Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » NYÁK-lap készítés kérdések
A témában nincs helye a nem szakmai indíttatású vitáknak, ezért a szabályszegést elkövetők azonnali figyelmeztetés nélküli kitiltásban, vagy némításban részesülnek. Ugyan így járunk el azokkal szemben, akik "blog"-nak nézik a fórumot. Ezt mindenki tartsa szem előtt!
Lapozás: OK   726 / 1385
(#) karaszbandi válasza gulasoft hozzászólására (») Feb 9, 2012 /
 
Van egy "használható" módszer.
Most próbáltam.

Kell hozzá egy .PDF-be mentett nyák rajz, egy teljes értékű acrobat.

Edit-preferences-accessibility-dokument colors options

Itt replace document colors pipa
change the color of lineart as well as text pipa.
A fölötte lévőből pipa ki.

A page background-nál és a document text-nél felcseréled a szineket és egész használható lesz.
(#) gulasoft válasza karaszbandi hozzászólására (») Feb 9, 2012 /
 
Próbáld kinyomtatni és meglepődsz.
(#) tikitiki hozzászólása Feb 9, 2012 /
 
PDF no comment
(#) karaszbandi válasza gulasoft hozzászólására (») Feb 9, 2012 /
 
Aztán mér ilyen szemét ez????
(#) gulasoft válasza karaszbandi hozzászólására (») Feb 9, 2012 /
 
Mert ott csak a megjelenítést tudod állítani. Ez van. Én is végigjátszottam ezt, tudom. Először hurrá, utána pofára esés.
(#) gulasoft válasza tikitiki hozzászólására (») Feb 9, 2012 /
 
Egy ilyen pixelesről szerencsére lehet csinálni. Képként ki kell venni, negatívvá tenni és mehet vissza. Egy vektoros PDF-el (amiben normális esetben van a nyákterv) sajnos nem.
(#) gulasoft válasza tikitiki hozzászólására (») Feb 9, 2012 /
 
Itt láthatók a képpé konvertálás hibái. Mondjuk eleve nem kétszínű:

hiba.PNG
    
(#) zamatőr válasza gulasoft hozzászólására (») Feb 9, 2012 /
 
Eagle szerkesztőhöz van megoldásom két lépésben.A CAM feldolgozóval készített inverz PS képfájlt ezen az oldalon fordítom PDF-be.
http://www.stuffedcow.net/ps2pdf
(#) karaszbandi válasza zamatőr hozzászólására (») Feb 9, 2012 /
 
És nincs több billentyűd, vagy hely a monitorodon?
(#) zamatőr válasza karaszbandi hozzászólására (») Feb 9, 2012 /
 
Nem értelek?
(#) tikitiki válasza gulasoft hozzászólására (») Feb 9, 2012 /
 
Nincs hiba ha az eredetit is ki nagyítod 1200 as felbontásba ott is megtalálod ugyan ezeket a hibákat.
(#) gulasoft válasza tikitiki hozzászólására (») Feb 9, 2012 /
 
Mert mint mondtam az eredeti is pixeles. Egy normális nyáktervező vektoros pdf-et gyárt, azt nagyíthatod 96782321321213621 milliószorosára is akkor sem lesz pixeles.
(#) gulasoft válasza zamatőr hozzászólására (») Feb 9, 2012 /
 
Nem az a baj, hogy az inverz ps-ből nem tud pdf-et csinálni! Ezt már százszor leírtam hogy így kell eagle-ból negatív pdf-et csinálni!

A baj az, hogy adott pdf-ből kell neki negatív pdf, úgy hogy ne pixelesedjen ki.
(#) tikitiki válasza gulasoft hozzászólására (») Feb 9, 2012 /
 
Igen igazad van erre is van megoldás , bár nem tudom az Attila86féle Pic es nyák hogyan készült .Én az ó nyáktervét próbáltam , ja és a telefóliás részeket kihagytam bocs.Ha esetleg neked lenne olyan pdf fájlod , akkor szívesen megpróbálnám , ha nincs ellenedre.
(#) gulasoft válasza tikitiki hozzászólására (») Feb 9, 2012 /
 
Van egy 1000 éves negatívom, csinálj belőle pozitívat.

bottom.pdf
    
(#) zamatőr válasza gulasoft hozzászólására (») Feb 9, 2012 /
 
Bocsi,hogy nem olvastam végig az összes hozzászólásodat - én is az általános invertálásra keresem a megoldást.
(#) tikitiki válasza gulasoft hozzászólására (») Feb 9, 2012 /
 
ok megpróbálom pil.
(#) gulasoft hozzászólása Feb 9, 2012 /
 
Van egyébkén egy vektormagic nevű progi az ha jól emlékszem tud a képekből vektoros állományt gyártani.
(#) tikitiki válasza gulasoft hozzászólására (») Feb 9, 2012 /
 
Na szóval egy részlet , meg még egy kicsit nagyobbra is csináltam , tehát 2x nagyítást lehet csinálni mint az eredeti , de akkorában már azért tényleg meglátszik 6400x2 De marha vagyok az inverz kép kell bocs pill.
(#) gulasoft hozzászólása Feb 9, 2012 /
 
Lehet finomítani a beállításokon lehet akkor jobb eredményt hoz ez most automata volt:

teszt.pdf
    
(#) gulasoft válasza tikitiki hozzászólására (») Feb 9, 2012 /
 
Egy pixelesből a foxit pdf editorral fél per alatt lehet inverzet csinálni, de a vektorossal azzal sem.
(#) tikitiki válasza gulasoft hozzászólására (») Feb 9, 2012 /
 
Amúgy tényleg sokat számít az eredeti rajz, hogy miből mit akar az ember csinálni.
(#) hotib válasza gulasoft hozzászólására (») Feb 9, 2012 /
 
Foxit...
(#) tikitiki válasza gulasoft hozzászólására (») Feb 9, 2012 /
 
És egyébként ??Milyen lett?Na közbe meg lett a foxit eredménye, bár én nem használtam ezt a nevű programot.De lehet így jobban fog tetszeni.
(#) gulasoft hozzászólása Feb 9, 2012 /
 
Egy fokkal jobb.

teszt1.pdf
    
(#) gulasoft válasza hotib hozzászólására (») Feb 9, 2012 /
 
Már bocsi de ez az eredeti. Mit csináltál? Semmi változás.
(#) gulasoft válasza tikitiki hozzászólására (») Feb 9, 2012 /
 
Pixeles.
(#) tikitiki válasza gulasoft hozzászólására (») Feb 9, 2012 /
 
Alakul ez , de ne ragadjunk le szerintem ennél a nyáknál.Én már annyit csináltam ebből , hogy lassan ezzel fogok álmodni.Igen pixeles , de mekkora is a méret? Nagyon nagy Óriási, és még nagyítható, ezért írtam , hogy már akkorában meglátszik igen. A színezést most ne nézd, az csak dekor.
(#) gulasoft válasza tikitiki hozzászólására (») Feb 9, 2012 /
 
Pixeles.
A nyomda 5600DPI-vel dolgozik.
(#) tikitiki válasza gulasoft hozzászólására (») Feb 9, 2012 /
 
Jó én nem vagyok nyomda vazze.
Máskülönben pdf ben lévő akármilyen rajzot , vagy feliratot annak jó színezni, aki olyan technikát használ , hogy nyomtat, de nem lézeressel bár ha valakinek van színes lézerre pénze , hát azzal is lehet .
Következő: »»   726 / 1385
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem