Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ki mit épített?
 
Témaindító: Dióda, idő: Jan 26, 2006
Ez a téma ha úgy tetszik a mi "kiállítótermünk", nem pedig a ki mit csinált volna másképpen, mások helyett, és legfőképpen nem javítós téma. Minden készüléknek van saját témája, ott kell kitárgyalni a részleteket!
FONTOS! A kapcsolási rajzok keresésére is van saját téma, ott keressetek rajzokat!
Lapozás: OK   1003 / 1679
(#) Doncso válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Feb 17, 2013 /
 
Hát ez elég gyenge kritika. Különben is más ne emelgesse az én erősítőmet, inkább hallgassa. Egyébként Jani mellett voksolok azért, mert így jobban elkülönül a hálózati rész a táp és főképp a jel vezetékektől, kisebb zavart keltve.
(#) szamóca válasza Doncso hozzászólására (») Feb 17, 2013 /
 
Papamaci! Azért van ráció a dologban, nagyobb monstrumok esetén. Lásd alant.
(#) Action2K válasza Doncso hozzászólására (») Feb 17, 2013 /
 
Igen, a súlyelosztás miatt írtam. Mivel minden más szépen megvan csinálva, nekem csak ennyi közlendő észrevételem van. Teszem azért is, mert szerintem Jani ezt hurcolni fogja (meg amúgy is). Van más esztétikai is, de az az én szubjektív véleményem, és ez esetben csak hajszál hasogatás lenne.
Ha meg egy rendszer jól van megtervezve, kivitelezve, akkor már oly mindegy, hogy 1 centire, vagy 10 centire vannak a kábelek egymástól.
(#) Doncso hozzászólása Feb 17, 2013 /
 
Na szép, közös erővel itt lefitymáljátok a kisembert, akkor kérek engedélyt meghunyászkodni.
(#) djhans válasza Action2K hozzászólására (») Feb 17, 2013 /
 
Igen, jobb lenne a súlyeloszlás. Ebben az esetben nem tudtam volna akkor a táp panelt normálisan elhelyezni. És a bemenő jel vezetékek is közel kerültek volna a trafóhoz. Valamint a hátulját se tudtam volna szépen megoldani, középen lett volna a táp aljzat, bizti.
(#) solti_imre válasza Action2K hozzászólására (») Feb 17, 2013 /
 
Én csak abból indulok ki, hogy ha ilyeneket és ilyeneket és ilyeneket látok, akkor miért is lenne baj az egyik oldali trafó? (És azért sem a Marantz, sem a NAD nem ma kezdte a szakmát...) Úgyhogy nagyon jó helyen van az a trafó ott, ahol van! Csak ismételni tudom magam: igényes, profira valló munka!
(#) djhans válasza solti_imre hozzászólására (») Feb 17, 2013 /
 
Igen, én is a legtöbb gyári erősítőben oldalt, a power kapcsoló oldalán láttam a trafót. Minél rövidebb AC vezetékek legyenek. A bemenetek meg az erősítő másik szélén jó messze voltak a hangerő szabályzóval egyetemben. Ma sikerült hangfalakkal meghallgatni és tudja amit egy Quad-nak tudni kell.
(#) djhans válasza TAKLACO hozzászólására (») Feb 17, 2013 /
 
Lehet hogy szebb lett volna de nem akartam sokat rákölteni. Egydül a hangerő potit meg az ellenállásokat vettem (max 1000 Ft), a többi mind bontott, kimért alkatrészből van. Akárcsak a jó öreg Tungsram 2N3055-ök.
(#) Action2K válasza TAKLACO hozzászólására (») Feb 17, 2013 /
 
Én meg Speakon aljzattal oldottam volna meg, mégiscsak azt találták ki erre a célra. Azért írok offban, mert már szólni is csak halkan merek.
(#) vicsys hozzászólása Feb 17, 2013 / 2
 
Megtörtént az első próbaöntés azzal a műgyantával, amit granpa szerzett nekem. Jelentem, teljesen víztiszta (mint az üveg) és bubi mentes. (Hihetetlen, de tényleg ki van öntve és síkba van csiszolva a középső betét)
(Ezúton is nagy köszönet granpa-nak a fáradozásért!)
A hozzászólás módosítva: Feb 17, 2013
(#) granpa válasza vicsys hozzászólására (») Feb 17, 2013 /
 
Schön, bugi, baba! Küldhetem a következő dózist?
(#) FMSound válasza TAKLACO hozzászólására (») Feb 17, 2013 /
 
A hangszóró kimenetet speakon csatlakozóval kell megoldani!! Az ipari erősítőkön is olyan van!! Ha van rá keret akkor Neutrik gyártótól! Bővebben: Link
A hozzászólás módosítva: Feb 17, 2013
(#) Action2K válasza vicsys hozzászólására (») Feb 17, 2013 /
 
Pöpec lett!
(#) FMSound hozzászólása Feb 17, 2013 /
 
Egy kis múltheti videó, minden fénytechnika eszköz saját gyártmány! A par reflektorok kivételével, de ezen reflektorok dimmerei is saját építésűek!
Videó
A hozzászólás módosítva: Feb 17, 2013
(#) orcika70 válasza vicsys hozzászólására (») Feb 17, 2013 /
 
A következő kézműves szakipari kiállításon az elkészült termékeket igazán meg kellene már mutatni hogy a fáradozás gyümölcse igenis beérett, és kiben milyen tehetség lakozik.
(#) vicsys válasza orcika70 hozzászólására (») Feb 17, 2013 /
 
Köszönöm!
(#) Gafly válasza vicsys hozzászólására (») Feb 17, 2013 /
 
Mivel políroztad?
Fogkrém?
(#) TAKLACO válasza FMSound hozzászólására (») Feb 17, 2013 /
 
HELLO !
Teljes mertekben igazad van az erosittombe keszulok kicserelni a katonai konektorokat Bővebben: Link mivel anno nem volt modom beszerezni sem az XLR sem a SPEAKON konektorokat.
A hozzászólás módosítva: Feb 17, 2013
(#) kistee válasza vicsys hozzászólására (») Feb 17, 2013 /
 
Vic, te makettezőkkel konspirálsz?

Csak azért kérdem, mert én is közibük való vónék...
(#) vicsys válasza Gafly hozzászólására (») Feb 17, 2013 /
 
Elsőnek vizes csiszolás 800, majd 1000-es papíron és utána kocsikhoz való polírpaszta, rongykoronggal.
(#) vicsys válasza kistee hozzászólására (») Feb 17, 2013 /
 
Nem. Ez egy "autodidakta" hobbi/művészkedés.
(#) Mybuster válasza kocsgab002 hozzászólására (») Feb 17, 2013 /
 
Üdv. Szép Munka Érdekelne hogy mi van a nyák felső részén? ...Nagyon jól nézz ki.
(#) enree válasza djhans hozzászólására (») Feb 18, 2013 /
 
Iskolapélda! Nagyon szép az elrendezés! Tetszenek a kondik benne
(#) enree válasza csikosgabi hozzászólására (») Feb 18, 2013 /
 
Ezt én is megépítettem, meg Zoli_Bácsi is, mindkettőnknek nagyon érzékeny volt a hálózati zavarokra, nálad miként muzsikál?
(#) kocsgab002 válasza Mybuster hozzászólására (») Feb 18, 2013 /
 
Szia.
Igazából semmi extra, fehér színű a nyák hordozója, és erre lamináltam rá a beültetési rajzot, amit lézernyomtatóval nyomtattam.
üdv
(#) orcika70 válasza kocsgab002 hozzászólására (») Feb 18, 2013 /
 
Az alkatrészoldali nyomtatás tényleg szuper jól néz ki, extraként most már házilag is lehet fehér festékkazettás lézernyomatóval is végezni a felirat készítést, igaz kissé borsos a beszerzési összeg.
(#) csikosgabi válasza enree hozzászólására (») Feb 18, 2013 /
 
Eddig 3 db 7 Ah -ás akkut töltöttem vele fel. Semmi gond nem volt, tökéletesen működött.
(#) Mybuster válasza kocsgab002 hozzászólására (») Feb 18, 2013 /
 
Értem,egyszerű de nagyszerű
(#) slogan válasza granpa hozzászólására (») Feb 19, 2013 /
 
Szia !
Mi a neve ?Ilyet keresek rég !
Üdv:István
(#) ttindian válasza csikosgabi hozzászólására (») Feb 19, 2013 /
 
Melyik kapcsolas szerint csinaltad??
A hozzászólás módosítva: Feb 19, 2013
Következő: »»   1003 / 1679
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem