Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   9 / 3580
(#) Gery válasza valve hozzászólására (») Nov 26, 2007 /
 
Igen de ilyen puffer csokit csak akkor lehet enni ha nyugodt vagy. Mert ha televagy feszültséggel felisrobbanhat ám :yes: (tudjátok, mint az állítólagba a robbanó cukorka, azis ilyen)
(#) valve válasza Gery hozzászólására (») Nov 26, 2007 /
 
Errol becelek, keremcepen,.. Robbano Cukika
(#) sound.man hozzászólása Nov 26, 2007 /
 
Ki kér robbano cukrot?? Ezt szabadalmaztatni fogom Mi legyen a neve?? Valami olyan kell ami frappáns A kisgyerekeknek valami 1-10uf-es a nagy gyerekeknek meg olyan 2200uf a nyugdíjasaknak meg a legjobb a 10000uf Alig várom hgy nyugdíjas legyek
(#) Sergei hozzászólása Nov 26, 2007 /
 
behavaztunk megint
(#) sound.man válasza Sergei hozzászólására (») Nov 26, 2007 /
 
Hol?? Mindig amiko menni akarok szánkózni elolvad :no:
(#) sound.man válasza sound.man hozzászólására (») Nov 26, 2007 /
 
Nah nálunk is esik a hóóóóó
(#) Sergei válasza sound.man hozzászólására (») Nov 26, 2007 /
 
veszprém megye szentkirályszabadja 5-6 centi ho
(#) sound.man válasza Sergei hozzászólására (») Nov 26, 2007 /
 
Itt meg már el is állt Ebből se lesz már szánkózás
(#) Imre hozzászólása Nov 26, 2007 /
 
Egy kis érdekesség! Mire a jó még a citrom

Ezt lesd meg
(#) Ricsi89 válasza Imre hozzászólására (») Nov 26, 2007 /
 
Ez jó. Ki fogom próbálni. én pár éve krumpliból csináltam ilyet. Négyet sorbakötöttem és egy hónapig ment róla egy kék led. csak kicsit összeaszalódtak a nyári melegben és ki kellett hajítanom.
(#) Sergei válasza Imre hozzászólására (») Nov 26, 2007 /
 
érdekes vajon egy vagon citromba mennyi feszültség lehet??
(#) valve válasza Sergei hozzászólására (») Nov 27, 2007 /
 
A latottak alapjan 1x -es szorzoja a citromnak, es szamitsal le belole minden citrom utan 19% Áfát Ez csak a kosz, vezetek es veszteseg miatt Egy vagon citrom egy vagon fesz - áfa!
Csak az a baj ezzel, h egy rothado lancszem, ill. citrony es maris leesett a fesz,.. Sztem :yes:
(#) Sergei válasza valve hozzászólására (») Nov 27, 2007 /
 
lefagyasztjuk és akkor nem már nem is rothad
(#) valve válasza Sergei hozzászólására (») Nov 27, 2007 /
 
Ezzel csak egy gond van Megfagy az aram a vezetekben, nem kering sakko nem hasznalhato
(#) valve hozzászólása Nov 27, 2007 /
 
aflmor; ""Kellene még egy topic: "Hogyan írjunk hozzászólást, - lesz@rva a magyar nyelvtant""
Csak azert nem ertem, miert??? "hogy" szot rovidittem "h" -val, meg neha`napjan "c" -t teszek "sz" helyett, de igy is ertheto a szoveg, sot meg nem is foglal anyi tarhelyet,.. es gyorsabban leutok egy betut mind kettot! De ha nem jon le neked a szavakbol, hogy mi a szitu akko, megette a penesz :zavart2: (ekezetet nem hasznalok szakmai okokra vissza-vezethetoen!!!)
Ha mar OFF akko, eleg boszavuak a te hozzaszolasaid is;

aflmor.jpg
    
(#) Szikra Lacika hozzászólása Nov 27, 2007 /
 
Hello! Nagyon baró ez a topic! Ez kellett ide! Egy kis OFF milyen az a Usnavy sziréna nem tom elképzelni????
(#) valve hozzászólása Nov 27, 2007 /
 
Reg nem lattam 3db RGB haromszoget a forumban egyszerre; Nov 27 delutan van,.. Amgy lehet en is kapok egyet, vagy csak olvasni engednek ide,.. De csak azert mert nem vagyok hajlando ekezetes betuvel irni,.. :no:
Nektek mi a velemenyetek? Aki nem ir ekezetes betuvel azt ki kell zarni a Forumbol
(#) kobold hozzászólása Nov 27, 2007 /
 
Azon gondolkodtam épp, mennyi warn volna ott baloldalt, ha minden regisztrált tag belépne? Most látok hármat
Befejeztem az üzemünk weboldalát, nagy nehezen csináltam egy fórum-jellegű visszajelző oldalt is. Hsz-ekre válaszolni nem lehet, csak egy "új hozzászólás" gombot tettem ki, végül is nem fórumnak készült. De ha meglátom, hogy valaki csúnyán beszél benne, ráfázik: az üzenetet nick-ek helyett az IP-címekkel mutatja az oldal, és a rosszalkodókat úgy kiölöm, mint a huzat
(#) kobold válasza valve hozzászólására (») Nov 27, 2007 /
 
Azt írtad korábban, szakmai okokból nem írsz ékezeteket. Két olyan szakmát tudok, ahol ez jellemző: az egyik az analfabéta (te nem lehetsz az, mert a többi betűt ismered), a másik a programozó.
Vagy kihagytam valamit?
(#) Szárnyas válasza valve hozzászólására (») Nov 27, 2007 /
 
Nem tudom a többiek hogy vannak vele, de engem iszonyatosan zavar, főleg hogy kombinálod egymással az ékezet nélküli írásjeleket az 'sz' és 'c' helyettesítésével, ráadásul ezt még tetőzöd az egyéni fogalmazási stílusoddal. Lehet, hogy velem van a baj, de a múltkor erősen törnöm kellett a fejemet, hogy mire is gondolsz, azt hittem valami székely szót használsz, miután olvastam a bemutatkozásodban, hogy erdélyi vagy. Az meg hogy sajnálod az időt arra, hogy kettő betűt üssél le egy helyett megint érthetetlen, mert máskor meg kettőt ütsz egy helyett, pl: "rovidittem". Szerintem is programozó lehetsz, mert azok a világ leglustább emberei.
(#) Szikra Lacika válasza Szárnyas hozzászólására (») Nov 27, 2007 /
 
Engem nem zavar nem vagyok programozó! De ha vki a baratikor.com-ról ír azt is el lehet olasni! És ha te lennél ilyen??? Mit szólnál hozzá hogy kifikáznának???Gondolj csak bele!!!!
(#) sound.man válasza valve hozzászólására (») Nov 27, 2007 /
 
Szerintem írj ékezeteket és nem lesz gond Nem sok fáradtság és nem lesz "kis piros háromszög" a neved mellett Amúgy néha én is elgondolkozok hogy mit is akarsz írni... Mindig kibogarászom
(#) Gery hozzászólása Nov 27, 2007 /
 
Jön a tél, a hideg rossz időjárás, mindenki deprszióssá válik vagy mi? Mert ujjonan márcsak a fikázások mennek? De nemcsak a fórumon.....
(#) sound.man válasza Gery hozzászólására (») Nov 27, 2007 /
 
Biztos valami front van de nálam nem hat Amúgy én is kezdem észrevenni hogy mindenki nyírja egymást :no: Engem elkezdenek röhögök és egy poénnak fogom fel és semmi gond.... Valaki meg egyből... <---ilyen és.... Szóval szar az idő vagy front van >
(#) valve válasza Szárnyas hozzászólására (») Nov 27, 2007 /
 
Ime egy kis leiras az ekezetekrol;

szoval.jpg
    
(#) valve válasza Gery hozzászólására (») Nov 27, 2007 /
 
Amgy a télről jön le nekem, hogy nálunk a hegyekben már 1.40m hó van Mehetunk síelni,..
(#) kobold válasza Szikra Lacika hozzászólására (») Nov 27, 2007 /
 
Senkinek se szokott jólesni, ha bevett szokása miatt leszólják, ettől függetlenül egy közösség alapszabályai mindig megelőzik az egyéni szokásokat, különben nem volna közösség.
Elolvasni azt is el lehet, ha csak a szövegben lévő karakterek felső felét látod, mert nem a betűt olvassa az emberi agy, hanem a szavakat ismeri fel, de egy idő után tényleg idegesítő.
Én sem vagyok programozó, bár munkaidőmnek 60-70 %-át az tölti ki, hogy programokat írok, azokban angolul adok nevet a változóknak, angolul kommentezek (már amikor kommentezek), abszolúte ékezetek nélkül. Viszont próbálok ügyelni arra, hogy a programokon kívül ez ne legyen észrevehető, van bennem egyfajta igény erre.
Biztos nem örülnél te sem, ha olyan újságot kapnál, amiben nincs ékezetes betű, és tele van helyesírási hibákkal...
(#) Gery válasza sound.man hozzászólására (») Nov 27, 2007 /
 
Énis próbálok mindig pozitív maradni, de néha már rámis rámszál mikor egésznap ezmegy

1.4m hó? :eek2: Úramisten! Itt eset az este kb félcentis hó de énmár annak sem örültem
(#) valve válasza kobold hozzászólására (») Nov 27, 2007 /
 
Azért azt nem mondhatod, hogy az írásaim tele vannak helyesírási hibákkal,..
Amgy gondold azt el, hogy ott ülök a szerver előtt vagy mind1, egy gép előtt és azzal vagyok el egész nap, meg a tálcán a HE értesítő,.. közben fut a Delphi, Visual Studio, Visual FoxPro, vagy mikor mire van szükség,.. és írom a kódot, jön egy értesítés, írok oda is, kikapcsolodok, meg jól`esik ha tudok valakinek segíteni! és vissza programozni, stb,.. ide-oda-ide-oda,.. Ja és életemben nem használtam magyar billentyűzetet! El vagyok én az angol szabványal,.. Néha még az is sok nekem
(#) Szikra Lacika hozzászólása Nov 27, 2007 /
 
Topi itt van valahol?
Következő: »»   9 / 3580
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem