Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » HESTORE.hu
 
Témaindító: Topi, idő: Máj 8, 2009
HESTORE elektronikai alkatrész kis- és nagykereskedelem - Elérhetőségek

Ez a fórum a HESTORE.hu alkatrész áruház műszaki, webes és beszerzési kérdéseire jött létre, nem hivatalos kapcsolatfelvételi lehetőségként kötetlen formában. HESTORE-os ügyintézők fel-fel néznek ide szabadidejükben is, de hivatalos ügyfélszolgálati és rendelésekkel kapcsolatos kérdésekkel továbbra is ügyfélszolgálat keresendő.

Ügyfélszolgálat: info@hestore.hu (+36 1 783 3436)
Lapozás: OK   105 / 172
(#) DUCIJUCI hozzászólása Okt 2, 2013 /
 
Sziasztok.
A webáruházban ellenállás huzalt nem lehet kapni vagy csak én nem találom?
(#) Tocska válasza DUCIJUCI hozzászólására (») Okt 3, 2013 /
 
Egyelőre valóban nincs, de dolgozunk rajta.
(#) DUCIJUCI válasza Tocska hozzászólására (») Okt 3, 2013 /
 
Köszi!
(#) kocsgab002 hozzászólása Okt 6, 2013 /
 
Sziasztok.
LL103C diódát be tudnátok szerezni?

Köszönöm.
(#) _vl_ válasza kocsgab002 hozzászólására (») Okt 6, 2013 /
 
Van valamilyen szükséges paramétere ennek a diódának, amiben a BAS85 rosszabb lenne? Mert az van a kínálatban.
(#) Attila86 hozzászólása Okt 7, 2013 /
 
Sziasztok!

Korábban kértem hogy szerezzetek be pár alkatrészt az akkor még fejlesztés alatt álló labortápomhoz amit most egyébként most ismételten köszönök! Be is szereztétek őket, én meg így össze tudtam már állítani a HEStore-os kosár fájlt amit az elkészült labortáp cikkében belinkeltem, így az utánépítők jelentős része tőletek vásárolja meg a táphoz szükséges alkatrészeket. Ezt tudom mert számos visszajelzést kaptam róla.

Na szóval, most ehhez a labortáphoz készül egy hálózati rezonáns táp, melyhez ismételten szükséges lenne pár alkatrész hogy ehhez is tudjak HEStore-os kosár fájlt mellékelni. Ezek a következőek:
1.- IRS27951 kapcsolóüzemű vezérlő IC SO-8 tokban.
2.- STP20NM50 n-csatornás teljesítmény-fet. Ha esetleg ezt nem tudjátok beszerezni, akkor STP23NM50N, ha ezt sem akkor STP19NM50N, ha ezt sem akkor SPP24N60CFD, ha ezt sem akkor SIHP25N40D, ha pedig ezt sem akkor SIHP22N60E. Ezek közül csak az egyik kell, sorrendben írtam őket, azaz a legjobb a STP20NM50 lenne, a legkevésbé jó pedig a SIHP25N40D de mind az öt típus megfelelne.
3.- 47nF-os fóliakondi ami 400V-os vagy nagyobb. Van ilyen most is a HEStore kínálatában több is, de az vagy MKS vagy nincs is odaírva az anyaga. Nekem azonban mindenképp MKP kellene, a legjobb az MKP10 lenne, de bármilyen MKP jó.
4.- ETD29 fekvő cséve.
5.- ETD29 ferritek prioritási sorrendben: PC95, PC47, N97, PC44. A legjobb lenne a PC95, a legkevésbé jó a PC44, de mind a négy anyagú megfelelő lenne.
6.- ETD29-hez klipsz.

A 4, 5 és 6-os pontokban írtak nem fontosak, csak jó lenne ha lenne. De ha nincs az sem probléma, az első három, főleg az első kettő kellene mindenképp.
(#) _vl_ válasza Attila86 hozzászólására (») Okt 7, 2013 /
 
Javaslatok a 2-es ponthoz: STW20NK50Z, STP20NM60FD.
(#) kocsgab002 válasza _vl_ hozzászólására (») Okt 7, 2013 /
 
Jó lesz, köszönöm
(#) mateatek hozzászólása Okt 7, 2013 /
 
Ez az LCD modul már elég régóta van a Peltier modulok között.
A hozzászólás módosítva: Okt 7, 2013
(#) Tocska válasza mateatek hozzászólására (») Okt 7, 2013 /
 
Hát, biza magától nem megy a helyére. Köszönjük a jelzést.
(#) Tocska válasza Attila86 hozzászólására (») Okt 7, 2013 /
 
IRS27951, STW20NK50Z, 47nF MKP4, 47nF MKP10
A hozzászólás módosítva: Okt 7, 2013
(#) Attila86 válasza Tocska hozzászólására (») Okt 8, 2013 /
 
Köszönöm szépen! Viszont az STW20NK50Z-t nem én írtam hanem _vl_ kolléga. Sajnos ez nem jó mert túl nagy (kb a duplája) a gate-töltése.
A hozzászólás módosítva: Okt 8, 2013
(#) Tocska válasza Attila86 hozzászólására (») Okt 8, 2013 /
 
Sorry, összekavarodtak a szálak. STP20NM50 A beszerzés sajnos beletelhet (jó)pár napba.
A hozzászólás módosítva: Okt 8, 2013
(#) Attila86 válasza Tocska hozzászólására (») Okt 8, 2013 /
 
Köszönöm!
(#) Pali79 hozzászólása Okt 10, 2013 /
 
Sziasztok!

PIC16F88-ra lenne szükségen, SOIC tokkal, kapható ilyen nálatok?
(#) Tocska válasza Pali79 hozzászólására (») Okt 11, 2013 /
 
Pár nap alatt: 16F88 I/SO
A hozzászólás módosítva: Okt 11, 2013
(#) ha6qt hozzászólása Okt 14, 2013 /
 
Sziasztok,

Banánaljat keresek, aminek csavaros az eleje, bele lehet szorítani egy sarut. Fémdobozba építhető be, tehát szigetelőgyűrűs. Nagyáramú, általában 30-40 amperes rádiótápot csinálnak vele az amatőrök. Találok valahol itt ilyet?
(#) kistee válasza ha6qt hozzászólására (») Okt 16, 2013 /
 
Szerintem ez olyan.
(#) _vl_ válasza kistee hozzászólására (») Okt 16, 2013 /
 
Azzal a füllel az ránézésre se tud 30A-t...
(#) kistee válasza _vl_ hozzászólására (») Okt 16, 2013 /
 
"1,5 mm2 rézvezeték ajánlott terheltetősége 30A"

(Forrás: RTÉK 1994, 124. o.)

Az a kis fülecske simán van 1,5 mm2. Szerintem...

(#) Pali79 válasza _vl_ hozzászólására (») Okt 16, 2013 /
 
Nem kötelező azt a fület használni. Lehet helyette a kábelre illő saruval is. akkor már tuti jó.
(#) mikrokapcsolo hozzászólása Okt 16, 2013 /
 
Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy az exportált kosár tartalmát lehet e kombinálni? Úgy értem van egy eszköz, ami két részből áll, az egyik a vezérlőpanel, annak megvannak a külön alkatrészei elmentve egy listára, és van maga a vezérelt panel, amin szintén megvannak az alkatrészek, elmentve egy másik listába. Rendeléskor be lehet tölteni a kettőt egyszerre?
(#) kirally válasza mikrokapcsolo hozzászólására (») Okt 16, 2013 /
 
Szia!

Persze, egymás után kell beimportálni a fájlokat.
(#) mikrokapcsolo válasza kirally hozzászólására (») Okt 16, 2013 /
 
Köszönöm!
(#) Szárnyas hozzászólása Okt 24, 2013 /
 
Ez a termék mintha rossz helyen szerepelne.
(#) Tocska válasza Szárnyas hozzászólására (») Okt 25, 2013 /
 
Köszi. Egy "picit' mellécsúszott, de azért menthető.
(#) Alkotó hozzászólása Nov 2, 2013 /
 
Próbáltam találni valamilyen dekorációs keretet a kétsoros karakteres kijelzőhöz. Nem jártam sikerrel. Létezik ilyen termék, vagy funkciójában hasonló bármi más, ami képes a kivágás anomáliáit esztétikusan lefedni?
(#) vicsys válasza Alkotó hozzászólására (») Nov 2, 2013 /
 
Esetleg valami házi megoldás? Bővebben: Link
(#) Alkotó válasza vicsys hozzászólására (») Nov 2, 2013 /
 
Ha nincs hivatalos alternatíva, akkor azt valamivel pótolni kell. Eddig nem láttam olyan megoldást, ami házilag elkészítve, korrekt megoldást vagy legalább kielégítő eredményt nyújtott volna.
Amit keresek (amit láttam) az egy egészen egyszerű kis műanyag karima volt, ami belül a kijelzőre takart rá, kívül meg a dobozra.
Fából, Én is elkészítettem a saját változatomat már egyszer, de ez is több órás munka eredménye (melléklet szerint).
(#) Melphi válasza Alkotó hozzászólására (») Nov 3, 2013 /
 
Szia!
Természetesen lehet kapni 2x16, és a 1x20 LCD-hez keretet, mert anno nekem is kellet.
Itt lesz, a lap alján:
Bővebben: Link
Remélem segítettem.
A hozzászólás módosítva: Nov 3, 2013
Következő: »»   105 / 172
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem