Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Számítógép hiba, de mi a probléma?
Lapozás: OK   556 / 1137
(#) Annonymus hozzászólása Aug 19, 2015 /
 
Sziasztok
Írtam pár hete hogy van egy gépem ami nem tudott bebootolni és mindig újra indult
Megoldottam!
Kikapcsoltam a tápot a rajta lévő gombbal és vártam egy kicsit visszakapcsoltam és elindult illetve be is bootolt
(#) Annonymus válasza Annonymus hozzászólására (») Aug 19, 2015 /
 
Egyébként mi lehetett a probléma? "Elfáradt" a táp?
(#) BEMcorp válasza csapeter hozzászólására (») Aug 19, 2015 /
 
Szia!
A saját feltöltésű videóidról, vagy úgy általában nincs mindig hang?
(#) Chipmunk1960 válasza eSDi hozzászólására (») Aug 19, 2015 /
 
Szia, Ez most az új, "végleges" telepítés. Ha jól emlékszem, a laptopomon, úgy lett telepítve, azon nem tűnt fel, hogy ezt csinálja. Azt most a fiam használja, ha visszakapom megnézem, hogyan működik. Milyen régóta erőlködnek már rajta, de még egy béta verziónak is gyatra.....
(#) Chipmunk1960 válasza csapeter hozzászólására (») Aug 19, 2015 /
 
Szia, Próbáld ki másik böngészővel, én a fox-ot használom. Mert szerintem gyorsabb, de a Flash Playert is megpróbálhatod újra telepíteni. Valami Codec hibának tűnik.
A hozzászólás módosítva: Aug 19, 2015
(#) csapeter válasza BEMcorp hozzászólására (») Aug 20, 2015 /
 
Szia!
Nem saját videókról, de észrevételem szerint új nemrégen készült videókról van szó.
(#) csapeter válasza Chipmunk1960 hozzászólására (») Aug 20, 2015 /
 
Szia!
Az Explorert is próbáltam, ugyan az. Én is inkább Codec hibának (hiánynak) gondolom, csak azt nem tudom, hogy mit telepítsek, mivel nem szeretek számolatlanul telepítgetni főleg ismeretlent.
(#) Annonymus hozzászólása Aug 20, 2015 /
 
Sziasztok
Letöltöttem egy másik gépen és pendrivera raktam az avastcleart átraktam a gépemre de nem távolítja el az avastot (csak bejön a töltőképernyő és bezáródik)
Akkor mit csináljak? Biztos hogy az avast miatt nincs netem?
(#) coyote55 válasza Annonymus hozzászólására (») Aug 20, 2015 /
 
Csökkentett módban futtatod?
(#) Annonymus válasza coyote55 hozzászólására (») Aug 20, 2015 /
 
Az avast cleart?
Azt nem
(#) coyote55 válasza Annonymus hozzászólására (») Aug 20, 2015 /
 
Futtasd úgy! Nekem is úgy kellett!
(#) kadarist válasza Annonymus hozzászólására (») Aug 20, 2015 / 1
 
A leírás szerint csináld:
Töltse le avastclear.exe az asztalra
Indítsa el a Windowst biztonságos módban
Nyissa ki (hajtsa végre) az eltávolító segédprogramot
Ha az Avast szoftvert más mappába telepítette, mint az alapértelmezett, keresse meg. (Figyelem: Legyen óvatos! A választott mappa tartalma törlődni fog!)
Kattintson az ELTÁVOLÍTÁS gombra
Indítsa újra a számítógépet
(#) Annonymus válasza kadarist hozzászólására (») Aug 20, 2015 /
 
Ezek megtörténtek 2x is csökkentettben de semmi ugyan az csak töltő képernyő aztán bezáródik
(#) kadarist válasza Annonymus hozzászólására (») Aug 20, 2015 /
 
Akkor meg telepítsd újra a Windows-t. Gondolom 10-ed van.
(#) Annonymus válasza kadarist hozzászólására (») Aug 20, 2015 /
 
Azt nagyon nem akarom amúgy win7em van
(#) kadarist válasza Annonymus hozzászólására (») Aug 20, 2015 /
 
A hálózati kapcsolattal mi a baj? Futtattál diagnosztikát?
(#) Annonymus válasza kadarist hozzászólására (») Aug 20, 2015 /
 
Igen és nem tudta azonosítani a problémát
(#) kadarist válasza Annonymus hozzászólására (») Aug 20, 2015 /
 
Akkor járj utána: modem, router, hálózati kártya... Másik számítógép működik-e arról a hálózatról. Csinálj egy live Linuxos pendrájvot vagy DVD-t és nézd meg a Linux-szal, hogy bejön-e az internet.
A hozzászólás módosítva: Aug 20, 2015
(#) Annonymus válasza kadarist hozzászólására (») Aug 20, 2015 /
 
A gép 1 éves a hálókártya szerintem jó nem volt vele gond eddig ugyan azon a hálózaton lévő gépeken megy a net úgyhogy szerintem is szoftveres lesz a hiba de nem hiszem hogy valami komoly..remélem
A linuxos dolog meg nekem túl bonyolult
(#) Annonymus válasza Annonymus hozzászólására (») Aug 20, 2015 /
 
Amúgy bejön a net (tálcaikon szerint van és a kapcsolat tulajdonságainál is van fogadott és küldött érték)
De se a steam se a böngészők nem töltenek be semmit ( az utóbbiak azt írják hogy a kiszolgáló nem található ezen a webcímen a steam pedig meg se nyílik)
(#) Annonymus válasza Annonymus hozzászólására (») Aug 20, 2015 /
 
Egyébként a modemmel szoktak gondok lenni de más gép működik erről a hálózatról (amúgy kábeles)
(#) kadarist válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Aug 20, 2015 /
 
Szia!
Nem tud kapcsolódni a PPPoE-n keresztül. Tégy be egy routert a modem és a hálókártya közé és a routerben állítsd be a kábeles kapcsolatot. Bővebben: Link.
A hozzászólás módosítva: Aug 20, 2015
(#) didyman válasza csapeter hozzászólására (») Aug 20, 2015 /
 
Se HTML5-nél, sem Flashnél nem kell semmilyen kodek.
(#) didyman válasza kadarist hozzászólására (») Aug 20, 2015 /
 
Miért nem? A 651-es hiba többnyire kiszolgáló felőli gond, illetve modem problémája.
(#) kadarist válasza didyman hozzászólására (») Aug 20, 2015 /
 
A különféle beírások szerint helyi okok miatt is lehet ilyen hiba. A router pedig egy praktikus dolog, ezért ajánlom.
(#) didyman válasza kadarist hozzászólására (») Aug 20, 2015 /
 
Praktikus annak, akinek szüksége van rá. Jó, a NAT jó dolog, a férgek 90 %-át kint tartja. De amúgy csak egy újabb eszköz, ami állandóan lóg a hálózaton és fogyasztja a maga kis 5 wattját. Nekem van egy ADSL modemem, ami sok éves, és olyan gyorsan szedi össze a vonalat, hogy mire a gép bebootol SSD-ről, már tárcsázható, és amúgy a gépről van táplálva, ez is csak akkor fogyaszt, ha használom is. Wifit nem használok, hiszen ott a gép, ha netezni akarok, a kábel elmegy odáig, a telefon adathasználata meg elfér a havi keretben. Netezni egy gép netezik, minek több. Akkor nekem nem praktikus. Azaz de, évente háromszor akad olyan, hogy kell valamiért megosztani vagy méginkább tesztelni, akkor előveszem a fiókból. De ezért kár lenne állandóra bekötni.
(#) halhatatlan hozzászólása Aug 21, 2015 /
 
üdv!
Van egy problémám az alaplapommal, és el szeretném mondani hátha tudja valaki mi lehet a gondja.
Asus p7h55m-pro lapról lenne szó!
A probléma jelensége az lenne, hogy ha a tápot kihúzom a 220v-ból, vagy áramszünet van, akkor utána visszakapcsolásnál úgy működik, hogy a lapon lévő zöld üzemlámpa halványan világít csak, nem világít ki teljes erejével.
De ha elkezdem a tápcsatlakozót ki-be dugdosni a lapon (a szélesebbiket, nem a 4 pint) akkor egyszer csak kivilágít teljesen, és úgy már indul a gép.
Van hogy 8x-10x is ki be dugom, mire kivilágít rendesen.
Utána már újra indulásnál semmi gond nincs vele többet, csak áramszünet esetébe vagy ha szétszedem a gépet.
Én érintkezés-i gondra, vagy pedig valamelyik kondi töltésére gondolok.
Előre is köszi a válaszokat!
A hozzászólás módosítva: Aug 21, 2015
(#) didyman válasza halhatatlan hozzászólására (») Aug 21, 2015 /
 
A tápegység készenléti körében, a segédtáp pártíz mikrós primer oldali puffere haldoklik. Minél előbb cseréld, mert táptól függően elég destruktívan is tönkre tud menni miatta nem csak a táp, hanem az alaplap is.
(#) halhatatlan válasza didyman hozzászólására (») Aug 21, 2015 /
 
a tápot teszteltem másik gépben az jó volt!
(#) halhatatlan válasza didyman hozzászólására (») Aug 21, 2015 /
 
Ez egy Sharkoon 450w-os táp, Enermax belsővel a szakik szerint.
És melette, ha rádobom a nagy OC-t a procira+ram-ra,(a vga 150wTDP) azt is bírja menet közbe.
A hozzászólás módosítva: Aug 21, 2015
Következő: »»   556 / 1137
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem