Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Mosógép vezérlők és általános problémáik
Lapozás: OK   283 / 583
(#) botesz válasza T-Adee hozzászólására (») Márc 23, 2014 /
 
Általában az szokott lenni hogy csak egyszer fűti fel a vizet a beállított hőmérsékletre és hagyja visszahűlni a hőfok szintentartása nélkül.Így a visszafűtések elhagyásával energiát takarít meg.Ez legalábbis az újakra vonatkozik.Szerintem itt a 2 es progin a 90 fokoson kell használni ahol szerintem csak 60 fokra melegít és tovább mos.És így egy főzőmosás hatásfokú mosást eredményez.Legalábbis a régiek valahogyan így működtek.
(#) puskas87 válasza csapo1002 hozzászólására (») Márc 24, 2014 /
 
ilyen a légcsapdád légcsapda ezek a típusok elég gyakran megtelnek kosszal,szerintem pucold ki
A hozzászólás módosítva: Márc 24, 2014
(#) suszitibi hozzászólása Márc 24, 2014 /
 
Sziasztok
Van egy Daewoo dwd 1012 mosógépem. Először E8 hibával megállt. Kiszedtem a panelt, az egyik relé lábánál, a forrasztás megadta magát. Megforrasztottam, de most ajtózár problémát jelez. Valószínű, hogy a beöntött ragacsból mikor próbáltam kiemelni, megtört valahol valami. Úgy be van öntve, hogy képtelenség megtisztítani.
Viszont ezt találtam.
Amit nem tudok, hogy ez a fűtőszálat tudja-e kapcsolni, vagy meleg vizes bekötésű géphez való?
(#) botesz válasza suszitibi hozzászólására (») Márc 24, 2014 /
 
Az E8 ugytudom hogy daewo nál fűtés vagy hőérzékelő probléma.
(#) Vaslovas hozzászólása Márc 24, 2014 /
 
Sziasztok!

Sajnos nem sok időm van végigolvasni a fórumot, mosógépet kell sürgősen vennem, melyikkel van a kevesebb gond-meghibásodás, Zanussi, vagy Whirpool? Most ez a nullás thm egy multinál.

Köszönöm a tanácsokat, segítséget!
(#) botesz válasza Vaslovas hozzászólására (») Márc 24, 2014 /
 
Teljesen mindegy.Egy kutya.De ha mégis kéne választanom talán a Zanussi.Az általában nem rohad szét 2 év után.
(#) suszitibi válasza botesz hozzászólására (») Márc 24, 2014 /
 
Nem biztos, hogy ez volt a kód, feleségem jobban tudja. Megnézte, amire azt írta, hogy panelhiba, vagy motor forgásérzékelő. A panel tényleg rossz volt, a relé lábánál nem érintkezett, a hőtágulás miatt, kitépődött. Ha 1mm-re elemelve tették volna be a relét, akkor még mindig működne. Azért sajnálom, mert igaz, hogy elmúlt 8 éves, de tökéletes állapotban van, ráadásul Karácsony előtt cseréltem benne öblítő szivattyú motort. Panel a világon nincs hozzá. Gondoltam, ezzel az univerzálissal helyettesíteném. Közben vettem egy Siemenset, mert mosni kell, de ez még jó lenne melósruhákat, vagy a sportcipőket mosni. Néztem használói véleményeket, szinte mindenkinél panelhibás lesz.
(#) Vaslovas hozzászólása Márc 24, 2014 /
 
Most éppen 21 éves a masina, eddig bírta.
(#) botesz válasza Vaslovas hozzászólására (») Márc 24, 2014 /
 
Természetesen az Öregebbek sokkal jobban bírták.De ezeket úgy gyártják hogy Te 2 év után vegyél másikat.Amúgy Whirlpool al tényleg sok gond van.Vagy el rohad vagy motor\panel hibás lesz....stb
A Zanussi,Electrolux,AEG (egy cég) viszonylag jó de az sem problémamentes.
(#) botesz válasza suszitibi hozzászólására (») Márc 24, 2014 /
 
A perifériákat motorban a keféket fűtőszálat testre nézd át.
(#) Vaslovas válasza botesz hozzászólására (») Márc 24, 2014 /
 
Elég nagy baj ez a fogyasztói társadalom
Nem két forintért adják. 75 ezer, tegnap néztem egy Zanussi.
(#) suszitibi válasza Vaslovas hozzászólására (») Márc 24, 2014 /
 
Én a mostani tapasztalatokkal, nem vennék újat. Úgy vannak megcsinálva, hogy nem javítható, vagy ha igen, nagyon drágán. Jobban jársz, ha veszel egy kicsit használt, teljesen felújított Siemens, vagy Bosch gépet. Én most vettem 25-ért, minden csapágy, szénkefe, csillapítók, szíj új benne. Halkabb, mint a drága, űrtechnológiás Daewoo. Alkatrész is van hozzá, aprópénzért. A szerelő csak ezzel a típussal foglalkozik. 4 éve vettem tőle a Bosch szárítógépet. Két naponta megy, nem egy adaggal, azóta is hibátlan.
(#) Vaslovas válasza suszitibi hozzászólására (») Márc 24, 2014 /
 
Én mindig is féltem a használttól, sajna semmit sem konyítok ezekhez az eszközökhöz.
(#) botesz válasza Vaslovas hozzászólására (») Márc 24, 2014 /
 
Én már több használt gépet is adtam már el.Egyel sem volt gond.Illetve egyel Igen Whirlpool al.A többinél nem szóltak.Ha javasolhatom akkor használtból Miele-t vegyél.Az van nekem is.Életemben nem láttam ilyen jó gépet mint amit ezek csinálnak!Vehetsz újat is de ha a 75 sok akkor mit szólsz félmillióhoz.......Használtan már 30-40 ért kapsz egy olyan gépet ami tartósabb és ugyanolyan takarékos mint az új!
(#) T-Adee válasza Vaslovas hozzászólására (») Márc 24, 2014 /
 
"Most ez a nullás thm egy multinál. "
Amennyiben az Auchanra gondolsz,ne erőltesd,hatalmas kamu az egész.
Az állítólagos hitelbírálat 10 perc volt,az asszonnyal ketten közel 200e ft igazolt havi jövedelmünk van,és nem kaptunk hitelt egy 70e ft-os gépre. Vicc. Ya és azt,hogy miért nem mondják meg..
(#) botesz válasza T-Adee hozzászólására (») Márc 24, 2014 /
 
Én (hálaistennek) nem vagyok járatos ezekben a hiteles dolgokban de ez tényleg az.Egy vicc. Mondjuk az áruház szempontjából veszteség(mert titeket nem tud lehúzni) de nálatok meg ugye kéne a gép....
(#) szolnok95 hozzászólása Márc 24, 2014 /
 
Sikerült megoldani! Csak másik módban kellett indítani és működik is! A segítséget azért hálásan köszönöm!
(#) Vaslovas válasza botesz hozzászólására (») Márc 24, 2014 /
 
Az a baj, hogy az anyagi szűkös, hitelre tudok venni...
(#) Vaslovas válasza T-Adee hozzászólására (») Márc 24, 2014 /
 
Holnap kiderül, én még úgy sem állok!
(#) botesz válasza Vaslovas hozzászólására (») Márc 24, 2014 /
 
Kár.Mert a Miele vel sokáig nem lenne gond.Nekem most lesz pont egy éve hogy az enyémet generáloztam(dob és motorcsapágy csere lengéscsillapítócsere...) és nem volt eddig baja.
(#) Vaslovas válasza botesz hozzászólására (») Márc 24, 2014 /
 
Te jó ég, most nézem mennyire drágák!
(#) T-Adee válasza Vaslovas hozzászólására (») Márc 24, 2014 /
 
Mindenesetre több sikert.
Igazából az bosszantott föl,hogy elb...tam az egész szombatomat,és fölöslegesen elautóztam 100km-ert futóval a semmiért.Na mind1,egyenlőre ez a hirtelen jött öreg Whirlpool remélem bírja egy darabig.
A hozzászólás módosítva: Márc 24, 2014
(#) Vaslovas válasza T-Adee hozzászólására (») Márc 24, 2014 /
 
Köszönöm szépen!

Különben jön a kímélő mosás Kézzel, lavórban.

Az enyém 21 évig bírta, megéri szétkapni, van itt rá vevő? Sztem a felfüggesztés és a csapágy ment szét.
(#) botesz válasza Vaslovas hozzászólására (») Márc 24, 2014 /
 
Milyen gép?Lehet hogy jobban jársz hogyha megcsinálod.Legalábbis jóval olcsóbb mint egy gép.
(#) Vaslovas válasza botesz hozzászólására (») Márc 24, 2014 /
 
whirpool h460 21 éves
(#) botesz válasza Vaslovas hozzászólására (») Márc 24, 2014 /
 
Ja Igen ismerős a játékos.Pontosan mióta használod így hibásan??
(#) Vaslovas válasza botesz hozzászólására (») Márc 24, 2014 /
 
Hibásan? A hétvégi mosásnál beállt a dob.
(#) botesz válasza botesz hozzászólására (») Márc 24, 2014 /
 
Anyámnak is olyanja volt csapágyhibával ment tönkre.Ha sokat használod csapágyasan akkor komplett üstöt is cserélhetsz.Mert megfordul a csapágy(házzal együtt) és megszik magát az üstöt.
(#) botesz válasza Vaslovas hozzászólására (») Márc 24, 2014 /
 
ja az gyönyörű.....
Amúgy Ha az üstnek nincs baja 2 eFt az alkatrész hozzá.
(#) Vaslovas válasza botesz hozzászólására (») Márc 24, 2014 /
 
Az üst gyönyörű, gyakran kieceteltem.
Következő: »»   283 / 583
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem