Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Mosógép vezérlők és általános problémáik
Lapozás: OK   104 / 582
(#) Msr007 válasza ati_81 hozzászólására (») Júl 15, 2011 /
 
Ati_81 !

Az Ardo panel is valóban hasonló Minisel, de a típusszáma nem ugyanaz, a centri fordulat is eltérő.
Talán az eredeti panel javítása sem esélytelen: a főmotor-egyenirányító híd lett zárlatos, kérdés hogy mitől : spontán vagy vmi okozhatta ?
Mindenképpen megpróbálkozom a párszáz forintos alkatrész cseréjével, ha szerencsém van a panel egyéb részei nem szálltak el ! Üdv
(#) lukovicsek hozzászólása Júl 15, 2011 /
 
Sziasztok. Indezit panelnél talált már valaki megoldást F03 hibakóddal? Az ntc jó meg a vezetékek is stb.

Kösz a válaszokat előre is.

Laci!
(#) proba válasza ati_81 hozzászólására (») Júl 16, 2011 /
 
Szeretem.A tacho része biztosan(??) jó ,mert a dobot kézzel forgatva elindul (nem a motor csak a program) .Ami hab a tortán ,elvittem beletettem egy másik mosógépbe az elektronikát,működött,vissza tettem a helyére ott is.(átforrasztottam már vagy 3-szor) na most honnét tudjam mi szórakozik.Az elektronika javult meg az utazástól vagy a mosógép vágyik egy kicsit dolgozni ismét.A motor részt megnéztem semmi hiba nem tűnik rajta a szénkefe még vagy 5cm ...
(#) tonnni hozzászólása Júl 16, 2011 /
 
Sziasztok!!



Felültöltős mosogépbe a dob mögé beesett egy borotva penge, illetve már ez az uj fajta mach 3 tud ez bármiféle kárt tenni a mosogépbe?? Electrolux EWB 105405 W tipusu a masina. Hogy tudom kiszedni?
(#) Tyler3333 hozzászólása Júl 16, 2011 /
 
Üdv!
van egy candy cts121 felültöltős mosógép.
nem csinál semmit. motorig eljut az áram.
egy olyat csináltam hogy kiszereltem az fedélzáró kapcsolót, és azon van egy kis pöcök azt lenyomtam és így már el indult.utána vissza raktam és megint semmi.
csere az egész kapcsoló?lehet azt valahogy javítani?
hogy működnek ezek a kapcsolók?
köszi.
(#) zolika60 válasza tonnni hozzászólására (») Júl 16, 2011 /
 
Szerintem a szűrőben megtalálod.
(#) zolika60 válasza Tyler3333 hozzászólására (») Júl 16, 2011 /
 
Cseréld ki azt a kapcsolót szerintem nem javítható.
(#) fidel54 hozzászólása Júl 17, 2011 /
 
Szisztok!

Bocs hogy ebben a témában kérek segitséget de igazából nem tudom hól kérdezzem ! Kenyérsütö motorja nem indul csak akkor ha meg forgatom ,, mi lehet a gond ?
(#) tonnni válasza zolika60 hozzászólására (») Júl 17, 2011 /
 
Valószínű, hogy mióta beleesett azóta nem mostunk vele. Úgyhogy még lehet ezért nincs a szűröbe, van egy olyan program hogy vízleeresztés, csináljak egy ilyet vele?? Mert az idegen tárgy csapdánál áll a víz.
(#) ati_81 válasza fidel54 hozzászólására (») Júl 17, 2011 /
 
Elvileg van benne egy kondenzátor ami a motorra van kötve az lehet a baj! Az értéke emlékeim szerint 3uf vagy 4uf de úgyis rá van írva a kondira!
(#) mezei dávid hozzászólása Júl 17, 2011 /
 
Üdv Mindenkinek.Kérem aki tud válaszoljon.
Fagor automata mosógép fütőbetét tönkrement,
Vajon a program kapcsoló eért nem működik tovább,Ha igen hogyan lehet kiiktatni ,mivel ugysincs rá szükségünk.

tisztelettel
dava
(#) ati_81 válasza proba hozzászólására (») Júl 17, 2011 /
 
Hm... érdekes akkor tényleg, pedig én akkor is kitartok a motorhiba mellett állórész is jó? vezeték nincs összeégve a stekkerbe vagy leszakadva? Így látatlanban nehéz másra gondolni
(#) ati_81 válasza mezei dávid hozzászólására (») Júl 17, 2011 /
 
Szia!
Ha elektronikus a hőérzékelője akkor sehogy,de ezt annyira nem vágom miért nincsen rá szükség
(#) mezei dávid válasza ati_81 hozzászólására (») Júl 17, 2011 /
 
Szia! Azért mert van melegviz bekötés és ha így kilehet iktatni akkor tovább lehet dolgozni vele.
tisztelettel
dava
(#) ati_81 válasza mezei dávid hozzászólására (») Júl 17, 2011 /
 
Szerintem nemigen van értelme, mármint ha spórolási célzattal kötnél rá meleg vizet, egy az hogy a beállított programhoz nem tudom hogyan megoldható mondjuk pl a 60C fokos víz betöltése, ha meg nem éri el a megfelelő hőmérsékletet akkor meg nem megy tovább a program, a másik meg az hogy az összes öblítéshez is meleg vizet használ? Nekem nem tűnik túl előnyös megoldásnak így!
De ahogy gondolod, ez csak az én szerény véleményem.
A fűtőbetét meg sztem max 5000 ft posta költséggel együtt.
(#) tonnni hozzászólása Júl 17, 2011 /
 
Légyszi segítsetek!

Beleesett a gépbe egy penge, a dob mögé, egyelőre sehol nem találom, se a szűrőbe sehol. Moshatok a géppel? nem lesz baja? Esetleg csináljak egy vízleeresztő programot?? hátha akkor eljut a szűrőig?

Válaszokat előre is köszi! Toni
(#) mezei dávid válasza ati_81 hozzászólására (») Júl 17, 2011 /
 
Köszönöm a korrekt választ ,igy már érthető én csak laikus vagyok és azt hittem ha kiiktatom a fütőbetétet tovább lehet használni,mert hogy a programkapcsoló
nem reagál
köszi mégegyszer
dava
(#) fidel54 válasza ati_81 hozzászólására (») Júl 17, 2011 /
 
Hali,, köszönöm szépen a segitséget , kondi olvatt el 4uf, remélem kapható , ,,,mégegyszer köszönöm szépen !
(#) szerbó hozzászólása Júl 17, 2011 /
 
Üdv mindenkinek. BEKO .WMD 25100T ,mosógép ,csak szivattyuz .Bekapcsolás után kigyullad a üzemi led majd egy reléhang s bekapcsolja a szivattyut ami csak kikapcsolással ál meg. Ha valaki javit ilyen panelt,kérem jelezze ,azuj ára elég huzós inkább meg javittatnám.3 éves nem kéne még eldobni.(Hajdu Energomat)25 évig ment egy csapágy és két szivattyu cserével. De hát az más! Két kép talán segit.
(#) Marietta1978 hozzászólása Júl 18, 2011 /
 
Whirlpool awe8725 mosógépem mosás közben a felénél leáll.Mitől lehet ez?Köszi
(#) rosta1 hozzászólása Júl 18, 2011 /
 
Van egy AEG öko-lavamat 86820 update típusú
mosógépem,ami C9 hibakóddal áll.
A szénkefét kicseréltem.
Ha valaki tudja hogyan kell a hibakódot megszüntetni,kérem segítsen!
A segítséget előre is köszönöm.
Üdv. Józsi
E-mail:rostajo@citromail.hu
(#) stenglt hozzászólása Júl 21, 2011 /
 
Sziasztok !

Egy ideje olvasgatom ezt a fórumot sőt már kértem és kaptam is segítséget a problémáim megoldására.
Itt megoldódik mindenféle elktronikus, hibakódos probléma.
Egy dologgal nem találkoztam, hogyan oldjátok meg a felültöltős gépeknél az ajtóra épített mosószertartó tisztítását. Én egy vödör vízköoldós vízbe szoktam pár napot áztatni és utána slagozom, rázom, ütöm, verem.
Lényeg az hogy nincs rá jó módszerem. Ha valakinek lenne egy tuti megoldása a tisztításra ossza meg velünk.
Várom a tippeket

Üdv.
(#) zolika60 válasza szerbó hozzászólására (») Júl 21, 2011 /
 
A szint érzékelő biztosan jó? Nem biztos, hogy rossz az a panel.
(#) zolika60 válasza tonnni hozzászólására (») Júl 21, 2011 /
 
Szerintem moss vele nyugodtan. Nem fog problémát okozni.
(#) ezermester1 válasza Marietta1978 hozzászólására (») Júl 22, 2011 /
 
Helló!
lehet,hogy nem kap áramot!
(#) Busz hozzászólása Júl 22, 2011 /
 
Fagor FE-416 mosógépemnél gyakran panaszkodik az asszony hogy nem centrifugál ki nomeg a dobból hőség árad mikor a mosás végén kikapcsolja.
Nekem ezeket valamiért nem szokta produkálni. Tehát néha jelentkezik, nem mindig. Elsőnek csak a centrifugára panaszkodott, mostmár meg már arra is hogy hőség árad a dobból mikor kiveszi a ruhákat.
Előfordulhat hogy lemegy úgy a program hogy a fűtőszál bekapcsolva marad??

De ez hogy kimarad a centrifuga és a végén meleg a dob ezt okozhatja a programkapcsoló hibája?

Van ebben a típusú mosógépben fűtésberagadás védelem?

Ja és a centrifugának elszabadna indulnia mikor tele van a dob vízzel? Mert nekem úgy így centrifugál (ha kézzel odatekerem).

Mi lehet a hiba, mit tudnék vele csinálni? Befújtam ED-40-.el az eész programkapcsolót, majd kiderül hogy ez változtat-e a diagnosztikán.
(#) zolika60 válasza Busz hozzászólására (») Júl 22, 2011 /
 
Azért mielőtt javítanál, kérd meg az asszonyt, mutassa meg milyen programmal mos.
(#) Busz válasza zolika60 hozzászólására (») Júl 22, 2011 /
 
Nekem mindegyiknél működik szóval lényegtelen melyikkel mos.
(#) szabinyo válasza stenglt hozzászólására (») Júl 23, 2011 /
 
Szia!
A mosószertartó tisztítása általában nem egyszerű feladat, de mégis van egy bevált módszer amit szivesen megosztok veled. Én pl. kézi autómosóba szoktam elvinni az erősebben szennyezett mosószertartókat. Kb 200-ft ból szép tisztára lehet mosni a sterimoval. Első lépésben kiszedem belőle a 2db dugót ami az öblítő és a fehérítő rekesznél van, aztán leteszem a földre, a lábammal leszorítom hogy ne vigye el a nyomás, aztán dobom a százast és adj neki ami belefér.
(#) zoliawx hozzászólása Júl 23, 2011 /
 
A whirlpool felültöltős mosógépemet mikor bekapcsolom csak centizik egy 10-15 másodpercet aztán bekapcsolja a víz szivattyút megy egy darabig és mikor végzett megáll az egész tudomány.Mi lehet a hiba?
Következő: »»   104 / 582
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem