Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Hangsugárzó építés, javítás - miértek, hogyanok
Lapozás: OK   29 / 729
(#) Flatlander válasza DMZ hozzászólására (») Jan 27, 2008 /
 
Igen ilynekre gondoltam!Végülis elég lenne egyes is de a kettes az szeben néz ki!De hogy kellene bekötni hogy rendesen ütemre mozogjon?Mert simán nemjó mert nagyon gyorsan ajakran jobra-balra is menni és így elég sz.r !
(#) DMZ válasza Flatlander hozzászólására (») Jan 27, 2008 /
 
Szerintem tegyél elé egy 1M-ás ellenállást, hátha lelassúl a folyamat,de már eleve az egyes kivezérlőnek az ellenállása 650 ohm, csatolom a linket! http://www.conrad.hu/conrad.php?name=Products&cid=VkZaU1ZrMVZNVVZVV...pPUT09
(#) Flatlander hozzászólása Jan 27, 2008 /
 
*akarna*
(#) DMZ válasza DMZ hozzászólására (») Jan 27, 2008 /
 
(#) Flatlander válasza DMZ hozzászólására (») Jan 27, 2008 /
 
Igen már megtaláltam én is!Akkor szted elég lenne ha simán rákötném és kész?Mert a legjobb lenne ha közvetlen a hangkariból menne rá kábel és nemkéne + még bele egy kis erősítő is!
(#) DMZ válasza Flatlander hozzászólására (») Jan 27, 2008 /
 
Csak az erősítőn lévő kimenetére rákötöd a kijelzőt ellenállással együtt,semilyen erősitő nem kell a kijelzőre! Próba szerencse megér!
(#) sound.man válasza DMZ hozzászólására (») Jan 27, 2008 /
 
Ez így nem fog szerintem működni....
(#) Moderátor hozzászólása Jan 27, 2008
 
Uraim!
Ne offoljuk tele a témát!
Tessék használni a keresőt! Van már VU-s topic!
(#) Flatlander hozzászólása Jan 27, 2008 /
 
Hát ha ez így nemműködne az nemjó..Mert azért 3.000ft-ot kiadni csak úgy nemakarok érte ha még nem is lenne jó...
(#) sound.man válasza Flatlander hozzászólására (») Jan 27, 2008 /
 
(#) Flatlander válasza sound.man hozzászólására (») Jan 28, 2008 /
 
És miért nem működne?Mert ha téleg nem akkor azért 3.000ft-ot nem adok ki a mérőért!
(#) Flatlander válasza Flatlander hozzászólására (») Jan 28, 2008 /
 
Állítólag van építőkészlet is belőle de én nem találtam
(#) Pafi válasza Flatlander hozzászólására (») Jan 28, 2008 /
 
Tényleg nem működne magában, de ezt már ne itt akard kitárgyalni!
(#) Flatlander hozzászólása Jan 28, 2008 /
 
Jó de ami ezzel foglalkozik topic az kivan halva....
(#) Flatlander hozzászólása Jan 28, 2008 /
 
Már megvan mi-mi
(#) sound.man válasza Flatlander hozzászólására (») Jan 28, 2008 /
 
Ha írsz bele akkor biztos válaszolnak. Nah de én itt fejeztem be az offolást mert még kapok egy warm-ot. Amúgy meg linkeltem feljebb azt a topic-ot.
(#) hüblerattila hozzászólása Jan 28, 2008 /
 
Csátok! na javitgattam a mélyládámon mostmár nagon jol szól. Csak annyit akarok kérdezni hogy ugye van most benne egy 30 centis hsz és szeretéék venni bele nagyobb hsz-et 40centiset naszoval ugy jo lenne ha egy 40es meg egy 30as lenne benne vagy inkáb két 30as? amugy két kapcsolot akarok a hátuljára a ládának amivel külön-külön lehet kapcsolgatni a két hsz-et.Köszi a segitséget előre!
(#) Flatlander hozzászólása Jan 28, 2008 /
 
Tudom kössz..
(#) Gery válasza hüblerattila hozzászólására (») Jan 28, 2008 /
 
Ez a kapcsolós dolog szerintem nagyon buta és rossz ötlet. És mennyiért akarsz venni két hangszórót? Gondolom 2db salmnc-t Akkor inkább 1db 12"-os normálisat!
(#) hüblerattila hozzászólása Jan 28, 2008 /
 
Bocs ha kicsit bunkó leszek de nem azt kérdeztem hogy milyen sz** nekem megfelel én nem profi hangositó vagyok nekem teljesen jó ez is és azt kérdeztem hogy egy nagy szól jobbat vagy két kicsi?

moderálva--vicsys
(#) hüblerattila hozzászólása Jan 28, 2008 /
 
és a kapcsolós amugy mér rossz ötlet?
(#) aflmor válasza hüblerattila hozzászólására (») Jan 28, 2008 /
 
Kétlem hogy a 40 és 30 centisnek is megfelelő lenne ugyanaz a dobozméret pláne egytérben 40-esben nem fogsz megfelelőt találni az igényeidnek kielégítő mélyátvitel szolid árban két 30-as egyforma elfogadhatóbb dobozméretet is ad és sokkal fürgébb basszust ráadásul a felület is nagyobb így nagyobb a megmozgatott légmennyiség is csak bírni kell erősítővel.

Így egy mondatban, mint ahogy a (#172832)-es kérdés is volt!
(#) Gery válasza hüblerattila hozzászólására (») Jan 28, 2008 /
 
Két évvel ezelőtt építettem egy hangfalat. Akkor hasonlóan láttam a dolgot mint te így a csoda mnc-t vettem hogy az miejn jó. Ez volt 2éve. A hangszóróra 180Watt van ráírva én 50Wattal 2év alatt kihajtottam a lelkét és márcsak recseg-ropog. Elég sokat szívtam vele, de már muszály lecserélni viszont nincs most pénzem egy teljesen új befektetésbe ígyhát egy hangszórór csere
De te tudod én szoltam!!!
A kapcsoló csupán azért nemjó ötlet mert ki-be kapcsoláskor változik az impedencia "le-fel" és hazavágja az erősítődet. Mellesleg a müködő hangszóró mozgatja a pihenő membránját, ami nemhinném hogy túljó. De amúgyis minek oda kapcsoló....
Ez csupán az én véleményem, gondold át. Ha nem akkor aflmor már megadta a kérdésedre a választ
(#) pb hozzászólása Jan 29, 2008 /
 
helló
szerintetek egy 30centis MNC cdcone-nak hány literes zárt láda kell? adatok amiket tudok:300/600W 40oz 8ohm
(#) csonthulye hozzászólása Jan 29, 2008 /
 
Helló. Olyan kérésem lenne, hogy ki, milyen dobozt tud ajánlani a jól ismer SAL SRP2530-hoz? Egyszerű szubként akarnám használni, zárt bobozan. Valakinek esetleg vmi doboz méretek, amben jól érzi magát a hangszóró?
(#) Flatlander válasza csonthulye hozzászólására (») Jan 29, 2008 /
 
Ittvanak az adatai aki ért a progihoz az ebből sztem kituggya számolni!Adatok
És zárt doboz kell neki reflexel elég sz.rul szól!
(#) Flatlander válasza pb hozzászólására (») Jan 29, 2008 /
 
Hát ebbőé nemigazán lehet tudni még kell egy csomó adat !
(#) pb válasza Flatlander hozzászólására (») Jan 29, 2008 /
 
hát sajna csak ennyi adatot tüdok róla
de egy 30-40 literes láda elég lenne neki?
(#) Flatlander hozzászólása Jan 29, 2008 /
 
Gondolomm igen de tudni kéne a qts-t hogy egyáltalán zárt vagy reflex kell-e neki egyáltalán!
(#) Flatlander hozzászólása Jan 30, 2008 /
 
Megtudná mondani vki hogy tudnék a magason egy picit mélyíteni?Nagyobb vagy kisebb kondinál mélyül a hang?
Következő: »»   29 / 729
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem