Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » NYÁK-lap készítés kérdések
A témában nincs helye a nem szakmai indíttatású vitáknak, ezért a szabályszegést elkövetők azonnali figyelmeztetés nélküli kitiltásban, vagy némításban részesülnek. Ugyan így járunk el azokkal szemben, akik "blog"-nak nézik a fórumot. Ezt mindenki tartsa szem előtt!
Lapozás: OK   946 / 1385
(#) tomipap válasza eyess hozzászólására (») Aug 5, 2013 /
 
Nem jossz nekem nyakkal. De az eagle nem akarom elhinni, hogy ilyen forszemeket csinal magatol.

7107-2.jpg
    
(#) eyess válasza tomipap hozzászólására (») Aug 5, 2013 /
 
Pedig ezzel én nem csináltam semmit már csak azért sem , mert illeszd be a CM44 hez tartozó rajzképet , és annak majd a board on láthatod , hogy milyen is .És gondolhatod , hogy nem azzal foglalkoztam , hogy átrajzoljam a padektől kezdve az egészet.Egyébként a board nézetben az enyém is ilyen.

7107.brd
    
(#) tomipap válasza eyess hozzászólására (») Aug 5, 2013 /
 
En ezt ertem, de akkor is ronda nem? En is hasznalom az EAGLE-t is, bar meg ilyet nem sikerult elkovetnem Majd nezd meg, hogy mitol ilyen mert ez egyszeruen csunya.
(#) eyess válasza tomipap hozzászólására (») Aug 5, 2013 /
 
Nem tudok vele mit csinálni ,szerintem ezt valaki , így rajzolta meg.
(#) SKY válasza eyess hozzászólására (») Aug 6, 2013 /
 
Szia!
A csatolt nyákterv elég összecsapott, hanyag munka. Jól láthatóan a vezetősávok és az IC sem függőleges vagy vízszintes teljesen. A fosszemei azért ferdék, mivel el van forgatva az IC a vízszinteshez képest.
- Display/Összes
- Jobb klikk az IC bal felső sarkára/Tulajdonságok/Angle: 270
(#) eyess válasza SKY hozzászólására (») Aug 6, 2013 1 /
 
De senki nem is mondta , hogy végleges verzió , amin ne lehetne alakítani , sőt még lesz is valószínű , de ez a projekt jelen pillanatban áll.
Ja csapj csak össze te is egy ilyet nem 5 perc azért.
A hozzászólás módosítva: Aug 6, 2013
(#) SKY válasza eyess hozzászólására (») Aug 6, 2013 /
 
Csak épphogy benéztem a topikba, nem figyeltem ki, mennyi idő alatt csinálta... így már más, bocs, hogy leszóltam.
(#) eyess válasza SKY hozzászólására (») Aug 6, 2013 1 /
 
Semmi gond
(#) eyess válasza havranarpi hozzászólására (») Aug 8, 2013 /
 
Tessék parancsolj elkészült remélem megfelel.
Mérethelyes , és megcsináltam neked negatívban is , hátha neked , vagy valaki másnak így kellene.
Nézd át azért az egészet , és ha valamit szeretnél változtatni , vagy valami hibát találsz nyugodtan jelezd , és alakítunk rajta .

gmnyak.pdf
    
(#) emmzolee válasza eyess hozzászólására (») Aug 8, 2013 /
 
Jó pár helyen össze érnek a vonalak, vagy legalább is túl közel vannak. Miért nem lehetett jobban széthúzni? Van még rengeteg hely a nyákon.
(#) chopper800 hozzászólása Aug 8, 2013 /
 
Szeretnék készíteni egy levilágító készüléket és érdeklődnék hogy 25 db uv led elég e egy A4 es nyák levilágításához?
Üdv.
(#) vicsys válasza chopper800 hozzászólására (») Aug 8, 2013 /
 
Ha cree led, akkor tuti!
(#) chopper800 válasza vicsys hozzászólására (») Aug 8, 2013 /
 
Azt sajnos nem tudom illetve azt sem hogy mit jelent csak ennyit tudok róla
Eladó UV led.

Paraméterek:

5mm átmérő

120°-os sugárzási szög

hullámhossz: 390-400nm

800-1000mcd

3-3,5V nyitófesz

~20mA áramfelvétel
Üdv.
(#) eyess válasza emmzolee hozzászólására (») Aug 9, 2013 /
 
Ez gyárilag ilyen , azért lett pontosan ugyan olyan , de egyébként akinek készült majd eldönti kell e még változtatni vagy sem.
(#) pjg hozzászólása Aug 12, 2013 /
 
(#) usane válasza pjg hozzászólására (») Aug 12, 2013 /
 
Ja, pedig ők voltak a legolcsóbbak.
(#) nagym6 válasza pjg hozzászólására (») Aug 12, 2013 /
 
Akihez átadják a dokumentációkat, -nem tudom itt megnevezhető-e- az is jó. Én kb. 10 éve ott gyártatok, maximálisan elégedett vagyok velük.
(#) pjg válasza nagym6 hozzászólására (») Aug 12, 2013 /
 
Nem mondtam, hogy az nem jó. Nem tudom, mert nem gyártatok nyákot. Legutóbb 20+ éve a műegyetemen gyártattam.
(#) pdonat hozzászólása Aug 12, 2013 /
 
Sziasztok!
Kezdő lennék a témában. Nem tudtok adni nekem adni olyan linket, ahol beszerezhető kezdő nyák csomag? Értem ezalatt a nyák lapot mondjuk 1 izzó hozzátartozó alkatrészek kábelek, kapcsoló esetleg leírás, és nekem kellene itthon összerakni/forrasztani?! (kis zsebtelepes kivitelekre gondolok)

A választ előre is köszi
(#) nagym6 válasza pdonat hozzászólására (») Aug 12, 2013 / 1
 
Pld. itt van sokféle. http://www.conrad.hu , http://www.tme.eu/hu/
A hozzászólás módosítva: Aug 12, 2013
(#) szili83 hozzászólása Aug 16, 2013 /
 
NYÁK készítésben szeretném megkérdezni, hogy Ti hogyan csináljátok.

Én vasalásos technikával (írásvetítő fólia) csinálom a NYÁK-okat.

Maratás után mivel lehetne akár a top oldalra a beültetési képeket rámásolni, mint ahogy a nagy NYÁK gyártok, illetve a bottom oldalra pedig szép zöld réteget felvinni, és csak a forrszemeknél látszódna a réz?
(#) kaqkk válasza szili83 hozzászólására (») Aug 16, 2013 /
 
Ha beleolvastál volna a témába , ezt a kérdést nem kellett volna feltenned . A pozíció rajzot ugyanúgy felvasalhatod ahogy a nyákot csinálod , a"szép zöld réteget" meg laminálni és fotózni kell , octamex lötstop fólia néven keresheted
(#) szili83 válasza kaqkk hozzászólására (») Aug 16, 2013 /
 
Köszönöm. 1000 oldalt sok átbogarászni.

Valakinek esetleg nincs eladó fóliája?
(#) pjg válasza szili83 hozzászólására (») Aug 16, 2013 /
 
A tudásért meg kell szenvedni. Vagy nehéz az olvasás?
(#) kaqkk válasza szili83 hozzászólására (») Aug 16, 2013 /
 
De van! Én is itt a témában akadtam rá
A hozzászólás módosítva: Aug 16, 2013
(#) pilotitalia válasza szili83 hozzászólására (») Aug 16, 2013 /
 
Szia!
Amit tanácsolnak a tapasztaltabbak(kaqkk,Alkotó,proli007,stb...),hogy olvass vissza puszta jó szándékból tanácsolják,sokszor megkaptam én is,de azóta legalább megtanultam használni a keresőt
Nagyon sok anyag is van fent ,leírás,képek tanácsok stb... ezeket mentsd el magadnak,így nem kell keresned a későbbiekben!
(#) szili83 hozzászólása Aug 23, 2013 /
 
Sziasztok, ha NYÁK pozició rajzot csináltok mint itt akkor ha rávasaltátok, és leáztattok a műnyomó papírt, akkor utána lakkozzátok, vagy pedig fúrás után? Vagy lakkozás nélkül mennyire tartós? Úgy gondoltam, hogy nagyon vékonyan 1x átfújom.
(#) Doky586 válasza szili83 hozzászólására (») Aug 23, 2013 /
 
Csak a maratás, és a festék ledörzsölése után szabad lakkozni.
(#) kaqkk válasza szili83 hozzászólására (») Aug 23, 2013 / 1
 
A legjobb ha mindent fúrás után csinálsz! Ha fúrás előtt vasalod fel a pozrajzot az fúráskor sérülhet.
(#) szili83 válasza Doky586 hozzászólására (») Aug 23, 2013 /
 
Igen, bocsánat lemaradt a maratás. Maratás után vasalnám rá a pozíció rajzot.
Azt lakozzátok, és mikor? Fúrás után vagy előtt?
Következő: »»   946 / 1385
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem