Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » NYÁK-lap készítés kérdések
A témában nincs helye a nem szakmai indíttatású vitáknak, ezért a szabályszegést elkövetők azonnali figyelmeztetés nélküli kitiltásban, vagy némításban részesülnek. Ugyan így járunk el azokkal szemben, akik "blog"-nak nézik a fórumot. Ezt mindenki tartsa szem előtt!
Lapozás: OK   635 / 1385
(#) gulasoft válasza janikukac hozzászólására (») Aug 31, 2011 /
 
Nem kensz! Laminálsz. Ugyan úgy mint a dry fóliát, és olyan maszkot csinálsz amin a forrszemek feketék. A többi bekeményedik, a forrszemekről meg lemosod.
(#) janikukac válasza gulasoft hozzászólására (») Aug 31, 2011 /
 
Ez a kenés vagy laminálás megint más kérdés. Én kenni valót akarok, nem a laminálni valót, mert nincs laminálóm, bajlódni kéne vele. Olyat akarok, amit belinkeltem, azt a kék szinűt, meg azt a technikát ami videon is be lett ide linkelve.. :yes: Akkor most hogy is megy ez?
(#) pcroland válasza janikukac hozzászólására (») Aug 31, 2011 /
 
Én is láttam videót, amin felkenik, de az sokkal drágább és még nehezebb kapni.
Folyamat:
1. Fellaminálod a lötstoppot
2. Ráteszed a maszkot. (A maszkon fekete kell legyen, ahol nem szeretnél lötstoppot. Vagyis a forrpontok feketék, toner kímélő)
3. Levilágítod
4. Előhívod
5. Előhívás után még világíthatod egy kicsit.
6. Örülsz
7. Leírod nekünk, hogy örülsz

Így már világos?
(#) janikukac válasza pcroland hozzászólására (») Aug 31, 2011 /
 
Ez igen, de a kenős lehet jobb lenne, na mindegy.
És ilyen fóliát ki rendel, kinél lehet venni, stb?
(#) pcroland válasza janikukac hozzászólására (») Aug 31, 2011 /
 
Na ez az. A fólia rendelés topikban már csak dry-t lehet rendelni. Szerintem nem is fogunk rendelni. Szavaznunk kéne, hogy ki rendelne lötstoppot. Ha 30 ember összegyűlik már megérné rendelni.
(#) janikukac válasza pcroland hozzászólására (») Aug 31, 2011 /
 
Jaja. De mennyibe kerül egy A4-es, ha pl 30-an rendelnénk?
(#) pcroland válasza janikukac hozzászólására (») Aug 31, 2011 /
 
600Ft 1db A4-es posta nélkül. Minek kell? úgymond csk dizájn, nem? LINK
(#) janikukac válasza pcroland hozzászólására (») Aug 31, 2011 /
 
Nem csak dizájn. Nyák védelem, könnyebb forraszthatósága az SMD-nek (ami nekem fontosabb lenne.... ) meg persze dizájn is.. :yes:
(#) pcroland válasza janikukac hozzászólására (») Aug 31, 2011 /
 
Előónozás? Elég védelem lenne. És ha kész az egész nyák, lefújod zöldel és kész.
(#) janikukac válasza pcroland hozzászólására (») Aug 31, 2011 /
 
Hogy érted ezt a lefújod zöldel? :O
(#) szücsien hozzászólása Aug 31, 2011 /
 
Sziasztok!

Van kb. 3-4l 35%-os hidrogén-peroxidom és 1l 37%-os sósavam. Ingyen elvihető Érden, Százhalombattán. Akit érdekel keressen magánban.
(#) pcroland válasza janikukac hozzászólására (») Aug 31, 2011 /
 
(#) janikukac válasza pcroland hozzászólására (») Aug 31, 2011 /
 
Ja, de ezzel nem lehet szépen fújni. Nekem a tökély a célpontom, nem a" mindent rá, tőlem tróger is lehet."... :yes:
(#) pcroland válasza janikukac hozzászólására (») Aug 31, 2011 /
 
Dehogynem lehet szépet fújni. Nekem ment a spray-vel, de eladtam, mert nem kellett. Jók a nyákok úgy natúrban.
(#) janikukac válasza pcroland hozzászólására (») Aug 31, 2011 /
 
Ahh hagyjuk. Mindig mindenről le vagyok beszélve.
(#) pcroland válasza janikukac hozzászólására (») Aug 31, 2011 /
 
Ne is foglalkozz a lötstoppal. Nehéz beszerezni. Viszont, ha egysze kapsz egy kis mennyiséget, rákapsz, aztán ideges leszel, ha nem tudsz többet szerezni. A spray is megteszi
(#) janikukac válasza pcroland hozzászólására (») Aug 31, 2011 /
 
Mindegy, most már.[OFF] [/sub][sub]Lassan rezet se teszek a panelra. [sub][sub]
(#) mrobi hozzászólása Aug 31, 2011 /
 
Sziasztok! Próbálkozok nyák laminálással. Egészen jó lett. Nátrium per szulfáttal maratok. Kisebb paneleket 30 perc alatt lemarja. Ma marattam egy kicsit nagyobbat. Benne volt egy óráig. És nézzétek hogy jártam. Szemcsés maradt a panel. Eléggé nyúnya lett. De viszont sikerült két láb közt elvinni a vonalakat tökéletesen
(#) gulasoft válasza mrobi hozzászólására (») Aug 31, 2011 /
 
Mit lamináltál? Fóliát vagy tonert? Bubis marató kell vay gakran mozgatni a panelt, mert hajlamos kis légbuborékokat fejleszteni a nyákon, és ott nem marja le. Ha függőlegesen rakod bele és mozgatod ez elkerülhető, ha még buborékokat is raksz bele mozgatnod sem kell.
Raktam baumaxos dörzsi szivacsot a rezgőcsiszolóra 20mp egy A4-es panel pucolása, ha lesz 10 perc szusszanásom csinálok videót.
(#) mrobi válasza gulasoft hozzászólására (») Aug 31, 2011 /
 
Tonert lamináltam. Próbáltam bubis maratóval de valamiért ott alámart a nyáknak. Én dörzsi szivaccsal tisztítottam meg.
(#) emmzolee válasza pcroland hozzászólására (») Aug 31, 2011 /
 
Nem értem miért beszéled le róla. Engem is sokan le akartak beszélni róla, de nem hagytam magam. Szerintem esztétikus paneleket lehet vele csinálni. Az oxidációval sem kell foglalkozni.
(#) emmzolee válasza janikukac hozzászólására (») Aug 31, 2011 /
 
Bedobok egy pár linket.

Bővebben: Link 1 Ilyet csináltam most.

Bővebben: Link 2 Itt a mit hol, hogy.

Itt meg egy képtár, egy kis tápocska elkészítéséről.

P1000207.JPG
    
(#) mate_x válasza emmzolee hozzászólására (») Aug 31, 2011 /
 
Ez nagyon tetszik.
Rendeljünk már páran ilyen fóliát, én benne lennék.
Esetleg azt meg tudod mondani, hogy ennek mennyi a szavatossági ideje?

Üdv, mate_x
(#) janikukac válasza emmzolee hozzászólására (») Aug 31, 2011 /
 
Nagy részét a képeidnek láttam, és csak ámultam-bámultam. Nagyon tettszenek. Neked nincs eladó? Igaz laminálóm sincs, tehát lehet egy ideig felejtős lesz, de ha megint lesz rendelés, akkor légy szíves jelentkezz nekem !! :yes:
(#) janikukac válasza mate_x hozzászólására (») Aug 31, 2011 /
 
Én is benne vagyok ! :yes:
(#) slogan válasza janikukac hozzászólására (») Aug 31, 2011 /
 
Én is ,én is !
(#) kaqkk válasza slogan hozzászólására (») Aug 31, 2011 /
 
Már négy ember megvan a 30 ból . Én is beszállnék
(#) emmzolee válasza janikukac hozzászólására (») Aug 31, 2011 /
 
Figyelj. Amit az előbb belinkeltem abban volt egy link, hogy hol lehet jelentkezni a vásárlásra. Írj oda egy pár sort, és majd összejön valami. Ha senki nem ír oda semmit, akkor mindenki azt hiszi, hogy az egy döglött oldal.
Én nem adok el. Nem azért vettem. Nekem is már csak 5db A4-es lap van. Ha ilyen kevés a szabadidőm, akkor elég lesz még vagy fél évig.
(#) emmzolee válasza kaqkk hozzászólására (») Aug 31, 2011 /
 
Írjatok ti is a rendelés topikba. Előbb lesz belőle valami.
(#) kaqkk válasza emmzolee hozzászólására (») Aug 31, 2011 /
 
Valaki már "gyűjti" a megrendeléseket ?
Következő: »»   635 / 1385
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem