Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Rendelés külföldről (eBay - Paypal)
VÁM és ÁFA jellegű kérdéseket/hozzászólásokat, indoklás nélkül törlik a moderátorok!
Lapozás: OK   55 / 256
(#) kameleon2 válasza Csupasz hozzászólására (») Feb 11, 2014 /
 
Ebay-en több a csirkefogó. Próbáld meg a direkt kínai piacokat. Ott még nem vertek át.
(#) Csongi_ válasza Ricsi89 hozzászólására (») Feb 11, 2014 /
 
Es akkor honnan tudom, ha megerkezett a csomag? Ertesit a posta?
(#) Digitalpimp válasza Csongi_ hozzászólására (») Feb 11, 2014 /
 
Természetesen kiviszi a postás. Ha nem vagy otthon hagy értesítőt.
(#) kadarist válasza Digitalpimp hozzászólására (») Feb 11, 2014 /
 
Szia!
Romániában ez nem annyira természetes.
(#) Beachway hozzászólása Feb 12, 2014 /
 
Üdvözlök mindenkit! Írtam már ide, és javasolta egy fórumtársunk, hogy próbáljak megegyezni.Nos sikerült megegyeznem a kínaival, hogy küld nekem egy másik készüléket Viszont mire azt is megkapom, eltelik a határidő. Panasznál kitolódik 20 nappal. Vagy is oda kell figyelnem, hogy legalább 20 naponként írjak neki egy levelet, hogy a reklamációs lehetőségem fent tudjon maradni?Sokan ilyenkor a pénz kérik vissza. Én választási lehetőséget adtam neki. Járt már valaki így?? Minden segítséget előre is köszönök!
(#) vzoole válasza Beachway hozzászólására (») Feb 12, 2014 /
 
Én mindig pénzt kérek vissza, ha gond van, mert az újraküldésből sose lett semmi.
(#) Beachway válasza vzoole hozzászólására (») Feb 12, 2014 /
 
Ezt hogy érted?? Megígéri, és nem küldi el?? Ezt meg tudja tenni?? És ha panasszal élek az Ebay felé? Vagy lepontozom? Nem fél ettől? Mert nekem úgy tűnt ,hogy nagyon tartanak mint két szankciótól!!
(#) Sendi hozzászólása Feb 13, 2014 /
 
Jó reggelt. Az eladó feljánlotta, hogy ingyen elküldi nekem az árút. Hol tudom neki megadni a címemet, hogy ne legyen gondom belőle?
(#) NyariG hozzászólása Feb 13, 2014 /
 
Nálam Volt hogy reklamáltam mert 1 hónap alatt nem jött meg az árú (egy euro volt postával együtt). Kérdezték pénzt vagy újraküldést. Mondom küld újra. Majd rá 3 hétre megjött az újraküldött rá 2 hétre meg az amit elöször küldtek
(#) Sendi hozzászólása Feb 18, 2014 /
 
Elnézést, de senki nem tud tanácsot adni, hogy szabad e és hol megadni a saját címűnket? Ingyen akarnak valamit küldeni.
(#) proba válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Feb 18, 2014 /
 
Az Ebay helyből megadja a postázási címet, mondjuk ajándékot az Ebay-en nem lehet "venni" . Ha tárgyat akar küldeni, az ismeretlen postafiók nem segít. A cím megadás szerintem eléggé egyéni dolog. Függ attól hogy kinek, milyen okból, milyen kapcsolatom van/volt vele, mennyire tartom megbízhatónak, milyen értékű ajándékot akar küldeni. (ha túl olcsó, nem ér annyit, ha túl drága gyanús) . Egyébként, ha külföldi, nem valószínű hogy a levélküldés lenne a legfőbb szenvedélye, mellékesen a kuka általában kéznél van, tehát nem nehéz kidobni.
(#) Sendi hozzászólása Feb 19, 2014 /
 
Sziasztok. Nem kell semmi különlegesre gondolni. Fel volt téve 11 db. használt távirányító, árverésre.
Nekem csak az egyikre lett volna szükségem, mire írta az eladó, hogy ne vegyem meg mind a 11-t, hanem azt az egyet elküldi nekem ingyen. Csak itthon a Vaterán kizárás jár, ha direkben felveszem a kapcsolatot egy eladóval. Ezért volt a kérdésem.
(#) Csupasz hozzászólása Feb 27, 2014 /
 
Sziasztok! Valaki megtudná mondani, hogy a távtartót milyen néven találom ( az általam ismert 'spencer'-re nem találok)?
Vagy lehet hogy rosszul emlékszem?
(#) andras99 válasza Csupasz hozzászólására (») Feb 27, 2014 /
 
Google fordító: spacer.
(#) nedudgi válasza Csupasz hozzászólására (») Feb 27, 2014 /
 
Spacer. A spencer valami vitorla.
(#) Csupasz válasza andras99 hozzászólására (») Feb 27, 2014 /
 
Sajnos az sem jó.......
(#) rolie válasza Csupasz hozzászólására (») Feb 27, 2014 /
 
Szia! Specifikáld, hogy mihez kell. Ha nyákhoz: Bővebben: Link
A hozzászólás módosítva: Feb 27, 2014
(#) nedudgi válasza Csupasz hozzászólására (») Feb 27, 2014 /
 
Tulajdonképpen mit is keresel, és hol?
(#) Csupasz válasza rolie hozzászólására (») Feb 27, 2014 /
 
Köszönöm, ez az!!!
(#) acoustic hozzászólása Márc 2, 2014 /
 
Sziasztok.
Szeretném megkérdezni, hogy akkor mi a teendő ha megnyerek egy aukciót(terméket)E-bay, megteszem az elutalást(pénz elutalva "nagyon sok").És a következő 3--4 órában az eladó visszamondja a vásárlást(törölni szeretné a vásárlást) amit persze nem engedtem.
Üzenetben hivatkozott valami kuszaságra hogy akié az eladott termék már nem árulja.. meg ilyenek.

Érdeklődök hogy ilyenkor mi a teendő?
Természetesen holnap azonnal megyek a bankba és próbálom visszamondani az utalást(remélem sikerül).
Beszéltem az eladóval telefonon is,, azt mondta vissza utalja a pénzt de valahogy nem hiszek neki.

Válaszotokat előre is köszönöm!
A hozzászólás módosítva: Márc 2, 2014
(#) cupika97 válasza acoustic hozzászólására (») Márc 2, 2014 /
 
Én úgy tudtam hogyha valamit megnyersz azt muszály kifizetni, és el is kuldeni neki.
(#) acoustic válasza cupika97 hozzászólására (») Márc 2, 2014 /
 
Szia.
Köszönöm a gyors válaszod, igen én is így tudom, ki is fizettem. De az úriember nem akarja elküldeni a megvásárolt dolgot.
Hivatkozva hogy nem az Ő tulajdona, és nem tudja elküldeni a megrendelt dolgot.
(#) cupika97 válasza acoustic hozzászólására (») Márc 2, 2014 /
 
Én nemadnék neki egy csillagot sem az ertekelesnel, es be is irnam hogy nemkaptam meg az árut. Intézze el a E-bay-el ne a magyar embert csesztesse a dolgaival.
(#) acoustic válasza cupika97 hozzászólására (») Márc 2, 2014 /
 
Az első dolgom az hogy a pénzem kapjam vissza, esetleg valami ötlet ha nem utalná vissza a pénzt? És utána akkor amit mondtál(csillag és áruhiány bejelentés E-bay nél).
Remélem megoldódik...
A hozzászólás módosítva: Márc 2, 2014
(#) proba válasza acoustic hozzászólására (») Márc 2, 2014 /
 
Mondjuk én toleránsabb voltam, rendben visszakaptam a pénzem.Mondjuk a csillagokon erősen gondolkodtam én is. Azután talán semlegeset választottam némi szöveggel körítve, bár ezzel lehet a többi vevővel toltam ki. (de gondolom azért aki az értékeléseket olvassa, az úgyis csak a negatívokat/semlegeseket keresi (én is), ha sok van neki akkor bukjon, ha meg nem akkor egy tévedés félig elnézve.)
(#) vicsys válasza proba hozzászólására (») Márc 3, 2014 /
 
Tyű de jószívű vagy! Ennél az esetnél, konkrétan az eladó lábbal tiporta az aukciós oldal szabályát és még pofátlan is. Mindenképpen abszolút negatív, vagy minimum értékelhetetlen és döntsön az Ebay.
(#) kameleon2 válasza acoustic hozzászólására (») Márc 6, 2014 /
 
Először: Kérd vissza a vételárat és jelentsd az EBAY felé. Mellesleg éppen ezért nem vásárolok ezen a piactéren. A Kínaiak 1000xkorrektebbek a saját piacterükön.
(#) Csongi_ hozzászólása Márc 10, 2014 /
 
Sziasztok!
Rendeltem eBay-rol, es azt irta, hogy marcius 7-12 kozt erkezik a csomag. Ha ez ido alatt nem erkezik mrg, akkor mi az eljaras?
(#) nedudgi válasza Csongi_ hozzászólására (») Márc 10, 2014 /
 
Először kérj meg valakit, hogy ellenőrizze, mit írt az eladó. Ha azt írta, hogy valószínűleg az adott időben érkezik, akkor meg kell várni, amíg a vásárlástól eltelik pár hét. Ha regisztrált küldemény, akkor a ragszámot érdemes ellenőrizni, mit mond a magyar, illetve a feladó postája.
Nem életszerű, hogy az eladó konkrét, egyhetes intervallumot írjon.
(#) Csongi_ válasza nedudgi hozzászólására (») Márc 10, 2014 /
 
Hogy ellenorizzek az elado amit ir? A csomagot februar 10-ediken fizettem ki, es masnap tette az elado postara.
Következő: »»   55 / 256
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem