Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ez milyen alkatrész-készülék?
 
Témaindító: csaby, idő: Dec 25, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   357 / 1159
(#) Lalle hozzászólása Dec 27, 2011 /
 
Sziasztok

nagy szükség lenne a segítségetekre a képen látható alkatrész érdekelne miyen szerepet tölt be valószínű három lábú de gyárilag csak kettő volt felhasználva beforrasztva a panelra azért rajzoltam inkább le mert nem tudtam volna érdemleges fényképet készíteni
(#) Lalle válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Dec 27, 2011 /
 
Bocsánat itt van

ic.JPG
    
(#) Lalle válasza Lalle hozzászólására (») Dec 27, 2011 /
 
Ha ez segít akkor a panelra IC helynek van feltüntetve
(#) Moderátor hozzászólása Lalle hozzászólására (») Dec 27, 2011
 
A duplikált hozzászólás eltávolítva.
(#) selmo678 hozzászólása Dec 27, 2011 /
 
Helo.Nemtudom, hogy jó helyre irtam -e de én nemrég kiszedtem egy autómagnóbol két végfokot de nincs rá irva, hogy pl tda1554q hanem csak valami kód keresgéltem itt is meg máshol de nem tudom milyen ic ha valaki tudná megköszönném.Az ic-re ez van irva 7004001 alatta W88CK731 és ez alatt singapore annyit tudok hogy az ST cég gyártotta.Bocs, hogy képet nem tudok rakni de ez ugy néz ki mint egy tda7294 15 lábbal.
(#) B.I hozzászólása Dec 27, 2011 /
 
Sziasztok. Tudna nekem valaki egy adatlapot linkelni uPC1318AV IC-hez. (Sajnos nem találtam, a gugli nem volt a barátom.)
(#) avibus válasza Pety_ hozzászólására (») Dec 27, 2011 /
 
Köszönöm megnézem! Kezdek rájönni hogy olyan mint az lm386. Üdv!
(#) Pety_ válasza selmo678 hozzászólására (») Dec 27, 2011 /
 
Sokat segít ha visszaköveted a panelt, így megtudod melyik lábon kapja a tápfeszt, bemenőjelet,stb.
De ha így nem jutszaz igazságra akkor a fejegység típusára rá kell keresni és egy kapcsirajzot a barátunk a
:google: talán ad!
(#) selmo678 válasza Pety_ hozzászólására (») Dec 28, 2011 /
 
Hát köszi de nem hiszem hogy a fejegység megvan-e még majd vhogy kikövetem a lábkiosztással.
(#) golem válasza B.I hozzászólására (») Dec 28, 2011 /
 
Szia ez egy katalogus ebe néz szét.
vagy a képen található kapcsrajz

Bővebben: Link

uPC1318AV.gif
    
(#) B.I válasza golem hozzászólására (») Dec 28, 2011 /
 
Köszönöm. Ezeken én is megtaláltam csak azért mégis egy adatlap lenne az igazi.
(#) Mályi László hozzászólása Dec 28, 2011 /
 
Van egy M236 clamp meter lakat fogom ellenállás mérő tartományba 230 Voltot kapott meghalt benne egy tranzisztornak tűnő alkatrész,ami védő diódának volt bekötve mivel tudnám helyettesíteni? Enélkül is működik csak védelem nincs ha legközelebb hibázok. Előre is köszönöm a segítséget.
(#) blader91 hozzászólása Dec 28, 2011 /
 
Helló mindenkinek!

Megtudná valaki mondani, hogy milyen áramkör lenne ez a képen?

Elvileg egy riasztó dobozba volt benne, de be nem volt kötve!

A válaszokat is köszönöm mindenkitől!
(#) Syn7h37ic válasza blader91 hozzászólására (») Dec 28, 2011 / 3
 
Kertikapu motoros vezérlőegysége
(#) eSDi válasza blader91 hozzászólására (») Dec 28, 2011 / 1
 
Üdv!

Ahogy nézem, ez is egy riasztó lesz, csak nem PIR szenzoros, hanem fotocellás. Vagy valami riasztóhoz kapcsolódó fotocellás modul. Ha jól látom olaszul van feliratozva, azt meg sajnos nem igazán értem. Ezért csak következtetni tudok a dologra.
(#) eSDi válasza blader91 hozzászólására (») Dec 28, 2011 / 1
 
Igaz! Garázskapu vezérlő is lehet.
(#) Syn7h37ic válasza blader91 hozzászólására (») Dec 28, 2011 / 2
 
Ott a kondi is a kép tetején, oda kell kötni a kapumozgató motort.
A potik a motor nyomatékot és a zárás/nyitás/késleltetés időket állítják.
(#) Remci válasza eSDi hozzászólására (») Dec 28, 2011 /
 
Nem garázs kapué. 2 motoros kerti kapu vezérlés, talán Telcoma de nem vagyok benne biztos.
(#) efraim válasza blader91 hozzászólására (») Dec 29, 2011 /
 
Én fordítással közelítettem meg a kérdést - olaszból magyarra - már ami a panelről leolvasható volt.
A val felső két csatlakozó a hálózat, utána luce=fény, lampeggiatore=vaku
A trimmerek: forze=erő a tempo= sebesség
Alul viszont foocella, a többi olvashatatlan. Biztonsági verendezésre tippelek, amelyik felkapcsolja a fényt és a vakut indítva felvételt készít arról, aki a fotocellába érkező fényt megszakítja. A sebességgel valószínűleg a felvételek ismétlődési rátája állítható, az erőre viszont nincs tippem.
Talán üt is?
(#) Lalle hozzászólása Dec 29, 2011 /
 
Hello mindenkinek
Ez milyen alkatrész? A panelon ic felirat van, gyárilag két láb volt használatban de látszólag nem biztos ,de mintha három lába lett volna csak ügyesen ki lett iktatva a középső lába.Azért rajzoltam mert nem tudtam volna érdemleges képet készíteni.

ic.JPG
    
(#) Remci válasza efraim hozzászólására (») Dec 29, 2011 /
 
Nem,nem. Ez kapunyitó vezérlés. Biztonsági berendezést nem telepítenek műanyag dobozba,meg ahhoz nem kell 2 motor indító kondi. A csatlakozók a külső villogó lámpának és a fotocellának vannak hogy jelezze ha megy a kapu és ha valami a kapuszárny útjában van,ne tudjon becsukódni.A potméterekkel a motorok sebességét és erejét lehet állítani.De nem mai tipus lehet,mert nem látok rajta beépített rádió vevőt a távirányítónak. Bár ez nem jelent semmit.
(#) nedudgi válasza Lalle hozzászólására (») Dec 29, 2011 /
 
A középső láb össze van kötva a hűtőfelületnek használt rézdarabbal. Az a harmadik láb.
(#) mraulajos válasza blader91 hozzászólására (») Dec 29, 2011 /
 
Hali!
Ez egy régi tip. (20év) olasz, kétszárnyú kapuvezérlés. Ezzel foglalkozom.
(#) blader91 hozzászólása Dec 29, 2011 /
 
Köszönöm szépen a hozászolásokat mindenkitől.

Ez egy riasztó dobozba volt benne, de nem voltam benne én se biztos, hogy az lenne.

Ha azt mondjátok, hogy kerti kapu vezérlő, akkor sajnálom, mert semmit nem tudok vele kezdeni. .
(#) blader91 válasza Remci hozzászólására (») Dec 29, 2011 /
 
Lenne rajta rádió vevő, csak az alkatrészek ki vannak hagyva. Az áramkörön jelen van, de nincs forrasztva bele semmi.
(#) Remci válasza blader91 hozzászólására (») Dec 29, 2011 / 2
 
Azért mondtam hogy nem jelent semmit,mert egy külső rádió vevőt még lehet rá tenni.
(#) blader91 hozzászólása Dec 29, 2011 /
 
Esetleg valakinek szüksége van erre?

Nem tudok igazán mit kezdeni vele!!!
(#) Ricsi89 válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Dec 29, 2011 /
 
Feltéve, hogy nem egyszer írható típus.
(#) Lalle válasza nedudgi hozzászólására (») Dec 29, 2011 /
 
Az a helyzet , hogy nincs hütő felülete.
Az alkatrész nem hasonlít IC-re inkább vele külsöleg azonos tranzisztorokra.
(#) nedudgi válasza Lalle hozzászólására (») Dec 29, 2011 /
 
Következő: »»   357 / 1159
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem