Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Börze
 
Témaindító: llaci56, idő: Jan 12, 2009
  1. Kőrösi Csoma Sándor Kőbányai Kulturális Központ Rádióamatőr találkozó és börze: börze időpontok.
Lapozás: OK   115 / 147
(#) Dániel X hozzászólása Aug 12, 2012 /
 
Üdv!

A következő börze aug 25.-én lesz? Illetve az okt28.-a hogy hogy vasárnap lesz? Van valakinek valami információja erről? Az évben már csak egyszer lesz nosztalgia börze?
(#) rockersrac válasza Dániel X hozzászólására (») Aug 13, 2012 /
 
(#) DuMatyi válasza rockersrac hozzászólására (») Aug 13, 2012 /
 
Így van. Aki keres az talál.
(#) Dániel X válasza rockersrac hozzászólására (») Aug 13, 2012 /
 
Köszi neked is és DuMatyi-nak is az infót.
(#) granpa hozzászólása Szept 12, 2012 /
 
Szevasztok!
Ha nem kapnák a börzén porcelán testű (földelt)konnektort, tudna valaki hozni egy süllyesztett kivitelűt? (ha lehet fehér előlapút/de átfestem, ha nincs). Köszönöm.
(#) Action2K hozzászólása Okt 4, 2012 /
 
Sziasztok! Mi a reális ára most egy ECC82-nek?
(#) CIROKL válasza Action2K hozzászólására (») Okt 4, 2012 /
 
A börzén 400-tól indul és olyan 6-8 -nál megál , más egyéb rabló helyeken ettől sokkal többet akarnak a "hozzáértők" kapni érte...
(#) Action2K válasza CIROKL hozzászólására (») Okt 4, 2012 /
 
Köszi, egy ilyen válaszban reménykedtem.
(#) granpa hozzászólása Okt 15, 2012 /
 
Ha valaki gondolna rám, köszönöm. Sikerült a lomtáramban megtalálni néhány db.-ot, így megoldódott a probléma.
(#) bakos13gab hozzászólása Okt 27, 2012 /
 
Helló!

az lenne a kérdésem, hogy ki tud az újpesti börzékről? Ezek mienek, hasonló, minta puskásban lévő? Volt már esetleg valaki egy ilyenen?
(#) frecsko hozzászólása Nov 8, 2012 /
 
BAZ-ból megy valaki a mostani börzére?
(#) oregbeatsuhanc hozzászólása Nov 11, 2012 /
 
Most voltam először börzézni és annak ellenére, hogy nem adtam el egy fia ellenállást se, mégis jól éreztem magam, mert Nádler úrral a keszthelyi Rádió múzeum gazdájával és régi Mechanikai laboros kollégákkal találkoztam. Jókat beszélgettünk, de a világot megváltani nem tudtuk. Ami az "áru" mennyiségét és minőségét illeti fantasztikus volt. A látogatók létszáma is magas volt. Soha rosszabb találkozót. Jó egészséget, jó amatőrködést kívánok az itt megjelent nagy "öregeknek" akik értékeket képviselnek. Egy volt Mechlaboros Hajdu Gyula.
(#) CIROKL válasza oregbeatsuhanc hozzászólására (») Nov 11, 2012 /
 
Sajnálhatod hogy még nem voltál ott soha , ez a mai börze sajnos nagyon gyengusz volt mind felhozatalban és látogatottságban is , sokkal többen és jobb , szebb felhozatal szokott lenni , már szinte ahogyan az egyik ismerősöm mondaná csak a méhtelepes cuccok maradnak a börzékre szép lassan ...
Az a soknak tűnő ember az csak a rádiós közgyüllés végett volt ott ugyanis ez úttal volt megtartva az is.
(#) DuMatyi hozzászólása Nov 11, 2012 /
 
A szokásos találkozások megtörténtek, jól éreztük magunkat. Én jelenleg átcsövezek, kalibrálok egy HF mV mérőt. Ahhoz szinte ingyen tudtam venni csöveket. Az E83F valamiért senkinek sem kell. Kicsi a mű-je, de kaszkódolva érdemes lenne megpróbálkozni vele. Elvégre műszercső.
(#) DuMatyi hozzászólása Nov 24, 2012 /
 
Megtörve a kéthetes csendet: llaci56 kezdő hozzászólásában lévő linken megtalálhatóak a jövő évi börze időpontok.
(#) granpa válasza DuMatyi hozzászólására (») Nov 24, 2012 /
 
Szia! Ezen már nincs a Vasárnapi (Nov. 25.), nem lesz?
(#) granpa válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Nov 24, 2012 /
 
Akkor; tényleg nem lesz?
(#) szamóca válasza granpa hozzászólására (») Nov 24, 2012 /
 
Nem.
Mivel szinte csak ugyanazon eladó arcok járnak ki, nagyon leürült a készlet a viszonteladóknál. Már nincsenek potom pénzen felvásárolható hagyatékok, katonai lerakatok. Ebben a betegségben szenved a börze.
(#) granpa válasza szamóca hozzászólására (») Nov 24, 2012 /
 
A múlt héten néztem, mert a 11.-én még Györökön voltam, és direkt ezért előbb feljöttem. Kár, mert a tagokkal beszélgettem volna szívesen.
(#) szamóca válasza granpa hozzászólására (») Nov 24, 2012 /
 
Már csak ezért jártak idáig is a börzére jó páran.
(#) CIROKL válasza szamóca hozzászólására (») Nov 24, 2012 /
 
Egy évben kétszer ...
(#) DuMatyi hozzászólása Nov 24, 2012 /
 
Én most is ott voltam, Ballage jött ki rajtam kívül, és senki más. Valahogy engem is már csak a megszokás visz ki. Amolyan "fizikai függőség". Két hetente, 3 éve rendszeresen járok ki. De már csak beszélgetek a nagy öregekkel. Józsi bácsival, Sanyi bácsival. Egy-egy műegyetemistával is összefutok
(#) granpa válasza DuMatyi hozzászólására (») Nov 27, 2012 /
 
Szia! Hol voltál, mikor? Szombaton volt, nem vasárnap (lett volna)?
(#) Moszkvai hozzászólása Dec 5, 2012 /
 
Valaki látott mostanában a börzén körmös foglalatokat? Vagy olcsón nem tud valaki 6db-ot?
(#) CIROKL válasza Moszkvai hozzászólására (») Dec 5, 2012 /
 
Az utolsó nagybörzén volt ütött kopott vadi uj és kökemény 1000 forint / darab nagyon kedvezményes áron .
A hozzászólás módosítva: Dec 5, 2012
(#) Moszkvai hozzászólása Dec 5, 2012 /
 
Jajj! Ettől féltem! Akkor inkább odaforrasztom a lábához a vezetéket.
(#) MrBrown válasza Moszkvai hozzászólására (») Dec 5, 2012 /
 
Hova ennyi körmos foglalat?
(#) Action2K válasza MrBrown hozzászólására (») Dec 5, 2012 /
 
Körmönfont akar lenni.
A hozzászólás módosítva: Dec 5, 2012
(#) MrBrown válasza Action2K hozzászólására (») Dec 9, 2012 /
 
Aha
De tényle érdekelne, ahova ennyi kell az nem egy sima AZ1-es táp...
(#) Moszkvai válasza MrBrown hozzászólására (») Dec 11, 2012 /
 
Kaptam 4db EL6-os csövet meg van 2db AZ1-es egyencsövem. Ezzel vannak terveim. De tegnap észrevettem, hogy az EL6-ok nem teljesen egyformák, hanem 2-2db ami egyforma.
Így csak SE-t tudok csinálni belőle.
Következő: »»   115 / 147
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem