Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ki mit épített?
 
Témaindító: Dióda, idő: Jan 26, 2006
Ez a téma ha úgy tetszik a mi "kiállítótermünk", nem pedig a ki mit csinált volna másképpen, mások helyett, és legfőképpen nem javítós téma. Minden készüléknek van saját témája, ott kell kitárgyalni a részleteket!
FONTOS! A kapcsolási rajzok keresésére is van saját téma, ott keressetek rajzokat!
Lapozás: OK   857 / 1681
(#) zenetom válasza Doncso hozzászólására (») Feb 1, 2012 /
 
Jól néz ki kívül-belül! :kalap: Talán egyszer én is rá bírom magam venni, hogy építsek valami nem TDA-t.
Viszont nyugtató, hogy a fordított táp nem csak nálam divat.
(#) Mybuster hozzászólása Feb 1, 2012 /
 
Elkészült egy újabb megbízásra készült ledes Mű egy kerékpár hátsó Ledes lámpája Multkor tanultam a hibáimból mindehol le van szigetelve szerintem cseppáló.
2 db AA ceruza aksi kell bele 7 db Piros Led van benne
A fedél rögzítését eleinte csavarral akartam de mivel ne volt hely így szokatlan mondon felhasználtam egy textíl gumis anyagot ami szorosan tartja a fedelet emellet még a kapcsolónál is jobban biztosítja a külvilági sérüléseket!
Meg fel is dobja egy kicsit!
(#) Doncso válasza zenetom hozzászólására (») Feb 1, 2012 /
 
Hans Jani barátom is megjáratta a 100-as quadját fordítva. Az övé megúszta.
(#) Abukodonozo válasza zolee1209 hozzászólására (») Feb 2, 2012 /
 
Gyönyörű munka, viszont a műanyag tüskesor végei nem görbék egy kicsit? :hide:
(#) davidovics válasza Mybuster hozzászólására (») Feb 3, 2012 /
 
Szerintem szép ki jószág lett
(#) Mybuster válasza davidovics hozzászólására (») Feb 3, 2012 /
 
Kösz szépen,szerintem is
(#) simib válasza zolee1209 hozzászólására (») Feb 4, 2012 /
 
Szerintem is szép a forrasztás!
Tervezem én is régóta már, hogy gyártok magamnak ilyen paneleket, hogy ha kell akkor gyorsan fel lehessen használni...
(#) zolee1209 válasza janikukac hozzászólására (») Feb 4, 2012 /
 
Igen, használtam folyasztószert: Bővebben: Link Elvileg ilyet vettem, kipróbálás céljából. A páka talán a JLT-02-es állomáshoz tartozik, nem tudom a nevét... A hegy nem a leghegyesebb, forrasztóón is 1mm-es átmérőjű.

Abukodonozo: Köszönöm! Ami azt illeti, nekem a képen nem tűnnek görbének... Bár valójában az néhány, mert bontott tüskék...

simib: Neked is köszönöm! :kalap:
(#) janimester hozzászólása Feb 4, 2012 /
 
Project tda7294 híd Már nemsok van vissza . Holnap bekerül a koppanásgátló a hangszínszabályzó és a kivezérlésjelző , valamint megmunkálom az előlapot is.
(#) janikukac válasza zolee1209 hozzászólására (») Feb 4, 2012 /
 
Köszi !
(#) roland8lsm hozzászólása Feb 5, 2012 /
 
Nekem is készülget egy tda7294 csak nekem autóba.
(#) DJanosi válasza roland8lsm hozzászólására (») Feb 5, 2012 /
 
Üdv! Érdekelne ,hogy mekkora teljesítményű az az inverter ami elég kicsiben latszik?
(#) krixmix hozzászólása Feb 6, 2012 /
 
Sziasztok!

Oszcillátorhoz szintillesztő (inverterrel) vasalt nyákon
Sajnos nem négyszögjelet ad ki a megvásárolt oszci, ezért kellett hozzá hekkelnem egy öcsi panelt.
(#) neocska válasza krixmix hozzászólására (») Feb 7, 2012 /
 
De pici. Csinos kis darab
(#) Frankye válasza krixmix hozzászólására (») Feb 7, 2012 /
 
Hűazannyát! Én már nem is látom az ekkora alkatrészeket!
(#) Doncso hozzászólása Feb 7, 2012 /
 
Sziasztok.
Ma unatkoztam, gondoltam összedobok egy tápot. Még talpak kellenek neki. Egész jól működik. 0-25V 0-3A-t tud, Proli mester kapcsolásának utánépítése. Stabilitása jeles, zajszint kiváló. Néhány kép róla
(#) klemo86 válasza Doncso hozzászólására (») Feb 7, 2012 /
 
Jópofa Szeretnék én így unatkozni...
(#) Doncso válasza klemo86 hozzászólására (») Feb 7, 2012 /
 
Olyan kis jófej.
(#) vicsys válasza Doncso hozzászólására (») Feb 7, 2012 /
 
Szép munka, gratula!
(#) Frankye válasza vicsys hozzászólására (») Feb 7, 2012 /
 
Szép bizony!
(#) Doncso hozzászólása Feb 7, 2012 /
 
Köszönöm uraim. Azt majdnem elfelejtettem megemlíteni, hogy a dobozolási ötlet : Zoli bácsi. Köszönjük.
(#) lidi válasza Doncso hozzászólására (») Feb 7, 2012 /
 
Miaz, fényérzékeny a táp ? Rendes fénynél érdemes fotózni Különösen az első 2 kép fényszegény, de a többi is alulexponált erősen.
(#) Doncso válasza lidi hozzászólására (») Feb 7, 2012 /
 
Jóó az. Láttam már itt kivehetetlenebb életlen képeket is. (Egyébként meg, ez Chuck Norris táp, sejtelmesen az árnyékba vonul.)
(#) Zoli_bácsi válasza Doncso hozzászólására (») Feb 7, 2012 /
 
Oh, köszönöm, nagyon megtisztelő. Már megérte elkészíteni a cikket. Ismerős volt a képeken a konstrukció. Nagyon jó lett, tetszik az összkép. Ez egy igazi barkács munka, Doncso.

A hajítást fahajlítóban készítetted?
(#) Doncso válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Feb 7, 2012 /
 
Persze, hogy neked. De ha 4 percen belül nem vagy itt érte, akkor odaadom a szomszédnak.
(#) lidi hozzászólása Feb 7, 2012 /
 
Világosítottam rajta neked, dehát ugye barnából várat nehéz.

felvil.jpg
    
(#) Alkotó válasza Doncso hozzászólására (») Feb 7, 2012 /
 
Melyik kapcsolása ez Prolinak? Amikkel én találkoztam, azok látszatra nem ilyenek.
(#) Doncso válasza Zoli_bácsi hozzászólására (») Feb 7, 2012 /
 
Hát, én egy kicsit csaltam, megkértem egy lakatos ismerőst, pontosabban megbíztam. Sokat tanultam belőle már most, a 0.8-as lemez nem a haverom sajnos, eléggé hajlik össze vissza ha munkálom, legközelebb vastagabbat, erősebbet választok, egyébként jó a doboz, nekem tetszik.
(#) Doncso válasza lidi hozzászólására (») Feb 7, 2012 /
 
Sokkal jobb lett! Akkor elárulom, szándékosan van kicsit árnyékban, mert ha telibe vakuzom, akkor olyan mértékben felnagyítja a hibákat, hogy sokkal csúnyábban néz ki a táp, mint a valóságban, tehát nem tükrözi az állapotot, ezért takartam ki a vakut egy kicsit.
(#) Doncso válasza Alkotó hozzászólására (») Feb 7, 2012 /
 
Ő az. Kicsit moddoltam, egy darab IRFP460N dolgozik benne.
Következő: »»   857 / 1681
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem