Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   589 / 3588
(#) Ricsi89 válasza radocziandras hozzászólására (») Júl 4, 2009 /
 
ott a link felül, nyugodtan lehet kérni. Ez nem olyan ingyenélős dolog, ők örülnek, hogy ha kérsz. És még nem is kell feltelepíteni, simán CD-ről el lehet indítani és kipróbálni, hogy tetszik-e. ha nem tetszik, akkor újraindítod a gépet, kiveszed a CD-t és megy a régi win.
Nem lenne baj a winnel sem, ha nem lenne benne a mai üzletpolitika. Ha tökéletesre csinálnák, akkor ki venné meg az újabb, úgymond jobb, javított verziót? Az ubuntut meg nem egy ember csinálja, hanem sokan, akiknek a céljuk, hogy minél tökéletesebb rendszert hozzanak létre. :yes:
(#) radocziandras válasza Ricsi89 hozzászólására (») Júl 4, 2009 /
 
Ez még egy + pont a linuxnak.A postázás is ingyen van?És ez a linux mennyivel gyorsabb a windowsnál?Msn is megy rajta?Mennyit kérdezek, te jó isten.Ígérem, ha ezekre választ kapok, nem zargatlak benneteket tovább a keesztkérdéseimmel.
(#) Ricsi89 válasza radocziandras hozzászólására (») Júl 4, 2009 /
 
Igen ingyenes a posta is. nekem a 8.04-es is így jött és most a legújabb 9.04-es is. Egy pár oldallal ezelőtt írtam le, hogy nekem a laptopomon az aksi nem tökéletes, win el sem indult rajta így, mert a teljes betöltés előtt leszívta az aksit. A linuxal ilyen gond nincs. Simán elindul és megy még több, mint egy órát. Sokkal gyorsabban betölt, kilépésnél meg észre sem veszed és már le is állt a gép. Van rá sokfajta msn program. Igaz live az nincs, vagy csak én nem találtam eddig rá.
(#) Müszi hozzászólása Júl 4, 2009 /
 
Engedjetek meg, hogy reagaljak:

En is elegge utalom a win-t, de be kell latnunk, hogy a programok nagy reszet winre keszitik. Amugy nekem az elmult masfel honapbam ketszer kellett a windozt ujrarakni, egy tetves win32:vitro nevu virus miatt. Hogy szaradna le a toke aki virust keszit. A temara visszaterve, a gepet 80%- ban digitalizalasra (audio es videokazetta-elo adas) hasznalom es filmnezesre. A maradek HE nezes, internyet, nyaktervezes, stb. Az igaz, hogy a gepet sokat hasznalom, de nem vagyok fuggo. Egyszer ket hetet voltam gep nelkul, egy egesz picit hianyzott, de kibirtam nelkule, elvonasi tunetek nelkul
Most eppen a Rejto Jeno konyvek vesznek el a gep elott ulesbol egy keveset, de ez egyaltalan nem baj, sot inkabb orulok neki.
Elore is bocs az ekezet nelkuli iras miatt.

udv: Muszi
(#) radocziandras válasza Ricsi89 hozzászólására (») Júl 4, 2009 /
 
És mégegyet elfelejtettem...magyar nyelvű?
(#) Ricsi89 válasza Müszi hozzászólására (») Júl 4, 2009 /
 
és még nem is tudod, hogy a programok nagy része létezik linuxra is és még ingyen ráadásul. lehet kicsit más a neve, máshogy néz ki, viszont lehet többet tud a win-es fizetős társainál.
(#) Szebence válasza Ricsi89 hozzászólására (») Júl 4, 2009 /
 
2 évig én is amsn-t és mercury-t használtam... Eredetileg mindkettő linux-ra íródott. És valóban többet tudott 2 éve mint az msn, most kb a mercury 2 éves verziója vetekszik a beállítások sokaságában a mostani microsoft messenger-ével.


Szerk.: Jó éjt mindenkinek, mára megyek :kalap:
(#) Ricsi89 válasza Szebence hozzászólására (») Júl 4, 2009 /
 
Én is amsn-t használok, gyorsabb a win-es msn-nél. Egyrészt gyorsabban belép valahogy barátságosabb is.
(#) radocziandras válasza Ricsi89 hozzászólására (») Júl 4, 2009 /
 
De ez az amsn csak akkorjó, ha az is amsn-t használ, akivel dumálok, nem?Vagy ez megint egy vindózos szabvány lenne?
(#) Ricsi89 válasza radocziandras hozzászólására (») Júl 4, 2009 /
 
Ez ugyanúgy megy, mint a sima. Nem kell hozzá, hogy a másik fél is ugyanezt használja. Ezek teljesen kompatibilisek az msn-el.
(#) radocziandras válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Júl 4, 2009 /
 
Akkor egy darab linux cd rendel. De legalább nem kell tizenezreket kiadni egy op.rendszerért.Meg nincs annyi mérgelődés.Ez eléggé idegrendszerkímélő programnak tűnik.Nagyon szépen köszönöm a segítégeteket!
(#) Ricsi89 válasza radocziandras hozzászólására (») Júl 4, 2009 /
 
A végén mindenki átáll a linux oldalára innen a HE-ről. Gyarapítsuk csak a linux felhasználók táborát és megszűnnek a gondok.
(#) radocziandras válasza Ricsi89 hozzászólására (») Júl 4, 2009 /
 
És a spórolt időt is hasznosabbra lehet fordítani:
Idézet:
„barátokkal/rokonokkal való beszélgetések és kapcsolattartás, szórakozás, sport, hobby, és nem utolsósorban, családalapítás
(#) Ricsi89 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Júl 4, 2009 /
 
Hát az 512 az már win-nél is alap dolog. De az simán elég neki. nekem mindkét gépben annyi van és simán megy. Gondolom ennyi mindenki gépében van.
(#) Mzolee hozzászólása Júl 5, 2009 /
 
Hali+ a hó!
Nem tudom ez milyen reklámnak minősül, de csináltam egy Elektronika klubot myvipen és szeretném ha minél többen csatlakoznátok. Indíttatás: fent vagyok pár klubon, de pont a kedvenc hobbimnak nem volt klubja és mondom akkor megteszem én a lépést
Olvassátok el a bemutatkozó szöveget is!
Ja tényleg: Katt! (ha be vagy jelentkezve ugy másold a címsorba)
(#) _ampervadasz_ hozzászólása Júl 5, 2009 /
 
Jó éjszakát mindenkinek, mára elköszönök! :kalap:
(#) zolee1209 válasza Mzolee hozzászólására (») Júl 5, 2009 /
 
Szerintem én leszek a második tag!
(#) sándor válasza Mzolee hozzászólására (») Júl 5, 2009 /
 
Üdv. Valaki lenne szíves és tudna meghívót küldeni részemre myVIP-re...? előre is köszönöm!
(#) Mzolee válasza sándor hozzászólására (») Júl 5, 2009 /
 
Már meghívós a myvip?
(#) sándor válasza Mzolee hozzászólására (») Júl 5, 2009 /
 
Úgy néz ki..nem tudtam belépni...
(#) Mzolee válasza sándor hozzászólására (») Júl 5, 2009 /
 
Ok akkor, na küldtem akkor én.
Na akkor be is léphetsz a klubba
(#) sándor válasza Mzolee hozzászólására (») Júl 5, 2009 /
 
Köszönöm! Hálám üldözni fog...
(#) sándor válasza Mzolee hozzászólására (») Júl 5, 2009 /
 
Harmadikként sikerült klubtaggá válnom,remélem minél többen leszünk!
(#) radocziandras válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Júl 5, 2009 /
 
Nálam ez a veszély nem ál fenn, mivel 1,5 GB RAM van benne a gépemben, és ez fokozódni fog majd egyszer 2 GB-ra.
(#) Ricsi89 hozzászólása Júl 5, 2009 /
 
Nekem miért nem jó a myvip? Tűzróka el akarja mentetni velem a lapot fájlként.
(#) Georgee válasza Ricsi89 hozzászólására (») Júl 5, 2009 /
 
Most akartam belépni, nekem se nyitja meg
(#) Ricsi89 válasza Ricsi89 hozzászólására (») Júl 5, 2009 /
 
Ja igen, és ez azután van, amikor beírom az email címem és a jelszavam. Utána rákattintok a belépésre, elkezd tölteni és kiírja ezt.
DjGeorge: Akkor jó, nem nálam van a hiba. Megnyugodtam.
(#) Mzolee válasza Ricsi89 hozzászólására (») Júl 5, 2009 /
 
Jaja énis meg akartam nézni a "létszámot" de nekemis negatív...
(#) Mzolee hozzászólása Júl 5, 2009 /
 
Húú
Ebben az évben ez a legnagyobb átverés amit láttam, hirdetésbe:
Itt az én általam vásárolt és bemutatott mikrofon szett: Bővebben: Link
Itt pedig valaki eladni próbálja 20x-os áron: Bővebben: Link
Minden bizonnyal ugyanaz a két termék.
Nem kispályázik a csóka
Nézzétek meg, érdemes!
Üdv: Zoli
(#) Ricsi89 válasza Mzolee hozzászólására (») Júl 5, 2009 /
 
Én is úgy látom ,hogy ugyanaz a kettő. Gondolom te jóval olcsóbban vetted. Ha a hirdetés képére rákattintasz, akkor bejön nagyobba és ott van alul a vatera felirat. :yes:
Következő: »»   589 / 3588
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem