel az eszközökkel, abszolut kezdőnek nem valók. Üdv fce@mail.com
(#) dB_Thunder válasza LUME hozzászólására (») Sze, 21:53 /
 
Színkeveréshez van tükröd?
(#) LUME válasza dB_Thunder hozzászólására (») Sze, 21:55 /
 
Vannak tükör darabjaim, de anno csak zöldben ment a fejlesztés, nem tudom mi maradt meg...
Következő: »»   138 / 138
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem