Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » HESTORE.hu
 
Témaindító: Topi, idő: Máj 8, 2009
HESTORE elektronikai alkatrész kis- és nagykereskedelem - Elérhetőségek

Ez a fórum a HESTORE.hu alkatrész áruház műszaki, webes és beszerzési kérdéseire jött létre, nem hivatalos kapcsolatfelvételi lehetőségként kötetlen formában. HESTORE-os ügyintézők fel-fel néznek ide szabadidejükben is, de hivatalos ügyfélszolgálati és rendelésekkel kapcsolatos kérdésekkel továbbra is ügyfélszolgálat keresendő.

Ügyfélszolgálat: info@hestore.hu (+36 1 783 3436)
Lapozás: OK   135 / 172
(#) rascal válasza Swindler hozzászólására (») Ápr 4, 2016 /
 
Köszönöm a választ!
(#) nedudgi hozzászólása Ápr 7, 2016 /
 
7447 a leírás szerint buffer/line driver, holott az elsődleges funkciója (szerintem)BCD / 7 szegmens dekóder. Ráadásul legalább 30 éve 7447A, vagy 74*47 típust gyártanak.
A hozzászólás módosítva: Ápr 7, 2016
(#) Swindler válasza nedudgi hozzászólására (») Ápr 8, 2016 /
 
Köszönjük az észrevételt, hamarosan javítjuk az adatlapot.
(#) mark.budai hozzászólása Ápr 9, 2016 /
 
Sziasztok!
Ez a kábel réz szálakból áll, vagy rézzel bevont alumíniumból? A 2,5mm2-es piros-fekete, ami OFC lenne, nagyon rég nem rendelhető. Ez lesz valamikor, vagy inkább ne várjak rá?
(#) Bakman hozzászólása Ápr 9, 2016 /
 
Sziasztok!

CL 40 M 45. Ez nem 40 mA-es meghajtó? A leírásban 20 mA szerepel.
(#) Csupasz válasza Bakman hozzászólására (») Ápr 9, 2016 /
 
Adatlapja szerint a CL 20 M 45 tud 20mA-t, ez 40mA-os.
(#) Swindler válasza Csupasz hozzászólására (») Ápr 11, 2016 /
 
Köszönjük az észrevételt, hamarosan javítjuk az adatlapot.
(#) Zozi85 hozzászólása Ápr 11, 2016 /
 
Sziasztok!

Szeretnék érdeklődni, hogy IRFI4020 és L6385E kerülhet e fel a választható tételek közé. Sajnos nem találtam se ezeket, se helyettesítési lehetőséget.

Köszönöm!
(#) Swindler válasza Zozi85 hozzászólására (») Ápr 14, 2016 /
 
Üdv!
Köszönjük az érdeklődést! A keresett alkatrészek itt rendelhetőek meg :
L6385E , IRFI4020H-117P
A termékek beérkezési ideje, átlagosan 2-4 munkanap.
(#) Zozi85 válasza Swindler hozzászólására (») Ápr 14, 2016 /
 
Helló!

Köszönöm! Sokkal egyszerűbb volt így mindent egy helyről rendelni.
(#) kocsgab002 hozzászólása Ápr 18, 2016 /
 
Sziasztok.
Az alábbi alkatrészeket be tudjátok szerezni? A következő projektemhez lenne szükséges:
UC3843 SMD verzió
FDS2572 (Adatlap)
PIC16F1824 14SOIC tokozás

Előre is köszönöm
(#) Swindler válasza kocsgab002 hozzászólására (») Ápr 20, 2016 /
 
Üdv!
Köszönjük az érdeklődést! A keresett alkatrészek itt rendelhetőek meg :
UC3843SMD , FDS2572 , PIC16F1824-I/SL
A termékek beérkezési ideje, átlagosan 3-5 munkanap.
(#) kocsgab002 válasza Swindler hozzászólására (») Ápr 20, 2016 /
 
Húú, nagy királyok vagytok, köszönöm szépem, már a kosárban is van.
(#) ronin75 hozzászólása Ápr 20, 2016 /
 
Sziasztok,
Peltier modult keresnék, 40x40x4 mm-est, a közepén 4mm-es lyukkal. 12V-os (vagy felette kicsivel) és 50-90W közöttit. Az külön hab lenne a tortán, ha körbeszigetelt tipusú lenne. Kb. 20 db kellene.
Köszönöm előre is.
(#) cross51 hozzászólása Ápr 22, 2016 /
 
Sziasztok!

Erről a tft kijelzőröl érdeklődnék, hogy a felsorol 3 driver IC közül, melyik van benne (gondolom az ssd1289), és hogy a leírt méretadatok a valósak? Mert az interneten más méretekkel láttam a kijelzőt Bővebben: Link.

Köszönöm!
A hozzászólás módosítva: Ápr 22, 2016
(#) Swindler válasza cross51 hozzászólására (») Ápr 25, 2016 /
 
Köszönjük az észrevételt, az adatlap módosításra került. (Driver IC: SSD1289 , Size: 94 x 63 x 15mm)
(#) zenetom hozzászólása Máj 4, 2016 / 2
 
Csak egy apró észrevétel. Az új helyen, az EMG ipari park bejáratánál esetleg valami táblát kirakni, hogy HEstore, alatta kis betűkkel hogy földszint, balra első ajtó, vagy ilyesmi.
Most voltam ott először, és kicsit hiányoltam ezt a kiírást. Bár ha az ember elindul, tudja hova megy, de egyrészt nem volt időm pontosan megnézni, másrészt meg hirtelen lányos zavaromban nem tudtam hol vagyok. Esetleg mások is járhatnak így..

Egyébként a rendelés leadása után 5 órával már átvehettem a csomagot.
(#) teszti válasza zenetom hozzászólására (») Máj 4, 2016 / 1
 
Én is így jártam amikor először voltam ott. Van a bejárattól nem messze egy infogép, ott próbáltam megkeresni, hogy hol is van, de nem volt benne mint HEstore, már azt hittem, hogy rossz helyre jöttem. Aztán a 3. ember tudta megmondani, hogy hol is van.
(#) geri12 hozzászólása Máj 5, 2016 / 1
 
Sziasztok!

Nyugodtan írjátok oda az SSD1289 Driver IC-s kijelzőhöz hogy ILI9341 is szóba jöhet. Amit ma vettem nálatok az azzal van szerelve. A kijelző nyák panelján ott is van hogy TFT_320QVT_9341. Kicsit csalódás is volt megmondom őszintén. Nyilván életre tudtam kelteni az UTFT-s Arduino libary módosításával, de én SSD1289-es chipel szereltet szerettem volna kapni, mert nem kedvelem az ILI9341-et "parallel" módban. Egy kezdő TFT-t használó sokkal több ideig szenvedett volna, ha nincs tisztában a különböző driver chipekkel, illetve a program módosítással.
(#) hzsolt94 hozzászólása Máj 6, 2016 / 1
 
Sziasztok! Két javaslatot szeretnék felvetni:

1. Az értesítő SMS-ben szerepelhetne a rendelés végösszege. Nem mindig emlékszik rá az ember, nagy segítség ha nem kell külön kikeresni mennyi pénzt kell zsebre tenni, vagy odaadni ha éppen más hozza el a rendelést.

2. HTTPS. Ma már nem kerül semmibe, és sokkal kellemesebb úgy vásárolni ha tudja az ember hogy nem piszkál bele senki akinek nem kellene.
(#) siletto hozzászólása Máj 6, 2016 / 1
 
Üdv! Rendeltem már elég sok rádiós dolgot a HEStore-tól, bnc hosszabbítókat, BNC csatlakozókat,toldókat, krimpelhető csatlakozókat. Nem nagy tételben, de több félét.
Nagyon sokhoz oda van írva, hogy Gyártmánya Amphenol, sok termékből van olcsóbb,drágább(amphenol). Én eddig csak ilyeneket vettem, de szomorúan tapasztaltam, hogy egyik sem valódi Amphenol. Amikkel én találkoztam valódiakkal, azokra mindre rá volt fizikailag írva, valamelyiknek sorszáma is volt. Ezek inkább az eBay kategóriára hasonlítottak.

Én vagyok tudatlan, vagy lehet hogy senki sem nézte meg, valójában eredetiek-e, csak a beszállító ezt mondta?


mematyi
(#) Swindler válasza siletto hozzászólására (») Máj 9, 2016 /
 
Köszönjük az észrevételt. Ellenőriztük a készletünk ide vonatkozó részét, és valóban volt olyan alkatrész ahol a gyártói jelzés egy korábbi beszállításra utalt. Az érintett adatokat módosítottuk.
A tévedésért szíves elnézését kérjük.
(#) Gyimate hozzászólása Máj 10, 2016 /
 
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. A Hestore-ban megtalálható D096-12864 típusú OLED kijelzőhöz lenne szükségem az adatlapjára, amin a pontos méretei találhatóak meg. Az I2C-s verziónál ugyan található egy adatlap, viszont az csak a vezérlő IC-t tárgyalja, viszont a beültetéshez fontos információkról nem találtam túl sok információt, egyedül a külső méretet láttam feltüntetve.
Előre is köszönöm a segítséget!
Máté
(#) vagnerjazon hozzászólása Máj 18, 2016 /
 
Sziasztok!
Tervezek venni egy Raspberry PI 3-mat, de a legerősebb itt kapható micro USB-s adapter csak 1200mA-es, pedig a RPI 3 hivatalos tápja 2,5A-es.
Várható esetleg a közeljövőben az eredeti, vagy hasonló terhelhetőségű adapter felvétele a kínálatba?
(#) Hp41C válasza vagnerjazon hozzászólására (») Máj 18, 2016 /
 
Beírod a típusszámot és a "datasheet" szót a Goooooogle -ba...
Talán ez az?
(#) vagnerjazon válasza Hp41C hozzászólására (») Máj 18, 2016 /
 
Gondolom, ez nem nekem szól.
(#) Bakman válasza vagnerjazon hozzászólására (») Máj 18, 2016 /
 
Nem vagyok benne biztos, hogy egy micro USB csatlakozót jó ötlet hosszútávon 1,5 - 2 A-rel terhelni.
(#) HE Enci hozzászólása Máj 19, 2016 /
 
Kedves vagnerjazon,

a Raspberry PI 3-hoz ajánlható adapterrel való kérdésedet továbbítjuk a HESTORE webáruház termékosztálya felé. Hamarosan jelentkezünk a kívánt tétel elérhetőségét illetően.
(#) Hp41C válasza vagnerjazon hozzászólására (») Máj 19, 2016 /
 
Gyimate -nek szólna, csk melléböktem.
(#) Helios hozzászólása Máj 23, 2016 /
 
Sziasztok!

Szükségem lenne az elkövetkezendő időkben 2,2µF/100V-os fóliakondenzátorra, de nem találtam az oldalon. Be tudjátok szerezni? Előre is köszi.
Következő: »»   135 / 172
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem