Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   84 / 974
(#) Antauri válasza Tom025 hozzászólására (») Dec 11, 2007 /
 
Ilyenek vannak a léptetőmotor meghajtómban, nem tudom honnan lehetne beszerezni.
(#) Tom025 válasza Antauri hozzászólására (») Dec 11, 2007 /
 
Ha kell, neked adományozom én nem tudom mire használni, a tranyói jónak tűnnek, de lábai nincsenek (cserére szorulnak)..
(#) Antauri válasza Tom025 hozzászólására (») Dec 11, 2007 /
 
Igazán rendes Tőled, de így nem merném betenni a vezérlőbe, nehogy kárt tegyen a többi ic-ben. Ha elárulod hogy honnan jutottál hozzá azt viszont megköszönöm!
(#) Tom025 válasza Antauri hozzászólására (») Dec 11, 2007 /
 
Hát egyszerű: Találtam a suliban. (Nem elektrós, fogalmam sincs hogyan került oda.) Lábai már nem voltak, csak azért hoztam el, hogy szétnyissam és megnézzem, lefotózzam. Az tényleg nem egy életbiztosítás hogy működik, ill. jól működik. Ha nem bízol benne, vagy nem olyan fontos, akkor vedd semmisnek amit mondtam.

Üdv!
(#) dbase hozzászólása Dec 11, 2007 /
 
Te is így ébredsz reggel?
http://www.youtube.com/watch?v=4B7EzIB7eSE

Vártam, hogy mikor ilyed meg.
(#) Gery válasza dbase hozzászólására (») Dec 11, 2007 /
 
Ezt pont a hétvégén láttam, nagyon aranyos!
(#) Istike88 hozzászólása Dec 11, 2007 /
 
vadi új spenótok:
Spenóték elköltöznek
Spenót lap szemle : ebben még elektró is van
(#) szabi83 válasza dbase hozzászólására (») Dec 11, 2007 /
 
hehe, ez nagyon cuki
(#) tamas88 válasza Istike88 hozzászólására (») Dec 11, 2007 /
 
Hát ez nagyon jó. Legyen ön is mili-ohm-os
(#) tamas88 hozzászólása Dec 12, 2007 /
 
(#) Peti_85 válasza tamas88 hozzászólására (») Dec 12, 2007 /
 
A felkelős macska az tényleg aranyos.
Ez meg inkább ijesztő, szegény macsek, nagyon szarul nézettki.
(#) valve válasza dbase hozzászólására (») Dec 12, 2007 /
 
Masnapos a tesso,.. En is igy kelek,..
(#) Skip hozzászólása Dec 12, 2007 /
 


Katt

mindenkinek ajánlom a figyelmébe a dolgot! az első sorba nyugodtan hivatkozzatok rám azaz Skip a második sorba pedig már mehet a ti nevetek! utánna pedig katt a visualizar gombra
(#) Peti_85 válasza Skip hozzászólására (») Dec 12, 2007 /
 
Hahahahah!!!!
Nagyon jóóó
(#) uli válasza Skip hozzászólására (») Dec 12, 2007 /
 
huuh ez nagyon állat
(#) huhuu válasza Skip hozzászólására (») Dec 12, 2007 /
 
Nagyon jóóóó!

Én megcseréltem a két nevet
(#) valve válasza Skip hozzászólására (») Dec 12, 2007 /
 
Na ez igen,.. Amgy nagyon cuki a csaj tetkoja,..
(#) Skip válasza huhuu hozzászólására (») Dec 12, 2007 /
 
csalááás nem ér nekem nem esetem a csávesz
(#) zsoltee0001 válasza Skip hozzászólására (») Dec 12, 2007 /
 
Ez eléggé Lol
(#) szabi_o hozzászólása Dec 14, 2007 /
 
Az alábbi történet a Koppenhágai Egyetemen esett meg, egy fizika vizsgán:

A kérdés így hangzott: "írja le, hogyan mérhető meg egy felhőkarcoló magassága egy barométer segítségével!"

Az egyik hallgató válasza:
"Fogsz egy hosszú zsinórt, rákötöd a barométer tetejére, majd a barométert lelógatod a földig. A zsinór hosszúságának és a barométer magasságának összege megegyezik a felhőkarcoló magasságával."
Ez az eredeti magyarázat azonban a vizsgáztatót meglehetősen feldühítette, így a vizsga nem sikerült. A diák azonban nem hagyta magát, mivel szerinte a válasza abszolút helyes volt. Az egyetem vezetősége így kijelölt egy független bírát, aki megállapította, hogy bár a válasz helyes volt, ám semmiféle fizikai ismeretet nem tükrözött. A probléma megoldására behívatta magához a hallgatót, és hat percet adott neki arra, hogy szóban bebizonyítsa, a fizikai alapismeretek birtokában van.
A dik öt percig szótlanul ült, a homlokát ráncolva gondolkodott. A vizsgabiztos figyelmeztette, hogy vészesen fogy az idő. A diák ekkor megszólalt, és megjegyezte, hogy annyiféle magyarázatot tud, hogy nem tudja kiválasztani, melyiket is adja elő. A biztos nógatására aztán belekezdett:
"Nos, az első ötletem az, hogy megfogjuk a barométert, felmegyünk a felhőkarcoló tetejére, és ledobjuk onnan. Mérjük a földet éréséig eltelt időt, majd a kérdéses magasságot kiszámítjuk a 'H = 0.5g x t négyzet' képlettel. Viszont ez a módszer nem túl szerencsés a barométer szempontjából.
Vagy pedig abban az esetben, ha süt a nap, megmérhetjük a barométer magasságát, és az árnyékát. Ezután megmérjük a felhőkarcoló árnyékának hosszát, és aránypárok segítségével kiszámíthatjuk a magasságát is.
De ha nagyon tudományosak akarunk lenni, akor egy rövid zsinórt kötve a barométerre, ingaként használhatjuk azt. A földön és a tetőn megmérve a gravitációs erőt, a 'T = 2 pi * négyzetgyök(1 / g)' képlettel kiszámíthatjuk a kért magasság értékét.
Vagy, ha esetleg a felhőkarcoló rendelkezik tűzlétrával, akkor megmérhetjük, a barométer hosszánál hányszor magasabb, majd a barométert megmérve egyszerű szorzással megkapjuk a kívánt eredményt.
De ha Ön az unalmas, bevett módszerre kíváncsi, akkor a barométert a légnyomás mérésére használva, a földön és a tetőn mérhető nyomás különbözetéből is megállapítható a felhőkarcoló magassága. Egy millibar légnyomás különbség egy láb magasságnak felel meg.
Itt az egyetemen mindig arra buzdítanak bennünket, hogy próbáljunk eredeti módszereket kidolgozni, ezért kétségtelenül a legjobb módszer a felhőkarcoló magasságának megállapítására az, ha a hónunk alá csapjuk a barométert, bekopogunk a portáshoz, és azt mondjuk neki: 'Ha megmondod, milyen magas ez az épület, neked adom ezt a szép új barométert'."

A történet csattanója, hogy ezt a renitens diákot Niels Bohr-nak hívták, és ő a mai napig az egyetlen fizikai Nobel-díjas dán fizikus.
(#) Peti_85 válasza szabi_o hozzászólására (») Dec 14, 2007 /
 
ezt én is ismertem, nagyon ötletes.
Bár nem tudtam, hogy kiről van szó. Mondjuk itt a hangsuly nem is a vizsgázón van, hanem a stori ötletén!
(#) tgpetrjan hozzászólása Dec 14, 2007 /
 
A régi infó tanárom kicsit beszédhibás és (Qvára büdös)
nah lényeg:A tulajdonság ikon tulajdonságát tekintve 1 fua tulajdonság
(#) djtometkow válasza szabi_o hozzászólására (») Dec 14, 2007 /
 
nagyon eredeti
én se mondhattam volna jobban
(#) uli válasza djtometkow hozzászólására (») Dec 14, 2007 /
 
van egy másik hasonló ilyen sztori. lehet hogy itt láttam, bocs ha mégegyszer beírom.
Ez valami munkánál volt felvételi kérdés.
Alap szitu: Van egy verdád, ami csak 2 személyes. Ahogy mész vele a semmi közepén egy buszmegben 3an várakoznak. Busz közel s távol sehol.
1 Az egyik legjobb barátod, aki megmentette régebben az életed.
2 Egy idős hölgy nagyon betegen, kórházi ellátásra szorul gyorsan
3 Életed nője.

Meg kérdezték, mit tenne ha ez történne veled?
Volt aki azt válaszolta elvinné a barátját, törlesztve ezzel tartozását. Volt aki álmai nőjét vinnél el és persze akadt olyan is aki az idős hölgyet. De volt egy aki ezt válaszolta:
Haveromnak odaadnám a kocsit, ezzel törleszteném tartozásom, mondanám neki vigye el az idős hölgyet kórházba, ezzel ő is le van rendezve. Én pedig életem nőjével megvárnám a buszt
és milyen okosan tette volna
(#) Peti_85 válasza uli hozzászólására (») Dec 14, 2007 /
 
Nagyon leleményes! Ez nagyon tetszik!!!
(#) Gery válasza uli hozzászólására (») Dec 14, 2007 /
 
ÚÚ ez télleg találó! Mekkora!
Mi a haverokkal ezt játszottuk:
Valakinek mondjátok nagy beleéleléssel hogy : Fúú tudtad hogy szilveszter Péntek 13.ára(!!!!) esik??!!!!
Ezt mi is eljátszottuk és nemgondolta át a dolgot és jött hogy: Tényleg???stb.... Nagyon jóóó
(#) Frankye válasza Gery hozzászólására (») Dec 15, 2007 /
 
A másik ilyen:
"Az a szemét (mocsok, ... tetszés szerint folytatható jelzők) ... kormány (ide az éppn aktuálisan hatalmon lévő párt nevét kell behelyettesíteni) az idén elintézte, hogy a húsvét hétfő vasárnap legyen, hogy ne kelljen ünnepi pénzt fizetni a melósoknak!"
(#) uli válasza Gery hozzászólására (») Dec 15, 2007 /
 
ezt énis eljátszottam már pár emberrel volt akiknek szerintem még a mai napig nem esett le hogy mivan
(#) Ricsa válasza Gery hozzászólására (») Dec 15, 2007 /
 
Ettől egyik osztálytársam úgy beparázott, hogy nagyon. Két két múlva röhögve jön be a suliba, hogy hogy átbasztuk.
Másiknak elmodtuk, mondja: Nemáá! Megfogta, elővette a 2007-es naptárat és megnézte, utánna ez a mondat hagyta el a száját: Nem találom!

Na mondjátok meg, nem az ilyen embereket kéne bezáratni?
(#) aty válasza Ricsa hozzászólására (») Dec 15, 2007 /
 
Villanyszerelöknek szokatam odamondani :
A plusz es minusz-ra vigyazz hogyan kötöd !!!
Következő: »»   84 / 974
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem