Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Kapcsolási rajzot keresek
 
Témaindító: Kallai Csaba, idő: Márc 11, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   12 / 375
(#) Ledman hozzászólása Okt 31, 2007 /
 
T Kollegák
ajándékba kaptam egy kissé hiányos thomson,/TF 7350/tipusú TV készüléket. A hiányozó alkatrészek pótlásához kapcsolási rajra lenne szükségem. ha valaki rendelkezik ilyennel,könyörgöm küdje el nekem
köszönet :Ledman :help:
(#) APN 4 hozzászólása Nov 2, 2007 /
 
Sziasztok,aminek a kapcsolasi rajzat keresnem az egy toltheto hordozhato telefonnak a kapcsolasi rajza lenne ami ket reszbol all,az egzik maga a telefon a masik resz az ami rajta van a vonalon,nem tudom jobban elmagzaraznzni,tudjatok ti azt jol mire gondolok,szoval barmien LCD nelkuli telcsinek a kapcsolasi rajza jo.Koszi
(#) krajnyak_dani hozzászólása Nov 2, 2007 /
 
hy
Nem tud valaki egy IC-s infr adó-vevőt (pl:TSOP4840-vel )
40-50m távolságra.Infrakaphoz kellene.
kösz előre is
(#) titi válasza krajnyak_dani hozzászólására (») Nov 2, 2007 /
 
Hali!

Ez a megoldás nem jó neked? Bővebben: Link
Nézd át a topikot.
(#) Ricsi89 hozzászólása Nov 3, 2007 /
 
Helló
Keresem a Voltcraft M80 multiméter kapcsolási rajzát. Ha valakinek megvan kérem tegye fel.
Ekőre is kösz.
Üdv: Ricsi
(#) DiveZ hozzászólása Nov 4, 2007 /
 
Szebb napot mindenkinek.

Ledkből szeretnék összerakni egy legalább hat csatornás villogót amelyik rendszertelenül váltogatja mind azt, hogy ép melyik kimeneten villan és azt is, hogy milyen gyakorisággal...
Valami hasonlóra gondolok mint ami a nagy FBI-os autókba van beszerelve...
Ráadásul ezt két variációban is meg szeretném építeni.
Az egyiket egy modell autóra a másikat egy felvezető autóba kell beszerelni...

Előre is köszi a segítséget...

Ja, és egy kicsit sürge kellene!
Ha van rá lehetőség, ugyanis unokaöcsém (a kis drága) szét eszi az életem, hogy mikor fog már villogni a modellautója...
Sejthetitek....
(#) ohp hozzászólása Nov 4, 2007 /
 

Sziasztok!

Arra szeretnélek kérni benneteket, hogy felteszek egy
inverteres kapcsolási rajzot, ha valaki megtudná csinál-ni a nyomtatott áramköri panelját és a beültetési rajzát is azt arra kérném, hogy részemre utánvételel 2
db-ot legyen szives elkésziteni. Előre is köszönöm.

OHP

Irom a linket:

http://kepfeltoltes.hu/view/071002/tubi www.kepfel
toltes.hu. qif
(#) fureszk válasza ohp hozzászólására (») Nov 4, 2007 / 4
 
Nem volt semmi összállítani a linket.
Erről a kapcsolásról van szó.
(#) ohp válasza fureszk hozzászólására (») Nov 4, 2007 /
 


Igen fureszk erre a rajzra gondoltam csak nem jött
össze a link, hogy meg lehessen nyitni róla. De Te
nagyon ügyes vagy - köszi.
(#) APN 4 hozzászólása Nov 4, 2007 /
 
Sziasztok!
Nekem kellene egy feszultseg szabalyozo kapcsolas amiben TIC216 tipusu triak van,ha valaki tud ilyet kerem tegye fel,koszi elore is
(#) (Felhasználó 6701) hozzászólása Nov 6, 2007 /
 
Sziasztok!
WELLER WSD81 forrasztó állomás kapcsolási rajzát keresném.
(#) APN 4 válasza (Felhasználó 6701) hozzászólására (») Nov 6, 2007 /
 
Figyu van olyan hogy forum! :yes: Itt a keresoben megtalalod ha nem is almaid vagyat de a welleres kapcs.rajzot
(#) (Felhasználó 6701) válasza APN 4 hozzászólására (») Nov 7, 2007 /
 
Oké köszi, de nekem az eredeti kellene.
(#) mineral hozzászólása Nov 8, 2007 /
 
Sziasztok!

Elsősorban javításhoz másodsorban utánépítéshez szükségem lenne egy Bass Combo kapcsolási rajzra.

Gyártmány: Kustom
Típus: KBA 80

Gugli segített. De amit azzal találtam az fizetős.

Bővebben: Kustom

De talán van más megoldás is.

Segítségeteket előre is köszönöm.
(#) ensium hozzászólása Nov 8, 2007 /
 
(#) ensium hozzászólása Nov 8, 2007 /
 
(#) mátéfag hozzászólása Nov 13, 2007 /
 
Sziasztok! azt szeretném kérdezni hogy a kapcsolási rajzot hogy kell átírni nyákba mert azt tudom hogy úgy kell átírni hogy a vonalak ne menjenek át egymáson de hallottam valami olyasmit is hogy meg kell fordítani az egészet igaz ez?ha igen akkor merre kell megfordítani?előre is kösz mindenkinek
(#) mex válasza mátéfag hozzászólására (») Nov 13, 2007 /
 
Melyik nyáktervező progit ismered?
(#) mátéfag válasza mex hozzászólására (») Nov 13, 2007 /
 
hát nem programmal terveztem eddig tudnál ajánlani egyet?kösz
(#) mátéfag hozzászólása Nov 13, 2007 /
 
kösz már találtam egyet eagle 4.16
(#) Sploc hozzászólása Nov 13, 2007 /
 
Szia mátéfaq én speciel a sprint layout-ot ajánlom mert szerintem nagyon könnyű kezelni (bár nem ismerem az eagle-t) képet tudsz a háttérbe tenni, és nem utolsó sorban Magyar(is lehet)!!
(#) APN 4 hozzászólása Nov 14, 2007 /
 
Sziasztok

Kapcsolási rajzot keresek,na szóval nekem olyan keszulek kapcsolasi rajza kellene amivel a Hálózati csatlakozón keresztül lehet beszelgetni,hallottam már ilyenről,csak még kapcsolási rajzot nem találtam,ha valakinek van ilyen :help:
(#) oldman hozzászólása Nov 14, 2007 /
 
Renova C24 (Sunier Duval gyártm. vásárlás 2003-ban) falikazán vezérlőjének részletes rajzát keresem, illetve ismereteket az átprogramozás lehetőségéről.
Előre is köszönöm a segítséget!
(#) forsat hozzászólása Nov 15, 2007 /
 
Halihó!

Hallottam régen, hogy lehetséges az, hogy egy erősítő kimenő teljesítményét le lehet korlátozni valahogyan.
Én 2 darab erősítőt akarok hidalni ami 2X50W/4ohm, ebből lesz 1X100W/8ohm. És el azt szeretném, hogy 4ohmon is működjön, vagyis 4ohmon is 100W legyen, ne több mert akkor ugye elszáll az erősítőm.

Ehhez szeretnék kapcsolásirajzot.

Előre is köszönöm!
(#) szamóca válasza forsat hozzászólására (») Nov 15, 2007 /
 
Szia!
Ha az erólkódő hidalható, és az ekkor használható minimális hangszóróimpedancia 8ohm-ra van megadva, akkor nem köthetsz rá 4ohmos dobozt, mert valóban elszáll a végfok.
Egyébként a bemeneti feszültséget kell csökkenteni egy feszültségosztóval, ha limitálni szeretnéd a kijövő kakaót.
Magyarul, raksz bele egy trimmerpotit a bemeneti jel útba.
Értéke az adott erölködö bemeneti ellenállásától függ.(10-100Kohm)

TRIMMER.GIF
    
(#) forsat hozzászólása Nov 15, 2007 /
 
Ezt tudom!
Az erősítőt én csinálom. Azt halottam rég, hogy tán a quad egyik szériájában van ilyen gátló ami 100w ot ad le 4 és 8 ohmra is. és erről szeretnék valamit megtudni vagy valami. rajzot.
(#) forsat hozzászólása Nov 15, 2007 /
 
Senki se látott még ilyet?
(#) _Peti_ válasza forsat hozzászólására (») Nov 16, 2007 /
 
Szeva! Szerintem nem száll el az erősítő, mivel nem tudod 100W-nál jobban kivezérelni, nagyobb bemenő jel hatására max torzítani fog. És gondolom nem éppen a határértékek környékén akarod üzemeltetni...
(#) forsat válasza _Peti_ hozzászólására (») Nov 16, 2007 /
 
Hát én ezekkel tisztába vagyok, de eladásra menne és a gyerek nem ért hozzá azt se tudja hogy mi az hogy 4-8ohm és neki csak kell egy erőstő. ÉS biztosra akarom csinálni az erősítőjét,hogy bármilyen hangfalat rátehessen.
Bár az is igaz, ha annyira túlvezérli azt tán észre veszi mivel torzítani fog rendesen meg rakok bele Clippet az tán jó lesz.

Meg az, hogy engem is érdekel ez a dolog...
(#) rolandosss21 hozzászólása Nov 16, 2007 /
 
Sziasztok!
Van egy Orion 2602-es dvd lejátszóm és kellene hozzá egy kapcsolási rajz. Nagyon fontos lenne. A válaszokat előre is KÖSZÖNÖM.
Következő: »»   12 / 375
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem