Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » A műhely (bemutató topik, ahol az alkotások készülnek)
Ez a műhelyünkről készült képek, leírások, mi miért oda került, hogy lehetne még jobb hozzászólások témája.
Lapozás: OK   152 / 308
(#) Doncso válasza bankimajki hozzászólására (») Jan 21, 2012 /
 
Ez nálam fordítva van, tehát termelek, a nap végén lekapcsolom a villanyt, és a következő nap elején rendet rakok, mert rájövök, hogy ilyen kupiba nincs kedvem nekiállni semminek. Ez nálam azért fontos, mert sokszor pakolás közbe állok neki a dolgoknak, így valahogy jobb.
(#) patexati válasza Doncso hozzászólására (») Jan 21, 2012 /
 
[OFF]Én is rendet rakok álltalában ha befejezem mert kupiban nincs kedven nekiállni másnap semminek.Néha nagytakarítás is szok lenni mert a fatüzelés azért kormol kicsit mikor teszek a tűzre.
(#) Doncso válasza patexati hozzászólására (») Jan 21, 2012 /
 
De szeretnék én is fatüzelést a műhelybe, de az a gond, hogy akkor meg én nem férnék be. De télen nagyon jó meleget ad, mondjuk nyáron mégjobbat...
(#) nagy hoho válasza Doncso hozzászólására (») Jan 21, 2012 /
 
Nálam is fatüzelés van. Amíg hideg a kémény addig füstöl rendesen, ez lehet a rendszer hibája is. De az a meleg ami fától ered az más meleg.
(#) poros válasza nagy hoho hozzászólására (») Jan 21, 2012 /
 
Abban a szerencsés helyzetben vagyok,hogy az elektronikai barkács műhelyemben van a vegyes tüzelésű kazán. Így meleg van de sajnos nem győzök porolni mert a hamuzásnál óhatatlanul száll a pór.
(#) Doncso válasza nagy hoho hozzászólására (») Jan 21, 2012 /
 
Az biztos, hogy más meleg van! De téged egyébként is csak irigyellek! Szép műhely, klassz kemence, jó kaják! Meg az a táp! Azt még mindig nem hevertem ki.
(#) nagy hoho hozzászólása Jan 21, 2012 /
 
És készül az új táp cnc-vel készül majd a előlapja a feliratozás fotózva lesz pozitív 20-al. Most vettem meg az aranyozott csatlakozókat. A többit majd ha kész lesz. De így hogy állandóan horgászom nincs időm.
(#) Doncso válasza nagy hoho hozzászólására (») Jan 21, 2012 /
 
úúúú, na jól van! Kérek engedélyt sárgulni!
(#) nagy hoho hozzászólása Jan 21, 2012 /
 
Ilyen aljzatok lesznek.
(#) poros válasza elektrorudi hozzászólására (») Jan 21, 2012 /
 
Idézet:
„Az IKEA is így kezdte, csak nekik nem volt ilyen profi szórólapjuk!”
Rendeltem én is két darab toló tetőset Alkotó mestertől.Hidd el ott is megállná a helyét a munkája. Sok asztalos tanulhatna Tőle igényességet. Lehet majd találkozunk hasonlóval az üzletek polcain annyira átgondolt a méretezése elektronikai célra. A kivitelezés igényességéről már nem is beszélve. A rendelés pontosságára is ügyel. Sőt a postázáskor a szállítót lefénymásolva elküldte.
(#) elektrorudi válasza poros hozzászólására (») Jan 21, 2012 /
 
Idézet:
„Hidd el ott is megállná a helyét a munkája.”

Elhiszem.
A beírásomat dícséretnek szántam. Utalva arra, hogy ebből még lehet valami "nagy" dolog is!
(#) poros válasza elektrorudi hozzászólására (») Jan 21, 2012 /
 
Csak megerősítettem dicséretedet személyes tapasztalatom alapján.
(#) Collector hozzászólása Jan 21, 2012 /
 
Végre vettem normális világítást a hegesztőasztalhoz, ezek a fénycsövek elég jók, úgyhogy felszerelek még pár helyet velük
(#) BarnaPili válasza Collector hozzászólására (») Jan 21, 2012 /
 
Nem néztem meg,ki írta a hozzászólást..nézem a képet,egy TESLA tekercs készülőben...ez Collector lesz..és valóban
(#) zoly15 válasza Collector hozzászólására (») Jan 21, 2012 /
 
Jó kis lámpa ez! Az AWI hegesztés is elég jó móka, a héten volt alkalmam kipróbálni
(#) CIROKL válasza zoly15 hozzászólására (») Jan 22, 2012 /
 
Ha-ha jó móka , 15 éve van alkalmam szinte minden nap kipróbáli hogy az előző naphoz képest mi változott .
(#) zoly15 válasza CIROKL hozzászólására (») Jan 22, 2012 /
 
Én is tenném ezt szívesen nap mint nap
(#) nagy hoho hozzászólása Jan 25, 2012 /
 
Gyarapodott a szerszámparkom. Egy süllőt adtam érte.

Fogó 004.jpg
    
(#) bankimajki válasza nagy hoho hozzászólására (») Jan 25, 2012 /
 
Jó fogás volt.
(#) janikukac válasza nagy hoho hozzászólására (») Jan 25, 2012 /
 
Nekem tetszik. Nekem is ilyen kis műszerfogóm van,(igaz valami kezdő márkába) de akarok csípőt is szerezni.
(#) nagy hoho válasza bankimajki hozzászólására (») Jan 25, 2012 /
 
A hal értéke a fogó 1/3-a.
(#) zolika60 válasza nagy hoho hozzászólására (») Jan 25, 2012 /
 
Attól függ kinek. Aki adta annak a teljes értéke.
(#) nagy hoho válasza zolika60 hozzászólására (») Jan 25, 2012 /
 
Én jártam jól az a lényeg. Hiába az éhség megváltoztatja az értékrendet.
(#) Gafly válasza CIROKL hozzászólására (») Jan 25, 2012 /
 
Laci, ne legyél gonosz, mert találtam még egy magnómotort és a végén még azt is megkapod
(#) SzervízMacska válasza nagy hoho hozzászólására (») Jan 26, 2012 /
 
Nekem is van bi-biií...
(#) CIROKL válasza Gafly hozzászólására (») Jan 26, 2012 /
 
Sajnos nem gonoszkodom , de nem is vagyok hegesztő és anno úgy rám maradt a hegesztési feladatok ellátása hogy még a hegesztő tanulóknak az oktatási feladatait is én látom el . Hiába a gyakorlat azt mondják mindent igazol itt is , mindig azt mondom aki nem fél meg bátor és még mondjuk autót is tud vezetni az akkor az avit is megtanulja előbb utóbb !
(#) nagy hoho válasza SzervízMacska hozzászólására (») Jan 26, 2012 /
 
Ilyen nekem még nincs, az enyém laposfogó.
(#) satlokk hozzászólása Jan 26, 2012 /
 
Sziasztok!
Végre megoldódott a fütés problémám a tegnapi nap folyamán,igaz nem mai darab de a kis felújítást megérte.Egy udvaron láttam meg a szabad ég alatt.
(#) satlokk hozzászólása Jan 26, 2012 /
 
Szasztok!
Kicserélödöt a saját készítésü nagyaítóm,gyári nagyítós lámpára,igaz ez sem mai darab,de energiatakarékos égővel használom és jól működik.
(#) nagy hoho válasza satlokk hozzászólására (») Jan 26, 2012 /
 
Nekem is egy régi kályhám van, begyújtás után dől a füst belőle míg át nem melegszik a kémény.Bár a mondás szerint " ahol füst ott meleg is van" Nem messze lakunk egymástól!
Következő: »»   152 / 308
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem