Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Kapcsolási rajzot keresek
 
Témaindító: Kallai Csaba, idő: Márc 11, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   11 / 375
(#) Fery válasza PHARO hozzászólására (») Okt 15, 2007 /
 
Szia

Egy ötletem van az használható de nagyon pepecselős módszer. Magábol a nyákból kell kivágni lombfürésszel nem csak a fóliát hanem magát a nyákot is és utána nyáklemezből ugyanolyan alaku darabbal potolni ragasztással majd alulról is megerősiteni ráragasztott nyákkal. Valamikor régen egyszer csináltam ilyet működött utána évekig. De nem számits rövid, gyors munkára,
(#) ZLED hozzászólása Okt 24, 2007 /
 
Sziasztok!

Van egy 5LO38I CRT-m, és kellene hozzá egy X-Y módos kapcsolás, olyan ami érzékeli a hangkártyából kijövő 1V-ot(Ehez kéne).
(#) Sploc hozzászólása Okt 24, 2007 /
 
Sziasztok!! Én egy olyan kapcsolási rajzot keresek amivel egy u.n. modell hajót tudnék irányítani.Szal kell egy adó és egy vevő rész illetve kikötésem még hogy 2 csatornás legyen szal előre-hátra, és jobbra-balra tudjam irányítani, illetve legalább 6 volttal üzemeljen!!Köszi
(#) deguss válasza Sploc hozzászólására (») Okt 24, 2007 /
 
Saját magad akarod megépíteni az adót és a vevőt is?
Szerintem egyszerűbb, ha veszel egy ilyen kész kitet, úgyis kapni ilyen modelles dolgokhoz valót!
(#) Sploc hozzászólása Okt 25, 2007 /
 
Igen egyszerűbb lenne de ha modellezőboltban veszem akkor minimum 8 000 ft meg szétberhelni nem akarok egy uj ,,játékot" az a lényeg hogy 6-12 V -ig birja a feszkót mert 6 voltról is tökéletesen működik de eredetileg 12 voltos a motorom !
(#) tozserz hozzászólása Okt 25, 2007 /
 
HI!
Küldjön valaki SOS RECYRC-1 kapcs rajzot.
Előre is kösz! Zoltán
(#) uli hozzászólása Okt 25, 2007 /
 
szoiasztok.
láttam énasszem itt a HEn egy kapcsirajzot, amit kocsiba lehet beépíteni, és sípol ha égvehagytál valamit. De sajna azóta nem találom:/ kerestem már minden felé. aki esetleg tudjam iről van szó, megtenné hogy ír? kössz
(amugy a kapcoslás nagyon egyzserű volt. asszem néhány didából/ellenállatból meg egy sípoló kondenzátorból vagy miből állt.)
üdv: uli
(#) kortez17 hozzászólása Okt 25, 2007 /
 
üdv mindenkinek
vki tud egy 100%-ra biztos müködőképes infra adó-vevő kapcsolási rajzot
az lenne a legjobb ha vki már megcsinálta és müködik
a segitséteket elöre is köszönöm
(#) Moderátor hozzászólása tozserz hozzászólására (») Okt 25, 2007
 
Nekem meg 10 kiló 20ezrest!
(#) Fery válasza (») Okt 25, 2007 /
 
Persze aztán mennél és vennél belőle sok sok söröcskét mi ?
(#) Frankye válasza Fery hozzászólására (») Okt 26, 2007 /
 
Naná! Megy egy halom ellenállást... MPi-c barátommal egy kb. 20 Ft körüli összeg esetén azon "vitáztunk" (persze, nem komolyan!), hogy azt vissza kell-e küldeni, mire abban maradtunk, hogy azon bizony vagy 10 db ellenállást is lehet venni...

Komolyra fordítva:
Úgy tűnik, manapság az illemet nem tanítják. Az ifjabb generációknak már nincs gyerekszobájuk?
(Engem még arra tanítottak, hogy a "kérem", a "Köszönöm", meg a "Légy szíves" varázsszavak: Mindent el lehet velük érni... Most meg...
(#) Ricsi89 hozzászólása Okt 27, 2007 /
 
Helló
Kerestem egy tuner kapcsolási rajzát, de nem találtam letölthetőt csak fizetőset. Valakinek nincs meg a Sansui T-910L tunernek a kapcsolási rajza? Kicsit le van gányolva meg kéne csinálni. Ha valkinek megvan jelezzen már.
Üdv: Ricsi
(#) _Peti_ hozzászólása Okt 27, 2007 /
 
Sziasztok! Szeretnék építeni egy erősítőt, ami szimpla tápfeszről üzemel (+30-60V körül), teljesítménye kb. 30-60W körüli, és a végtranzisztorok TIP147 és TIP142. Ha valakinek van kapcsolási rajza ilyenről, örülnék ha megosztaná velem. (Ne az a 60W-os gitárerősítő legyen a BSS-ről, mert azt megcsináltam és nem tetszett)
(#) szamóca hozzászólása Okt 27, 2007 /
 
Sziasztok !
Olyan futófényszerű kapcsolási/panel/rajzot keresek, ahol a futási sebesség, és a kimenetek kapcsolási ideje /tartása/ szabályozható. Pl: órajel 4093 /555/. és a kapcsolórész 4017 a kimeneteken triakok.
Előre is köszönöm a segítséget.
(#) kemenygolya hozzászólása Okt 28, 2007 /
 
hali keresek egy kapcsi rajzot egy digit táphoz
fesz.:50V
árame.:max 10A
7szegmens kijelzővel
(#) Sploc hozzászólása Okt 28, 2007 /
 
Sziasztok! Senki nem tudna segíteni ebben a kapcsolási rajzban nagyon fontos lenne, hogy egy kétcsatornás adó-vevőt építsek (modellező hajóhoz) kérlek szépen titeket segítsetek!!Csak egy rajz! minimum 6 V-ot tudjon kérlek!!
Köszönöm szépen!
(#) peti79 hozzászólása Okt 28, 2007 /
 
Sziasztok! Keresek egy Neovo f-15 tft monitorhoz kapcsolási rajzot. Valamiért nem ndul a tápja???
(#) 5cmarzo hozzászólása Okt 28, 2007 /
 
Hello!
Valaki nem tudná egy bevált függvény generátornak a kapcsolási rajzát elküldeni? Ha lehet, 0 - 3MHz - ig kellene. És a négyszögjel kitöltési tényezőjét is lehessen állítani. Előre is köszi.
(#) PHARO válasza Sploc hozzászólására (») Okt 28, 2007 /
 
Szia Sploc!


Takláltam neked egy oldalt,ahol nagyon részletesen foglalkoznak ezzel a témával.Itt biztos fognak tudni segíteni.Sok sikert!

Üdv: google
(#) kemenygolya hozzászólása Okt 28, 2007 /
 
Szia Sploc!
van egy egyszerübb megoldás
bemész a modell boltba és egy 4 csatornás adó vevőt rendszert veszel 15.000Ft-ért quarc párral együtt
én is rc modellezek
(#) M.Béla hozzászólása Okt 28, 2007 /
 
Sziasztok!
Nekem is kéne egy kapcsolás...
Konkrétan egy: ONKIO A-8220 -as erősítő-é érdekelne,
hogy milyen IC kell bele, mert ez egy integrált végfok..

Előre is köszi.....

Ui:tudom lehet letölteni hozzá service manual-t , de
pénzért, és nem is kevésért....
(#) ensium hozzászólása Okt 28, 2007 /
 
Hello!

Egy nagyon régi (több mint 20 éves talán már 30) Dyras KP-1300, két kazettás magnóhoz keresek kapcsolási rajzot.

A google egy árva oldalt sem dobott ki!!!

Valaki ismeri? Akik öregebbek már, biztos volt valakinek ilyen.
(#) titi válasza ensium hozzászólására (») Okt 28, 2007 /
 
Hali!

Hát, nagyon régen nekünk is volt egy Dyras, de a típust nem tudom, a faternak még megvan.

Mi a gond?
(#) ensium válasza titi hozzászólására (») Okt 28, 2007 /
 
Hello!

Hát van egy pár baja.. A bekapcsolás jelző led, a potméterek, a B felvevő deck motorja.. A számláló.

Kb ennyi. Fel szeretném újítani belülről, sokat volt használva. De ebből is lehet látni, hogy a régi cuccok menynire bírják, és mennyivel javíthatóbbak mint egy digitális hifi.. "Csak" a kapcsolást kell megtalálni hozzá, ami jelen esetben nem megy. Anélkül meg nem nagyon akarok belekezdeni, valamit félrekötök, és vége..
(#) Attila1976 hozzászólása Okt 29, 2007 /
 
hello rövid kérésem lenne, tudna nekem valaki olyan kapcsolási rajzjejöléseket küldeni ahol ipari gépek rajzjelei vannak? Relé? villanymotor, mágneskacsoló, motorvédő kapcsoló, hőkioldo, PLc, ezek rejzjelei?
mert ezeket sehol nem találom
(#) Moderátor hozzászólása Attila1976 hozzászólására (») Okt 29, 2007
 
A fórum azért fórum, ogy ide kérjük a választ.
Ha levélben kérnénk, akkor levlista lenne!
(#) szamóca hozzászólása Okt 29, 2007 /
 
Üdv. mindenkinek!
Órajelgenerátor rajzra lenne szükségem, de olyanra ami szabályozható 1-10s között, +a kitöltési tényező is állítható 0,2-1s között.
Nagyon megköszönném ha valaki segítene.
(#) huhuu hozzászólása Okt 30, 2007 /
 
Sziasztok!


PEAVEY CS-400 végfok rajzát keresem.

Köszönöm!
(#) Hurka hozzászólása Okt 31, 2007 /
 
Hellosztok!

Keresem az Orion viking és Orion Nárcisz kapcsolási rajzait. Segítségeteket elöre is köszönöm: Hurka
(#) kemenygolya hozzászólása Okt 31, 2007 /
 
üdv
építeni szeretnék egy 7 csatis keverőt.
aki tud segítsen
előre is köszönöm.
Következő: »»   11 / 375
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem