Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Kapcsolási rajzot keresek
 
Témaindító: Kallai Csaba, idő: Márc 11, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   182 / 375
(#) samu003 válasza interferi hozzászólására (») Okt 18, 2011 /
 
Szia!

A kép feltöltése folyamatban..... Csak valami fűtést kellett eszközölnöm addig a lakásban..
(#) interferi válasza samu003 hozzászólására (») Okt 18, 2011 /
 
A klima kültéri és beltéri tipusszáma is jó lenne.
(#) mazso1988 hozzászólása Okt 18, 2011 /
 
Sziasztok
Érdeklődnék hogy régi ROBI151 kis traktorhoz keresek tirisztoros gyújtásához rajzot.
(#) kokozo válasza mazso1988 hozzászólására (») Okt 19, 2011 /
 
Szia
megtekinthető itt
középtájt
(#) mazso1988 válasza kokozo hozzászólására (») Okt 19, 2011 /
 
Köszönöm
(#) mazso1988 válasza kokozo hozzászólására (») Okt 19, 2011 /
 
Megnéztem látom ez maga a gyújtásrész kapcsolása.
És esetleg magáról a gyújtótranszformátoráról nincs valamiféle információd?
Sajnos ami nálam tönkrement az gyári beöntött egység volt és abban gondolom benne van a gyújtótrafó is.
(#) dani1302 hozzászólása Okt 20, 2011 /
 
Szevasztok!

Keresnék kapcsolási rajzot j1708-as adapter készítéséhez. minden megoldás érdekel.
üdv. Dani
(#) dowNLoad hozzászólása Okt 21, 2011 /
 
DC (direct coupled) erősítő kapcsolást keresek, 5Hz-100kHz, kifejezetten 4szög és fűrészjel erősítésére, lehetőleg jó magas (40-60V) feszültségű kimenettel, gyors fel és lefutással, hogy ne torzuljon! Egy 2 ?-os trafót kellene meghajtania.
Aki esetleg tud ilyet, vagy képes tervezni, az jelezze:
Előre is kösz! (tervezési költséget megbeszéljük .)
(#) kaqkk hozzászólása Okt 22, 2011 /
 
Kapcsirajzot keresek Dallas DS1497 realtime ic hez
Sajnos a gugli barátom nem tudott nekem adni
(#) mindenes válasza kaqkk hozzászólására (») Okt 22, 2011 /
 
Ha application notera gondolsz keress rá az mc146818 ra, ennek adatlapjában van alkalmazási példa is, a kettő elvileg kompatibilis.
(#) .colin válasza kaqkk hozzászólására (») Okt 22, 2011 /
 
Találtam egy pdf-et.Bővebben: Link
(#) mystro hozzászólása Okt 25, 2011 /
 
Hali!

Én egy Samsung YP-K5JZB/XEH mp3 lejátszóhoz keresek kapcsolási rajzot.
Elromlott, és egy elektronikai szervizben azt mondták, hogy kapcsolási rajz nélkül nem tudják megcsinálni.
Hozzá lehet ingyenesen jutni a kapcsolási rajzhoz? Ha nem, akkor tudtok Szeged környékén Samsung márkaszervizt?
előre is kösz
(#) sanykaraj hozzászólása Okt 27, 2011 /
 
Üdv egy olyan kapcsolásra lenne szükségem amivel 0-9 V ig 500ma áramot tudok szabályozni a jel amit szettnék szabályozni 0-3 ig terjedhet kb 100 ma lehet ez +-fesz ezt szeretném kihagyni és egy külső tápról szabályozni valahogy a lényeg az lenne hogy minél kevesebb alkatrészt tartalmazón a súly miatt köszönöm (rajzolok is hátha nem fogalmaztam érthetően)
(#) sanykaraj válasza sanykaraj hozzászólására (») Okt 27, 2011 /
 
Rajz csak nem sikerül elsőre

névtelen.JPG
    
(#) qvasz2 válasza sanykaraj hozzászólására (») Okt 27, 2011 /
 
Megpróbálhatnád magyarul leírni mit szeretnél, mert ez katasztrófa, amit előadtál.
Egy 9V-os elemről nem fogsz tudni 0-9V-ig szabályzott tápot csinálni, csak kb. 1,5V-tól 7V-ig.
De hogy mit akarsz az 500 mA és a 100 mA meg a 0-3 ig meg a +- fesz azt végképp nem értem.
(#) sanykaraj válasza qvasz2 hozzászólására (») Okt 27, 2011 /
 
Az is jo lenne a 100 ma az az eredeti kapcsolás által maximálisan leadót áram az 500ma az áram amit én szettnék elérni és az eredeti kapcsolásban 0 voltól 3 voltig letehet a feszt szabályozni. De mivel én kicserélném a motorokat nagyobbra ezért megnő a teljesítmény amit már nem bírna el az eredeti kapcsolás ezért szükségem van valamire amivel meg tudom hajtani a motort ,amúgy egy repülőbe kel mivel az eredeti motorral nem tudod elég gyors reakciókat leadni és elégé kicsi az emelkedés és a sebesség,
is ezért szeretném növelni
(#) qvasz2 válasza sanykaraj hozzászólására (») Okt 27, 2011 /
 
A 9V-os elem nem igazán alkalmas 500 mA -re.
Feszültséget akarsz szabályozni egy repülőn? Távirányítással? Van a repcsin egy motoros poti? És ha van milyen értékű?
És hány V-os a motor, amit beépítettél?
(#) interferi hozzászólása Okt 27, 2011 /
 
Üdv!
Einhell BSG 130 gravirozó szabályzójának a rajzát keresem mert hibásan került hozzán és elöttem már szétszedhették mert a panelen az egyik alkatrésznk csak a lábai látszódnak.
(#) sanykaraj válasza qvasz2 hozzászólására (») Okt 28, 2011 /
 
A motor kb eredetileg 8 V ott kapott és van valamilyen szabályzó van eredetileg a vevőben de ezt nem tudom megmondani mivel egy mikrocsip vezérli de a 9v ott másképp is elő tudom állítani akkuról
(#) Ameron24 hozzászólása Okt 28, 2011 /
 
Üdv mindenki egy központi-zár elektronikájának a kapcsolási rajzát keresem, teszek fel róla képet hátha van valakinek ötlete mi lehet a baja vagy van rajz hozzá.
(#) Csupasz hozzászólása Okt 28, 2011 /
 
Sziasztok!
Ha lenne valakinek egy kipróbált midi kontroller kapcsolása,és feltenné, nagyon megköszönném!
Üdv:
Csupasz
(#) peter1995 válasza Ameron24 hozzászólására (») Okt 28, 2011 /
 
Először méregesd meg a alkatrészeket. A félvezetőket a kondikat és az ellenállásokat. Látom hogy a nyákon már van /volt vaéami forraszva. Az mi?
(#) kosztinistvan777 hozzászólása Okt 28, 2011 /
 
Üdv mindenkinek
Egy olyan problémám akadt hogy, van pár ATX-es kapcsolóüzemű tápom de nem működnek.
Kapcsolási rajz kéne hozzájuk.
Típusa: Mercury ATX Switching Power Supply 400W
2 ugyan ilyen 350W és egy szintén Mercury 300W

Előre is köszönöm
(#) Ameron24 válasza peter1995 hozzászólására (») Okt 28, 2011 /
 
Szia nem tudom mire gondolsz ha a zöld vezetékre akkor az a test neki és a kocsiba is így volt bekötve érintetlen, (az előző tulaj lehet hogy babrálta mert a 4 keréken is háromféle csavar van ) Nem rossz kocsit vett haver de elég érdekes tulaj volt az előző, bár motorikusan jó
(#) dowNLoad hozzászólása Okt 28, 2011 /
 
Még mindig, hátha van aki tud ilyet: (kb. mintha űrhajót szeretnék otthon építeni)
DC (direct coupled) erősítő kapcsolást keresek, 5Hz-100kHz, kifejezetten 4szög és fűrészjel erősítésére, lehetőleg jó magas (40-60V) feszültségű kimenettel, gyors fel és lefutással, hogy ne torzuljon! Egy 2 Ohm-os trafót kellene meghajtania.
Aki esetleg tud ilyet, * az jelezze: *
(#) saba válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Okt 28, 2011 / 1
 
"Hofmann ER 2-2" autókerék ballanszirozó kapcsolási rajzát keresem. Eltört a rezgés érzékelő tekercs csévetestje. A tekercset újra kellett készitenem, mert szétszakadt. A beállito trimmer potival nem sikerült beállitanom a gépet. Köszi.
(#) kosztinistvan777 válasza Izeg. hozzászólására (») Okt 29, 2011 /
 
Én egy számológéppel egy réid relével és egy miniatűr mágnessel oldottam meg a tekercselő gép menet számlálását .
(#) levaitamas hozzászólása Okt 29, 2011 /
 
Üdv mindenkinek!

SAL SAF4050-es erősítő kapcsolási rajzát vagy service manual-ját keresem. Ha valakinek megvan kérem tegye fel.
(#) .colin válasza levaitamas hozzászólására (») Okt 29, 2011 /
 
(#) dowNLoad válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Okt 29, 2011 /
 
Autós erősítő az max 12V-ot tud? (meg vagy 20-30A-t csúcsban) nekem inkább feszülstségerősítő kellene, magas fesz. kis áram. (Esetleg aki tud valami megoldást, hogy pl. autóerősítőt hogyan lehet átalakítani, vagy bármit, az szóljon) Sajnos a 4szög meg a fűrészjel az feladja a leckét, ott nem elég a gyors emelkedés, a gyors levágás is kell, vagy nagyon csúnya lesz a 4szögjel.
Következő: »»   182 / 375
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem