Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Mosógép vezérlők és általános problémáik
Lapozás: OK   284 / 582
(#) botesz válasza Vaslovas hozzászólására (») Márc 24, 2014 /
 
Nem egyről beszélünk.Az üst nem az amibe a ruhát rakod hanem az amibe maga a mosódob van.Nálunk is az volt hogy megfordult a csapágyház és "megrágta" a műanyagot.
(#) Vaslovas válasza botesz hozzászólására (») Márc 24, 2014 /
 
Ja, mint írtam teljesen buta vagyok ezekhez. De egy szerelő is halom pénzért száll ki plusz az óradíj!
(#) Vaslovas válasza botesz hozzászólására (») Márc 24, 2014 /
 
Megköszönöm, ha ezt részletesen kifejted, nem szégyen, hogy nem értek hozzá!
(#) botesz válasza Vaslovas hozzászólására (») Márc 24, 2014 /
 
Bővebben: Link

Ez az.Na ez az alkatrész kezd el forogni a műanyagban szép kis vájatot vágva magának.Ha teszel bele másikat akkor meg azért nem lesz jó mert eleve el fog forogni a nagy luk miatt.
(#) Vaslovas válasza botesz hozzászólására (») Márc 24, 2014 /
 
Te tényleg nem tudod mekkora analfabétával állsz szemben!

Sosem láttam belülről ilyen gépeket, vendéglátóipar megteszi a hatását, éjjel nappal meló.
(#) botesz válasza Vaslovas hozzászólására (») Márc 24, 2014 /
 
Sajnos én meg a neten nem találtam róla fotót!De ha mondjuk egy kicsit szétszednéd szerintem rögtön rájönnél.Ez az alkatrész a készülék bal oldalában van középen és természetesen a bal oldala nem levehető.....de kézzel le tudsz nyúlni szépen megtapogathatod
(#) Vaslovas válasza botesz hozzászólására (») Márc 24, 2014 /
 
Meg fogom tenni, minden képpen! Szerintem a motor eleve ér manit.
Meg a többi, ám az is lehet megjavítom, ha van itt analfabétának segítség, csak kevés a szabadidőm.

Köszönöm mindenkinek a hozzászólást és segítséget, jó pihenést kívánok mára!
(#) ezermester1 hozzászólása Márc 25, 2014 /
 
Kedves fórumtársak! Szedet-e már szét valaki indezit (iwsc5105) mosógép üstöt?Vagy tudna-e valaki be linkelni egy robbantott ábra rajzot róla?Csapágyas lett és még nem szedtem szét ilyen gépet.
Köszönöm előre is.
(#) botesz válasza ezermester1 hozzászólására (») Márc 25, 2014 /
 
Bővebben: Link
Tessék.Hadd tippeljek hegesztett ugye?Elektro tanyán láttam lefotózva ilyet.Elöl szétvágta vékony flex korongal majd csavarral meg egy adag szilóval összerakta.
(#) ezermester1 válasza botesz hozzászólására (») Márc 25, 2014 /
 
Köszi! Igen heggesztett sajna.Be tudnád linkelni a fotót?Vagy hol keressem?
A hozzászólás módosítva: Márc 25, 2014
(#) botesz válasza ezermester1 hozzászólására (») Márc 29, 2014 /
 
Bocsi nem láttam a hsz.-odat.Indesit Mosógép csapágycsere

Ez az.
(#) ezermester1 válasza botesz hozzászólására (») Márc 29, 2014 /
 
Köszi! Megcsinálom én is.Sikerülni kell neki.
(#) botesz hozzászólása Márc 29, 2014 /
 
Sziasztok!

Hátha valakit érdekel:
Univerzális mosógép vezérlés

Ugyan orosz de a lényeg ott van.Aki szeret ilyet barkácsolni annak talán jól jöhet.
(#) csapo1002 hozzászólása Márc 31, 2014 /
 
Sziasztok! A következő lenne a problémám: Whirlpool 8723 típ. mosógép nem melegíti a vizet. Amikor kéne a fűtést kapcsolni nem kapcsolja, semmi feszültség nem mérhető a csatlakozókon! Viszont ha a két kábelt lehúzom a fűtőbetétről és újra indítom a progit akkor kapcsolja a fűtést mert a kábeleken mérhető a feszültség! Vissza dugom a kábeleket a fűtőbetétre és szépen (meleg vízzel) lefut a program. Lehetséges, hogy a fűtőbetét rosszalkodik? A választ előre is köszönöm!
(#) botesz válasza csapo1002 hozzászólására (») Márc 31, 2014 /
 
Fűtőbetétet testzárlatra ellenőrizd.
(#) Szabacs hozzászólása Márc 31, 2014 /
 
Sziasztok!

Egy Bauknecht WAI2640-ről volna szó. Nem csinál semmit, eddig minden rendben volt vele, és most semmire nem reagál (be sem kapcsol, se kép se hang). Szerelő volt kint, én sajnos nem voltam otthon, de azt mondja, hogy panelcserés. Vettem a bátorságot és kivettem a panelt belőle, van rajta egy-két nem gyári állapotú alkatrész. Képekből valami diagnózist tudnátok adni? Javítható -e, vagy kuka?

Köszi
(#) botesz válasza Szabacs hozzászólására (») Márc 31, 2014 /
 
Szerintem "csak" a táp része pukkant el.Cseréld ki a hibás alkatrészeket aztán kiderül. Veszteni nagyon nem tudsz rajta.
(#) swad válasza Jozsef699 hozzászólására (») Márc 31, 2014 /
 
Szia!
A szervizdoksit belinkelnéd?
Köszi!
(#) botesz válasza swad hozzászólására (») Márc 31, 2014 /
 
Szia! a felhasználó 2 hónapja nem járt itt.Ha leírod milyen gép és hogy mi a baja talán tudunk segíteni.
(#) palko0125 válasza Szabacs hozzászólására (») Márc 31, 2014 /
 
R020 pozíciójú ellenállást, LNK304 ic-t cserélni kell. Mérd meg a diódákat is, nem rosszak e. Az ic-t LNK306pn típusra cseréld.
(#) csapo1002 válasza botesz hozzászólására (») Ápr 1, 2014 /
 
És azt hogyan kell ellenőrizni?
(#) botesz válasza csapo1002 hozzászólására (») Ápr 1, 2014 /
 
A legjobb volna a nagyfeszültségű szigetelés vizsgáló de ha van multid azzal is megtudod mérni de az csak egy tájékoztató jellegű értéket ad.A multi egyik szálát ráakasztod a betét egyik végére a másikat meg a testre.És 20Kohm os állásba állítod a műszert.Amennyiben szakadást mutat úgy jó ha pedig valamilyen kis értéket akkor rossz vagy már van valamekkora szivárgóárama a betétnek.
(#) csapo1002 válasza botesz hozzászólására (») Ápr 1, 2014 /
 
Rendben, köszönöm szépen!
(#) etm válasza botesz hozzászólására (») Ápr 2, 2014 /
 
Hello Botesz! Ránéztem a linkedre,(amit szombat este 22.09 órakor linkeltél)és lenne egy - két kérdésem.Régebben foglalkoztam mosógép javítással,még azokkal a régi típusúakkal,amikor körbe járt a program kapcsoló.Az lenne a kérdésem,hogy ezeknél az újabbaknál a motor az váltó áramú,vagy egyenárammal dolgozik?(gretz elől kapja,vagy gretz után a feszt?Mert én úgy látom,hogy gretz elé van csatlakoztatva a motor.És még annyit,hogy a tahogenerátornak mi a szerepe? Mire szolgál? Üdv!
A hozzászólás módosítva: Ápr 2, 2014
(#) botesz válasza etm hozzászólására (») Ápr 2, 2014 /
 
Annyira én sem értek hozzá de a szénkefések mindkettőről mennek!gondolom a soros gerjesztés miatt ha mégse akkor legyen szíves valaki javítson ki)A legújabb inverteres gépekre információt nem tudok adni de szerintem azok is mennek mindkettőről(bár ebben nem vagyok biztos.
(#) papazsolt hozzászólása Ápr 7, 2014 /
 
Sziasztok van egy Whirpool automata mosógépem és az lenne a problémám hogy nem melegíti a vizet. Ez úgy történik hogy beállítom a kívánthőfokot és nem indul el a mosás program de amint vissza tekerem minimumra elindul a mosás. Ez mitől lehet?
(#) botesz válasza papazsolt hozzászólására (») Ápr 7, 2014 /
 
Valószínűleg zárlatos a fűtöbetét,vagy legalább is van valamennyi szivárgó árama.
(#) palko0125 hozzászólása Ápr 7, 2014 /
 
Üdv Mindenkinek!
Elkaptam egy érdekes hibát. Ariston AQXF109 típusú gép. Centrifuga programon teszteltem eddig csak és az a jelenség, hogy minden menne rendesen, de egyszer csak kikapcsol, majd villog az összes kijelző és csinálja tovább, de ismét kezdi elölről, hogy kikapcsol, villogás, és visszakapcsol és próbál menni tovább. Hát én rögtön gondoltam, hogy a tápegység omlik össze, (és valószínű, hogy ez is a hiba) ezért az összes kondenzátort kicseréltem, beleértve az inverter pufferkondiját is.
Nem néztem meg tüzetesebben, de ha valakinek van más ötlete kérem ossza meg velem.
Üdv, Palkó.
(#) botesz válasza palko0125 hozzászólására (») Ápr 7, 2014 /
 
Táp ic nem lehet rossz?
(#) palko0125 válasza botesz hozzászólására (») Ápr 8, 2014 /
 
Gondoltam én is rá, de akkor nem menne egyáltalán. Vagy tud ilyet az ic is produkálni!? Mindenesetre kicserélem azt is és meglátjuk.
Következő: »»   284 / 582
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem