Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Erősítő mindig és mindig
Mielőtt kérdezel, a következő két dolgot ellenőrizd! I. A helyes tápfeszültségek megléte. II. A kimeneten van-e egyenfeszültség. Élesztés.
Lapozás: OK   1159 / 2499
(#) blasz hozzászólása Okt 31, 2012 /
 
Sziasztok ennek mekkora az értéke? Ami a csomagoláson van RES 0R33 5W,ami az ellen álláson,5W33RJ és 33ohmot mérek.Köszi
(#) Doncso válasza blasz hozzászólására (») Okt 31, 2012 /
 
5W 33R ez bezony 33 ohm, meghát a műszernek hiszünk inkább. Ezt benézték csomagoláskor.
A hozzászólás módosítva: Okt 31, 2012
(#) blasz válasza Doncso hozzászólására (») Okt 31, 2012 /
 
Hát ezt nem hiszem el,tegnap hozta az asszony a hq ból,ez már a sokadik tévedésük,most itt állok 4 napos ünnepen nem ide való alkatrésszel.Mindegy ideiglenesen kap 2w az van itthon 0.33ohmos
(#) Doncso válasza blasz hozzászólására (») Okt 31, 2012 /
 
Előfordul az ilyen, esetleg ha erre jársz ugorj be adok. Nem vagy túl messze.
(#) blasz válasza Doncso hozzászólására (») Okt 31, 2012 /
 
Na de nem akarom a készleted fogyasztani 8db kellene
(#) Doncso válasza blasz hozzászólására (») Okt 31, 2012 /
 
áú, annyim sajnos nincsen. Egyébként épp tegnap bogarásztam ki egy hajszárító fűtőszálját, na abból lehet még ilyeneket kinyerni, csak valahogy meg kellene mérni, egyszer majd rámegyek a dologra.
(#) blasz hozzászólása Okt 31, 2012 /
 
Most átnéztem a csomagot a 33ohm-os helyett 0.33ohmosat raktak be 2w,a 033ohm 5w helyett pedig a 33 ohmosat 2w.Megöl az ideg,és ráadásul szedhetem szét a végfokot mert csak vettem ki a csomagból és tettem be.

Kép0795.jpg
    
(#) Doncso válasza blasz hozzászólására (») Okt 31, 2012 /
 
Hát nem véletlen illik megmérni az alkatrészeket beépítés előtt. De még jó hogy észrevetted.
(#) blasz hozzászólása Okt 31, 2012 /
 
Legközelebb megyek perpatvart csinálok
(#) agressiv válasza blasz hozzászólására (») Okt 31, 2012 /
 
Ez érdekes, én gyakran rendelek alkatrészt a hq-tól és a több száz darabszám mellett is mindíg minden stimmel, éppen a HEStore-tól nem jött még mifelénk senkinek sem úgy csomag, hogy minden benne volt ami a rendelésben.
(#) blasz válasza agressiv hozzászólására (») Okt 31, 2012 /
 
Múlthéten 6.3 jack beépithető aljzatot hozattam azokról, meg 10db-ból 4 en nem volt anya pedig igazából azért vettem, kezd sok lenni,és ugye nem kevés pénz a posta vagy fel autózni.
Ez a HQ

Mindegy van sima 0.33r 2w ellen próbának jók lesznek.
A mai naptól mindent mérek tanultam a dologból
A hozzászólás módosítva: Okt 31, 2012
(#) szamóca válasza agressiv hozzászólására (») Okt 31, 2012 /
 
Nálam is küldtek már kevesebb alkatrészt mint amit rendeltem, annak ellenére, hogy külön kértem, hogy csak akkor ha minden megvan. És igen, ugyanebben a csomagban volt hogy más értékeket is raktak bele. A HQ már csak ilyen.
(#) blasz válasza szamóca hozzászólására (») Okt 31, 2012 /
 
Ebben az a kellemetlen hogy most a hosszú hétvégén akartam összerakni a végfokot de hiányos az alkatrész lista.Át néztem mindent amit küldtek és a meghajtóknál is bibi van,MJE15032-33 ból rendeltem 4 párat és az se sikerült,6db 15033 kaptam.
A hozzászólás módosítva: Okt 31, 2012
(#) blasz hozzászólása Okt 31, 2012 /
 
Buta kérdés ha párhuzamosan teszem be a 2w ellenállásokat úgy többet bír?
Pl:5w os helyett 2db 2w os
A hozzászólás módosítva: Okt 31, 2012
(#) Doncso válasza blasz hozzászólására (») Okt 31, 2012 /
 
Igen, de párhuzamos kapcsolás lévén, (ha két egyforma értékű ellenállásról beszélünk) az eredő ellenállás értéke feleződik, de ezt tudnod kellene. Pl 2db 1k 2w párhuzamosan 500R 4w
A hozzászólás módosítva: Okt 31, 2012
(#) blasz válasza Doncso hozzászólására (») Okt 31, 2012 /
 
Köszi mostantól tudom is.
(#) Doncso válasza blasz hozzászólására (») Okt 31, 2012 /
 
Egyébként amire gondoltál, azt 4db-al tudnád megvalósítani 2db párhuzamosan, majd sorosan vele még kettő párhuzamosan, de ez meg 8w. Egyébként próbára bőven elég a 2w is.
A hozzászólás módosítva: Okt 31, 2012
(#) blasz válasza Doncso hozzászólására (») Okt 31, 2012 /
 
Marad a sima 2w 0.33 ohmos ellenállás a próbát ki kell bírnia.
Kiváncsi vagyok mit fog változni a másik vég ha kicserélem 33ohmról a rendes 0.33 ohmra.A HQ meg menjen ahova gondolom
A hozzászólás módosítva: Okt 31, 2012
(#) Doncso válasza blasz hozzászólására (») Okt 31, 2012 /
 
Ki fogja bírni, csak ne maximumon hajtsd, bár kis ideig azt is bírnia kell, most lusta vagyok számolni
(#) mraulajos válasza reloop hozzászólására (») Okt 31, 2012 /
 
Ki mértem a három állású kapcsoló pozícióit. Azok a pontok nem funkcionálnak a kapcsolón amit Te berajzoltál, a hat pólusú csatlakozó igen, - a két végfok panelre megy. A képen jól látszik, berajzoltam, milyen állásban milyen sarkok záródnak. Várom a további reagálást, - kérdést.

100_2320.JPG
    
(#) soos csaba válasza Doncso hozzászólására (») Okt 31, 2012 /
 
Szevasz, meg lesz majd építve mind a kettő, csak most anyagi problémák miatt nem tudok bele fogni az építésbe!
(#) reloop válasza mraulajos hozzászólására (») Okt 31, 2012 /
 
Csak tippeltem mely lábakra mehet a vezető sáv a kapcsoló alatt. Kérlek állítsd paralell állásba és nézd meg a hat pólusú csatlakozón a két szélső (+A és +B-vel jelöltem) között létre jön-e összeköttetés.
Berajzoltál 4 lábra kapcsolási kombinációt, úgy gondolom a másik 4 lábon ugyan ez zajlik le, hacsak nem hibás a kapcsoló.
Ez fontos volna. Csak az egyik csatornára köss bemenetet!
(#) mraulajos válasza reloop hozzászólására (») Okt 31, 2012 /
 
Ki mértem, ezek úgy zárnak ahogy írod, tehát ezek szerint ahogy kell.

100_2320.JPG
    
(#) Doncso válasza soos csaba hozzászólására (») Nov 1, 2012 /
 
Ja értem.
(#) blasz válasza Doncso hozzászólására (») Nov 1, 2012 /
 
Találtam 0.68ohmos 2w ellenállást egy rakattal,akkor az párhuzamban pont ideális
(#) Doncso válasza blasz hozzászólására (») Nov 1, 2012 /
 
Így van.
(#) blasz válasza Doncso hozzászólására (») Nov 1, 2012 /
 
Az ember meg én is mindig tanul.de már itt van.
(#) reloop válasza mraulajos hozzászólására (») Nov 1, 2012 /
 
Ezek szerint tudja a paralel-t. Már csak a bridge-t kell lepróbálnod
(#) mraulajos válasza reloop hozzászólására (») Nov 1, 2012 /
 
Tehát ha ezt a funkciót használom, akkor elég egy bemenetet (XLR) használnom, az párhuzamba rámegy mind két oldalra.? A BRIDGE - nél is jól funkcionál a kapcsoló, csak onnan hiányzik csatlakozó.
(#) reloop válasza mraulajos hozzászólására (») Nov 1, 2012 /
 
A paralel és a bridge üzemmódokhoz csak egyik bemenetre köss.
Milyen csatlakozó hiányzik a bridge-hez?
Következő: »»   1159 / 2499
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem