Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ki mit épített?
 
Témaindító: Dióda, idő: Jan 26, 2006
Ez a téma ha úgy tetszik a mi "kiállítótermünk", nem pedig a ki mit csinált volna másképpen, mások helyett, és legfőképpen nem javítós téma. Minden készüléknek van saját témája, ott kell kitárgyalni a részleteket!
FONTOS! A kapcsolási rajzok keresésére is van saját téma, ott keressetek rajzokat!
Lapozás: OK   869 / 1679
(#) Leadtek válasza Davidd hozzászólására (») Márc 4, 2012 /
 
Jó az! Nem nagy az a borda hozzá? Nekem feleakkora sincs és alig melegszik. Szegény zöld kondi tetejét meg mi lelte?
(#) Davidd válasza Leadtek hozzászólására (») Márc 4, 2012 /
 
Udv!Egy pentium III bordat kapott.most ahogy erzem szerintem is kicsit nagy lett A szurokondik rosz pc tapbol szedtem de meg mukodik,levolt fojatva valami trutyival.Kondinak semmi baja.De enm tudom nagyon zavaro hogy adom neki a jelet rendesen elkezd recsegni,de a tapfeszultseg nem esik vissza szoval nem az a baj.Az rc taggal lenne baj? mert 220nf 1,4ohmot tettem,ezvolt itthon..Nagyon szeretnem ha jol mukodne,nameg lehet cserelek bordat rajta,igaz szegeny lehet lesz majd terhevle 2 ohmal 12 v on.Koszonom!
(#) Leadtek válasza Davidd hozzászólására (») Márc 4, 2012 /
 
Szerintem az IC topikjában és/vagy az erősítősbe érdemes szétnézni ott biztos tudnak segíteni.
(#) yagi hozzászólása Márc 4, 2012 /
 
Összeraktam én is a BOZ-omat.
Munkapont beállítás megvolt, szkópos vizsgálatra és meghallgatásra csak a jövő héten lesz lehetőségem.
(#) DJanosi válasza yagi hozzászólására (») Márc 4, 2012 /
 
Profi munka ! De egy kritériumom azért csak akadna ! A panel szélét jobban is lécsíszolhatnád ! Nekem nagyon tesztszik ! Milyen módszerrel készült a nyák?
Üdv:Levente
(#) DJanosi válasza Leadtek hozzászólására (») Márc 4, 2012 /
 
Szia ! Ne csalj mert ez max 15 W De meg annyi sem ! Amúgy ez a nyákrajz ismerős bár látszik hogy ez kissé át van alakítva ! Igazan szólhattál volna postáztam volna egyet !Viszont profi munka meg nagyon szép is de ha ebből 21 db kellett volna készíts biza meguntad volna !
Üdv:Levente
(#) Leadtek válasza DJanosi hozzászólására (») Márc 4, 2012 /
 
Szia! Nem csalok én! Ha jobban megnézed az adatlap 4. oldalán a 3-as ábrát akkor látható, hogy még 20 Wattot is le tud adni az IC 4 ohm-on, 34 Volt tápfeszültség mellett. Mivel én max 30 Voltról fogom használni így kereken 16 Wattot tud leadni 4 ohm-on azért írtam rá annyit.
(#) DJanosi válasza Leadtek hozzászólására (») Márc 4, 2012 /
 
Akkor gondolom előkerestél egy méretesebb hűtőbordát neki' Igazad van akkor!
Üdv:Levente
(#) yagi válasza DJanosi hozzászólására (») Márc 4, 2012 /
 
Abban igazad van hogy egy helyen kicsit belecsiszoltam ( igazából köszörültem ) és így a szélét jelző vonalból egy kicsi hiányzik, viszont a többi részen nyílegyenes a panel széle, talán a fényviszonyok miatt csalós egy kicsit a kép.

Egyébként fotózással készítem a NYÁK-okat.
(#) accaboj válasza yagi hozzászólására (») Márc 4, 2012 /
 
Jól néz ki! (Egyébként mi is az a BOZ?)
(#) WaRL0 válasza Leadtek hozzászólására (») Márc 4, 2012 /
 
[OFF] Bár csak az én TDA2030A-s erősitőm is így nézne ki Ma teszek fel rólla pár képet.
(#) yagi válasza accaboj hozzászólására (») Márc 4, 2012 /
 
Bride Of Zen (BOZ). Nelson Pass bácsi alkotta előerősítő, olyan végfokokhoz ajánlott amelynek meghajtásához egy kicsivel több kraft kell.

Itt az oldala: http://www.passdiy.com
(#) klemo86 válasza yagi hozzászólására (») Márc 4, 2012 /
 
Nem apróztad el, szép munka
(#) totya694 válasza yagi hozzászólására (») Márc 4, 2012 /
 
Üdv!

Én az F5-öt építettem meg a "mester" oldaláról és nagyon meg vagyok vele elégedve bár még a teljes befejezés kicsit várat még magára.
Bővebben: Link
Egyben gratulálok a szép munkához én is.
(#) yagi válasza klemo86 hozzászólására (») Márc 4, 2012 /
 
Hát valóban szép nagy darab lett, elég lett volna 100V-os elkó is bele, de ilyet sikerült olcsón szereznem, ezek egy kicsit megdobják a méretét.

totya694: Úgy látom szépen alakulnak a dolgok nálad, egyszer én is építenék GU50-el egy erősítőt, csak csöves területen van egy kis lemaradásom (gyakorlatilag még sohasem építettem csöves áramkört )
(#) storm hozzászólása Márc 4, 2012 /
 
1 szeletet valakinek?

P1030277.JPG
    
(#) klemo86 válasza storm hozzászólására (») Márc 4, 2012 /
 
Durván intézitek a dolgokat, emberek
(#) janikukac válasza storm hozzászólására (») Márc 4, 2012 /
 
Váo! Le a kalappal ! Pont ugyanúgy néz ki, mint a PICkit2 Debug Expressem demo panelja..
(#) Babó22 válasza storm hozzászólására (») Márc 4, 2012 /
 
Azta, én is egy ugyanilyet építettem, csak hogy én a PIC-ből furat szerelt változatot tudtam csak beszerezni, így át kellet tervezni a nyákot. Sokkal nagyobb lett. Működni tökéletesen működik, bár eleinte a nyák-marás hibájai miatt itt-ott vezetékdarabokkal át kellett hidalnom
Egy kérdésem van vele kapcsolatban: A potméter működéséhez kell a kondenzátor-ellenállás tag? Beletettem a panelbe, mégse működik. Milyen a te potidnak a kiosztása (mit hova kötöttél?)
(#) totya694 válasza yagi hozzászólására (») Márc 4, 2012 /
 
Csak 1x kell elkezdeni.Ha pl. egy csöves rádió végfokával indítasz mint én is akkor azt 2-3000-ből megúszhatod.A Velence de Luxe csöves rádiónak NYÁK-on van a végfoka és le is lehet külön venni a rádió részről.Bővebben: Link A harmadik képen látható,hogy a végfok külön panelon van.Hajrá
(#) storm válasza Babó22 hozzászólására (») Márc 4, 2012 /
 
Megmondom őszintén, hogy ezek nem nekem kellenek, hanem a suliba kérték, hogy csináljak pár darabot. Csatolok 1 PDF-et amiből dolgoztam, hátha az segít
(#) janikukac válasza storm hozzászólására (») Márc 4, 2012 /
 
Bottom oldalról is mutatsz képet? Jó látni házilag is, hogy készült ilyen.

Üdv!
(#) storm válasza janikukac hozzászólására (») Márc 4, 2012 /
 
A hátoldala majdnem egybefüggő rézréteg, pár forrasztással. Egyik oldalt se gyantáztam le, nehogy valami galibát okozzon. Íme

P1030280.JPG
    
(#) janikukac válasza storm hozzászólására (») Márc 4, 2012 /
 
Köszi ! Tudom, hogy ilyen, van nekem ilyen gyáriba. Amúgy így nem oxidálódik meg? Semmi felületvédelem?
(#) storm válasza janikukac hozzászólására (») Márc 4, 2012 /
 
Előbb működjön mind, aztán jöhet a védelem
(#) janikukac válasza storm hozzászólására (») Márc 4, 2012 /
 
Ja, értem ! Sok sikert !
(#) szaboattila97 válasza Leadtek hozzászólására (») Márc 4, 2012 /
 
Szia egy kapcsolási rajzot,és ha ráérsz 1 alkatrész listát
lehetne kérnem???
(#) Mybuster hozzászólása Márc 4, 2012 /
 
Egy kis Délutáni Forraszgatás!1W Power Led meghajtás LM317-es áramgenerátoron keresztül.

Névtelen.jpg
    
(#) Szebence válasza Mybuster hozzászólására (») Márc 4, 2012 /
 
Valamilyen optikát használsz hozzá?
(#) Mybuster válasza Szebence hozzászólására (») Márc 4, 2012 /
 
Nem nincs rajta Optika.
Következő: »»   869 / 1679
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem