Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » HESTORE.hu
 
Témaindító: Topi, idő: Máj 8, 2009
HESTORE elektronikai alkatrész kis- és nagykereskedelem - Elérhetőségek

Ez a fórum a HESTORE.hu alkatrész áruház műszaki, webes és beszerzési kérdéseire jött létre, nem hivatalos kapcsolatfelvételi lehetőségként kötetlen formában. HESTORE-os ügyintézők fel-fel néznek ide szabadidejükben is, de hivatalos ügyfélszolgálati és rendelésekkel kapcsolatos kérdésekkel továbbra is ügyfélszolgálat keresendő.

Ügyfélszolgálat: info@hestore.hu (+36 1 783 3436)
Lapozás: OK   116 / 172
(#) Müszi válasza Tocska hozzászólására (») Okt 16, 2014 /
 
Köszönöm szépen !
(#) mark.budai válasza Tocska hozzászólására (») Okt 17, 2014 /
 
Köszönöm minden lcm3-at építő fórumtárs nevében!
(#) slave557 hozzászólása Okt 22, 2014 /
 
Sziasztok!
Remélem jó helyre írok, a szünetmentes tápegységemet túlterhelték, és nem bírta, így 4db FET eldurrant, a következő van ráírva: utc 50n06l 54pgcr.
Milyen termékkel tudom helyettesíteni?
Köszönöm.
(#) szkrep hozzászólása Okt 23, 2014 /
 
Sziasztok,

TLE2426-ot be tudnátok szerezni? "Virtuális földnek" nevezték el; lényegében a ráadott tápnak pontosan a felét hozza létre a kimenetén. Ezzel 1db elemről is létrejöhet a GND,+,- táp egy műveleti erősítős eszközben.
(#) sany hozzászólása Okt 23, 2014 /
 
Sziasztok!
UM66T-XXL típusú 1 dallamot játszó IC -ből esetleg tudnátok más típusút is beszerezni, mint a mi kínálatotokban szerepel? Jelenleg csak UM 66T-19L van.
Köszönöm.
(#) mikrokapcsolo hozzászólása Okt 24, 2014 /
 
Tisztelt HeStore. Az oldalon nem találtam ünnepi nyitvatartást. Viszont a bejárat előtt szembesültem vele, egy telefonhívás után, hogy, az ügyfélszolgálat zárva van. Legalább ki lehetett volna írni. Üdv. mikrokapcsolo.
(#) kocsgab002 válasza mikrokapcsolo hozzászólására (») Okt 24, 2014 /
 
Én is így jártam majdnem, de mielőtt elindultam volna, telefonáltam..Mondjuk ma hivatalosan szombat van..
(#) Tocska válasza kocsgab002 hozzászólására (») Okt 24, 2014 /
 
Így van, nincs speciális ünnepi nyitva tartás, a NEM munkanapokon zárva vagyunk. És ezzel vannak még így páran.
(#) Tocska válasza szkrep hozzászólására (») Okt 24, 2014 /
 
(#) Tocska válasza sany hozzászólására (») Okt 24, 2014 /
 
Az egy dolog, hogy az adatlapok mit írogatnak, de találkozott már bárki is másmilyen dallammal, mit a 'Für Elise'? ...
(#) zolika60 válasza Tocska hozzászólására (») Okt 24, 2014 /
 
Erre a hozzászólásra gondolva megrendeltem az IC-ket, de a múlt héten felhívott egy kedves hölgy aki azt mondta ilyen nem lesz. Azért győzködtem, hogy ne törölje a rendelést, de most kissé bizonytalan vagyok. Sürgősnek nem sürgős, csak legyen valamikor.
A hozzászólás módosítva: Okt 24, 2014
(#) sany válasza Tocska hozzászólására (») Okt 24, 2014 /
 
Szerintem biztosan van, de elég régi IC így szerintem csak elfekvőben lehetne találni. De hátha... Nekem megvan a "Sweet Home" dallamos IC is, szeretném a gyűjteményt bővíteni.
(#) Tocska válasza zolika60 hozzászólására (») Okt 25, 2014 /
 
A "Kedves Hölgy" se tudhat mindent . Az IC megrendelve, Hong-Kongból érkezik .... tudjuk milyen gyorsan.
-------
UM66T ügyben: mivel valamikor gyártották, biztosra veszem én is, hogy VAN belőle, éppen csak nem kapható az általam ismert helyeken. Tehát ha valaki KAPHATÓ forrással szolgál, arra már én is odafigyelnék.
(#) zolika60 válasza Tocska hozzászólására (») Okt 26, 2014 /
 
Köszönöm, akkor nem aggodalmaskodok, hanem várom türelemmel.
(#) BiG_Lui-Gee hozzászólása Okt 26, 2014 /
 
Üdv. Érdeklődnék, hogy XLR papa csatlakozó 3 pólusú lengőben lesz e ? Neutrikban találtam de "anya" típusú. köszönöm
A hozzászólás módosítva: Okt 26, 2014
(#) Tocska hozzászólása Okt 28, 2014 /
 
Megérkeztek a LED meghajtó IC-k. Mi megtettük a magunk részét, most Ti jöttök, lehet venni, vinni.
(#) zolika60 válasza Tocska hozzászólására (») Okt 28, 2014 /
 
Nekem már jött is üzenet, hogy mehetek érte köszönöm. Csak még nem volt időm, de vagy ma estefelé, vagy holnap feltétlenül megyek érte.
(#) kaqkk hozzászólása Okt 28, 2014 /
 
400/12v os 0,5-1- 1,5 W os nyáktrafót be tudtok szerezni ? Néztem már pár helyen de mindenhol csak 230v os primerrel van .
(#) kocsgab002 hozzászólása Okt 28, 2014 /
 
Sziasztok.
Fő kategóriák » Méréstechnika » Mérőtű csoportnak nincsen kicsi képe.
(#) kocsgab002 hozzászólása Okt 29, 2014 /
 
Sziasztok.
32,768 kHz SMD Óra kvarc kristály nagyon nagyon kicsi méretben be tudtok szerezni esetleg?
Akkora kellene mint a képen van. kondi mellette 0603 méretű.
Köszönöm.

11111.jpg
    
(#) Tocska válasza kocsgab002 hozzászólására (») Okt 31, 2014 /
 
Meg tudod mérni? Ami elérhető lenne, az 5×3,2 mm-es.
(#) gernerakos hozzászólása Nov 6, 2014 /
 
Üdv!
A Hestoreban csak azt lehet kapni, ami fenn van a honlapon?
Honnan tudhatom, ha kapható, de esetleg nincs fennt a honlapon?
(#) nedudgi válasza gernerakos hozzászólására (») Nov 6, 2014 /
 
A legegyszerűbb, ha itt, ebben a topikban megkérdezed.
(#) cross51 hozzászólása Nov 6, 2014 /
 
Sziasztok!
Régen vásároltam NSR típusú csatlakozót csak nem mint a linken szereplő 1 pólusút, hanem 16 pólusút, de most nem találom a 16 pólusút. Véglegesen megszűnt a vásárolható csatlakozók közül vagy lesz még elérhető a 16 pólusú csatlakozó?
Köszönöm!
(#) zolika60 válasza gernerakos hozzászólására (») Nov 6, 2014 /
 
Fel teszel itt egy kérdést és kiderül tudnak-e segíteni.
(#) gernerakos válasza nedudgi hozzászólására (») Nov 6, 2014 /
 
Hát akkor:

Azt szeretném megtudni, hogy elérhető házhozszállítással pár darab 1n34-es dióda, vagy esetleg 1N60-as, 1N270-est lehet-e vásárolni?
A válaszokat köszönöm!
(#) nedudgi válasza gernerakos hozzászólására (») Nov 6, 2014 / 1
 
Ha bontott OA1182 vagy hasonló Tungsram típus jó helyette, akkor azért kár ugráltatni őket. Eljössz érte, és adok egy tucatot.
(#) Tocska válasza gernerakos hozzászólására (») Nov 6, 2014 /
 
Kapni csak azt lehet, ami fent van. Illetve kapni még azt sem, sajnos meg kell vásárolni
Viszont azt, ami nincs fent, de keresitek, igyekszünk feltenni a kínálatba.
A hozzászólás módosítva: Nov 6, 2014
(#) Tocska válasza nedudgi hozzászólására (») Nov 6, 2014 /
 
Ha amúgy megfelel az OA1182, akkor az van nembontott is a kínálatban. Nem azt mondom, hogy zsír új típus, inkább antikvitás, de van.
(#) gernerakos válasza Tocska hozzászólására (») Nov 6, 2014 /
 
Most már mindegy, lerendezzük privátban. Azért köszönöm a segítséget mindenkitől!
Következő: »»   116 / 172
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem