Fórum témák
» Több friss téma |
Fórum » Számítógépes áramkörszimuláló programok
Témaindító: dB_Thunder, idő: Dec 7, 2005
Megnéztem, ez Magyar nyelvű
Van itt még más is, bár erről még nem halottam.
Ok sikerült!!!
Köszi a segítséget!!! A többi progirol mi a véleményed??
Onnan csak a Sprint Layout Nyomtatott áramkör tervezőt használom, szerintem nagyon jó, a többit nem ismerem, csak a Tinát próbáltam ki egyszer, de nemigazán tetszett. A Proteust sem ismerem.
Szerinted ha erösítöt akarok modellezni melyik progi lenne a legalkalmasabb?
Passz, ennyire azért nem értek egyikhez sem.
majd meglátom ha feltelepítem öket!!
Amugy köszi a segítséget!!!
köszönöm az eddigi segítségeket az elözö fórumokban olvastam hogy a proteus elég komoly szintü progi!?
Valakinek van konkrét tapasztalata? Ha pl erösítö áramkört vagy mikrokontrolleres áramköröket szeretnék tesztelni? De halottam az EBW 7.0-rol is!! Szerintetek melyik progival lehetséges?
Sziasztok!
A National Instrumental (remélem jól írom) megvette az EWBt (Elektronik Worb Bench). A NI terméke a Multisim és Ultiboard páros, ha indítod, még töltődik írja Elektronik Word Bench group (magyarola az EWB csoport tagja). Üdv. Tóbi (Bocs, ha elírtam valamit, de már fáradt vagyok)
Sziasztok!
Szerintem a Tina nagyon jó tervezőprogram, igaz nagyon bonyolult, összetett áramköröknél lehet macerásabb kezelni, de szerintem jó program, főleg hogy lehet vele szimulálni az áramkört egyen/váltó árammal és aszem digitális jellel. NYÁK tervezőnek meg szerintem a Sprint Layout is tökéletes. :yes:
Ha valakinek van telepítve Linux, megnézheti a Ktechlab progit is. PIC szimuláció is van benne.
Egy tucat privát üzenet után csatolom a license fileokat melyekkel meghosszabitható a NI Multisim szimulációs program működése, s teljesen legálisan, a NI siteról letölthetőek a *.lic fileok,..
Sok örömet mindenkinek,.. ui: a NI -n is lehet használni a keresőt, pl: "multisim license file" "Multisim 10.0 License Files for the Professional, Educational and Student Editions."
Nem utolsó sorban a legjobb, a Power Pro,..
Elég gépigényes sztem a Multisim 10 néha 1-2 kapcsolásnál szaggat a simuláció, mondjuk a gépen se egy erőgép. (3200+ os)
Mit szimulálsz vele? Nekem még egy 1800 -as Duron -on is sirályul müxik! Nemtudtam olyasmit szimulálni vele ami megfogta volna a PC -t! (memoriád mennyi van a gépben?)
Nekem 256MB,(2.4Ghz) de ilyet még én se tapasztaltam.
Nem ide tartozik, de még tegyél bele egy 256 vagy 512 -es modult, s repülni fog a géped,..
2 db volt de az egyik már haldoklott, úgyhogy inkább kivettem.
Akkor lehet a szimulációs időbeállítással van probléma. Egyébként mi a véleményetek az Ultibordjáról?
Én arra gondoltamamikor be lehet állítani hogy milyen gyorsan teljen az idő.
Jah, hogy Ideal vagy Real,.. Az nem lassíthatja annyira le, hogy lezsibbadjon a gép,.. Legalábbis nem tapasztaltam, de mindjárt lecsekkolom, lássuk mi történik,.. (proc teljesítményével s memóriával).
Szia !
Az idő mindig egyformán telik, a részletesség "időosztás" lehet állítani. Üdv!
Theát ha jól értem, akkor minnél kisebb az érték annál pontosabb képet kapunk pl az oszcilloszkópon vagy a többi mérőműszeren?
Üdv! Valaki meg tudná nézi miért nem megy ez a kapcsolás. Ewb4 alatt probálom de nem müködik jól!
sziasztok! segitsetek meg oldani problémámat a BRD,LAY,SCH programokat sehogy nem tudom megnyitni ha esetleg tudtok olyan helyet ahonnan ezek letölthetök várom válaszotokat köszönöm
:google: !
Azonkívül a billentyűzeten van egy csomó, ilyen fura kis karakter, mint pl.: . , ? ! : ; - és társaik. Nem véletlenül vannak ám egy csokorban! Próbáld ki, hogy használod őket! Nem bántanak, látod, én is használom, és hidd el, megvan még mind a 10 ujjam! Egyet sem haraptak le! |
Bejelentkezés
Hirdetés |