Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Számítógép hiba, de mi a probléma?
Lapozás: OK   553 / 1143
(#) granpa válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Aug 11, 2015 /
 
LOSz; ez cirillel van írva, de most nem tudok hozzájutni a cirill ázbuká-hoz, mert az is eltűnt alulról. Nem tudok képernyő billentyűzetet váltani. Típusszámot meg nem tudom leolvasni, mert kifordíthatatlanul van ideb..va. (rövid a madzag) Hat izé van az alján, középtájon, kb. 30×45 cm-es.
(#) kala1982a válasza granpa hozzászólására (») Aug 11, 2015 /
 
Milyen böngésző? Valahol a beállításokban a mindig jelenjen meg a könyvjelzősáv pipa(pl chrome-ban).
A hozzászólás módosítva: Aug 11, 2015
(#) granpa válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Aug 11, 2015 /
 
Most már mondhat akárki, akármit: Te vagy legnagyobb! Helyre jött a monitorom, minden a helyén! Bár nincs az F11-en lakatjel.
(#) granpa válasza kala1982a hozzászólására (») Aug 11, 2015 /
 
Minek utána semmit nem lehetett előhívni sehonnan, így a beállítások, stb. tárgytalan (volt).
(#) granpa válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Aug 11, 2015 /
 
Nem volt rajt soha; a klaviatúra nem orosz. Még soha nem kellett piszkálnom.
(#) kala1982a válasza granpa hozzászólására (») Aug 11, 2015 /
 
Az F11 az F11, az teljesképernyő A leírásodból nekem hirtelen nem az ugrott be. Jó amúgy ha barangolsz a maps-on streetview módban. Én akkor szoktam direkt F11-et nyomni

Régebben Altrix márkájú billentyűzeten volt lakat, arra emlékszem, de az a billentyűzetet zárta le
A hozzászólás módosítva: Aug 11, 2015
(#) Gombszem hozzászólása Aug 11, 2015 /
 
Megnéztem néhány billentyűzetet, beleértve az enyémeket is, sehol sem láttam a funkció billentyűkön semmilyen jelet az F1-12 feliraton kívül.
(#) kala1982a válasza Gombszem hozzászólására (») Aug 11, 2015 /
 
Padlást kell másszak, de meg lesz Ráadásul talán "turbo" (?) billentyű is volt rajta.
(#) sastas01 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Aug 11, 2015 /
 
Az nekem funkcióbillentyűnek tűnik.
(#) kala1982a válasza sastas01 hozzászólására (») Aug 11, 2015 /
 
Amiről beszélünk, az az F11 funkció billentyű alternatív lehetősége. Úgy látszik, ez igen gyártó függő megoldás volt a billentyűzet letiltására.
(#) Gombszem válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Aug 12, 2015 /
 
Tényleg ott van.

Én régebbieket láttam ezek szerint. De aki tudja, hogy még mire jó az F11, az pótfelirat nélkül is tudja használni.
(#) BI-AMP hozzászólása Aug 12, 2015 /
 
Sziasztok!!!
Ma fel raktam a Windows 10 et és nem működnek az RS232 konverterek a hibakód: Az eszköz nem indítható el. (Kód: 10) ez a hiba fogadott már a Windows 8-nál is.
Ezelőtt win7 használtam és tökéletesen működtek!
Ezekkel az RS232 konverterekkel van összekötve a PC a műholdvevőkkel.

Névtelen.jpg
    
(#) BI-AMP válasza BI-AMP hozzászólására (») Aug 12, 2015 /
 
Sikerült megoldanom már működik!!!
A hozzászólás módosítva: Aug 12, 2015
(#) Placi84 válasza BI-AMP hozzászólására (») Aug 12, 2015 / 1
 
Igen?! Ennek örülünk, de ha leírod a megoldást, akkor más is okulhat belőle.

Üdv.: PLaci
A hozzászólás módosítva: Aug 12, 2015
(#) BI-AMP válasza BI-AMP hozzászólására (») Aug 12, 2015 /
 
Tessék itt a megoldás nálam működött!!!
Bővebben: Link
A hozzászólás módosítva: Aug 12, 2015
(#) BI-AMP válasza Placi84 hozzászólására (») Aug 12, 2015 /
 
Elölről meg is feledkeztem
(#) belfi2 hozzászólása Aug 13, 2015 / 1
 
Hali!
Megvártam a 40. Firefox programot, de ez sem viszi az Időkép Felhőkép animációkat sem a radart.
(#) sastas01 válasza belfi2 hozzászólására (») Aug 13, 2015 /
 
Flash, java, friss? Van-e reklámblokkolód?
(#) coyote55 válasza belfi2 hozzászólására (») Aug 13, 2015 /
 
Szintén zenész
A béta telepítése után pár napig jó volt, de már megint csak az IE segítségével tudom megnézni (megtekintés külső alkalmazásban).
(#) kala1982a hozzászólása Aug 13, 2015 /
 
Még annak idején az IE tab nevű plugint tettem fel a chrome-hoz. Egy tesztet megér, próbáljátok ki.
(#) belfi2 válasza sastas01 hozzászólására (») Aug 13, 2015 /
 
Javat nem telepítettem mert egyébként is letiltotta a róka.Az animációk friss , plugin mentes verzióval sem működnek, mióta a 39 kijött. Most írtam az időkép Face book oldalára , és lehet csináltak valamit mert egy pillanatra elindult, de megint nem megy.Nem megy a IE tabbal sem . Annyit tudok tenni én is hogy IE használok .
(#) sastas01 válasza belfi2 hozzászólására (») Aug 13, 2015 /
 
Legutóbb ilyen problémába akkor futottam bele, mikor a gép kifogyott a RAMból és az animációkat nem bírta betölteni. Nem tudom, ez fennálhat-e? Bár ha az IE viszi akkor nem valószinű. Chromeban sem megy? Esetleg más böngészőben?
Másik pedig mikor a reklámblokkoló az animációs felületet hirdetésnek gondolta és egyszerűen letiltotta.
(#) Placi84 válasza belfi2 hozzászólására (») Aug 13, 2015 /
 
41-nél tart már, csak FF-et használok Adblock Plus-szal, rendszeresen nézem az időképet és az animációit és sosem tapasztaltam még hasonló jellegű problémát.
"A hiba az ön készülékében van..."

Üdv.: PLaci
A hozzászólás módosítva: Aug 13, 2015
(#) Gombszem válasza Placi84 hozzászólására (») Aug 13, 2015 /
 
Szó szerint ugyanezt írtam volna. Nálam is rendben fut az Időkép (W7, FF40).

Valami más gond van az Uraknál.
(#) belfi2 válasza Placi84 hozzászólására (») Aug 13, 2015 /
 
Nem csak nálam van hiba mert utána érdeklődtem Tegnap jött ki a 40 , hogy lehet 41?
(#) Gombszem válasza belfi2 hozzászólására (») Aug 13, 2015 /
 
Az csak Beta verzió, itt van.

De máris kijött a 40.0.1. Ez meg itt van.
(#) belfi2 válasza Gombszem hozzászólására (») Aug 13, 2015 /
 
Köszi!
A családban 3 gép van egyiken sem megy. Megkérdeztem ismerőseimet akik hasonló gépet illetve opsyst használnak , sokuknak nem megy . Az időkép oldalán is feltűnt a probléma és mint említettem néha elindul, de legtöbbször nem . A Radarnál meg kiírja hogy "Nincs támogatott formátumú vagy MIME-típusú videó."Ha nálam va a bibi akkor nem tudom mi lehet mert ez miatt egy új telepítést kapott .
A hozzászólás módosítva: Aug 13, 2015
(#) Gombszem válasza belfi2 hozzászólására (») Aug 13, 2015 /
 
Az Adobe Flash Player naprakész (18.0.0.232 verzió a mai napon)?
(#) belfi2 válasza Gombszem hozzászólására (») Aug 13, 2015 /
 
Igen minden naprakész ,most itegy 5' ment a felhőkép animáció de a radar nem . Csak a szokásos üzenet.
(#) Gombszem válasza belfi2 hozzászólására (») Aug 13, 2015 /
 
Ja igen: nekem 32 bites a Win, és a Silverlight, valamint a Win Media Player Plugin is telepítve van.
Következő: »»   553 / 1143
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem