Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Rezgésmérő műszer
 
Témaindító: cseri81, idő: Nov 14, 2007
Témakörök:
Lapozás: OK   9 / 10
(#) cseri81 válasza cseri81 hozzászólására (») Jan 16, 2008 /
 
Most muszáj elmennem, de ahogy tudok jövök! Holnap ha lesz időd kérlek néz majd be a fórumra, mert egy-két apró kérdésem majd biztos lesz! Köszönök mindent!!!
(#) cseri81 hozzászólása Jan 16, 2008 /
 
Egy kérdés, a line error, miért 7Hz-es?
(#) Marty McFly hozzászólása Jan 16, 2008 /
 
Sziasztok!
Én egy olyan digitális kijelzőjű műszert szeretnék csinálni, ami méri egy adott áram frekvenciáját! Pl.: bedugom a hálózati konnektorba, és kiírja hogy 50! Ha azt kiírja hogy 50 az tökéletesen elég nem kell mellé Hz meg ilyesmi! Tom hogy a komolyabb multimétereken is van, de én olyat szeretnék ami 1Hz-től egészen 1-2GHz ig mér! Úgy is jó ha minden esetben Hz. Ha ezt túl nehéz lenne kivitelezni, akkor elég lenne az is hogy mondjuk 1Hz től mondjuk 40-50kHz ig! Ha valaki tudna valami kapcsolási rajzot, esetleg nyákrajzot is mellékelni, azt nagyon megköszönném! Előre is köszi a segítséget!
(#) bbatka válasza cseri81 hozzászólására (») Jan 16, 2008 /
 
Tess ! 7Hz aluláteresztő
(#) proli007 válasza cseri81 hozzászólására (») Jan 16, 2008 /
 
Hello!

Nos, itt a 7Hz-es szűrő, -30dB-es meredekséggel, és 1/10 DC feszültség osztással. (6% hibával, de a programban ez kalibrálással korrigálható)

Az R1 és R3 47kohm-os ellenállás, egyben egy bemeneti DC osztót is alkot, hogy az érzékelő (kb. 10V-os) munkaponti feszültsége, nehogy DC-ben túlvezérelje az IC-t. A kimeneten, pedig ott van a 8,2/2,2kohm-os osztó, amivel a PIC A/D fesszültségéhez illesztjük a DC szintet.

üdv! proli007
(#) imi84 válasza Marty McFly hozzászólására (») Jan 16, 2008 /
 
(#) proli007 válasza Marty McFly hozzászólására (») Jan 16, 2008 /
 
Idézet:
„Én egy olyan digitális kijelzőjű műszert szeretnék csinálni, ami méri egy adott áram frekvenciáját!”


Jó reggelt!

Ezt úgy hívják, hogy digitális frekvenciamérő!
Keress rá a net-en, ezer kapcsolással fogsz találkozni.
Komplett frekvenciamérőt is fogsz találni. (0..10Mhz-ig ICM7216 ha jól emlékszem.)

És mi köze van a rezgésméréshez?

üdv! proli007
(#) proli007 válasza cseri81 hozzászólására (») Jan 16, 2008 /
 
Semmi különösebb, csak minden szűrő fokozatnak futásideje is van (integrál). Tehát a jel később jelenik meg a kimenetén. Itt a rezgés amplitúdóra nem vagyunk kiváncsiak, csak arra, ha a vonal szakadt....

Ha jelentősen alámennénk a frekivel, előbb érzékelnénk a jelszint csökkenést, vagy ugrást, a mért értékben, mintsem felfedeznénk a szakadást.
Persze ez PIC programban nem gond, mert először megméred a munkapontot és ha az helyes, csak akkor méred meg a jelet. Aztán ismét megnézed a munkapontot, és ha még mindig jó, akkor dolgozod fel a mért jelet, működteted a határérték képzőt (relét). Ha hiba van közben bármikor, akkor hibajelzést generálsz, és nem adod ki a mért értéket és a határértéket sem.
Ennyi!

üdv! proli007
(#) Marty McFly válasza proli007 hozzászólására (») Jan 16, 2008 /
 
"És mi köze van a rezgésméréshez?"
A rezgéseket szokták jellemezni frekvenciával!
(#) cseri81 hozzászólása Jan 17, 2008 /
 
Köszönöm Mindenkinek a segítséget!!!
Leírtam a integrátor müködését, beraktam a 7Hz-es vágót! Remélem ennyi elég lesz már nekik!
(#) cseri81 hozzászólása Jan 19, 2008 /
 
Tegnap leadtam a "művet"!
Február elsején lesz meg az eredmény' A külső konzulens 4-t adott rá!
Mégegyszer szeretném megköszönni Mindenkinek a segítséget! Nélkületek nem lett volna kész ez az iromány!
Ahogy tudok valamit írok!
Üdv, Cseri!
(#) proli007 válasza cseri81 hozzászólására (») Jan 19, 2008 /
 
Váljon egészségedre!

üdv! proli007
(#) bbatka válasza cseri81 hozzászólására (») Jan 19, 2008 /
 
Gratulálok !
(#) cseri81 hozzászólása Feb 6, 2008 /
 
Sziasztok!

Megérkezett a szakdolgozat kiértékelése:
- A feladat teljes mértékben meg lett oldva
- Kiválló rajzok
- A leirásban minimális elírások
- A blokkvázlatban a szenzor betáp nincs értelmezve
- A bemeneti szürö, csak a felülvágást mutatja
- Jó magyarázatok
- Kiválló kiértékelések
- Tökéletes alkatrészválasztás
- Szép illusztrációk
- Miért pont ez a PIC választása (indok)?

Összességében 4-est kaptam rá, de a védés még hátra van! Jövö héten kedden lesz meg a végleges eredmény!

Köszönöm Mindenkinek a segítséget!!!
(#) Silious hozzászólása Ápr 5, 2008 /
 
Hello

Kaptam egy feladatot egy olyan kapcsolás összerakására amivel egy vonalzó, vagy egy csipesz rezgésszámát meg tudnom állapítani.
Tudnátok ehhez valamiféle kapcsolást ajánlani? Lehetőleg egyszerűt...
THX
(#) proli007 válasza Silious hozzászólására (») Ápr 5, 2008 /
 
Hello!

Egy érzékelőre (esetleg erősítőre), és egy frekvenciamérőre van szükséged.

Tekintve, hogy a csipesz mágnesezhető, azt egy induktivitással is érzékelheted (gitár hangszedő).
Viszont a vonalzót vagy egy mikrofonnal (alacsony frekinél ez probléma lehet), vagy egy drága rezgésmérő fejjel tudod érzékelni.

A hálón megtalálod ezeket.

üdv! proli007
(#) Silious válasza proli007 hozzászólására (») Ápr 5, 2008 /
 
Húúú
Tudnál nekem linket adni a kapcsolásokról?
Meg ha lehet akkor egy teljesen egyszerűt, nem muszály, hogy 100%-ban pontos legyen, csak mutasson egy körülbeli értéket.
(#) bbatka válasza Silious hozzászólására (») Ápr 5, 2008 /
 
Számítógép hangkártyára köthetnéd a tekercsérzékelő jelét. Hangelemző programokkal gyorsan megállapíthatod a frekvenciát. Szerintem ez a legegyszerűbb megoldás.
(#) proli007 válasza bbatka hozzászólására (») Ápr 5, 2008 /
 
És tegyük hozzá, a leg praktikusabb is, mert nyílván kísérleti dologról van itt szó.

üdv! proli007
(#) Silious hozzászólása Ápr 5, 2008 /
 
Ok kösz, és akk erreől az érzékelöről tudnátok nekem mutatni valami jó kapcsolást?
(#) bbatka válasza Silious hozzászólására (») Ápr 5, 2008 /
 
A gitár hangszedő úgy épül fel hogy van egy nagyon erős mágnesből álló mag és arra tekernek fel hajszál vékony huzalból több ezer menetet. Van több választásod. Elkészíted magad. Megveszed a hangszedőt. Kölcsön kérsz egy ismerőstől egy elektromos gitárt.
(#) Silious hozzászólása Ápr 6, 2008 /
 
OK, köszi akkor megpróbálok szerzni egy ilyen hangszedőt.
(#) karesz49 hozzászólása Ápr 28, 2008 /
 
Szevasztok
Lenne 1 kérdésem, remélem jó hejen teszem fel????
Több 10Khz-frekvenciát hogy lehetne mechanikai mozgássá (rezgéssé) alakítani. 1 folyadék rezgetésével működő tisztitó berendezést szeretnék csinálni, de nem tudom hogy induljak neki. Minden ötletnek örülök ám.
üdv.Karesz
(#) proli007 válasza karesz49 hozzászólására (») Ápr 28, 2008 /
 
Hello!

Például, egy ultrahangos párásítóból kibányászod a piezzo kristályt. (Hauser maci)

üdv! proli007
(#) karesz49 válasza proli007 hozzászólására (») Ápr 29, 2008 /
 
Kösz az ötletet, majd megpróbálok ilyen párásítót találni. üdv.Karesz
(#) IRONbene hozzászólása Nov 17, 2012 /
 
Sziasztok !

Ezt a szenzort tervezem most.
A kérdésem az lenne , hogy a TL074 (SMD) kimeneteire 30-40 vezetéket szeretnék csatlakoztatni , mert a mérőműszer messze lesz az érzékelőtől.
30-40 méter vezetéknek már azért van kapacitása és ellenállása ami bezavarhatja a mérést.
Kell tervezni ide áramerősítést vagy valamit , vagy mehet a kimeneti 100ohm-os utána 30-40m vezeték ?

acc.JPG
    
(#) proli007 válasza IRONbene hozzászólására (») Nov 18, 2012 /
 
Hello!
Kicsit hiányos a kérdésed. Nem írtad, milyen tól-ig frekit szeretnél átvinni, és milyen pontossággal. Mert ennek függvényében kell értelmezni a dolgokat.
- Egy árnyékolt vezeték kapacitása, kb. 100..300pF méterenként. Tehát a 100ohm kimenti ellenállás után, 40m esetén kb. 12nF kábelkapacitással lehet számolni. A műveleti erősítő kimeneti ellenállása sem végtelen kicsi. Amíg a nyílthurkú erősítés és a körerősítés közötti erősítésből "marad valami", addig annak arányában tudja a kimentet meghajtani az IC. Vagy is adott frekvencián, ha a nyílhhurkú erősítés és a beállított erősítés között van 20dB (Au=10) erősítés tartalék, akkor a kimenet a bementi jelet kb. 10% hibával tudja követni. Tehát a 074, 40m kábellel, elvileg kb. 30kHz-ig tud felmenni. (De szerintem addig sem fog elmenni.)
- Hogy a kábel ellenállása mennyire befolyásolja a kimenti jelet, az annak függvénye, milyen terhelés lesz a másik végén. Hiszen a feszültségesésé ez alapján lenne számítható. (Egyébként féltáp (6V) egyenfeszültség lesz ott, ahova küldöd a jelet.)
- A gyorsulás mérő kimenti ellenállása is bele fog szólni az alsó határfrekvenciába. Ha az nulla lenne, akkor az 1µF/1kohm kb. 160Hz-es alsó határfrekit ad. (kb. a -3dB-es pont) Ha a jelforrásnak (gyorsulásérzékelőnek) is van kimeneti impedanciája, az megváltoztatja az erősítést, és az alsó határfrekvenciát is egyben.
- IC kimenetére nem teszünk kondit. Mert az kapacitíven terheli a kimenetét, ami fázistoláshoz és végső soron gerjedéshez vezethet.
üdv! proli007
(#) IRONbene válasza proli007 hozzászólására (») Nov 18, 2012 /
 
Hello ! Köszönöm az eddigi segítséget is !
Akkor pótolom a hiányt.
-A freki amit át szeretnék vinni az a gyorsulásmérő kimenete: 400Hz ; 3V max.
-A mérésem célja, hogy a vasúti sínre szeretnénk erősíteni ezt a szenzort és mérni , hogy mit mutat ,ha áthalad rajta a vonat.
-A gyorsulásmérő kimeneti impedanciája 32Kohm.
-Az 1µF/1Kohm -ból , hogy következik a 160Hz ?
-A kondit átalakítom szűrővé.

Minek kellett ennyi plusz sortörés? A felesleget kiszedtem.
A hozzászólás módosítva: Nov 18, 2012
(#) IRONbene válasza proli007 hozzászólására (») Nov 18, 2012 /
 
Bocsánat még egy kérdés:
Használjak végső soron végfokozatot a 074 utána ?
A gyorsulásmérőm végén a feszültségcsúcsok adják az infót nem a freki.
A hozzászólás módosítva: Nov 18, 2012
(#) blackdog válasza IRONbene hozzászólására (») Nov 18, 2012 /
 
Idézet:
„-Az 1µF/1Kohm -ból , hogy következik a 160Hz ?”


1/(2*pi * 1000 * 10^-6) = 159, 1549431 Hz

[off] Ez a képletszerkesztőbe nem bírtam beírni.
Következő: »»   9 / 10
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem