Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Kapcsolási rajzot keresek
 
Témaindító: Kallai Csaba, idő: Márc 11, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   13 / 375
(#) levii válasza rolandosss21 hozzászólására (») Nov 16, 2007 / 1
 
Szia!
Szerintem ezt a kapcsolási rajzok topicba kellett volna kérdezni és nem új témát nyitni.
(#) Babó22 hozzászólása Nov 16, 2007 /
 
Én egy faégető készülék kapcsolási rajzát keresem.
(#) oldman válasza Babó22 hozzászólására (») Nov 16, 2007 /
 
Kályha, kandalló, kemence melyiket keresed?
A téfát félretéve pontosan mit szeretnél?
(#) Moderátor hozzászólása Babó22 hozzászólására (») Nov 16, 2007
 
Naneszórakozz velünk!!!

Nemrég nyitottál ezért egy saját témát Faégető készülék címmel!!!

TE nyitottad személyesen!!!

Már nem emlékszel rá??? Jézus Úristen...hova kerültem??? :eek2: :eek2:
(#) papi74 hozzászólása Nov 16, 2007 /
 
üdv mindenkinek van egy fok-gyim által gyártott labortápom tipusa TR-9251ehhez keresek kapcsolási rajzot ha valaki tud segiteni azt megköszönném
(#) Tonsil hozzászólása Nov 16, 2007 / 1
 
Sziasztok!

Van egy STIM ALARM 100 tipusí autóriasztó szirénám,elektronikával egybeépítve.
A google-s keresés nem hozott eredményt,így itt érdeklődnék hogy van-e vkinek kapcs rajza,esetleg a 9-pólusó csatijának a kiosztása is hasznos lenne.
Köszi előre is.

Kép csatolva,hátha vki így felismeri.
Nem kizárt hogy ugyanez a cucc több márkanév alatt is fut.

Tonsil

100_3162.jpg
    
(#) rolandosss21 hozzászólása Nov 17, 2007 /
 
Sziasztok!
Van egy Orion 2602-es dvd lejátszóm és kellene hozzá egy kapcsolási rajz. Nagyon fontos lenne. KÖSZI!
(#) pandras hozzászólása Nov 17, 2007 /
 
Hello! Valamikor 198x -ben az RT-ben megjelent egy 4 digites led kijelzös órapanel ( 2x 10 cm )leirása, bekötése. A boltokban is kapható volt. Nem tudja valaki a fellelhetőségét a rajznak? Kösz: András
(pa@tvn.hu)
(#) BTO válasza cukki hozzászólására (») Nov 17, 2007 /
 
könyvesbolt
peugeot 307 javitási könyv, ha létezik már ien.
ha bár kétlem ,mert má mindent titkolnak a gyártók hogy vidd a márkás szervizbe.
(#) BTO válasza pandras hozzászólására (») Nov 17, 2007 /
 
valszinü a megyei könyvtárakban tanász RT évkönyveket.
(#) hadnagyakos hozzászólása Nov 18, 2007 /
 
Van egy Midland 15m típusú CB-m és vannak kisebb nagyobb gondjai amiket csak akkor tudnék megjavítani, ha ismerném a kapcsolást. Ha valakinek megvan kérem rakja fel ide, nagyon fontos lenne.
(#) witi hozzászólása Nov 20, 2007 /
 
Üdv mindenkinek!
Egy kis segítséget szeretnék kérni.Kaptam egy Multavi 6 tipusú műszert, amiben szó szerint elégettek egy ellenállást.Ha valakinek van ilyen műszere , belenézne és megadná az értékét vagy kapcsolási rajzzal tudna segíteni nagyon megköszönném.Előre is!
(#) witi válasza witi hozzászólására (») Nov 20, 2007 /
 
És itt a panel. Előre is köszi!
(#) maTaKee hozzászólása Nov 20, 2007 /
 
Hali!
Nekem is lenne egy hasonló kérésem. Nálamis hasonóan, mint "witi" esetében, szétégett egy alkatrész. Pontosabban egy kondenzátor és nem tudom, hogy mekkorát kéne beletenni!
Szóval, ezért szeretném megtalálni a "Link Pro OfficeSwitch 24FS" típusú 24 portos switch kapcs. rajzát!
(#) witi válasza maTaKee hozzászólására (») Nov 24, 2007 /
 
Üdv!
Ez lenne az?
http://www.linkpro.com.tw/PDF/SH-7524FS.pdf

Az adatlap alapján kapcs üzemű tápja van "100-240VAC, 47 ~ 63Hz Internal Universal Power Supply", ha ez szállt el az rizikós. Ha tudsz tegyél fel képet, látszon konkrétan mi a gáz hátha más is tud segíteni.
(#) Polly válasza ohp hozzászólására (») Nov 26, 2007 /
 
Sziasztok!
Már régóta keresem az inverteres hegesztőről a rajzot és leírást.Ha valaki tud leírást is , nagyon megköszönném.Ilyenre gondolok pl:a ferritgyűrűnél a hossz,átmérő melyik,vagy a szek.oldalon a diódákat mekkora hűtőbordára kell tenni,vagy az IRG4PC50U előtt a 0,5 ohmos ellenállás hány w. stb.
(#) DJ Szabcsa hozzászólása Nov 26, 2007 /
 
Én is feltennék egy rajzot ha valakinek van hozzá nyákterve vagy beültetési rajza az kérem szóljon mert sűrgős lenne.Amúgy ez egy analóg kivezérlésjelző műszerhez való rajz.
Előre is köszönöm...
(#) Mest hozzászólása Nov 27, 2007 /
 
"Blaupunkt is63-28vt" televizióhoz keresek kapcsolási rajzot, a neten csak fizetőseket találtam. Tudna valaki segíteni?
(#) bartha hozzászólása Nov 30, 2007 /
 
Ha valakinek van, kérem, tegye lehetővé a letöltését, vagy csatolásként küldje el a MOM gyártmányú, MF6400 típusú 8 inch-es floppy drive kapcsolási rajzát.
Köszi.
(#) lithium hozzászólása Nov 30, 2007 /
 
Szevasztok!
Van nekem egy Fisher CA-7000 tipusú erősítőm. Nagyon-nagyon szeretnék hozzá egy kapcsolási rajzot!Ugye segítetek ebben!
Előre is köszi!
(#) PCB hozzászólása Dec 2, 2007 /
 
Szia !

Keresem a JAMA model: 3771 TX E tipusu TV kapcsolási rajzát.

Ha valakinek meglenne....

Köszi !

Üdv!
(#) ohp válasza Polly hozzászólására (») Dec 4, 2007 /
 

Polly ha többet akarsz megtudni az inverteres hegesztőről akkor lépjél be a Terminál Fórum:: Téma megtekintése - inverteres hegesztő kézi oldalra, ott
sok mindent megtudhatsz róla.
(#) Polly válasza ohp hozzászólására (») Dec 9, 2007 /
 
Köszi , megkeresem!
(#) lacisabo hozzászólása Dec 9, 2007 /
 
KApcsolási rajzot keresek Renault alpine turbo-hoz.NEM SZUPER 5-ös.1983-as.Gyujtáshoz vagy bármit elektronikához.Sűrgős.Továbbá Suzuki Swift gti Mk1-es hez rajzot:gyujtás ecu bármi.lacisabo@freemail.hu
(#) k.i.r.a.l.y hozzászólása Dec 28, 2007 /
 
Keyence KV-16R tipusú plc-hez keresek pc kapcsolási rajzot, ha van vkinek lécci küldje el!
Demó progi van, de kábel bekötés sajna még kellene
(#) Hx-2 hozzászólása Dec 28, 2007 /
 
Sziasztok
Linn Axis lemezjatszohoz keresek kapcsolasi rajzot (a motorvezerloje leallt)
Koszi!!
(#) Erick hozzászólása Dec 28, 2007 /
 
Sziasztok valaki tudna nekem segíteni???
Én egy PROXIMA 408-as rádiós erősítő kapcsolási rajzát keresem!!!
Ha valakinek megvan vagy tudja honnan tudom megszerezni kérem írjon nekem!!!
(#) kobold válasza k.i.r.a.l.y hozzászólására (») Dec 28, 2007 /
 
Egyszer kiakasztod a modikat azzal, hogy mindenhol megkérdezed ugyanazt... Ha nem válaszolnak semmit, lehet, azért teszik, mert nem tudják, azt meg minek ismételgessék.

Szóval, a kábel, ami neked kell: OP-26486

Egy hely, ahol vehetsz fullos szoftverrel együtt, vagy írhatsz az eladónak, hátha tud segíteni kizárólag kábelt venni: link

Adatlap, amit elsőre találtam guglival, csatolva. Vannak benne kábelrajzok, a megadott ugyan nincs, de talán ki lehet okosodni a PC, illetve a PLC soros portjának lábkiosztását ismerve.
Összesen 3 percet fordítottam a keresésre; te mennyit?

Keyence.pdf
    
(#) _JANI_ hozzászólása Jan 3, 2008 /
 
Lenne egy olyan problémám h. KENWOOD R-100-as rádiós erősítőnek kellene a végfokrajza, de a teljes rajz - szerviízleírás is jóljönne, ha lenne .
Ha van, vagy tudsz valami infót, kérlek netitkold el.
Előre köszönöm! _jani_ :worship: [OFF] Kérlek üzenj privátban is!
Sok szervízkönyvet találtam a googleval! De letölthetőt eddig még nem... )


KENWOOD KR-100 a pontos tip.

//Mod. keresre.
(#) Hx-2 válasza Erick hozzászólására (») Jan 3, 2008 /
 
Szia !
Rajzom nincs de az biztos, hogy a Csabai Daniel fele Magnosok Evkonyve 1982-es kiadasaban bent van!!
Brobald meg igy is keresni.
Következő: »»   13 / 375
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem