Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » kW-os erősítő
 
Témaindító: tomi9, idő: Dec 15, 2006
Lapozás: OK   2 / 7
(#) Kevin válasza zoz11 hozzászólására (») Dec 30, 2006 /
 
Annak esetleg valami rajzocska?
(#) Gábor488 hozzászólása Jún 12, 2007 /
 
Nekem van egy 1000wattos mondott erősítőm nyákkal. Ha érdekel valakit és nem halt meg a topic akko írjo valaki és felteszem.
(#) dusinnhht válasza Gábor488 hozzászólására (») Jún 12, 2007 /
 
Hali!
Engem érdekelne..
(#) Gábor488 válasza dusinnhht hozzászólására (») Jún 14, 2007 /
 
Na az a helyzet az az 1000w-os kapcsolás már nincs meg de van egy 2000w-osnak mondott kapcsolásom nyákkal meg még leírás is van hozzá. Tegnap próbáltam feltenni csak egy zip volt és nem engedte mert túl nagy volt a mérete és 00:00 körül volt és már nem volt kedvem kitömöríteni de most felteszem darabokba na akko itt van. Ha megépíted el ne felejts szólni!

TITAN 1.pdf
    
(#) Gábor488 hozzászólása Jún 14, 2007 /
 
Még lenne 4 ilyen dokumentum de iszonyt hosszú isdő volt ezt is feltölteni úgy hogy ha érdekel majd mailba elküldöm Óráig kell várni
(#) MaSTeRFoXX válasza Gábor488 hozzászólására (») Jún 14, 2007 /
 
hááát, le van írva hogy 500W @ 4ohm. Az a 2kW azt igazából ő sem ismeri el, ez kb olyan PMPO szerűség lehet . Szerintem
(#) Valteri válasza Gábor488 hozzászólására (») Jún 14, 2007 /
 
hello megtennéd hogy elküldöd az e-mail címemere a többi pdf-et a TITAN 2000-ről, vagy megmondod h honnan lehet letölteni. (Még ha 500w-os is , márpedig annyi az sem gond mert bődületesen sok az is)
(#) elektro válasza MaSTeRFoXX hozzászólására (») Jún 14, 2007 /
 
hy
nekem van egy rajzom vagy is meg is van építve mert a közeli boltban kit be lehet venni. Ez 400W 8ohm kb 800W 4ohm és azt tudom mert mértem hogy 2ohmon 1100-1150W körül ad le. De ekor már keményen hűteni kell és trafót is igényel. HA 2őt veszek lehet hidalni így 1000W fölött ad le 4ohmon is. HA esetleg sikerül akor felteszem a rajzát. Amúgy a caston 1200 szinte tök ugyan ez egy kicsit a vége másabban van kialakítva de nem sokkal.
(#) Gábor488 hozzászólása Jún 14, 2007 /
 
Abba a cuccokba még van másik kapcsolás is úgy hogy... Ha meg kevés nekd akko keresek másikat jó?
(#) Gábor488 válasza MaSTeRFoXX hozzászólására (») Jún 14, 2007 /
 
Múgy ha annyira nagy teljesítmény kell akko a negydik oldalon megvan a hidalása és akko kijön 1600w. Ezt meg is lehet valósítani ha van 4db 500w-oa toroid trafód jah és itt a negyedik oldal. Innen töltöttem le. Ha valaki megépítette szóljon már mert kíváncsi lennék a véleményére. Szerintem tutira működik.

TITAN 4.pdf
    
(#) Peti_85 válasza Gábor488 hozzászólására (») Jún 14, 2007 /
 
Épp akartam kérni, hogyazért linkeljük már be, vagy tölts fel vagy valami! De így már ok!
De azért beizélem így, ha nem gond!
Építse meg valaki, aki Gyöngyös felé lakik, és majd döngesse meg egyszer, hátha meghallom!!!
Titan_2000
(#) Gábor488 hozzászólása Jún 14, 2007 /
 
Szerintem biztos szólna rendesen
(#) estea hozzászólása Szept 9, 2007 /
 
hy
tudna nekem valaki segiteni,egy 2x300W rms erosito kellen ami 4Ω on adja le vagy lehet egy picit tobb is,nem gond
(#) sound.man válasza estea hozzászólására (») Szept 9, 2007 /
 
Tessék itt van egy ha kell még szólj mert még minden féle
(#) tatabike hozzászólása Szept 9, 2007 /
 
Sziasztok,

bírom itt a népeket, kW-os erősítők, meg sokszáz wattosak, de minek? Ugyan, jelentkezzen már valaki, aki otthon képes mondjuk egy cd-t végighallgatni csak 2x50W-on úgy, hogy még élvezi is.... Olyan érzésem van ezekkel a sokszáz wattos vackokkal kapcsolatban, mikor valaki vesz egy motort/autót, ami 320-szal tud menni, mikor 130 a legnagyobb sebesség, amivel az országban autózni lehet, vagy mindentudó terepjáróval ki sem mozdul a városból... Természetesen tisztelet a kivételnek (hangosítók, diszkósok, és más szakemberek...).

TaTa
(#) Gery válasza tatabike hozzászólására (») Szept 9, 2007 /
 
Nah igen. Az én hifim pont 2X50Wattos
Maximum hangerőn végighallgatni egy cd-t a kis szobába tényleg nagyon nagyon hangos. Bizonyos zenéknél szinte halgathatatlan. De mikor elvittem egy buliba, nah ott viszont kevés volt. Azért írom mert nemvok se diszkós se hangosító, de sok buliba kell vinni hifit és oda azért több kel mint 2X50Watt.
(#) tatabike válasza Gery hozzászólására (») Szept 9, 2007 /
 
Szia Gery,

ez igaz, ezért írtam, hogy "más szakemberek"... Ebbe vegyük bele a buli-szakembereket... Bár megfelelő ládákkal még szabadtéren is elég volt nálunk egy 2x50W-os Beag Qualiton, 10 méterre a hangszóróktól is csak kiabálva tudtunk beszélgetni....

TaTa
(#) dbase válasza tatabike hozzászólására (») Szept 9, 2007 /
 
Qualiton csak 1*50w de brutál jo cucc.......
(#) szamóca válasza tatabike hozzászólására (») Szept 9, 2007 /
 
"Ha a teremtő tudta volna hogy mára mekkora hangerővel ,mekkora tereket kell hangosítanunk, tizszer nagyobra választja a hang terjedési sebességét."
(#) tomi9 hozzászólása Szept 9, 2007 /
 
Jól mondod :yes:
(#) tatabike válasza dbase hozzászólására (») Szept 10, 2007 /
 
Szia dbase,

van Qualitonból sztereo is, kívülről ugyanúgy néz ki, mint a mono, csak belül nagyobb toroid van, és két mono végfok, a kimenőtrafó és a 100 voltos kimenet meg nincsen benne.... Ja, és gyári, nem buherált... A típusszámát nem tudom, sajna még nem találtam magamnak egyet, egyszer láttam a Vaterán egy eladót, de lecsúsztam róla....

TaTa
(#) sound.man válasza tatabike hozzászólására (») Szept 10, 2007 /
 
Neked nincs meg annak a qualition kapcsolása?? Mert nagyon jól szól ha egyről beszélünk én egy stereo keverőerősítőről beszélek.
(#) Parázs Gábor válasza sound.man hozzászólására (») Szept 10, 2007 /
 
ne épitcs qualitiont azaz BEAGot.
(#) Gery válasza Parázs Gábor hozzászólására (») Szept 10, 2007 /
 
mert mért ne építse?
(#) Parázs Gábor válasza Gery hozzászólására (») Szept 10, 2007 /
 
Én épitetem egy AET 250est ment is egy darabig utána meg állandoan kigyuladtak a potik bene.A gyáriba baromi nagy huzal potik vannak de ha valami tönkremegy a végfokbn akkor legtöbször azok a böszme potik is kigyuladnak.Enyémet el is fogom bontani, mindent kimértem minden jo és mégis kigyulad(szoszerint)Nem azt mondom, lehet vele kisérletezni de nekem nem vált be.Egyébként nem volt vészes a hangja kicsit kemény Quadra emlékeztet.
(#) sound.man válasza Parázs Gábor hozzászólására (») Szept 10, 2007 /
 
Ahol anya tanít ott egy ilyen van és 100/170-es hangfalakat rotyogtatja Elég szép dinamikája is van meg orólat megy teljes kivezérléssel és bírja Szerintem jó kis erősítő ha meg van valakinek a kapcsolása szerintem megépítem Jah amit én láttam az nem Beag. Majd ha sikerül csinálok róla képet
(#) Parázs Gábor válasza Gery hozzászólására (») Szept 10, 2007 /
 
hozáteszem a rajzon hibásan van megadva egy ellenálásérték.Ugye a gyári komplett erősítőnek a rajzán mindkét csatorna ábrázolva van nos az egyik csatornán az egyik ellenálás 4,7K a másik csatornán ugyanaz az ellenálás meg 47K nak van irva.
(#) Parázs Gábor válasza sound.man hozzászólására (») Szept 10, 2007 /
 
Qualitionok beagok.Itt a rajzok én a Aet 250 et épitetem
(#) szamóca válasza sound.man hozzászólására (») Szept 10, 2007 /
 
Szia sound.man!
Amire te gondolsz az nem a BEAG AET 453 keverőerősítő?
Az viszont tényleg tuti cucc 50w-os rövidzárvédett, ütni vágni lehet. Sulirádiózásra használtuk régen Inkább ezt épitsd meg
(#) forsat hozzászólása Szept 10, 2007 /
 
Halihó!

Én még a Videoton Ea 6382 s-t ajánlanám. Ez is 2X50W Ohm on. Bitang jó, kertipartiba is alig bírtunk mellette beszélni és 2-3 utcával is arrébb is lehetett hallanni. Szép tiszta hangja van szerintem. Én is most akarok építeni 4 ilyen végfokot. Nekem ez jött be nagyon.
Következő: »»   2 / 7
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem